فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

بعد از قرار دادن کلی آلبوم جدید سال ۲۰۱۹ تصمیم گرفتیم موسیقی متن فیلم قوی سیاه – Black Swan اثری از آهنگساز بزرگ و قدرتمند کلینت منسل (Clint Mansell) محصول سال ۲۰۱۰ را برای شما کاربران گرامی با کیفیت اورجینال آماده کنید. یک ترک نمونه از آلبوم قرار داده ایم که گوش دادن به آن به هر بنی بشری توصیه می شود پس منتظر چی هستید هم اکنون دانلود اهنگ های فیلم Black Swan را انجام دهید و از گوش دادن به انها لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم قوی سیاه - Black Swan (آلبومی شایسته)

معرفی فیلم قوی سیاه | بخش اول

قوی سیاه (Black Swan) فیلم ترسناک روانشناسی محصول سال ۲۰۱۰ کشور آمریکا به کارگردانی دارن آرونوفسکی می باشد. فیلمنامه این فیلم توسط Mark Heyman, John McLaughlin و Andres Heinz نوشته شده است, که بر اساس داستان اورجینالی از Heinz می باشد. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند ناتالی پورتمن (Natalie Portman) و ونسان کسل (Vincent Cassel) و میلا کونیس (Mila Kunis) و باربارا هرشی (Barbara Hershey) و وینونا رایدر (Winona Ryder) می باشند.

پیشنهاد ویژه : نهایت احساس در موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather)

 

داستان فیلم درباره تولید موسیقی “Swan Lake” کاری از آهنگساز موسیقی باله Tchaikovsky می باشد که توسط کمپانی New York City Ballet ساخته شده است. در تولید این فیلم نیاز بود از رقصنده های باله استفاده شود تا فوی سفید معصوم و شکننده را بازی کنند. برای این موضوع از ناتالی پورتمن که بهترین انتخاب برای کاراکتر نینا بو استفاده شد, همچنین نقش قوی سیاه را هم Kunis بازی می کند. نینا غرق فشار احساسات بی نهایتی می شود که خود را در میانه رقابت برای این نقش می بیند. این باعث می شود دنیای واقعی را فراموش کند و وارد کابوسی شود.

 

به طور معمول از فیلم با عنوان ترسناک روانشناسی یاد می شود. Black Swan همچنین میتواند به عنوان استعاره ای برای رسیدن به اوج هنری یاد شود. این موضوع به خاطر نمایش رو به رو شدن اوج چالش های روانی و فیزیکی که یک شخص میتواند با ان رو به رو شود. دانلود موسیقی متن فیلم قوی سیاه را حتما از پایین مطلب انجام دهید.

 

معرفی فیلم قوی سیاه | بخش دوم

برای مثال میتوان از آن به صورت “فیلم قوی سیاه شعری استعاری برای تولد یک هنرمند و نمایش بصری از ادیسه روانی کاراکتر نینا که به اوج هنر می رسد و بهایی که برای آن می دهد” یاد کرد. فیلم در تاریح ۱ سپتامبر ۲۰۱۰ در فستیوال بین المللی فیلم ونیس به نمایش در آمد, در تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۰ اکران محدودی را تجربه کرد و در تاریخ ۱۷ دسامبر اکران عمومی خود را اغاز کرد.

پیشنهاد ویژه : معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

 

فیلم قوی سیاه به محض اکران با واکنش خوب منتقدین رو به رو شد و توانست در باکس آفیس به خوبی عمل کند. واکنش های مثبتی که برای این فیلم وجود داشت برای اجرای پورتمن و کارگردانی Aronofsky بود. فیلم قوی سیاه توانست در سطح جهان فیلم ۳۲۹ میلیون دلاری را تجربه کند, در ۸۳امین مراسم اسکار توانست در ۵ بخش نامزد دریافت جایزه شود. برای بهترین فیلم و بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری و بهترین تدوین و توانست برای بهرین بازیگر زن (پورتمن) برنده جایزه اسکار شود.

دانلود موسیقی متن فیلم قوی سیاه - Black Swan (آلبومی شایسته)

درباره موسیقی متن قوی سیاه

آلبوم موسیقی متن فیلم قوی سیاه پنجمین همکاری مستمر بین کارگردان Aronofsky و اهنگساز انگلیسی کلینت منسل می باشد. منسل اهنگسازی فیلم را بر اساس موسیقی باله “Swan Lake” کاری از آهنگساز باله Tchaikovsky نوشته است, اما با تغییرات اساس در موسیقی ان. به دلیل استفاده از موسیقی Tchaikovsky از حضور البوم در مراسم اسکار جلوگیری شد.

 

ویولنیست “Tim Fain” به اجرا بر روی صفحه و همچنین موسیقی متن فیلم قوی سیاه پرداخته است. فیلم همچنین دارای قطعه های جدید مختلف موسیقیایی از گروه دو نفره The Chemical Brothers می باشد. اما در آلبوم اهنگ های فیلم Black Swan رسمی از آنها استفاده نشده است. از موسیقی این گروه در سکانس کلوب فیلم قوی سیاه استفاده شده است.

 

باکس آفیس

فیلم قوی سیاه در تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۸ اکران محدود خود را تنها در ۱۸ سینما در آمریکای شمالی اغاز کرد, بعد از این اکران محدود به شکل شگفت اوری در باکس افیس موفق ظاهر شد, فیلم در روز اول اکران خودش ۴۱۵ هزار دلار فروش کرد و میشه گفت به ازای هر سینما ۲۳ هزار دلار فروش داشته است. بعد از گذشت یک هفته ۱٫۴ میلیون دلار فروش کرد به عبارتی به ازای هر سینما ۸۰ هزار دلار.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Knives Out

 

نکته ای که وجود دارد رتبه دوم برای فروش به ازای هر سینما را از آن خود کرده بود. جایگاه اول در دستان فیلم The King’s Speech بوده است. لازم به ذکر است این فیلم پرفروش ترین فیلم به ازای هر سینما برای کمپانی Fox Searchlight Pictures است. در هفته دوم فیلم اکران خود را به ۹۰ سینما گسترش داد و توانست ۳٫۳ میلیون دلار فروش داشته باشد و در جایگاه ششم باکس افیس قرار گرفت.

 

در هفته سوم تعداد سالن های سینمای خود را به ۹۵۹ سالن افزایش داد و توانست ۸٫۳ میلیون دلار فروش داشته باشد و در آمریکا ۱۰۶ میلیون دلار و در سطح جهان ۳۲۹ میلیون دلار به طور کلی فروش کرد.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت Rotten Tomatoes از مجموع ۳۰۰ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۸۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده است . امتیاز ۸٫۱۸ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۲ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۷۹ از ۱۰۰ را دریافت کرده.

دانلود موسیقی متن فیلم قوی سیاه - Black Swan (آلبومی شایسته)

نقد اختصاصی فیلم Black Swan

خب دوستانی که سر ما فریاد می زدند که نقد فیلم قوث سیاه را بگذار باید بهتون بگم “صبر, یک حسن است” :))

قوی سیاه , فیلمی با هنرمندی همسرم ناتالی پورتمن, :))) که در نقش رقصنده باله بسیار حرفه ای و بی نقص در این فیلم هنرنمایی می کند. او در این فیلم نقشی را دارد که انگار او برای این حرفه ساخته شده است و ان ملکه قو ها هست! اما او هم باید قوی سفید, که به طور طبیعی این نقش را دارد و هم قوی سیاه باشد, که تمام چیزهایی که نیست می باشد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن فیلم امواج (Waves)

 

یک جایی در اعماق کاراکتر ناتالی می توان وجود قوس شیطانی سیاه را دید, یه جایی همون جاهاست! چیزی که موضوع این فیلم را معرکه می کند که همه ما یک چنین چیزی در وجودمان داریم, منظورم لزومان قوی سیاه نیست, خودتون متوجه منظورم می شوید, ببینید ما همه خوبی ها و بدی هایی داریم.

 

ناتالی پورتمن برای بازی در نقش قوی سیاه همینطوری نمی تواند شروع به بازی در این نقش بکند, او باید به اعماق ورود کند و اون شخصیت بی نقص را پیدا کند که حقیقتش کمی تنش فیلم بالا می رود.

 

بخش اول

حتی با اینکه این فیلم رقصنده های باله را به نمایش می گذارد,

همه میتواند به دو دلیل این فیلم را تماشا کنند. دلیل اول, همان طوری که گفتم ما همه دارای خوبی ها و بدی هایی هستیم, سیاه و سفید, و دومین دلیل, ما همه میدانیم خواستن چیزی به شکل خیلی دیوانه واری چه معنایی دارد, امیدوارم همه بدانید چه معنایی دارد.

 

در این فیلم میلا کونیس هم هنرنمایی می کند و یک جورایی وجه مخالف ناتالی پورتمن می باشد, یک جورایی قوی سیاه دنیای واقعی, نقش قوی سیاه برای او به اندازه نقش قوی سفید برای ناتالی پورتمن ساده است. به شخصه به فیلم هایی که یک چنین تقابل کاراکتر ها را دارد را دوست دارم, میلا کونیس این نقش را به خوبی بازی می کند, فقط به شیوه راه رفتن و صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن او توجه کنید, به شدت خفن و زیبا و جذاب است.

 

کاراکترهای ناتالی پورتمن و میلا کونیس در این فیلم مثل دو کاراکتر بتمن و جوکر هستند,

یکی از آنها هرج و مرج و دیگری نظم و ترتیب است.

میشه گفت این دو از یک دیگر چیزهایی یاد میگیرند,

اما باید بگم هرج و مرج جذابیت بیشتری دارد!

وقتی که این و کاراکتر نوشیدنی رو میزنند شما شاهد خیلی چیزها خواهید بود, از ان چیزهایی نیست که موقع حمله دلغک ها می بینید! یعنی بهش فکر میکنید, خودم چندین بار بهش فکر کردم اما فکر نمیکردم به چشمان خودم ببینم. خدا پشت و پناهت دارن آرونوفسکی. موسیقی متن فیلم قوی سیاه را حتما با کیفیت اورجینال دانلود نمایید.

 

بخش دوم

خیلی خب, آیا فیلم قوی سیاه, فیلم خوبی بود؟ بله حقیقتا خوش ساخت بود.

نویسندگی و کارگردانی خیلی خوبی دارد.

دارن آرونوفسکی همیشه روشی برای به نمایش گذاشتن جلوه های انسانی تاریک دارد

و به شکل غافلگیر کننده ای قابل اعتماد هم هستند,

اگر با عقل جور در میاد. توی این فیلم اتفاقات دیوانه وار زیادی رخ می دهد, جالب و ترسناک است.

 

وقتی یک انسان شروع به از هم پاشیدگی می کند, چیز خوش آیندی تیست! همان طور که شاهد هستید ناتالی پورتمن برای هنرنمایی در این نقش برنده جایزه اسکار شده است. بیایید با این موضوع رو به رو شویم, وقتیکه فیلم Attack of The Clones را تماشا میکردیم, و او به این شکل بود “عمیقا دوستت دارم” همه اینطوری بودیم “گمونم کار او بهتر از این حرفاست” دروغ نمیگم, این مشکل گردن کارگردان است, چونکه خیلی چرند بود. به نظر چیز بیشتری تو چنته دارد. و بعد از انتشار این فیلم حق با ما بود.

 

خب فیلمی تاریک و پیچیده و ترسناک است, اما به شدت قابل اعتماد است,

احتمالا نباید به این فیلم اعتماد کنم, اما یه جورایی می کنم.

ایا این باعث میشه دیوانه باشم!؟! خب باید بگم فیلم قوی سیاه فیلمی اسکاری است,

یعنی فیلمبرداری و بازیگری و کارگردانی و خاطره انگیز و ترسناک خوبی است.

 

بخش پایانی

ایا فیلم قوی سیاه محبوب ترین فیلم سال من است؟ نه نیست. اما بدون شک موسیقی متن فیلم Black Swan ارزش چندین بار گوش کردن را دارد. بیایید صادق باشیم, هیچ وقت نمیرم پیش دوستام و بگم, رفقا بیایید امشب کمی قوی سیاه ببینیم! به شخصه دیگه برای بار دوم این فیلم را تماشا نخواهم کرد, اما از تماشای آن خورسند هستم, اگر به فیلم های روانشناسانه تاریک و تخریب درونی علاقه دارید احتمالا این فیلم برای شماست.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های فیلم قوی سیاه

۱) – Nina’s Dream – 2:48
۲) – Mother Me – 1:06
۳) – The New Season – 2:39
۴) – A Room of Her Own – 1:56
۵) – A New Swan Queen – 3:28
۶) – Lose Yourself – 2:08
۷) – Cruel Mistress – 3:29
۸) – Power, Seduction, Cries – 1:42
۹) – The Double – 2:20
۱۰) – Opposites Attract – 3:45
۱۱) – Night of Terror – 8:01
۱۲) – Stumbled Beginnings..) – 3:51
۱۳) – It’s My Time – 1:30
۱۴) – A Swan Is Born – 1:38
۱۵) – Perfection – 5:44
۱۶) – A Swan Song (for Nina) – 6:23
۵۲:۲۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

30 نوامبر 2019 13,404 views 13
نظرات

Mohammad Katimi 2021/01/14

سلام
من الان اشتراک یک ماهه رو خریداری مردم اما نمیتونم این آلبوم رو دانلود کنم.باید چیکار کنم؟

admin 2021/01/14

سلام روز بخیر. ممنون از خرید شما،
شما باید ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید سپس اقدام به دانلود نمایید
هر مشکلی داشتید با ایمیل زیر در ارتباط باشید:
irsoundtrack@gmail.com

محمدحسن حاجیان 2021/05/16

سلام
کیفیت flac این لینکش اشتباه
موسیقی فیلم knives out دانلود میکنه

admin 2021/05/16

سلام عرض ادب
ممنون برای گزارش، متاسفانه کیفیت فلک با مشکل رو به رو شده و امکان بازگردانی آن نیست! از این بابت عذرخواهی میکنیم

محمدحسن حاجیان 2021/05/16

ادمین اینو الان چ کنیم
نه کیفیت اورجینال داره نه ۳۲۰
دانلود هم میکنیم موسیقی متن فیلم چاقو کشی رو دانلود میکنه
یه کمک برسون

admin 2021/05/16

قربان کیفیت ۳۲۰ موجوده میتونید دانلود کنید، روی لینک کلیک کنید

محمدحسن حاجیان 2021/05/17

۳۲۰ ok شد
مرسی از رسیدگی
ولی نمیتونی کیفیت بالاشو قرار بدی ؟
که در حد سایتتون باشه
چون این سایت خف کلا کیفیت بالاست

admin 2021/05/17

خواهش میکنم
ممنون از لطف شما، متاسفانه فعلا فراهم کردن کیفیت فلک مقدور نیست، از این بابت عذرخواهی میکنیم

سجاد خلیلی 2021/06/10

اشتراک خریدم
دانلود نمیشه گلم

admin 2021/06/10

سلام ممنون از خرید شما
لطفا بفرمایید دقیقا چه مشکلی دارید، راهنمایی کنیم؟

merat 2022/02/22

امکانش هست نسخه flac و deluxe edition را قرار دهید؟

admin 2022/02/22

سلام روز بخیر. کیفیت فلک اضافه شد، اما درباره وجود نسخه دیلاکس مطمئن هستید؟ من چیزی پیدا نکردم! لطفا لینکی از آلبوم مورد نظر از هر فروشگاه خارجی موجود بود، ارائه بدین؟

merat 2022/02/24

دوباره بررسی کردم نسخه درواقع انتشار مجدد سال ۲۰۱۶ و یک نسخه خیریه بوده ببخشید اگر اشتباه شد.