در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد ایجاد کمی تنوع داریم و تصمیم گرفتیم بریم سراغ یکی از انیمیشن های سال ۲۰۱۹٫ موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable) اثری از اهنگساز بزرگ روپرت گرگسون-ویلیامز (Rupert Gregson-Williams) می باشد. این انیمیشن بر خلاف تصوری که از تریلر ان پیدا می کنید, فیلم انیمیشنی بسیار زیبایی است و کارنامه قوی اهنگساز آن هم مشخص هست. امید است از گوش داده به اهنگ های فیلم Abominable لذت کافی را ببرید.

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

(بیشتر…)

13 اکتبر 2019 92 views 0
ادامه و دانلود

وب سایت دریم موزیک پیشنهاد ویژه به علاقه مندان موسیقی الکترونیک و مدرن دارد. آهنگسازی این آلبوم را روپرت گرگسون-ویلیامز (Rupert Gregson-Williams) انجام داده است. دانلود موسیقی متن فیلم آکوامن (Aquaman) را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دانلود موسیقی فیلم آکوامن - Aquaman (موسیقی الکترونیک و مدرن)

(بیشتر…)

21 جولای 2019 1,694 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم موسیقی فراموش نشدنی موسیقی متن ستیغ هک سا (Hacksaw Ridge) که کاری فوق العاده زیبا از آهنگساز بزرگ روپرت گرگسون-ویلیامز (Rupert Gregson-Williams) می باشد را آماده کرده ایم. امید است از گوش دادن به این آلبوم لذت کافی را ببرید. در ادامه با دانلود و معرفی فیلم و نقد اختصاصی موسیقی متن همراه باشید.

آلبوم فراموش نشدنی موسیقی متن ستیغ هک سا (Hacksaw Ridge)

(بیشتر…)

14 جولای 2019 449 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم آهنگ بی کلام فوق العاده جذاب و شنیدنی داریم, پیشنهاد می شود این آلبوم موسیقی فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز), فوق العاده زیبا را از دست ندهید. کار نوشتن موسیقی متن فیلم را روپرت گرگسون-ویلیامز (Rupert Gregson-Williams) بزرگ انجام داده است.

دانلود آلبوم شگفت انگیز موسیقی فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز)

(بیشتر…)

13 جولای 2019 748 views 0
ادامه و دانلود