هم اکنون از وب سایت دانلود اهنگ بی کلام – دریم موزیک آلبوم موسیقی را اماده کرده ایم که یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ می باشد و دارای تیم بازیگری فوق العاده قوی است خدا را چه دیدید شاید راهی اسکار هم شود. موسیقی متن فیلم بروکلین بی مادر (Motherless Brooklyn) اثری از دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) می باشد که به احتمال زیاد با کارهای قبلی او آشنایی کامل دارید و دیگر البوم های او را دانلود کرده اید. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Motherless Brooklyn که به صورت اختصاصی و با کیفیت اورجینال آماده دانلود هستند نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم بروکلین بی مادر (Motherless Brooklyn)

(بیشتر…)

24 اکتبر 2019 522 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک البوم موسیقی متن فیلم دیروز (Yesterday) اثری از دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) و هیمش پاتل (Himesh Patel) را آماده کرده ایم که یکی از زیباترین فیلم های موزیکال سال ۲۰۱۹ می باشد. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Yesterday لذت کافی را ببرید. حتما نظات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود موسیقی متن فیلم دیروز (Yesterday)

(بیشتر…)

23 اکتبر 2019 195 views 0
ادامه و دانلود

یکی از مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین فیلم های سال ۲۰۲۰ فیلم Birds of Prey خواهد بود که درباره کاراکتر معروف و محبوب هارلی کویین می باشد. هم اکنون موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey) کاری از آهنگساز بزرگ دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) با کیفیت اورجینال برای دانلود قرار گرفته است. در دانلود این آلبوم شک نکنید و امید است اهنگ های فیلم Birds of Prey مورد قبول شما عزیزان قرار بگیرند, با ما همراه باشید …

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

(بیشتر…)

4 اکتبر 2019 339 views 0
ادامه و دانلود

خیلی از دوستان درخواست کرده بودند موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean’s 8) کاری از دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) را برای دانلود قرار بدیم. در نتیجه برای اینکه به قولمون عمل کنیم این البوم زیبا و جذاب رو اماده کردیم پیشنهاد می شود هم اکنون ان را دانلود نمایید.

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

(بیشتر…)

26 سپتامبر 2019 239 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود یکی از جذابترین موسیقی متن فیلم ها را داریم و آن موسیقی فیلم شاه آرتور افسانه شمشیر (King Arthur: Legend of the Sword) کاری از آهنگساز بزرگ دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) می باشد.

دانلود موسیقی فیلم شاه آرتور افسانه شمشیر (King Arthur: Legend of the Sword)

(بیشتر…)

16 سپتامبر 2019 1,827 views 0
ادامه و دانلود
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >