تقریبا میشه گفت کمتر کسی پیدا می شود که سریال بازی تاج و تخت را ندیده باشد یا حتی اسم آن را نشنیده باشد. این سریال از نقطه نظرهای مختلف نسبت به بقیه سریال های تلویزیونی برتری دارد که یکی از این موارد موسیقی سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است که توسط آهنگساز ایرانی-آلمانی یعنی رامین جوادی (Ramin Djawadi) نوشته شده است.

موسیقی متن Game of Thrones یکی از بخش های مهم و تاثیرگذار این سریال است که نقش مهمی را در این سریال ایفا میکرد و تقریبا میتوان گفت برای تمامی کاراکتر های اصلی و قصر های مختلف رامین جوادی موسیقی تم جداگانه ای نوشته است. گوش دادن به آهنگ های سریال گیم آو تروز چه در متن سریال و چه به تنهایی تجربه ای به شدت شیرین دارد. موزیک این سریال یکی از نقاط قوت دوران کاری و حرفه ای رامین جوادی می باشد. پیشنهاد می کنم با دانلود موسیقی تمام فصل های این سریال همراه ما باشید و نقد موسیقی هر فصل آن را از مطالعه نمایید.

آلبوم شگفت انگیز موسیقی سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)

(بیشتر…)

18 سپتامبر 2019 989 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک یکی دیگر از شاهکار های آهنگساز ایرانی-آلمانی یعنی رامین جوادی را آماده کرده ایم امید است از گوش دادن به این البوم لذت کافی را ببرید. دانلود موسیقی متن فیلم دیوار بزرگ (The Great Wall) اثری از رامین جوادی (Ramin Djawadi) را از پایین همین مطلب دانلود نمایید و پیشنهاد می شود نقد اختصاصی ان را مطالعه نمایید.

دانلود موسیقی متن فیلم دیوار بزرگ (The Great Wall)

(بیشتر…)

3 سپتامبر 2019 351 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه ار وب سایت دریم موزیک قصد معرفی یکی از بهترین کارهای آهنگساز ایرانی یعنی رامین جوادی را داریم. رامین جوادی در سالهای اخیر روند رو به رشد خیلی خوبی داشته است و تعدادی از بهترین موسیقی متن فیلم و سریال را ارائه داده است. هم اکنون دانلود موسیقی متن فیلم حاشیه اقیانوس ارام (Pacific Rim) اثری از رامین جوادی (Ramin Djawadi) آماده دانلود است حتما این البوم هیجان انگیز را دانلود نمایید و از گوش دادن به ان لذت ببرید.

موسیقی متن فیلم حاشیه اقیانوس ارام - Pacific Rim (آهنگساز ایرانی)

(بیشتر…)

1 سپتامبر 2019 649 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از سایت دریم موزیک قصل معرفی آلبومی فوق العاده احساسی و عاشقانه را داریم که از شدت زیبایی موی پشت گردن شما را سیخ خواهد کرد. موسیقی فیلم کوه میان ما (The Mountain Between Us) محصول سال ۲۰۱۷ به آهنگسازی, آهنگساز ایرانی رامین جوادی (Ramin Djawadi) می باشد. حتما کارهای دیگر این آهنگساز را شنیده اید پیشنهاد می شود این البوم زیبا را از دست ندهید.

برانگیختن احساس با موسیقی فیلم کوه میان ما (The Mountain Between Us)

(بیشتر…)

5 جولای 2019 876 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه قصد معرفی شاهکاری را از سوی وب سایت دریم موزیک داریم که از گوش دادن به آن سیر نخواهید شد. موسیقی متن سریال Westworld کاری از رامین جوادی (Ramin Djawadi) آلبومی ففوق العاده زیبا است که توجه هر شنونده ای را به خود جلب می کند. در ادامه دانلود آهنگ های تمام فصل های سریال وست ورلد به همراه نقد اختصاصی موسیقی متن آنها قرار گرفته است. امیدواریم از گوش دادن به آنها لذت کافی را ببرید. همراه ما باشید…

موسیقی متن سریال Westworld شاهکاری مثال زدنی

(بیشتر…)

30 می 2019 904 views 0
ادامه و دانلود