هم اکنون از وب سایت دانلود موسیقی متن دریم موزیک موسیقی متن فیلم بلادشات (Bloodshot) اثری از استیو جابلونسکی (Steve Jablonsky) را آماده دانلود کرده ایم, این فیلم اکشن و دیدنی یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۲۰ می باشد که علاقه مندان بسیاری به انتظار آن نشسته اند. اهنگسازی این فیلم را هم جابلونسکی انجام داده که در ساخت موسیقی فیلم های اکشن مهارت بالایی دارد. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم بلادشات نهایت لذت را ببرید.

آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم بلادشات (Bloodshot)

(بیشتر…)

14 فوریه 2020 238 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم تبدیل شوندگان (Transformers) اثری از استیو جابلونسکی (Steve Jablonsky) را برای دانلود قرار داده ایم. این فیلم یکی از مورد انتظارترین و زیباترین فیلم های سال ۲۰۰۷ می باشد که یکی از پرفروش ترین فیلم های آن سال می باشد که نظرات بسیاری را به خود جلب کرده, بعد از موفقیتی که این فیلم داشته چند دنباله دیگر برای این فیلم ساخته شده که هیچ کدام به موفقیت قسمت اول این چندگانه نرسیده اند. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Transformers نهایت لذت را ببرید.

آلبوم محشر موسیقی متن فیلم تبدیل شوندگان (Transformers)

(بیشتر…)

3 ژانویه 2020 800 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت موسیقی بی کلام , دریم موزیک قصد معرفی و نقد اختصاصی و دانلود موسیقی فیلم تبدیل شوندگان عصر انقراض (Transformers: Age of Extinction) اثری از استیو جابلونسکی (Steve Jablonsky) داریم. پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید…

دانلود موسیقی فیلم تبدیل شوندگان عصر انقراض (Transformers: Age of Extinction)

(بیشتر…)

6 آگوست 2019 1,595 views 0
ادامه و دانلود