خب, در این لحظه از وب سایت دانلود آهنگ بی کلام دریم موزیک قصد معرفی موسیقی متن فیلم ترسناکی را داریم که به حق یکی از ترسناک ترین و جالب ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ می باشد. این فیلم در ادامه قسمت اول این فیلم می باشد. در این آلبوم شاهد هیجان ترس در حد بالایی هستید. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم It Chapter Two (آن: بخش دوم) اثری از آهنگساز بزرگ بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) را انجام دهید. نقد اختصاصی این البوم موسیقی متن هم برای شما فراهم شده, حتما ان را مطالعه نمایید.

هیجان ترس با موسیقی متن فیلم It Chapter Two (آن: بخش دوم)

(بیشتر…)

24 سپتامبر 2019 1,788 views 0
ادامه و دانلود

به احتمال زیاد فیلم ترسناک و موفق It را تماشا کرده اید. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک با بازی خوب بازیگران ان در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است. به دلیل همین موفقیتی که داشته قسمت دوم این فیلم در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. دانلود موسیقی متن فیلم IT (آن) اثری از هنرمند بزرگ بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) می باشد. پیشنهاد می شود حتما این البوم زیبا را دانلود نمایید.

دانلود موسیقی متن فیلم IT - آن (خواهید گرخید)

(بیشتر…)

25 آگوست 2019 1,238 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم موسیقی متن فیلم شزم (Shazam!) را داریم. بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) کار آهنگسازی این فیلم را بر عهده داشته. او ما را وارد دنیای شگفت انگیز موسیقی ارکسترا و اکشن و ماجرایی دهه ۸۰ میلادی می کند. آلبوم موسیقی فانتزی محشری, در دنیای ابرقهرمانی دی سی. در ادامه با دانلود موسیقی و معرفی فیلم و نقد اختصاصی موسیقی متن همراه ما باشید…

موسیقی متن فیلم شزم - Shazam! (موسیقی ارکسترا و اکشن)

(بیشتر…)

12 ژوئن 2019 707 views 0
ادامه و دانلود