فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه قصد معرفی شاهکاری را از سوی وب سایت دریم موزیک داریم که از گوش دادن به آن سیر نخواهید شد. موسیقی متن سریال Westworld کاری از رامین جوادی (Ramin Djawadi) آلبومی ففوق العاده زیبا است که توجه هر شنونده ای را به خود جلب می کند. در ادامه دانلود آهنگ های تمام فصل های سریال وست ورلد به همراه نقد اختصاصی موسیقی متن آنها قرار گرفته است. امیدواریم از گوش دادن به آنها لذت کافی را ببرید. همراه ما باشید…

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless اضافه شد

آلبوم فصل چهارم شامل ۳۴ ترک اضافه شد

معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

معرفی سریال وست ورلد

وست ورلد یا دنیای غرب (Westworld) سریالی علمی تخیلی و وسترن محصول شبکه HBO و کشور آمریکا می باشد. خالق این سریال فوق العاده زیبا جاناتان نولان (Jonathan Nolan) و لیسا جوی (Lisa Joy) بوده است. این سریال بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۳ به کارگردانی و نویسندگی Michael Crichton می باشد. در ادامه این فیلم, فیلمی با نام Futureworld 1976 هم ساخته شده است.

 

داستان سریال از این قرار است که پارکی تفریحی به نام “Westworld” (وست ورلد) ساخته شده است که در آن میزبان هایی اندرویدی حظور دارد. افراد مختلف با پرداخت هزینه بالایی امکان ورود به این پارک را دارند و می توانند آزادانه انواع کارهای خلاف را انجام دهند و بدون این که انتقامی از سوی میزبان آنها را تحدید کند. میزبان ها به گونه ای برنامه نویسی شده اند که آزاری نمی رسانند اما ….

 

خود نولان به همراه جوی تهیه کنندگان اجرایی این سریال در کنار J. J. Abrams, Jerry Weintraub و Bryan Burk هستند.  فصل اول سریال در قالب ده قسمت در بین دو تاریخ ۲ اکتبر تا ۴ دسامبر ۲۰۱۶ پخش شد. و در نوامبر سال ۲۰۱۶ شبکه HBO سریال برای برای فصل دوم در قالب ۱۰ قسمت تمدید کرد. و از ۲۲ آپریل تا ۲۴ جون ۲۰۱۸ فصل دوم هم منتشر شد. سریال بیشترین آمار بیننده را در شبکه HBO پیدا کرده و از سریال True Detective محصول سال ۲۰۱۴ پیشی گرفت. و فصل اول آن بیشترین بیننده فصل اول را در بین سریال های HBO داشته. این سریال در تاریخ ۱ می ۲۰۱۸ برای فصل سوم تمدید شده و قرار از در سال ۲۰۲۰ پخش شود. این سریال سیل عظیمی از نقد های مثبت را برای ویژگی های بصری و داستان و بازی ها داشته.

پیشنهاد ویژه : نهایت احساس در موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather)

موسیقی متن سریال Westworld

داستان سریال وست ورلد

در زمان نا مشخص در آینده. دلوس پارکی را خلق می کند که فضای وسترن قدیم دارد و در آن میزبان هایی قرار دارد که وضیفه انها براورده کردن تمام تمایلات مهمانان است. این میزبان ها به صورت اندروید برنامه نویسی شده اند به گونه ای که امکان تشخیص آنها از انسان ها وجود ندارد. هر میزبان در یک چرخه ای برنامه ریزی شده قرار دارد که در جهت براورده کردن نیاز میهمان از آن منحرف می شود و مجدد به چرخه خود بر میگردد. و این چرخه به طور مداوم تکرار میشود تا به مرگ میزبان ختم می شود.

 

بعد مرگ میزبان انها دوباره برنامه ریزی می شوند و دوباره به چرخه خود یا چرخه ای دیگر وارد می شود و این روند صد ها یا هزاران بار تکرار می شوند تا این که دیگر نیازی به میزبان ها نیست و آنها را دور میریزند. میزبان ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که از آسیب فیزیکی رساندن به میهمان ها خوداری کنند. و این به میهمان ها قدرت درگیری بی نهایتی را می دهد. اما داستان از آنجایی آغاز می شود که یک سری از این میزبان ها از گذشته خود و بلاهایی که سر آنها آمده آگاه می شود و …. پیشنهاد ویژه می شود موسیقی متن سریال Westworld را انجام دهید.

معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

نقد اختصاصی آهنگ های فصل اول سریال وست ورلد

برای من یک مدت طول کشید تا به طور کامل سریال را درک کنم و جذب آن شوم. و همین موضوع برای موسیقی متن سریال هم صادق است. رامین جوادی (Ramin Djawadi) آهنگساز مورد علاقه ی من است اما ندیده بودم موسیقی سریالی را بسازد که این همه موسیقی پیانو در آن باشد. اما وقتی که سریال را تماشا کردم همه ی آن آهنگ های پیانو با عقل جور در می آمد. تمام کاور های Radiohead و Rolling Stones مطابفت کامل را با متن سریال داشتند. به خصوص در فصل اول.

 

به شخصه از این کار موسیقی راضی هستم , به دلیل این که سریال تکیه زیادی بر روی توهم و خیال دارد و ممکن است چیز هایی را ببینید که قبلا اتفاق افتاده اند و همچنین ممکن است چیز هایی را ببینید که اتفاق نیوفتاده اند. اینکه موسیقی از آهنگ های معروف استفاده کرده است و موسیقی پیانو آرام به گونه ای نواخته می شود انگار آهنگ اورجینالی را شاهد هستیم, کاملا منطقی است. “انگار من این آهنگ را می شناستم, به یاد می آورد , اما نه به طور کامل” فصل اول خیلی از کاور های Radiohead استفاده شده بود.

 

Paint in black

یک ترک وسترن بینهایت زیبا به نام “Paint in black” وجود دارد که در یکی از پرتنش ترین سکانس های سریال پخش می شود. که به کارهای رامین شباهت زیادی دارد.  مثلا ترکی مثل Something I Can Never Have و اون همه موسیقی پیانو مطابقت کامل را به سریال دارد و کاملا در خدمت سریال است. البته همه ی این ها از قطعه پیانو ظریف و معمایی تم اصلی شروع می شوند. موسیقی که در زمان تماشای سریال آن را رد نمیکنم و با حوصله به آن گوش میدهم و از آن لذت می برم. رمین جوادی کاملا میداند که چگونه موسیقی پیانو بنویسد و این خیلی جذاب است. موسیقی متن سریال Westworld یکی از زیباترین آلبوم هایی است که تا به حال شنیده اید.

 

Sweetwater

ترک “Sweetwater” از آن موسیقی هایی است که در متن سریال مکرر تکرار می شود. همچنین در سکانس خوش آمدگویی به شهر تکرار می شود. با این موسیقی هایی که تا به الان شنیده ایم بخش اول آلبوم موسیقی سریال وست ورلد بر روی آشنایی تکیه داشت.

موسیقی متن سریال Westworld

در ادامه جوادی موسیقی خود را به دو بخش اصلی تقسیم می کند. بخش اول در خود وست ورلد اتفاق می افتد و بخش دوم آن در پشت صحنه وست ورلد رخ می دهد. در دنیای واقعی در اتاق های کنترل قدیمی . قطعه های موزیک الکترونیک روی کار می آیند. که کاملا هم صدای دنیای واقعا را دارند. تن صدای مینیمالیستی و نامیمونی را به همراه دارند. کاملا فقدان گرما در آنها مشهود است.

 

از الان به بعد موسیقی پیانو زیبا در میان اون همه موسیقی غمناک می درخشد. بخوام مثال بزنم مثلا ترک “Online” . موسیقی کاملا معماگونه است و آن را خیلی دوست دارم. واقعا یکی از بهترین موسیقی های ژانر علمی تخیلی است که رامین جوادی نوشته است. وقتی که به این قطعه گوش می دهم انگار بعد از نبردی سخت به خوابی عمیق رفته ام. هم اکنون موسیقی متن سریال Westworld را دانلود نمایید

 

Dr. Ford

اصلا امادگی ترک “Dr. Ford” را نداشتم و به نظرم یکی از محشرترین ترک هایی است که رامین جوادی در دوران کاری خود نوشته است. میدانم که او احساسی می نویسد. کارهای او را در Game of Thrones و The mountain between us شنیده ام اما با این حال او با این ترک جادویی زیبا کرده است. برای کاراکتری که لزوما زیاد ارزشش را ندارد یک چنین آهنگی را خلق کرده است. و وقتی موسیقی ویولن اضافه می شود اشک را به چشمان می آورد. این تم آرام است و موسیقی ملودیک الکترونیکی در آن مشهود است. که به خوبی در موسیقی ارکسترا تعادل ایجاد می کند و بیش از ۵ دقیقه ادامه دارد.

 

آن پایه و اساس سریال , آن رویای زیبای رابرت فورد و آن موانعی که بر سر راه اعدام وجود داشت. ترکی مثل این رامین جوادی را جزء آهنگسازان بزرگ قرار می دهد . این ترک به شکل سیری ناپذیری زیباست. آن معصومیت و خلاقیت بی انتهای ترک برای همیشه باقی خواهد ماند.

معجزه واقعی با موسیقی متن سریال

یکی از جذابترین کاراکتر های سریال اد هریس (در نقش مرد سیاه پوست)  و تم تاریک و حساب شده مخصوص به خودش را دارد و بسیار با او هماهنگی دارد. با تن موسیقی الکترونیک با موسیقی ویولن ناامید کننده ای که در پس زمینه آن پخش می شود. اصلا موسیقی گرمابخشی نیست.

 

The maze

گاهی اوقات رامین جوادی موسیقی وسترن برای سریال خلق می کند و ترک “The maze” نمونه این کار است. همچنان محو موسیقی محسور کننده درام “Tromp L’oeil” و “What does this mean” هستم. ترک هایی عمیق و محزون کننده, ارکسترای مینیمالیستی. ترک خاص دیگری که از جوادی شاهد هستیم Memories است با موسیقی ویولن سولو احساسات را بر می انگیزد. ترکی مثل “Westworld” برای شنوندگان بیشتر عناصر سریال را به ارمغان می آورد. همین که عنصر زیبایی بدون فیلم را در سریال شاهد هستیم باعث میشود نشانه هایی از ان را در زندگی ببینیم.

موسیقی متن سریال Westworld شاهکاری مثال زدنی

لیست ترک ها فصل اول :

CD1
۱ – Main Title Theme-Westworld – 1:41
۲ – Sweetwater – 2:53
۳ – Black Hole Sun – 2:29
۴ – Paint It Black – 5:44
۵ – This World – 2:29
۶ – Online – 4:19
۷ – No Surprises – 4:02
۸ – Dr – Ford – 5:30
۹ – A Forest – 2:48
۱۰ – Reveries – 3:00
۱۱ – Nitro Heist – 3:32
۱۲ – Motion Picture Soundtrack – 2:42
۱۳ – Freeze All Motor Functions – 3:03
۱۴ – Pariah – 3:08
۱۵ – Fake Plastic Trees – 2:14
۱۶ – MIB – 3:06
۵۲:۴۰

CD2
۱ – The Maze – 4:05
۲ – House Of The Rising Sun – 1:24
۳ – Trompe L’Oeil – 5:04
۴ – What Does This Mean – 3:04
۵ – Something I Can Never Have – 5:56
۶ – White Hats – 2:27
۷ – Back To Black – 1:58
۸ – No One’s Controlling Me – 1:59
۹ – Memories – 3:44
۱۰ – No Surprises (Stride Piano) – 2:37
۱۱ – Violent Delights – 4:58
۱۲ – Someday – 3:40
۱۳ – Sweetwater Stride – 0:41
۱۴ – Do They Dream – 1:48
۱۵ – The Stray – 2:18
۱۶ – Bicameral Mind – 4:25
۱۷ – Exit Music (For A Film) – 4:26
۱۸ – Reverie – 1:42
۵۶:۱۶

موسیقی متن سریال Westworld

نقد اختصاصی آهنگ های فصل دوم سریال وست ورلد

در این فصل هم مجدد شاهد ورژن پیانو تعدادی آهنگ معروف هستیم اما نه به اندازه فصل اول. ورژن جدیدی از Rolling Stones “Paint it black” که مجددا در یک سکانس درگیری پخش می شود درست مثل فصل اول. این فصل تعدادی از ترک ها با موسیقی آسیایی آمیخته شده است. ترک تم ابتدایی سریال کمی مختصر اصلاح شده نسبت به فصل اول. تن صدای فصل دوم سریال نسبت به فصل اول تغییر کرده و تاریکتر و بی رحم تر شده. دقیقا همین اتفاق برای موسیقی متن افتاده است. ترکی مثل “Journey into the night” یک چشمه از آن تاریکی می باشد. ترکی مثل “Myself” جدی تر بودن فصل را نشان میدهد اما به صورت ملودیکتر و احساسی تر. قطعه “Is this now” قطعه ای مینیمالیستی و فروپاشیده شده است که در قسمت های مختلف سریال پخش می شود و حس و حالی ناآرام دارد.

 

موسیقی هندی و سامورایی

در این فصل دنیای وستورلد از غربی به هندی و سامورایی تغییر کرده و موسیقی هم به طور هوشمندانه ای این تغییر را داشته است. مثل همیشه در قسمت های هندی داستان من موسیقی دراماتیک را ترجیح می دهم. ترکی مثل “Les Écorchés” و ترک شاهکار و موسیقی بی کلام آرامش دهنده “Heart shaped box” . آرک ژاپنی یکی از زیباترین قطعه های موسیقی فصل دوم را به ارمغان می آورد. ترک اندوه آور (Akane no mai) که یاد آور یکی از احساساتی ترین سکانس های سریال است.

 

میشه گفت این ترک معادل ترک Dr. Ford در فصل اول است. که دامنه وسیعی از احساسات را دارد بدون هیچ حد و مرزی , کاملا موسیقی اصل از رامین جوادی . مرا یاد احساسی ترین سکانس های بازی تاج و تخت می اندازد. دانلود موسیقی متن سریال Westworld را از پایین همین مطلب انجام دهید.

معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

هم اکنون همه آگاه هستند و همه چیز را مورد سوال قرار می دهند. رامین جوادی هم با موسیقی خود به لایه های عمیق تر نفوذ می کند. از وقتی که سکانس ویو را تماشا کرم ترک “A new voice” را نمیتوانم رها کنم. موسیقی آرام و حساب شده که به نرمی با تار های آسیایی نواخته می شود. آن شیوه ای که تارهای نواخته می شوند به شدت سوزناک است. این قطعه نشان می دهد که چه قدر کاراکتر میو برای آهنگساز اهمیت دارد.

 

از وقتی که آلبوم موسیقی فیلم The last samurai نوشته آهنگساز بزرگ هانس زیمر را گوش داده ام موسیقی ژاپنی بسیار برای من عزیز شده است. در ادامه با ترک “Kiksuya” رو به رو هستیم که وقتی به آن گوش میدهم انگار دارد مرا نوازش می کند. و در یکی از ویژه ترین اپیزود های سریال پخش می شود.

 

I remember you

فضایی برای موسیقی متراکم در آلبوم وجود دارد , نمونه ی آن ترک “I remember you” با آن میزان درامی که دارد مانند کوبیدن چکش بر احساسات از است و مرا یاد سریال گیم آو ترونز می اندازد. چه تاثیر احساسی روی من داشت. وقتی به ترک “Take my heart when you go” گوش میدهید متوجه می شود رامین جوادی چه دامنه گسترده ی موسیقیایی دارد. و چه طور میتواند با موسیقی خود داستان سرایی کند. ما را به مکان های مختلف می برد و با احساسات ما در هر اندازه که بخواهد بازی می کند. و گاهی اوقات او ساختار ملودیک را می شکند و ترکی مثل “Virus” را خلق می کند.

 

My favourite

ترک مشخصی برای کاراکتر میو چه در فصل گذشته و چه در این فصل وجود ندارد اما برای من ترک “My favourite” می تواند آن ترک باشد. این ترک برای من سمبول بهترین چیز های دنیای Westworld است. ترک “I promise” یکی از شگقت انگیز ترین قطعه های کل فصل است. موسیقی در معما و شک و تردید تکامل پیدا می کند. قطعه “Westworld” هم یکی از زیباترین موسیقی ها است, غم انگیز و یک جورایی تو خالی. تحریک کننده تر از هر چیز دیگری. این دو ترک اخیر ترک های مورد علاقه ی من در این آلبوم هستند. به همراه ترک “Akane no mai”.

 

همانطور که تماشا کردن سریال جزء الزامات است گوش دادن به آلبوم موسیقی متن سریال Westworld هم جزء الزامات است. این آلبوم بسیار طولانی است با تایم ۹۹ دقیقه. درست مصل فصل اول این فصل هم موسیقی کاملا در خدمت سریال است و حسی کاملا منحصر به فرد را به همراه دارد. حتی این آلبوم ترک های اورجینال بیشتری نسبت به فصل اول دارد. بیشتر از فصل اول از آن لذت بردم. توصیه می کنم هم اکنون موسیقی متن سریال Westworld را دانلود نمایید.

معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

لیست ترک های فصل دوم :

۱ – Main Title Theme – 1:41
۲ – Journey Into Night – 5:29
۳ – Runaway – 2:48
۴ – Myself – 4:02
۵ – The Entertainer – 1:06
۶ – Is This Now? – 4:24
۷ – Seven Nation Army – 2:12
۸ – The Raj – 2:47
۹ – Les Écorchés – 4:12
۱۰ – Heart-Shaped Box (Orchestral) – 3:24
۱۱ – Akane no Mai – 3:33
۱۲ – Paint It, Black – 5:42
۱۳ – C -R -E -A -M – – 1:46
۱۴ – Virtù e Fortuna – 2:18

۱۵ – A New Voice – 3:30
۱۶ – Kiksuya – 3:24
۱۷ – I Remember You – 5:23
۱۸ – Heart-Shaped Box (Piano) – 1:57
۱۹ – Take My Heart When You Go – 4:10
۲۰ – Virus – 2:52
۲۱ – My Favorite – 3:35
۲۲ – Vanishing Point – 3:01
۲۳ – My Speech – 1:17
۲۴ – A Passage to Another World – 4:14
۲۵ – I Promise – 4:34
۲۶ – Core Drive – 3:53
۲۷ – Westworld – 5:21
۲۸ – Codex – 3:34
۲۹ – We’ll Meet Again – 3:10
۹۹:۱۹

معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی پدیا سریال سر بزنید.

ترک لیست موسیقی متن فصل سوم سریال WestWorld

۰۱) – Ramin Djawadi – Main Title Theme – Westworld – 01:41
۰۲) – Ramin Djawadi – Start a Revolution – 02:36
۰۳) – Ramin Djawadi – Caleb – 04:38
۰۴) – Ramin Djawadi – Rehoboam – 02:39
۰۵) – Ramin Djawadi – Dissolved Girl – 03:27
۰۶) – Ramin Djawadi – MOTO – 02:40
۰۷) – Ramin Djawadi – Unsubscribe – 03:15
۰۸) – Ramin Djawadi – You Are Not Even You – 02:04
۰۹) – Ramin Djawadi – I Don’t Do Personals – 03:09
۱۰) – Ramin Djawadi – Sweet Child O’ Mine – 01:25
۱۱) – Ramin Djawadi – Serac – 03:17
۱۲) – Ramin Djawadi – The Winter Line – 04:14
۱۳) – Ramin Djawadi – It’s Our Choice – 02:41
۱۴) – Ramin Djawadi – Doomed – 04:01
۱۵) – Ramin Djawadi – Decoherence – 02:54
۱۶) – Ramin Djawadi – Hunter – 03:40

۱۷) – Ramin Djawadi – Why Are We Here? – 02:39
۱۸) – Ramin Djawadi – Wicked Games – 05:31
۱۹) – Ramin Djawadi – Hope – 04:42
۲۰) – Ramin Djawadi – Who’s to Blame – 02:58
۲۱) – Ramin Djawadi – Activate – 03:47
۲۲) – Ramin Djawadi – Space Oddity – 03:49
۲۳) – Ramin Djawadi – The Choice Is Yours – 03:29
۲۴) – Ramin Djawadi – Main Title from The Shining – 02:01
۲۵) – Ramin Djawadi – Brain Damage – 03:55
۲۶) – Ramin Djawadi – Divergence – 04:05
۲۷) – Ramin Djawadi – Choose the Beauty – 03:29
۲۸) – Ramin Djawadi – Welcome to the End – 02:01
۲۹) – Ramin Djawadi – Free Will – 03:34

۰۱:۳۴:۳۵

ترک لیست فصل چهارم

۱) – Main Title Theme – Westworld (1:42)
۲) – Parasite (4:04)
۳) – The Day the World Went Away (3:40)
۴) – Bad Acid (3:37)
۵) – Olympiad (3:36)
۶) – Video Games (3:53)
۷) – Time to Transcend (2:18)
۸) – Welcome to the Golden Age (2:04)
۹) – Années Folles (1:08)
۱۰) – Bad Guy (2:20)
۱۱) – Sweetwater Temperance (2:18)
۱۲) – Enter Sandman (2:40)
۱۳) – Outliers (2:41)
۱۴) – Pink + White (1:02)
۱۵) – The Tower (1:32)
۱۶) – Hale’s World (1:08)
۱۷) – Do You Have an Appointment? (3:06)
۱۸) – Knowledge (3:06)
۱۹) – Winner Takes All (1:51)
۲۰) – Perfect Day (3:32)
۲۱) – Wrong Exit (1:20)
۲۲) – A Message (2:51)
۲۳) – They Are After Your Hooch (2:47)
۲۴) – What We Are (3:15)
۲۵) – No More Waiting (3:23)
۲۶) – Ancient Wisdom (2:16)
۲۷) – Host City (1:51)
۲۸) – Watch You Grow Up (2:58)
۲۹) – Finish What We Started (3:24)
۳۰) – Blue Dress (4:53)
۳۱) – Pyramid Song (3:23)
۳۲) – Set Ourselves Free (1:28)
۳۳) – Sweetwater Reprise (0:47)
۳۴) – Our World (2:59)

———————————-

دانلود آلبوم فصل چهارم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :

دانلود آلبوم فصل چهارم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :


دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :
دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت MP3-320kbps :

16 آگوست 2022 14,302 views 12
نظرات

مهرزاد 2020/05/04

ممنون بابت سایت خوبتون

admin 2020/05/04

لطف دارید

Msh 2020/05/05

حقیقت سایت خوبی هستید و انتظار بالایی هم از شما میره
یک سوال دارم و اونم اینا که چرا موسیقی فیلم خوب بد زشت (۱۹۶۶) رو در سایت قرار ندادید؟
قطعا با این حجم بالای موزیک هایی که قرار میدید تک و توک هم ممکنه تعدادی گم بشه و انتقادی از این بابت ندارم

admin 2020/05/05

سلام روز بخیر. حجم کار بالاست،
سعی میشه به این مورد توجه بیشتری بشه

علی 2020/05/05

سلام ببخشید شما این کیفیت ها را از تورنت میگیرید؟اگه آره لطفا اسم سایتش را بگید فک نکنم کیفیت ۲۴bit جایی به جز تورنت پیدا بشه

admin 2020/05/05

خیر در هیچ تورنت و سایت و …. وجود خارجی ندارند

Mahdi 2020/05/21

بی نظیر
و سایت عالی مرسی

علی 2020/05/28

چرا تم فصل سوم مال فیلم درخشش هست؟

admin 2020/05/28

سلام متوجه منظورتون نشدم؟!

علی 2020/05/30

ببخشید من اشتباه کردم😁

مینا محمدی 2020/12/14

من عضویت گرفتم چرا نمیتونم آلبوم و دانلود کنم پس؟؟

admin 2020/12/14

سلام ممنون از خرید شما، احتمالا داخل حساب کاربری نیستید، ابتدا از “پنل کاربری” وارد حساب خود شوید سپس روی لینک دانلود کلیک نمایید.
هر مشکلی داشتید در خدمتیم ایمیل irsoundtrack@gmail.com