فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خیلی از دوستان درخواست کرده بودند موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean’s 8) کاری از دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) را برای دانلود قرار بدیم. در نتیجه برای اینکه به قولمون عمل کنیم این البوم زیبا و جذاب رو اماده کردیم پیشنهاد می شود هم اکنون ان را دانلود نمایید.

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

معرفی فیلم هشت یار اوشن

هشت یار اوشن (Ocean’s 8) (که به نام Ocean’s Eight هم شناخته می شود) فیلم کمدی دزدی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی فیلم را گری راس (Gary Ross) انجام داده و نویسندگی ان بر عهده Ross و Olivia Milch بوده است. این فیلم هم ادامه ای و هم اسپین افی بر سه گانه Ocean’s کاری از کارگردان استیون سودربرگ (Steven Soderbergh) می باشد.

پیشنهاد ویژه : موسیقی فیلم شوالیه تاریکی – The Dark Knight

 

فیلم از تیم بازیگری بزرگی از جمله ساندرا بولاک (Sandra Bullock) و کیت بلانشت (Cate Blanchett) و ان هتوی (Anne Hathaway) و میندی کالینگ (Mindy Kaling) و سارا پلسون (Sarah Paulson) و ریانا (Rihanna) و هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham Carter) و آکوافینا (Awkwafina) تشکیل شده است. داستان درباره گروهی از زبان به رهبری دبی اوشن می باشد, کسی که نقشه پیچیده ای برای دزدی از مت گالا در Metropolitan Museum of Art در نیویورک دارد.

 

بعد از انتشار فیلم Ocean’s Thirteen در سال ۲۰۰۷ , کارگردان Soderbergh اعلام کرد هیچ قصدی برای ساخت قسمت چهارم این سری فیلم ها ندارد. اسپین اف این سری فیلم ها که همه اعضای ان را زن تشکیل می دهد در اکتبر ۲۰۱۵ معرفی کرد. اکثر بازیگران ان در اگوست ۲۰۱۶ به تیم اضافه شدند. فیلمبرداری فیلم از اکتبر ۲۰۱۶ تا مارچ ۲۰۱۷ در منهتن صورت گرفت.

 

در ۵ جون ۲۰۱۸ , پیش نمایش فیلم در Alice Tully Hall صورت گرفت. فیلم هشت یار اوشن در ۸ جون ۲۰۱۸ , توسط کمپانی برادران وارنر منتشر شد. این فیلم ۱۱ سال بعد از فیلم Ocean’s Thirteen ساخته شده است. فیلم موفق به فروش ۲۹۷ میلیون دلاری در سطح جهان شد و زیاد از سوی منتقدین استقبال نشد. دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن را از پایین مطلب انجام دهید.

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

تولید فیلم

بعد از انتشار Ocean’s Thirteen کارگردان Steven Soderbergh اظهار داشت قسمت چهارمی در کار نخواهد بود. دلیل ان را هم درخواست شدید جرج کلونی برای خروج از فیلم بود. در دسامبر ۲۰۰۸ , Soderbergh مجدد اعلام کرد ساخت قسمت چهارم بعید است و دلیل ان را هم مرگ ناگهانی Bernie Mac دانست, کسی که در قسمت های دیگر این فیلم حضور داشت.

 

با این تفاسیر در اکتبر ۲۰۱۵ اسپین افی بر اساس این فیلم که تمام کاراکتر های ان زن هستند در دست ساخت قرار گرفت. اعلام شد ستارگانی از جمله Helena Bonham Carter, Cate Blanchett, Mindy Kaling و Elizabeth Banks در فیلم حضور خواهند داشت.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

 

در آگوست ۲۰۱۶ , حضور Bullock, Blanchett, Bonham Carter و Kaling در فیلم تایید شد. در ادامه با اضافه شدن بازیگرانی از جمله Anne Hathaway, Rihanna, Awkwafina و Sarah Paulson تیم بازیگری اصلی فیلم تایید شد. در زمان فیلمبرداری دو بازیگر Dakota Fanning و Damian Lewis در محل فیلمبرداری دیده شدند. در دسامبر ۲۰۱۶ حضور داکوتا فنینگ در فیلم تایید شد. اما در فیلم انتهایی که اکران شد لوئیز حضور نداشت.

 

در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۶ فیلمبرداری فیلم به طور رسمی در نیویورک اغاز شد و در مارچ ۲۰۱۷ بلانچت اعلام کرد کار تولید فیلم تکمیل شده است. در ۵ می ۲۰۱۷ اعلام شد فیلمبرداری در Staten Island ادامه پیدا کرده است.

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۲۳ نقدی که از فیلم انجام شده بود با ۶۹ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۶٫۲۴ از ۱۰ را دریافت کرد. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۵۰ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۶۱ از ۱۰۰ را دریافت کرده.

 

باکس آفیس

بعد از پخش پیش نمایشی از فیلم در تاریخ ۵ جون ۲۰۱۸ در سالن Alice Tully Hall در نیویورک سیتی,

فیلم Ocean’s 8 توسط کمپانی برادران وارنر, در سینماهای آمریکای شمالی اکران شد.

و توانست در آمریکا و کانادا فروش ۱۴۰٫۲ میلیون دلاری

و در بقیه مناطق ۱۵۷٫۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

سرانجام مجموع فروش فیلم به عدد ۲۹۷٫۷ میلیون دلار رسید.

این در حالی است بودجه ساخت فیلم تنها ۷۰ میلیون دلار بوده است.

 

فیلم هشت یار اوشن در آمریکا در کنار فیلم های Hotel Artemis و Hereditary اکران خود را اغاز کرد.

و از ۴۱۴۵ سالن سینمایی که در اختیار داشت پیش بینی شده بود

فروش هفته ابتدایی ان به ۴۵ میلیون دلار برسد.

این در حالی است بعضی ها متصور بودند فروش فیلم در هفته اول از مرز ۳۰ میلیون دلار نخواهد گذشت.

فیلم در پیش نمایش پنج شنبه شب ۴ میلیون دلار فروش کرد.

سرانجام فروش روز اول ان ۱۵٫۸ میلیون دلار شد

و هفته اول را با ۴۱٫۶ میلیون دلار پشت سر گذاشت.

نکته جالبی که وجود دارد ۶۹ درصد از بینندگان این فیلم زن بودند.

 

در هفته دوم , ۱۹ میلیون دلار فروش کرد و در رتبه دوم بعد از فیلم تازه از راه رسیده ی Incredibles 2 قرار گرفت.

در هفته سوم ۱۱٫۷ میلیون دلار فروش کرد

و در جایگاه سوم بعد از دو فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom و Incredibles 2 قرار گرفت.

پیشنهاد ویژه : موسیقی فیلم دانکرک (Dunkirk) شاهکاری از هانس زیمر

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

نقد اختصاصی فیلم هشت یار اوشن

هشت یار اوشن , فیلمی به کارگردانی گری راس و هنرمندی ستارگانی از جمله ساندرا بولاک و کیت بلانشت و ان هتوی و کلی بازیگر بزرگ و با استعداد دیگر می باشد. داستان فیلم درباره دبی اوشن برادر دنی اوشن, که قبلا جرج کلونی ان نفش را بازی کرده, می باشد. کسی که یک گروه را دور خودش جمع می کند, تا دزدی جواهرات از مراسم مت گالا در نیویورک انجام دهند.

 

خب هشت یار اوشن, در حقیقت یک دنباله ای بر سه گانه اصلی این سری فیلم ها به کارگردانی استیون سودربرگ می باشد. که ان سگانه هم بازسازی فیلم محصول ۱۹۶۰ می باشند. قبلا این مورد رو گفتم اما باز هم به ان اشاره می کنم, فیلم های اوشن ۱۱ و فیلم The Thing کاری از جان کارپندر دو بازسازی مورد علاقه من هستند. من فکر میکنم سودربرگ در فیلم اصلی و ابتدایی این سری کارش حرف نداشت.

 

دو دنباله بعدی که ساخته شد به اندازه قسمت اول خوب نبودند, اما حداقل قابل تماشا کردن بودند, قسمت سوم بهتر از قسمت دوم بود. وقتی که فهمیدم این فیلم بازسازی فیلم های قبلی نیست خوشحال شدم. در حقیقت دنباله ای هست که در همان دنیای سه سری قبلی این فیلم ها وجود دارد. با این حال باید بگم فیلم بیشتر شبیه بازسازی ان سری فیلم ها می باشد, تقریبا از هر نظری هم این موضوع صادق است. دوستان ابتدا موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن را دانلود کنید بعد به مطالعه ادامه نقد بپردازید.

پیشنهاد ویژه : انعطاف ذهن در موسیقی فیلم تلقین (Inception)

 

بخش اول

سکانس ابتدایی فیلم که ساندرا بولاک, در جلسه مشروطش هست و دوربین به سمت صورت او هست و فقط شما صدای افسر مشروط اون رو می شنوید. از اون سوال می شود اگر آزاد شود چه کاری انجام خواهد داد. درست مثل فیلم اورجینال سودربرگ. و من وقتی که دیدماین فیلم از ذره ذره فرمول فیلم اورجینال استفاده کرده ناامید شدم. از هر نظری, شبیه به فیلم اول هست, فقط با این تفاوت که تیم بازیگری متفاوتی دارد.

 

در هیچ قسمت فیلم شاهد این موضوع نیستیم که چیز جدید و مخصوص به خود را ارائه دهند. انگار اثر انگشت فیلم اورجینال را برداشتند و تیم بازیگری جدید که همه زن هستند به ان اضافه کردند و به جای پول در اینجا شاهد جواهرات هستیم. ببینید نمیخوام بگم این فیلم بدی است, قطعا منظورم این نیست. من فقط متوجه این قیاس ها شدم, به شکل کاملا آشکاری مشخص است انها دور دفتر خودشان چرخیدن و فقط ذره ذره از فیلم اورجینال الهام گرفته اند و فیلمنامه را نوشته اند. از این نظر ناامید کننده است.

 

با این حال باید بگم فیلم شاد و سرزنده ای هست و کاملا قابل تماشا کردن هست. بازی بازیگران عالی هست و همه با هم هماهنگ هستند. ساندرا بولاک طبق معمول بازی محشری را ارائه می دهد و این موضوع برای بلانچت و هتوی هم صدق می کند, اصلا کل تیم بازیگری عالی هستند. حقیقتش بیشترین نگرانی رو درباره ریانا داشتم, چونکه تنها اون بود که کمترین تجربه رو در بین این همه ستاره داشت. اما مشکلی نبود, اون نقش هکری را داشت که زیاد اهل صحبت کردن نیست, که به نظر انتخاب عالی بوده است. موسیقی متن فیلم Ocean’s 8 لحظات خوبی را برای شما رقم خواهد زد دانلود ان را فراموش نکنید.

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

بخش دوم

تصاویر زیبایی در فیلم به نمایش گذاشته می شود که من به سرعت متوجه انها شدم. لباس های انها , تیپ انها , حتی زمانی که در حال نقشه کشیدن برای دزدی هستند همه انها نقش خیلی خوبی با توجه به شخصیتشان دارند. این چیزی نیست که من معمولا نظرم به ان جلب شود, در نتیجه این به این معنی هست واقعا نکته خوبی است.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse)

 

فیلمبرداری فیلم خوب بود اما نه به اندازه فیلم های سودربرگ. این فیلم انگار سعی داره شبیه ان سری فیلم ها باشه, که فکر میکنم با عقل جور در میاد. ببینید اگر از چشم گری راس به قضیه نگاه کنیم, اینکه در حال ساخت فیلمی هستیم که در ادامه یک سری فیلم هست و اگر همه انها را پشت هم تماشا کنید انگار با هم همخوانی دارند. علاه بر این این تفکر هم بوجود می آید که کسی در حال کپی برداری از کار سودربرگ بوده است.

 

نمیشه گفت این موضوع واضحی است, تعداد زیادی زوم کردم , فیلم برداری های گسترده, وجود دارد که مدت زمان زیادی به طول می انجامند. نمیشه گفت سودربرگ لزوما صاحب این استایل است, اما نمیشد این فکر رو نکرد که این در حقیقت فیلمی مجزا است. موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن را از پایین مطلب دانلود نمایید.

 

بخش سوم

همیشه وقتی یک چنین فیلمی رو میبینم حس عجیبی به من دست می دهد, چونکه از نظر استاتیکی مشکلی وجود ندارد, کاراکتر ها به خوبی کار خود را انجام می دهند موسیقی متن, جاز است و انرژی خوبی هم دارد. به نظر فیلم سرگرم کننده ای است. همچنین این حس را دارد که فیلم سرگرم کننده ای را شاهد هستیم که مثل ان را سه بار دیگر هم دیده ایم. و به اندازه انها هم خوب نیست, حالا میشه گفت از قسمت دوم بهتر بود.

 

به نظرم برای اینکه یک چنین فیلمی خیلی خوب از کار در بیاد, باید کاری نکنی که به این سادگی با قسمت های قبلی مقایسه شود. ببینید وقتی که فیلم را در یک چهارگانه می سازید میخواهید حس و حالی را به فیلم بدهید که کمی با قسمت های دیگه متفاوت باشد به خصوص در این فیلم که سه قسمت قبل ان ساخته شده است و تیم بازیگری هم کاملا با قسمت های قبل متفاوت است.

 

باید کاری کنی که فیلم هویت مخصوص به خودش را دارد. نباید فقط به تیم بازیگری جدید تکیه کنی, چون تاثیر چندانی ندارد بقیه عناصر فیلم دقیقا درست مثل دیگر فیلم ها هست. این باعث بوجود امدن این قیاس ها می شود و فیلم هم به اندازه فیلم اصلی خوب نیست. ادم بده قوی مثل فیلم اورجینال که اندی گارسیا بود, ندارد, حتی نتوانسته نزدیک ان هم شود.

دانلود موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن (Ocean's 8)

بخش چهارم

در دزدی که در فیلم انجام می شود به اندازه سری های قبل ان حد از تنش وجود ندارد. فقط شاد قدرم زدن کاراکتر های داستان به صورت خندان هستیم , همچنین لباس های فوق العاده ای هم دارند. در همین حین موسیقی جاز زیبا و شنینی پخش می شود و ان چیز میز های گران قیمت. شاهد اون همه ستاره مختلف هستیم. و فکر میکنم این قضیه باید کاری کنند که ما این حقیقت را که فیلم کپی برداری شده از سری های قبلی است را نبینیم.

پیشنهاد ویژه : آلبوم افسانه ای موسیقی متن فیلم بتمن اغاز می کند (Batman Begins)

 

در حقیقت فیلمنامه هیچ حرف جدید برای گفتن ندارد, فمر میکنم اگر انها کاری میکردند که فیلم ویژگی هایمنحصر به فرد خودش را دارد خیلی خیلی قابل قبول تر می بود. اما اگر نمیتوانید اینکار رو انجام بدین, پس اصلا فیلم رو نسازید. اما باید بگم من میتونستم فیلم را تماشا کنم بدون اینکه همش غر بزنم این چه فیلمی است نمیخوام اون رو تماشا کنم, تمامش کنید. اینطور نیست کاملا قابل دیدن است.

 

تماشای فیلمی که این همه ستاره بزرگ دارد سخت نیست, تازه تماشا کردنش رو هم اسان می کند. همین باعث میشه نتوانی قضاوت کنی که اصلا چرا یک چنین فیلمی رو ساختید. امتیاز C+ را برای این فیلم در نظر گرفتم. حالا که نقد را مطالعه کردید پیشنهاد می کنم به موسیقی متن فیلم هشت یار اوشن گوش دهید.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

لیست اهنگ های فیلم Ocean’s 8

۱) – ۵ Years, 8 Months and 12 Days – 0:38
۲) – NYC Larceny – 3:47
۳) – We are Going to Rob It – 2:38
۴) – Taking out the Trash – 1:48
۵) – Nine-Ball – 3:40
۶) – Deborah Ocean – 2:53
۷) – Okell Bongos ’۶۳ – ۲:۱۵
۸) – Seven Van Plan – 2:56
۹) – Hacking the Met – 2:34
۱۰) – Fugue in D Minor – 2:43
۱۱) – Brooklyn Necklace – 2:53
۱۲) – The Gala Plan – 1:58
۱۳) – Diamonds and Magnets – 1:49
۱۴) – The Investigator – 3:05
۱۵) – The Spy – 3:52
۱۶) – In Vogue – 2:11
۱۷) – CCTV Blindspot – 1:30
۱۸) – Sealing the Exits – 2:39
۱۹) – Four Old Ladies – 2:39
۲۰) – Sloppy Soup Samba – 2:52
۲۱) – Game On! – 4:28
۲۲) – Fugue in D Minor (Reprise) – 1:29
۲۳) – The Actual Heist – 4:43
۲۴) – Moog Necklace – 4:52
۶۶:۵۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

26 سپتامبر 2019 6,071 views 0
نظرات