احتمالا اخبار سریال جدید و مورد انتظار شبکه کابلی HBO را دنبال کرده اید. هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials) کاری از آهنگساز بزرگ لورن باله (Lorne Balfe) را برای دانلود قرار داده ایم. به شخصه به شدت به شبکه HBO علاقه دارم و این سریال هم میشه گفت یک سریال HBOای اصل است! که موسیقی متن زیبایی هم دارد. امید است از گوش دادن به اهنگ های سریال His Dark Materials لذت کافی را ببرید, حتما نظرات خود را با ما به اشتراگ بگذارید.

آلبومی خارق العاده موسیقی متن سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials)

(بیشتر…)

6 نوامبر 2019 159 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلمی جدید و زیبا از کارگردان برنده جایزه اسکار را داریم. در این لحظه دانلود موسیقی متن فیلم مرد ماه جوزا (Gemini Man) اثری از آهنگساز بزرگ لورن بالفه (Lorne Balfe) آماده ی دانلود است پیشنهاد می شود آن را از دست ندهید. در ادامه با معرفی فیلم و نقد اختصاصی موسیقی متن آن با ما همراه باشید…

دانلود موسیقی متن فیلم مرد ماه جوزا - Gemini Man (اثری از لورن بالفه)

(بیشتر…)

10 اکتبر 2019 415 views 0
ادامه و دانلود

به شخصه علاقه زیادی به آهنگساز مشهور لورن بالفه دارم و معتقدم استعداد خیلی خوبی در ساخت موسیقی متن, به خصوص موسیقی متن بازی دارد. یکی از کارهای برجسته و فوق العاده زیبایی که میتوانم به شما کاربران گرامی معرفی کنم, موسیقی متن بازی اساسینز کرید ۳ (Assassin’s Creed III) اثری از لورن بالفه (Lorne Balfe) می باشد. در این البوم اوج قدرت بالفه را شاهد خواهید بود. این البوم قطعا فاکتور زیبایی بدون بازی را شامل می شود, پیشنهاد می شود آب دستت است زمین بزارید و این البوم زیبا و محسور کننده را دانلود نمایید….

آلبوم حیرت انگیز موسیقی متن بازی اساسینز کرید 3 (Assassin's Creed III)

(بیشتر…)

22 سپتامبر 2019 335 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن بازی را داریم که به جرئت میتوان گفت یکی از زیباترین و قدرتمندترین البوم های موسیقی بازی می باشد. موسیقی بازی ماوراء: دو روح (BEYOND: Two Souls) کاری از آهنگساز بزرگ لورن بالفه (Lorne Balfe) و در کنار او هانس زیمر (Hans Zimmer) می باشد. علاوه بر امکان دانلود این البوم, نقد اختصاصی موسیقی متن و مصاحبه ای با اهنگسازان قرار داده شده است پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان از دست ندهید.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی بازی ماوراء: دو روح (BEYOND: Two Souls)

(بیشتر…)

10 سپتامبر 2019 244 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود موسیقی فیلم حاشیه اقیانوس ارام: طغیان (Pacific Rim: Uprising) اثری از لورن بالفه (Lorne Balfe) را داریم که یکی از مورد انتظارترین و زیباترین فیلم های سال ۲۰۱۸ بوده است. این فیلم از موسیقی متن بسیار زیبایی بر خوردار است. که هم اکنون اماده دانلود است, پیشنهاد می شود نقد اختصاصی موسیقی ان را از دست ندهید.

دانلود موسیقی فیلم حاشیه اقیانوس ارام: طغیان (Pacific Rim: Uprising)

(بیشتر…)

7 سپتامبر 2019 363 views 0
ادامه و دانلود
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >