فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

این روزها فقط داریم کارهای آهنگساز بزرگ کلینت منسل رو برای شما کاربران گرامی می گذاریم امیدواریم اوقات خوب و خوشی را برای شما رقم زده باشیم. در این لحظه دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت) اثری از کلینت منسل (Clint Mansell) را آماده کردیم که پیشنهاد می کنیم همین الان آن را دانلود نمایید. موسیقی متن این فیلم آنچنان زیباست که در لحظاتی مو به تن آدم سیخ می شود. نقد اختصاصی فیلم Loving Vincent را هم قرار داده ایم, خوشحال می شویم آن را مطالعه نمایید. امید است اهنگ های فیلم Loving Vincent مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

معرفی فیلم Loving Vincent

Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت) فیلم درام و انیمیشنی تجربی محصول سال ۲۰۱۷ کشورهای آمریکا و بریتانیا و لهستان می باشد. داستان فیلم درباره زندگی یک نقاش به نام ونسان ون گوگ می باشد که متولد سال ۱۸۵۳ و درگذشت ۱۸۹۰ می باشد. که مرکزیت اصلی آن بر روی شرایط مرگ او می باشد. این فیلم اولین فیلمی است که به طور کامل انیمیشن نقاشی است. کارگردانی و نویسندگی این فیلم توسط دوروتا کوبیلا (Dorota Kobiela) و هیو ولچمن (Hugh Welchman) انجام داده اند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم قوی سیاه – Black Swan (آلبومی شایسته)

 

این فیلم با همکاری بریتانیا و لهستان ساخته شده است و بودجه ان توسط موسسه فیلم لهستان و بخشی از آن هم توسط کمپین Kickstarter تامین شده است. در سال ۲۰۰۸ این فیلم به عنوان فیلم کوتاه ۸ دقیقه ای تصور شد. این فیلم در ابتدا توسط Dorota Kobiela با مطالعه نامه های او و تکنیک های او تصور شد. لازم به ذکر است که خود او هم یک نقاش است.

 

هر کدام از ۶۵۰۰۰ فریم این فیلم از نقاشی بر روی بزرنت ساخته شده است و یک تیم ۱۰۰ نفره نقاش در پشت آن هست. این فیلم در فستیوال بین المللی انیمیشن انسی در سال ۲۰۱۷ به نمایش در آمد. در ۳۰امین جشنواره فیلم اروپا موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم در برلین شد. همچنین در ۹۰امین مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه برای بهترین انیمیشن شد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم یک زندگی پنهان (A Hidden Life)

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

باکس آفیس

این فیلم در باکس آفیس با موفقیت ظاهر شد و حدودا بیش از ۴۲٫۱ میلیون دلار فروش جهانی کرد

این در حالی بود که بودجه ساخت ان ۵٫۵ میلیون دلار بوده است.

فروش آن در کره جنوبی ۳ میلیون دلار در ایتالیا ۲٫۱ میلیون دلار و در چین ۱۰٫۸ میلیون دلار بوده است.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۴۱ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۸۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۷٫۳ از ۱۰ را دریافت کرده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین بر این بوده “فیلم Loving Vincent با داشتن جلوه های ویژه بصری, ان را ارزشمند برای تماشا کرده است” . بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۱ نقدی که از فیلم صورت گرفته است امتیاز ۶۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. موسیقی متن فیلم Loving Vincent به هیچ عنوان از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

نقد اختصاصی فیلم Loving Vincent

سلام اینترنت! از اینکه از وب سایت دریم موزیک دیدن می نمایید بسیار خورسندیم و باعث افتخار است که شما را در کنار خود داریم. فستیوال فیلم لندن همچنان ادامه دارد و ما به فیلم Loving Vincent می رسیم. که فیلمی به کارگردانی دوروتا کوبیلا و هیو ولچمن می باشد. که فیلمی را درباره اتفاقات در زمان مرگ و اتفاقات بعد از مرگ نقاش وینسنت ون گوگ خلق می کنند.

 

چیزی که منو به شدت جذب کرد این بود که انها سعی کردند یک انیمیشن خلق کنند نه یک انیمیشن دو بعدی, نه یک انیمیشن سه بعدی کامپیوتری بلکه اولین فیلم توی دنیا که به طور کامل با نقاشی روغنی ساخته شده است.

همه این نقاشی ها در سبک نقاشی این مرد بزرگ کشیده شده اند.

از نقطه نظر جلوه ای بصری باید گفت که شگفت انگیز است و باید گفت دستاوردی بسیار بزرگ است.

نیاز نیست من این رو بهتون بگم فقط دست به کار بشید و خودتان تماشا کنید.

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

بخش اول

بزارید از همان چند فریم ابتدایی فیلم براتون بگم, که سکانس های کلیدی هم در ان وجود دارد.

در اون لحظات فقط در هیبت بودم از جلوه های بصری, و وقتی که درست و حسابی فیلم اغاز شد دیگه دیوانه آن شده بودم. اینقدر جلوه های بصری زیبا بود که مدام بایست به خودم یاد آوری میکردم که روی داستان تمرکز کن! در این حد شیفته کننده بود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شایسته موسیقی بازی رد دد ریدمپشن ۲ (Red Dead Redemption 2)

 

در حقیقت داستانی که در این فیلم روایت می شود یک داستان کاراگاهی است که یک سال بعد از مرگ او رخ می دهد و در اصل بیشترین نمایش را به کاراکتر آرمند رولند اختصاص داده اند, که پسر یک پستچی است که یکی از دوستان که یکی از دوستان وینسنت ون گوگ بوده است. او به فرزندش نامه ای را می دهد که برای برادرش نئو نوشته شده بود که اونم مرده بود.

 

در نتیجه آرمند رولند باید آن نامه را به دریافت کننده مناسبی تحویل دهد و در این راه باید به این موضوع پی میبرد که چه طور وینسنت مرده است. نمیخوام بگم که من یکی از متخصصان در تاریخچه وینسنت ون گوگ هستم, هیچ وقت به صورت آکادمی درباره زندگی و کار او مطالعه ای نداشتم, تنها اطلاعات اصلی در رابطه با او می دانم که اونم بیشترش با تماشای مستند های تلویزیونی بوده است.

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

بخش دوم

مثلا میدانم او گوشش را بریده است و به شخصی داده است, میدونم که رابطه خیلی خوبی با برادرش تئو داشته است و همچنین رابطه پیچیده ای با هنرمندی دیگر به نام پال گوگان داشته. همه این موارد واقعا شیفته کننده هستند اما این فیلم یه جورایی تصمیم گرفته است به طور سرسری از روی این موارد گذر کند, اشاره ایبه انها می کند اما روی آنها تمرکز نمیکند.

 

به جای آن بیشتر بر روی کاراکتر رولند تمرکز دارد و تفسیر های او از اتفاقات که افراد مختلف شاه ان بوده اند و آنها را تعریف می کنند می پردازد. بیشتر این صحبت های ممکن است غیرقابل اعتماد و دوگانه باشند. به عقیده بنده تکیه ای بر این موضوع داشت که ون گوگ توسط کسی کشته شده است, شرایط و شخصی که اینکار را انجام داده است را اسپویل نمیکنم.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال The Mandalorian

 

نحوه نمایش فیلم از اتفاقات واقعا جالب است, یک جورایی حس و حال معمای قتل در آن وجود دارد. حتی خالقین این فیلم از ان با عنوان نوعی فیلم جنایی یاد کرده اند که به شخصه به ان علاقه دارم. اما من فقط میگم, انها به خوبی به کاراکتر وینسنت ون گوگ نپرداخته اند و فکر میکنم خیلی چیزها هست که میشه دربارش گفت. فقط اون بر روی جنبه های خاصی از زندگی او دست می گذارد. مثلا مشکل گوش او و رابطه ها با افراد مختلف, پال گوگان و برادرش. بر روی این تاکید می کند که چه قدر مشکل ساز بوده است و همچنین چه قدر تنها بوده است.

نمیدونم چرا همش فکر میکنم آنها خیلی سطحی به قضیه نگاه کرده اند. موسیقی متن فیلم Loving Vincent واقعا از آن البوم هایی است که همیشه به آن گوش خواهید داد.

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

بخش سوم

نکته ی دیگری که درباره این فیلم توی ذوق میزد, لحجه کاراکترها بود.

برای مثال داگلاس بوت که لحجه لندنی دارد, که واقعا لحجه جالبی است و در فیلم قبلی که او بازی کرده است Lifehouse Golem هست که دقیقا از همین لحجه در آن استفاده کرده که کمی عجیب است! چیزی که موضوع را عجیب تر می کند, شخصی که در نقش پدر او در این فیلم بازی می کند کریس او دال است و یک لحجه ایرلندی کامل دارد! این واقعا عجیب است.

 

این موضوع در کل فیلم ادامه دارد و مثلا سورشیا رونان لحجه انگلیسی شیکی دارد.

برام سوال است که انها این همه تلاش کرده اند و سعی کردند نقاشی ها را شبیه کاراکترهای واقعا بکشند اما روی لحجه انها کار نکردند که همه لحجه ای یکدست داشته باشند. موضوع عجیبی است. به طور کلی این موارد نکات ریزی هستند نمیخوام زیاد روی آنها تاکید کنم.

 

به طور کلی در این فیلم موفقیت تکنیکی بزرگی بدست آمده است, همین استفاده از حرکت دوربین بر روی تصاویر خودش یک نکته خارق العاده است و انرژی فوق العاده ای به تصاویر می دهد. تغییر سکانس های مختلف آن را دوست داشتم و انها حتی نور را در طول روز در نقاشی ها تغییر میدادند که فوق العاده بود. میتوان تمامی جزئیات حرکات بازیگران را در نقاشی ها دید و واقعا شگقت انگیز است. موسیقی متن فیلم Loving Vincent با کیفیت بالا و اورجینال دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن فیلم Loving Vincent (دوستدار تو, وینسنت)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های فیلم Loving Vincent

۱) – The Night Café
۲) – The Yellow House
۳) – At Eternity’s Gate
۴) – Portrait Of Armand Roulin
۵) – Marguerite Gachet At The Piano
۶) – Still Life With Glass Of Absinthe & A Carafe
۷) – The Painter On His Way To Work On The Road To Tarascon
۸) – Five Sunflowers In A Vase
۹) – Wheatfield With Crows
۱۰) – Thatched Roofs In Chaponval
۱۱) – Blossoming Chestnut Trees
۱۲) – The Sower With Setting Sun
۱۳) – Starry Night Over The Rhone
۱۴) – Starry Starry Night – Lianne La Havas

The Night Café

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

4 دسامبر 2019 6,059 views 0
نظرات