فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

اگر به دنبال موسیقی هیجان انگیز و فوق العاده زیبا هستید وب سایت دریم موزیک موسیقی فیلم شوالیه تاریکی (The Dark Knight) کاری از آهنگساز بزرگ هانس زیمر را به تمامی شما کاربران گرامی پیشنهاد می کند. آهنگ های بی کلام The Dark Knight یکی از به یادماندنی ترین و بهترین کارهای هانس زیمر می باشند, که علاقه مندان زیادی را به سمت خودش جذب کرده است.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی

معرفی فیلم شوالیه تاریکی

شوالیه تاریکی (The Dark Knight) فیلمی ابر قهرمانی و اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۰۸ کشور آمریکا و انگلیس می باشد. کارگردانی و کمک تهیه کننده و کمک نویسنده این فیلم زیبا را کریستوفر نولان (Christopher Nolan) انجام داده است. این فیلم بر اساس کاراکتر بتمن کمپانی دی سی می باشد. این فیلم دومین فیلم از سه گانه شوالیه تاریکی کریستوفر نولان است. که فیلم اول آغاز بتمن (Batman Begins 2005) نام داشت.

 

ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند : کریستین بیل (Christian Bale) , مایکل کین (Michael Caine) , هیث لجر (Heath Ledger) , گری الدمن (Gary Oldman) , آرون اکهارت (Aaron Eckhart) , مگی جیلنهال (Maggie Gyllenhaal) و مورگان فریمن (Morgan Freeman) و … هستند. در این فیلم بروس وینز (بتمن) و افسر پلیس جیمز گوردون و وکیل منطقه هاروی دنت با هم متحد می شوند تا جرم و جنایت سازماندهی شده ای که در شهر گاتهام وجود دارد را از بین ببرند. اما آنها توسط مغز متفکر و هرج مرج گری مورد تهدید قرار میگیرند (جوکر) , کسی که قصد دارد بتمن را ضعیف نشان دهد و شهر را به آشوب بکشاند و …

 

منشاء اصلی فیلم

نولان برای ساخت این فیلم از منبع مختلفی الهام گرفته, شخصیت جوکر از اولین کامیکی که درباره ی جوکر در سال ۱۹۴۰ منتشر شد , برداشت شده. همچنین رمان گرافیکی The Killing Joke در سال ۱۹۸۸ و سری کامیک های The Long Halloween در سال ۱۹۹۶ . از واژه شوالیه تاریکی (Dark Knight) که منظور بتمن بود اولین بار در Batman #1 1940 استفاده شده بود. که داستان آن را بیل فینگر (Bill Finger) نوشته بود.

 

اکثر سکانس های فیلم شوالیه تاریکی در شیکاکو فیلمبرداری شده بود

و یک تعداد دیگر هم در آمریکا و انگلستان و هنگ کنگ انجام شده بود.

نولان برای فیلمبرداری بعضی از قسمت های فیلم از دوربین IMAX 70 استفاده کرده بود

مثلا سکانس های ابتدایی فیلم که جوکر در آن نقش ایفا می کرد.

کمپانی برادران وارنر برای تبلیغ فیلم از تبلیغات اینترنتی استفاده کرده بود.

لجر در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۰۸ چند ماه بعد از این که فیلمبرداری به تمام برسد

درست ۶ ماه قبل از این که فیلم اکران شود در اثر مسمومیت استفاده از مواد مخدر جان خود را از دست می دهد.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

موفقیت فیلم شوالیه تاریکی

فیلم شوالیه تاریکی در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۰۸ در آمریکا و ۲۵ جولای ۲۰۰۸ در انگلستان بر روی پرده رفت. فیلم بعد از انتشار با چنان ستایشی از سوی مردم و منتقدین رو به رو شد که جزء یکی از بهترین فیلم های دهه و یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی همه دوران ها شناخته شد. فیلم از سوی منتقدین امتیاز بالایی را دریافت کرد به خصوص برای بخش های اکشن فیلم , موسیقی فیلم , فیلم نامه , بازیگری (به خصوص بازی خارق العاده هیث لجر) , جلوه های ویژه و کارگردانی و خیلی موارد دیگر.

 

فیلم شوالیه تاریکی در ۲۸۷ لیست برتر منتقدین جزء ۱۰ فیلم برتر قرار گرفت

بیشتر از هر فیلم دیگر در سال ۲۰۰۸ فقط به استثنای فیلم WALL-E .

فیلم با فروش بالایی هم در باکس آفیس رو به رو شد

و توانست پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۰۸ و ۳۹امین فیلم پرفروش همه ی دوران ها شود.

فیلم فروش استثنایی بیش از ۱ میلیارد دلاری را در سرتاسر دنیا تجربه کرد.

(در زمان انتشارش سعنی سال ۲۰۰۸ ۴امین فیلم پر فروش همه ی دوران ها بود).

همچنین پرفروش ترین فیلم در اولین هفته اکران با فروش ۱۵۸ میلیون دلاری شناخته شد.

و تا سه سال هم رکورد خود را نگه داشت.

 

فیلم در ۸ بخش نامزد دریافت جایزه ی اسکار شد و در بخش های بهترین صداگذاری و بهترین بازیگر نقش مکمل (هیث لجر , جایزه را بعد از مرگش دریافت کرد) جایزه را از آن خود کرد. در سال ۲۰۱۶ عنوان ۳۳ومین فیلم در بین ۱۰۰ فیلم برتر تمام دوران ها را دریافت کرد. لازم به ذکر است آهنگسازی موسیقی فیلم شوالیه تاریکی را آهنگساز بزرگ هانس زیمر انجام داده است. فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد , سومین فیلم بتمن در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۱۲ اکران شد. این فیلم در بین ۲۵۰ فیلم برتر از نظر سایت IMDB رتبه ۴ دارد.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

تولید فیلم The Dark Knight

قبل از انتشار فیلم آغاز بتمن, فیلمنامه نویس David S. Goyer پیشنویسی را در ادامه آن درباره ی کاراکتر های جوکر و هاروی دنت نوشت. در اصل قصد داشت درباره ی جوکر بنویسد که دنت را در فیلم سوم با اسید زخمی کرده است و دارای دو صورت شود. Neal Adams که از نویسنده های کهنه کار کامیک بتمن است در لس آنجلس با دیوید گویر دیدار می کند و به این نتیجه می رسند که از داستان ۱۹۷۱ که “۵ راه انتقام جوکر” نام داشت استفاده کنند.

 

نولان قصد داشت شخصیت جوکر را آن طور که خودش می خواهد تفسیر کند.

در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۰۶ کمپانی برادران وارنر به طور رسمی ساخت ادامه ای برای فیلم آغاز بتمن با نام “شوالیه تاریکی” معرفی کردند.

این فیلم اولین فیلم اکشن درباره ی بتمن بود که از کلمه بتمن در عنوان آن استفاده نشده بود.

در ادامه کریستین بیل عنوان کرده بود این بتمن من و کریس است و شبیه هیچ بتمن دیگری نیست!

 

انجام کار توسط برادران نولان

بعد از تحقیقت بیشتر , برادر کریس نولان و کمک نویسنده یعنی جاناتان نولان (Jonathan Nolan) پیشنهاد استفاده از شخصیت جوکر که در نسخه ۱۹۴۰ آمده بود را داد. کریستوفر برادرش جاناتان را مجبور کرد قبل از این که کاراکتر جوکر را بنویسد, فیلم The Testament of Dr. Mabuse با بازیه Fritz Lang تماشا کند. کریستوفر نولان از فیلم لند به عنوان ” ضرورتی برای هر کسی که قصد نوشتن ابرقهرمان بد را دارد” یاد می کند. از “جری رابینسون” به عنوان شخصی که در ساخت شخصیت جوکر دست داشته برای به تصویر کشیدن جوکر جدید استفاده شده بود.

 

نولان در مصاحبه ای که با شبکه خبری MTV داشت اعلام کرده بود قصد تاکید زیاد روی کاراکتر جوکر را نداشته.

در عوض قصد نمایش قدرتمند شدن او به طوری که هدف اصلی را خراب نکند را داشته است.

در ادامه مصاحبه اظهار داشت جوکری که در شوالیه تاریکی شاهد آن هستید برای من به طور کامل شکل گرفته …جوکر کاملا خالص است … هیچ نشانی از رنگ خاکستری در او نیست … شاید کمی بنفش در آن دیده شود. ان به شکل باور نکردنی ای تاریک است.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی

ادامه صحبت های نولان درباره کاراکتر جوکر

نولان این موضوع را برای IGN تکرار می کند “ما هیچ وقت قصد نداشتیم داستان اصلی جوکر را روایت کنیم, چون که در آن داستان تاکیر اصلی روی کاراکتر هاروی دنت بود. جوکر به عنوان یک کاراکتر خالص روایت می شود. عناصر هیجان انگیز زیادی در فیلم وجود دارد. عناصری بسیار مهم. اما بیشتر میخواستیم با ظهور جوکر دست و پنجه نرم کنیم. نه جوکی اصلی.

 

نولان اعلام کرده بود که Batman: The Killing Joke تاثیر زیادی بر روی ساخت یکی از دیالوگ های جوکر داشته.

آنجا که جوکر میگوید : همه تحت شرایط خاص میتوانند مانند من شوند.

نولان همچنین به فیلم Heat هم اشاره ای داشته که از آن الهام گرفته که داستان بزرگ شهری را روایت کند.

“اگر میخواهید گاتهام را داشته باشید. اگر میخواهید به گاتهام معنا و مفهوم و گستردگی بدهید.

پس باید از عناصر سیاسی و رسانه ها که عضوی از شهر هستند استفاده کنید.”

پیشنهاد ویژه : اندوهی بی انتها با آهنگ های فیلم فهرست شیندلر

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

موسیقی متن The Dark Knight

آهنگسازان فیلم آغاز بتمن یعنی هانس زیمر (Hans Zimmer) و جیمز نیوتن هاوارد (James Newton Howard) برای آهنگسازی این قسمت فیلم بازگشته اند.

آهنگسازی فیلم قبل از فیلم برداری فیلم شروع شده بود.

و در زمان ضبط فیلم نولان یک ipad به همراه ۱۰ ساعت موسیقی دریافت کرده بود.

که یک ترک ۹ دقیقه ای برای کاراکتر جوکر با نام “Why So Serious?” در آن وجود داشت. که تقریبا از دو نت تشکیل شده بود.

 

زیمر کار خود را به کارهای باند آلمانی Kraftwerk و باند The Damned تشبیه کرده بود.

وقتی که لجر فوت شد زیمر فکر کرد کاری جدید را برای کاراکتر جوکر ارائه دهد.

اما بعدا به این نتیجه رسید که نمیتوان ترکی احساسی برای کاراکتر شیطانی جوکر ارائه دهد.

هاوارد هم موسیقی تمی برای کاراکتر دنت با نام “elegant and beautiful” ارائه داده بود.

که تمرکز آن روی موسیقی براس بود.

پیشنهاد ویژه می شود موسیقی فیلم شوالیه تاریکی را از دست ندهید.

 

نقد اختصاصی موسیقی های فیلم شوالیه تاریکی

درست مثل خیلی از موسیقی فیلم های ابرقهرمانی که هانس زیمر در چند سال اخیر ساخته از و در هر فیلم تحولی در موسیقی این سبک فیلم ایجاد کرده است موسیقی فیلم شوالیه تاریکی هم از این قاعده مستثنی نیست و بازی را تغییر می دهد. البته تغییری در طرفدارن او ایجاد نمیشود. افرادی که او را دوست دارند همچنان از موسیقی او لذت می برند و انهایی که همیشه ساز مخالف میزند همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. برای من یکی از بهترین موسیقی فیلمهای تاریخ بود. به آنچیزی که لایقش بود نرسید اما همچنان یکی از بهترین هاست.

 

انگار بتمن در وسط ایستاده و زیمر و هاوارد هم در دو سمت او ایستاده اند , وقتی که زیمر در حال ساخت موسیقی تم برای کاراکتر جوکر است هاوارد در حال خلق موسیقی تم برای کاراکتر هاروی دنت است. آن دو آهنگسازانی کاملا متفاوت هستند با این حال به بهترین شکل با هم کار کردند.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی

Why so serious?

آلبوم با ترک طولانی ۹ دقیقه ای “Why so serious?” اغاز می شود. هانس زیمر جوری این ترک را خلق کرده بود انگار خود جوکر است. او وارد مشکلات درونی کاراکتر شده بود. و به دنبال تاریکترین گوشه آن بود. آنقدر در آن فرو رفت تا هسته را پیدا کرد. و همه چیز را برای جهان آشکار کرد تا بشنوند. او شیاطین جوکر را به نت تبدیل کرده بود. نه با نت های زیاد. تنها از دو نت به شکل خارق العاده ای استفاده کرده بود. زیمر ابزار های موسیقی را شکنجه کرده بود تا این ترک پیچیده را برای این کاراکتر خلق کنند.

 

هیچ چیز سرجای خود نیست. ترک “Why so serious?” خشن ترین قطعه موجود در این آلبوم است. و درستش هم همین است.

وقتی که کاراکتر بتمن به نمایش در می آید موسیقی حس ضرورت و قهرمانی به خود میگیرد.

با این حال تم هایش , مانند سوپرمن قهرمانی و قابل تشخیص نیستند.

این کاراکتر تاریکتر و پیچیده تر است و موسیقی به خوبی آن را به نمایش میگذارد.

 

نباید بتمن را دست کم گرفت, چون که خیلی سنگین و تاریک است. بعضی قسمت های موسیقی خیلی زیرکانه است . آن قسمت ها را خیلی دوست دارم تاثیرگذاری موسیقی به شدت بالاست. مانند “سگی که به دنبال ماشین می رود” تم بتمن خیلی واضح است و قرمانانه ترین موسیقی متنی است که تا به حال شنیده ام. درست در زمانی که نیاز به انگیزه داشته باشم به آلبوم موسیقی فیلم شوالیه تاریکی مراجعه می کنم.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight

A dark knight

واقعا برای ساخت این چنین موسیقی “A dark knight” هوشمندانه , حماسی , خشن و احساسی نیاز به آهنگسازی نابغه است. یک بار به آلبوم گوش دهید متوجه این موضوع خواهید شد. در ۱۶ دقیقه ای که این ترک مدت زمان دارد تمام تم های این آلبوم در آن گنجانده شده است. این ترک همه چیز دارد. سفری کاملا متفاوت است.

 

انگار در زیر نقاب بتمن هستم و پرواز می کنم, می جنگم, احساس می کنم, فریاد میکشم, سقوط میکنم, آسیب میبینم, عشق می ورزم و شکار میکنم … غیر ممکن است آن سنگینی و عظمیت کاراکترها را در هنگام گوش دادن به این ترک حس نکرد. موسیقی همانند لیزر به درون نفوذ می کند. جایی که همه ی تردید های من دفن شده اند. مانند خفاش هایی که در انتهای یک غار پنهان شده اند. موسیقی مرا از انها خالی می کند و کلی چیزهای دیگر جایگزین می کند. نه از این دنیا, تاریک و نابود نشدنی. وقتی که این ترک به صورت زنده پخش شود , فکر میکنم تجربه ای منحصر به فرد باید. چشم هایم را ببندم و تنها به موسیقی گوش دهم.

 

پیشنهاد ویژه سایت دریم موزیک : آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

 

موسیقی های جیمز نیوتن هاوارد

اگر موسیقی تم دو کاراکتر پیچیده به هانس زیمر سپرده شود , نوبت به جیمز نیوتن هاوارد می رسد که موسیقی های خوب و امید بخشی مانند دو ترک “Decent men in an indecent time” و “Blood on my hands” را ارائه دهد. او موسیقی را آرام می کند و ظرافت را به این دنیای موسیقی بی کلام اضافه می کند. در ادامه او تمی را برای کاراکتر هاروی دنت خلق می کند. شوالیه سفید , قهرمان درخشان و خالص فیلم که در قالب ترکی بی نقص به او آن نوری که نیاز دارد را می دهد.

 

با آن همه موسیقی جادویی و تم های افسانه ای که هانس زیمر خلق کرده ترک هایی از جمله The Dark Knight و Harvey Two-Face برای من نقش جواهری گرانبها را دارند. انگار خداوند در ساخت این قطعه دست داشته است. همین میتواند دلیل باشد که جیمز نیوتن هاوارد یکی از بهترین آهنگسازان در طول تاریخ است. مانند کبوتری سفید که بر فراز دنیایی ویران در حال پرواز است. موسیقی پیانو آرام و ظریف و زیبا نمایشی از درک جیمز نیوتن هاوارد از این است که موسیقی باید روان و خالص باشد. یکی از بهترین ترک ها را خلق کرده است که با گوش دادن به آن حس و حال خوبی به من دست می دهد.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

گاهی اوقات خیال می کنم جیمز نیوتن هاوارد این ترک را در یکی از اتاق های قلبم نوشته است و نت کرده است که به صورت دائمی خون را به تمام بدنم پمپاژ کند. وقتی موسیقی به انتهای خودش میرسد اشک در چشمان من جمع می شود.

 

سخن پایانی درباره ی موسیقی

موسیقی متن The dark knight کاملا در خدمت فیلم است و صد البته فاکتور زیبایی بدون فیلم را هم دارا می باشد. مهم نیست چه قدر دیگر از این فیلم تغریف کنم نکته مهم این است شاید بیشتر از ۱۰ مورد , موسیقی بهتر از این فیلم پیدا نشوند پس در نتیجه جزء Top 10 قرار دارد. و قطعا هر چند وقت یک بار به این آلبوم باز خواهم گشت و به آن گوش خواهم داد.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

نقد اختصاصی فیلم شوالیه تاریکی

شوالیه تاریکی , یکی از محبوبترین فیلم های همه دوران ها برای من و بسیاری از مردم است و یکی از بهترین فیلم های ساخته شده تا به امروز است. فیلم شوالیه تاریکی از هرجنبه ای کامل است و دقیقا همان چیزی بوده است که من میخواستم. هیچ وقت در تمام عمرم اولین شبی که فیلم شوالیه تاریکی را تماشا کردم را فراموش نخواهم کرد, اون زمان نقد فیلم را انجام نمیدادم و حتی سایت دریم موزیک را نداشتم.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

شبی که فیلم شوالیه تاریکی را تماشا کردم

برای تماشای فیلم با گروهی از دوستانم در سانس نیمه شب به تماشای آن رفتیم,

حدودا یک ساعت زودتر رسیدیم و توی پارکینگ چنان صفی بود که تا خیابان هم کشیده شده بود. اون زمان جلوی سینما چنین اتفاقی بیوفتد بسیار اتفاقی عجیب است و به این معنی بود با فیلمی تکرار نشدنی رو به رو بودیم! ما بلیط های خودمان را به صورت انلاین رزرو کرده بودیم و هنوز این نگرانی را داشتیم که ایا صندلی برای نشستن پیدا می کنیم با نه. تک تک صندلی های آن سینما برای نمایش فیلم The Dark Knight پر بود.

 

تا به آن روز برای تماشای فیلمی به سینما نرفته بودم که تک تک صندلی های آن پر باشد.

در آن لحظه ای که جوکر سر آن شخص را بر روی مداد کوبید,

همان موقع بود که فهمیدم با کاری بسیار خاص و تماشایی رو به هستم.

یک دیالوگ از جوکر: “To Them Your Just A Freak, Like Me – تو برای آنها فقط یک عجیب الخلقه ای!, مثل من”

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

جذب شدن بیننده به تک تک عناصر این فیلم

یکی از بهترین کارهایی که هیچکس در این سری فیلم ها انجام نداد, از فیلم “آغاز بتمن” انجام شد, او یکی از نمادی ترین کاراکترهای شرور فیلم بتمن را نجات داد و نه تنها برای اولین بار, نه فقط برای معرفی , او اجازه داد که شما وارد آن دنیا شوید. او کاری کرد به کاراکترها و گاتهام و تک تک چیزهایی که خلق کرده بود جلب شوید, حالا که جذف فیلم شده اید بیایید کاراکتر اصلی را وارد فیلم شوالیه تاریکی کنید و آن جوکر است. هیث لجر به معنای واقعی کلمه در این فیلم خدایی کرد. یکی از بهترین بازیگری ها در تمام دوران ها را شاهد بودیم. امید است از گوش دادن به موسیقی فیلم شوالیه تاریکی نهایت لذت را ببرید.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

بازی های دیدنی

اتفاقی که برای او افتاد واقعا غم انگیز است و هر زمان به آن فیلم میکنم واقعا ناراحت می شوم, صادقانه بگم, این اجرا اجرای تمامی دوران ها است. تک تک سکانس های این فیلم دیدنی است و هر زمان به سکانس گذاشتن چاقو در دهان گمبل فکر میکنم, مو به تنم سیخ می شود, اصلا انتظار یک چنین چیزی را نداشتم, واقعا ترسناک بود و با خودم گفتم من دارم چی می بینم؟! :)))

 

کریستین بیل در نقش بتمن, عالی است و هنوز که هنوزه بسیاری از مردم به صدای اغراق آمیز او ایراد میگیرند, اما به شخصه ازش خوشم میاد و به نظرم بسیار سرگرم کننده است و عنصر خوبی را به فیلم اضافه کرده است. دانلود اهنگ های فیلم The Dark Knight را به همه دوستان خود معرفی کنید.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

هدف مشترک بتمن و دنت

یکی از چندین موردی که از فیلم خوشم اومد, کاراکر گوردن بود!

او شگفت انگیز است و صادقانه بگم به خاطر بازی بینظیر و همیشگی هیث لجر دیگر بازی های خوب فیلم از جمله خود کاراکتر گوردن زیاد دیده نمی شود. دیگر بازیگر فوق العاده این فیلم هاروی دنت می باشد که به عقیده من تا به امروز بهترین اجرای او در یک فیلم سینمایی بوده است, نقشی که او در فیلم شوالیه تاریکی دارد, بسیار محوری است. او تغییری که در چهره او بوجود می آید کاملا مشخص است کار شده است و تلاش زیادی برای آن انجام شده است.

آخرین باری که دو چهره را تماشا کردم فیلم Batman Forever بود, و مطمئنم همه آن را به یاد داریم.

 

میشه گفت کاراکتر او دقیقا همان نیت و قصد بتمن را دارد اما بیشتر قصد انجام آن به صورت قانونی دارد, او میخواهد گاتهام را دوباره به شهری خوب تبدیل کند. و وقتی که بروس وین از نیت او با خبر می شود در این راستا او را کمک میکند. اما در همین حین جوکر وارد این جریان می شود, نکتهه ای بسیار عالی که درباره این کاراکتر شرور وجود دارد این است, او با اخلاقایت بتمن به خوبی اشنا است و میداند بتمن از گشتن خوشش نمی آید, با اینحال شرایطی را ایجاد می کند که بتمن از سر اجبار برای خلاصی از این ماجرا دست به اینکار بزند.

نکته ای که درباره جوکر در فیلم شوالیه تاریکی وجود دارد این است او نسبت به هر شخصی که میخواهد به او حمله کند, شناخت کامل دارد.

 

نکته عالی دیگری که درباره جوکر فیلم شوالیه تاریکی وجود دارد,

این است که کارهای او با عقل جور در می آید.

و کارهای وحشتناکی انجام می دهد اما بیننده انها را درک می کند.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

سکانس عالی بیمارستان

سکانسی که در بیمارستان وجود داد و جوکر با هاروی دنت صحبت می کند.

دیالوگ جالب در بیمارستان: “If Tomorrow I say that like a gang-banger will get shot or a truckload of soldiers will be blown up nobody panics, because its all part of a plan if i say then one little old mayor will die, then everybody loses there minds

یادمه اولین باری که فیلم رو دیدم, واکنش من نسبت به این دیالوگ فیلم شوالیه تاریکی این بود, “آره درست میگه, ترسناکه اما حق با اونه” او فقط یک شخص شرور نفهم بی در و پیکر نیست! :)) او درک میکند که در جامعه یک سری مشکلات وجود دارد, و او سعی دارد از یک روش بسیار بدی این مورد را درست کند. شورشی که رخ می دهد فوق العاده است, به همین خاطر تو بی نقص ترین کاراکتر شرور برای فیلم بتمن است.

یکی از آخرین دیالوگ های جوکر در فیلم شوالیه تاریکی به این صورت است “This is what happens when an unstoppable force meets an immovable object” دقیقا به همین خاطر است که این کاراکتر جذاب است.

اگر بخوام درباره بهترین سکانس فیلم شوالیه تاریکی را معرفی کنم باید از “سکانس بازجویی” یاد کنم.

جوکر توانایی این را دارد, برای کارهایش دلایل کاملا منطقی بیاورد و همه انها با عقل جور در می ایند.

میتوانید فیلم The Dark Knight را تماشا کنید و درک کنید دلیل انجام این کارهای کاراکترها چیست.

به طور کلی فیلم شوالیه تاریکی به بینقص ترین حالی که یک فیلم میتواند باشد,

رسیده است و کاملا آن را ستایش می کند. امتیاز +A را برای این فیلم در نظر دارم.

راستی موسیقی فیلم شوالیه تاریکی یکی از شاهکارهای هانس زیمر است, آن را از دست ندهید.

موسیقی فیلم شوالیه تاریکی - The Dark Knight (پیشنهاد ویژه)

لیست آهنگ های فیلم شوالیه تاریکی :

۰۱ – Why So Serious? – (09:14)
۰۲ – I’m Not A Hero – (06:35)
۰۳ – Harvey Two-Face – (06:17)
۰۴ – Aggressive Expansion – (04:36)
۰۵ – Always A Catch – (01:40)
۰۶ – Blood On My Hands – (02:17)
۰۷ – A Little Push – (02:43)
۰۸ – Like A Dog Chasing Cars – (05:03)
۰۹ – I Am The Batman – (02:00)
۱۰ – And I Thought My Jokes Were Bad – (02:29)
۱۱ – Agent Of Chaos – (06:55)
۱۲ – Introduce A Little Anarchy – (03:43)
۱۳ – Watch The World Burn – (03:48)
۱۴ – A Dark Knight – (16:15)

این ترک را حتما گوش دهید, مو به تن آدم سیخ می شود!

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-96kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

10 فوریه 2020 16,548 views 10
نظرات

علی 2020/02/12

💔💔💔

مسعود 2020/03/15

ممنونم از زحمات شما دوستان

admin 2020/03/15

لطف دارید

Amir. Gh 2020/04/06

ممنونم ازتون سایتتون عالیههههه
فقط یه در خواستی داشتم میشه موزیک متن سریالkidding رو بزارید.
دمتون گررررررررم

Amir.gh 2020/04/06

با سلام
ممنونم واقعا سایتتون عالیه
فقط یه در خواستی ازتون داشتم لطفا موزیک متن سریالkiddingرو بزارید
دمتون گرررررررم

admin 2020/04/06

سلام. خواهش میکنم. در فروشگاه امازون اصلا البوم موسیقی این سریال منتشر نشده, درنتیجه فعلا هیچ البومی براش نیست!

Amir Hossein Askari 2020/09/08

سلام. چرا آلبومایی که کیفیت FLAC 24bit 96kHz هستن یه صدای هیس تو پس زمینشون میاد؟ من الان چندتا آلبوم از سایتتون دانلود کردم اینجوری بود. مثل Interstellar. رو دیوایس های مختلف و با هدفون های مختلف تست کردم اینجوری بود.

admin 2020/09/08

سلام روز بخیر، قربان حقیقتش از بین چندهزار بار دانلودی که این آلبوم شده است چنین گزارشی دریافت نکردیم، با این حال خود ما هم آلبوم را دانلود کردیم و به آن گوش دادیم، اصلا متوجه صدای “هیس!” نشدیم! اگر هم چنین صدایی باشد به احتمال زیاد از خود آهنگ است و بخشی از آن به حساب می آید. موفق باشید

Amir Hossein Askari 2020/09/09

اگه به تنهایی گوش بدین شاید اون نویز پس زمینه شنیده نشه چون صداش خیلی کمه ولی وقتی یه ترک رو با یه کیفیت دیگش مثل FLAC 16bit مقایسه کنید کاملا معلومه یه صدای نویز سسس مانند در بکگراند هست. من آلبوم های FLAC 24bit 96kHz زیاد دارم ولی اونایی که از سایت شما دانلود کردم اینجوری بودن فقط.

admin 2020/09/09

این کیفیتی که ما گذاشتیم اورجینال است و بدون کوچکترین کانورتی است. دقیقا در چه ترکی متوجه این مورد شدید؟
لطفا ادامه گفت و گو در ایمیل:
irsoundtrack@gmail.com