هر ساله تعدادی بازی منتشر می شود که در آن سال حرف اول را می زنند، در سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد بازی سامورایی جهان بازی شبح سوشیما هستیم که یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ یا حتی ناجی امسال خواهد بود. آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima) اثری از شیگرو اومبایاشی (Shigeru Umebayashi) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. موسیقی متن این بازی یکی از نقاط قوت بازی است و بسیاری از پلیرها به دنبال آن هستند امید است از گوش دادن به آهنگ های شبح سوشیما نهایت لذت را ببرید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

(بیشتر…)

11 جولای 2020 472 views 0
ادامه و دانلود

فیلم لیگ عدالت را که دیده اید؟! مگه میشه ندیده باشید! این فیلم یکی از بهترین و مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۷ میلادی می باشد که بیننده های بسیاری در سرتاسر جهان پیدا کرد که یکی از نقاط قوت این فیلم موسیقی متن آن بوده است که در ادامه آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League) اثری از آهنگساز بزرگ دنی الفمن (Danny Elfman) را آماده دانلود با کیفیت اورجینال FLAC کرده ایم. حتما به آن گوش دهید و امید است آهنگ های فیلم لیگ عدالت را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید…

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

(بیشتر…)

22 آوریل 2020 1,022 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم ماجرایی موسیقی متن فیلم Dolittle (دولیتل) اثری از آهنگساز بزرگ و افسانه ای دنی الفمن (Danny Elfman) را برای دانلود آماده کرده ایم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Dolittle نهایت لذت را ببرید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در این فیلم ستارگان بسیار بزرگ و زیادی هنرنمایی و گویندگی میکنند, بعضی این ستارگان جایزه اسکار را در کارنامه خود دارند. پس منتظر چی هستید موسیقی متن این فیلم جذاب را از دست ندهید.

آلبوم ماجرایی موسیقی متن فیلم Dolittle (دولیتل)

(بیشتر…)

16 ژانویه 2020 1,362 views 0
ادامه و دانلود

اکنون قصد معرفی و دانلود آلبوم سرگرم کننده ای از آهنگساز بزرگ دنی الفمن (Danny Elfman) را داریم. آهنگ های فیلم دامبو (Dumbo) یکی از بهترین موسیقی هایی هستن که شما را به دوران کلاسیک دنی الفمن خواهد برد. پیشنهاد می شود در ادامه با معرفی فیلم و موسیقی متن ان همراه ما باشید.

آهنگ های فیلم دامبو

(بیشتر…)

16 ژوئن 2019 1,559 views 0
ادامه و دانلود