هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم دلهره آور موسیقی متن فیلم مرد نامرئی (The Invisible Man) اثری از آهنگساز قدرتمند بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از موردد انتظارترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ می باشد که در آن ستارگان بزرگی هنرنمایی می کنند. در تریلری که از فیلم منتشر شده نشان داده که فیلم ترسناک جالب با موسیقی متن جالب تری خواهد بود. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم مرد نامرئی نهایت لذت را ببرید.

آلبوم دلهره آور موسیقی متن فیلم مرد نامرئی (The Invisible Man)

(بیشتر…)

29 فوریه 2020 3,090 views 2
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم موسیقی متن فیلم شزم (Shazam!) را داریم. بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) کار آهنگسازی این فیلم را بر عهده داشته. او ما را وارد دنیای شگفت انگیز موسیقی ارکسترا و اکشن و ماجرایی دهه ۸۰ میلادی می کند. آلبوم موسیقی فانتزی محشری, در دنیای ابرقهرمانی دی سی. در ادامه با دانلود موسیقی و معرفی فیلم و نقد اختصاصی موسیقی متن همراه ما باشید…

موسیقی متن فیلم شزم - Shazam! (موسیقی ارکسترا و اکشن)

(بیشتر…)

9 فوریه 2020 2,645 views 0
ادامه و دانلود

خب, در این لحظه از وب سایت دانلود آهنگ بی کلام دریم موزیک قصد معرفی موسیقی متن فیلم ترسناکی را داریم که به حق یکی از ترسناک ترین و جالب ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ می باشد. این فیلم در ادامه قسمت اول این فیلم می باشد. در این آلبوم شاهد هیجان ترس در حد بالایی هستید. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم It Chapter Two (آن: بخش دوم) اثری از آهنگساز بزرگ بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) را انجام دهید. نقد اختصاصی این البوم موسیقی متن هم برای شما فراهم شده, حتما ان را مطالعه نمایید.

هیجان ترس با موسیقی متن فیلم It Chapter Two (آن: بخش دوم)

(بیشتر…)

24 سپتامبر 2019 11,686 views 4
ادامه و دانلود

به احتمال زیاد فیلم ترسناک و موفق It را تماشا کرده اید. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک با بازی خوب بازیگران ان در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است. به دلیل همین موفقیتی که داشته قسمت دوم این فیلم در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. دانلود موسیقی متن فیلم IT (آن) اثری از هنرمند بزرگ بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) می باشد. پیشنهاد می شود حتما این البوم زیبا را دانلود نمایید.

دانلود موسیقی متن فیلم IT - آن (خواهید گرخید)

(بیشتر…)

25 آگوست 2019 7,971 views 0
ادامه و دانلود