در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن سریال دیدن (See) اثری از بیر مک کرری (Bear McCreary) برای دانلود قرار داده ایم که یکی از سریال های جدید بر روی شبکه جدید یعنی Apple TV+ می باشد. احتمالا این اهنگساز را می شناسید پس توصیه می شود موسیقی متن این سریال را از دست ندهید. نقد اختصاصی و انحصاری این سریال هم در پایین مطلب برای شما فراهم کرده ایم…

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

(بیشتر…)

3 نوامبر 2019 249 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم ایلای (Eli) اثری از آهنگساز بزرگ بیر مک کرری (Bear McCreary) آماده دانلود قرار گرفته است, پیشنهاد می شود اگر به موسیقی فیلم ترسناک علاقمند هستید این البوم را از دست ندهید. این فیلم محصول شبکه نتفلیکس است و تو ایام هالووین منتشر شده است, در پایین نقد اختصاصی آن قرار گرفته پیشنهاد می شود آن را مطالعه نمایید.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم ایلای (Eli)

(بیشتر…)

27 اکتبر 2019 480 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم روز مرگت مبارک (Happy Death Day) اثری از آهنگساز بزرگ بیر مک کرری (Bear McCreary) را داریم. این فیلم ترسناک یکی از بهترین فیلم های ترسناک می باشد که موسیقی آن همخوانی شدیدی به فیلم دارد. پیشنهاد می شود این آلبوم را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم روز مرگت مبارک (Happy Death Day)

(بیشتر…)

26 آگوست 2019 491 views 0
ادامه و دانلود

اکنون قصد داریم موسیقی فیلم جدید و فوق العاده ای را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. موسیقی متن فیلم گودزیلا سلطان هیولاها اثری از آهنگساز بزرگ و محبوب بیر مک کرری (Bear McCreary) می باشد که از سوی لیبل WaterTower Music منتشر شده است. و هم اکنون امکان دانلود آن از وب سایت دریم موزیک وجود دارد.

در مقاله های قبلی ما آلبوم های موسیقی فیلم های Interstellar و Dunkirk را معرفی کردیم که هر دو کاری از آهنگساز بزرگ هانس زیمر می باشند پیشنهاد می شود حتما آن آلبوم ها را دانلود نمایید و از گوش دادن به آنها لذت ببرید.

موسیقی متن فیلم گودزیلا سلطان هیولاها

(بیشتر…)

24 جولای 2019 1,314 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون قصل معرفی و دانلود آهنگ های بی کلام فیلمی ترسناک را داریم که با گوش دادن به آنها از شدت ترس شوکه خواهید شد. موسیقی فیلم بازی بچگانه (Child’s Play) محصول سال ۲۰۱۹ اثری از آهنگساز معروف بیر مک کرری (Bear McCreary) می باشد. در ادامه با دانلود و معرفی آن همراه وب سایت دریم موزیک باشید…

با موسیقی فیلم بازی بچگانه (Child's Play) شوکه خواهید شد

(بیشتر…)

13 ژوئن 2019 1,207 views 0
ادامه و دانلود