احتمالا همه شما کاربران گرامی بازیگر بزرگش و جوان هالیوود کریستن استوارت (Kristen Stewart) را می شناسید و فیلم های او را دنبال می کنید. او در سال ۲۰۱۹ در فیلم زیبایی بازی کرده است که اهنگ های زیبایی هم دارد پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم فرشتگان چارلی (Charlie’s Angels) اثری از آهنگساز بزرگ برایان تایلر (Brian Tyler) را حتما انجام دهید. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Charlie’s Angels لذت کافی را ببرید….

البوم زیبای موسیقی متن فیلم فرشتگان چارلی (Charlie's Angels)

(بیشتر…)

7 نوامبر 2019 277 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک البوم موسیقی هیجان انگیزی را برای شما عزیزان آماده کردیم که طرفداران زیادی دارد. و ان البوم موسیقی متن فیلم سرنوشت خشمگین (The Fate of the Furious) اثری از آهنگساز حرفه ای و بزرگ برایان تایلر (Brian Tyler) می باشد. این فیلم جذاب و دیدنی یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۷ می باشد که با موفقیت بزرگی هم رو به رو شد, امید است از گوش دادن به این البوم لذت کافی را ببرید…

البوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم سرنوشت خشمگین (The Fate of the Furious)

(بیشتر…)

25 سپتامبر 2019 329 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود موسیقی بی کلام فوق العاده زیبایی را داریم. این آلبوم موسیقی متن فیلم رنبو اخرین خون (Rambo: Last Blood) یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ داریم که کار اهنگسازی ان در دستان توانمند برایان تایلر (Brian Tyler) می باشد. پیشنهاد می شود به هیچ عنوان این البوم زیبا را از دست ندهید.

آلبوم موسیقی متن فیلم رنبو اخرین خون (Rambo: Last Blood)

(بیشتر…)

19 سپتامبر 2019 873 views 0
ادامه و دانلود

یکی از هیجان انگیزترین و مورد انتظار ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ فیلم Ready or Not می باشد. که بعد از انتشار تریلر انگیزه زیادی را در دوستداران فیلم و سریال ایجاد کرد. در این لحظه دانلود موسیقی فیلم آماده ای یا نه (Ready or Not) اثری از آهنگساز بزرگ برایان تایلر (Brian Tyler) آماده شده است که پیشنهاد می کنم لحظه ای درنگ نکنید و این البوم زیبا را دانلود کنید و از گوش دادن به آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی فیلم آماده ای یا نه (Ready or Not)

(بیشتر…)

22 آگوست 2019 424 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم موسیقی عاشقانه فوق العاده زیبایی را داریم. پیشنهاد می شود معرفی و دانلود آهنگ های فیلم پنج فوت فاصله را از دست ندهید. کار آهنگ سازی این آلبوم زیبا را برایان تایلر (Brian Tyler) و بریتون ویویان (Breton Vivian) انجام داده اند. این آلبوم متشکل از ۲۱ ترک با مجموعه مدت زمان ۶۰ دقیقه می باشد.

آلبوم فوق العاده زیبای آهنگ های فیلم پنج فوت فاصله (Five Feet Apart)

(بیشتر…)

21 جولای 2019 5,650 views 6
ادامه و دانلود