در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصل معرفی و دانلود موسیقی متن فیلمی را داریم که در سال ۲۰۱۳ موفق به دریافت ۷ جایزه اسکار شد که از میان انها برنده جایزه اسکار بهترین موسیقی متن هم شد که تجربه این البوم موسیقی زیبا واقعا لذت بخش است. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم جاذبه (Gravity) اثری از آهنگساز موفق استیون پرایس (Steven Price) را از دست ندهید. بعد از گوش دادن به این البوم حس و حال حضور در فضا در شونده به خوبی ایجاد می شود.

تجربه چالش فضایی با موسیقی متن فیلم جاذبه (Gravity)

(بیشتر…)

10 نوامبر 2019 255 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را برای شما آماده کرده ایم. اهنگسازی که برای ساخت موسیقی متن فیلم جاذبه موفق به دریافت اسکار شد, حالا حدس زدید کدام اهنگساز است؟ …. بله موسیقی متن فیلم هوانوردان (The Aeronauts) اثری از استیون پرایس (Steven Price) را اماده دانلود قرار داده ایم. پیشنهاد می شود این البوم موسیقی فیلم را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم هوانوردان (The Aeronauts)

(بیشتر…)

2 نوامبر 2019 93 views 0
ادامه و دانلود

نوبتی هم باشه نوبت به معرفی و دانلود آلبومی هیجان انگیز می رسد. کار آهنگسازی این فیلم را استیون پرایس (Steven Price) و هنرمندان مختلف انجام داده اند. وب سایت دریم موزیک پیشنهاد می کند دانلود آهنگ های فیلم بیبی راننده (Baby Driver) را هم اکنون انجام دهید.

آلبوم هیجان انگیز آهنگ های فیلم بیبی راننده (Baby Driver)

(بیشتر…)

26 جولای 2019 2,162 views 0
ادامه و دانلود

قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم Fury (خشم) کاری از آهنگساز برنده جایزه اسکار استیون پرایس (Steven Price) داریم. این آلبوم زیبا و حماسی را به هیچ عنوان از دست ندهید در بعضی از لحظات آلبوم , موسیقی متن آنچنان تاثیر گذار و زیبا است که مو به تن شما سیخ خواهد شد. با ما همراه باشید…

حماسه ای خشمگین با موسیقی متن فیلم Fury (خشم)

(بیشتر…)

14 جولای 2019 1,272 views 0
ادامه و دانلود