یکی از بازی هایی که بسیاری از طرفداران گیم چندین سال چشم انتظار آن نشسته اند بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ بوده است که در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم استثنایی موسیقی متن بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ (The Last of Us Part II) اثری از گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla) و مک کوئیل (Mac Quayle) را با کیفیت اورجینال و بالا FLAC آماده دانلود کرده ایم.

دوستانی که با قسمت اول بازی آخرین بازمانده از ما آشنایی دارند مطلع هستند که چه موسیقی متن محسور کننده ای دارد و چه قدر در جذابیت بازی تاثیرگذار بوده است. حالا که موسیقی متن قسمت دوم این بازی را برای شما آماده کرده ایم امید است از گوش دادن به آهنگ های بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ نهایت لذت را ببرید و حتما آن را به دوستان خود معرفی کنید. در ادامه معرفی کاملی از بازی The Last of Us Part II را برای شما مهیا کرده ایم که پیشنهاد می شود آن را مطالعه نمایید.

دانلود موسیقی متن بازی آخرین بازمانده از ما قسمت 2 (The Last of Us Part II)

(بیشتر…)

21 ژوئن 2020 5,885 views 9
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دانلود اهنگ بی کلام دریم موزیک البوم موسیقی یکی از جدیدترین و مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را برای دانلود قرار داده ایم که کارگردانی قوی که در ادامه ان را معرفی خواهیم کرد در پشت این فیلم می باشد و امید است یکی از فیلم های اسکاری امسال باشد. دانلود موسیقی متن فیلم یک زندگی پنهان (A Hidden Life) اثری از اهنگساز بزرگ و نام آشنا جیمز نیوتن هاوارد (James Newton Howard) را آماده کرده ایم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم A Hidden Life نهایت لذت را ببرید و نقد اختصاصی آن را هم حتما مطالعه نمایید…

دانلود موسیقی متن فیلم یک زندگی پنهان (A Hidden Life)

(بیشتر…)

6 دسامبر 2019 1,423 views 0
ادامه و دانلود