یکی از بازی هایی که بسیاری از طرفداران گیم چندین سال چشم انتظار آن نشسته اند بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ بوده است که در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم استثنایی موسیقی متن بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ (The Last of Us Part II) اثری از گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla) و مک کوئیل (Mac Quayle) را با کیفیت اورجینال و بالا FLAC آماده دانلود کرده ایم.

دوستانی که با قسمت اول بازی آخرین بازمانده از ما آشنایی دارند مطلع هستند که چه موسیقی متن محسور کننده ای دارد و چه قدر در جذابیت بازی تاثیرگذار بوده است. حالا که موسیقی متن قسمت دوم این بازی را برای شما آماده کرده ایم امید است از گوش دادن به آهنگ های بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ نهایت لذت را ببرید و حتما آن را به دوستان خود معرفی کنید. در ادامه معرفی کاملی از بازی The Last of Us Part II را برای شما مهیا کرده ایم که پیشنهاد می شود آن را مطالعه نمایید.

دانلود موسیقی متن بازی آخرین بازمانده از ما قسمت 2 (The Last of Us Part II)

(بیشتر…)

21 ژوئن 2020 5,880 views 9
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم شاهزاده گمشده (Le prince oublie) اثری از هاوارد شور (Howard Shore) را آماده دانلود کرده ایم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Le prince oublie نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم شاهزاده گمشده (Le prince oublie)

(بیشتر…)

14 فوریه 2020 462 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک یکی از فوق العاده ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را برای شما کابران عزیز آماده کرده ایم, موسیقی یکی از عناصر مهم در این فیلم زیباست که به احتمال زیاد یکی از علاقه مندان آن خواهید شد. موسیقی متن فیلم ترانه نام ها (The Song of Names) کاری از آهنگساز بزرگ دنیای موسیقی متن فیلم یعنی هاوارد شور (Howard Shore) می باشد. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم The Song of Names نهایت لذت را ببرید و حتما نظر خود را درباره موسیقی متن فیلم با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود موسیقی متن فیلم ترانه نام ها (The Song of Names)

(بیشتر…)

12 دسامبر 2019 1,290 views 0
ادامه و دانلود

حالا که بازار موسیقی متن فیلم های آرشیوی گرم شده قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم The Departed (رفتگان) اثری از آهنگساز بزرگ هاوارد شور (Howard Shore) را داریم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم The Departed نهایت لذت را ببرید و حتما نظر خود را درباره این آلبوم با ما به اشتراک بگذارید. یک نقد کوتاه هم برای این فیلم فراهم کرده این که مطالعه آن پیشنهاد می شود.

دانلود آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم The Departed (رفتگان)

(بیشتر…)

8 دسامبر 2019 1,594 views 0
ادامه و دانلود