در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم شاهزاده گمشده (Le prince oublie) اثری از هاوارد شور (Howard Shore) را آماده دانلود کرده ایم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Le prince oublie نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم شاهزاده گمشده (Le prince oublie)

(بیشتر…)

14 فوریه 2020 602 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک یکی از فوق العاده ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را برای شما کابران عزیز آماده کرده ایم, موسیقی یکی از عناصر مهم در این فیلم زیباست که به احتمال زیاد یکی از علاقه مندان آن خواهید شد. موسیقی متن فیلم ترانه نام ها (The Song of Names) کاری از آهنگساز بزرگ دنیای موسیقی متن فیلم یعنی هاوارد شور (Howard Shore) می باشد. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم The Song of Names نهایت لذت را ببرید و حتما نظر خود را درباره موسیقی متن فیلم با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود موسیقی متن فیلم ترانه نام ها (The Song of Names)

(بیشتر…)

12 دسامبر 2019 1,845 views 0
ادامه و دانلود

حالا که بازار موسیقی متن فیلم های آرشیوی گرم شده قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم The Departed (رفتگان) اثری از آهنگساز بزرگ هاوارد شور (Howard Shore) را داریم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم The Departed نهایت لذت را ببرید و حتما نظر خود را درباره این آلبوم با ما به اشتراک بگذارید. یک نقد کوتاه هم برای این فیلم فراهم کرده این که مطالعه آن پیشنهاد می شود.

دانلود آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم The Departed (رفتگان)

(بیشتر…)

8 دسامبر 2019 2,141 views 0
ادامه و دانلود