یکی از سریال هایی که این روزهای خیلی ها درباره آن صحبت می کنند سریال ماندالورین می باشد. هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن سریال ماندالورین (The Mandalorian) اثری از اهنگساز بزرگ و جوان برنده اسکار لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) برای دانلود قرار داده ایم که البومی بی نهایت زیبا و خفن است. لودویگ گورانسون یکی از اهنگسازان بسیار قدرتمند در آینده خواهد بود که قرار است فیلم جدید کریستوفر نولان یعنی فیلم انگاشته را هم اهنگسازی کند, که به نظرم یکی از شاهکارهای تاریخ خواهد بود. امید است از گوش دادن به موسیقی متن The Mandalorian نهایت لذت را ببرید.

آلبوم خفن موسیقی متن سریال ماندالورین (The Mandalorian)

(بیشتر…)

16 نوامبر 2019 116 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم موسیقی فیلم ونوم (Venom) یکی از فیلم های هیجان انگیز و برجسته سال ۲۰۱۸ را دارد. کار نوشتن موسیقی متن فیلم را لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) انجام داده او برای ساخت موسیقی فیلم پلنگ سیاه موفق به دریافت جایزه اسکار شده است پس پیشنهاد می شود این آلبوم زیبا و خاص را از دست ندهید.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

(بیشتر…)

19 سپتامبر 2019 487 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی دانلود آهنگ بی کلام انگیزشی و هیجانی داریم. موسیقی متن فیلم کرید (Creed) توسط لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) آهنگسازی شده است. پیشنهاد می شود این آلبوم را از دست ندهید.

آلبوم انگیزشی و هیجانی موسیقی متن فیلم کرید (Creed)

(بیشتر…)

15 سپتامبر 2019 898 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون قصد معرفی آلبوم آهنگ بی کلام داریم که در سال ۲۰۱۸ موفق به دریافت جایزه اسکار برای بهترین موسیقی متن فیلم شد. آهنگسازی این فیلم زیبا و دیدنی را لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) انجام داده است. کاری که برای ساخت موسیقی متن فیلم پلنگ سیاه انجام شده است بسیار زیاد بوده است و نتیجه ی آن یک آلبوم موسیقی شاهکار بوده است.

موسیقی متن فیلم پلنگ سیاه - Black Panther (برنده جایزه اسکار)

(بیشتر…)

22 جولای 2019 1,540 views 0
ادامه و دانلود

هم اکنون وب سایت دریم موزیک قصد معرفی پروژه جدید کارگردان بزرگ و افسانه ای کریستوفر نولان (Christopher Nolan) و موسیقی متن آن را دارد. مثل اکثر فیلم های قبلی نولان انتظار می رفت کار نوشتن آهنگ های فیلم انگاشته (Tenet) را هانس زیمر (Hans Zimmer) انجام دهد اما این بار نولان کار آهنگسازی فیلمش را به آهنگساز جوان برنده جایزه ی اسکار لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) سپرده است. پس در ادامه با معرفی فیلم Tenet و موسیقی متن فیلم Tenet همراه ما باشید…

دانلود موسیقی متن فیلم Tenet (انگاشته) شاهکار قرن

(بیشتر…)

19 جولای 2019 849 views 1
ادامه و دانلود