فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود اهنگ بی کلام فیلمی اکشن را داریم که یکی از زیباترین فیلم های اکشن سال ۲۰۱۹ با بازیه, هنرمندی سرشناس می باشد. دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام) اثری از Sean Murray می باشد. پیشنهاد می شود این البوم زیبا را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

معرفی فیلم Avengement

Avengement (انتقام) فیلم اکشن و جنایی و هیجانی محصول سال ۲۰۱۹ کشور انگلستان می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم توسط جسی وی. جانسون (Jesse V. Johnson) انجام شده است. لازم به ذکر است کمک نویسنده فیلمنامه این فیلم استو اسمال (Stu Small) بوده است. این فیلم در ۲۴ می سال ۲۰۱۹ بر روی VOD و سینماهای منتخب اکران شد.

 

ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند اسکات ادکینز (Scott Adkins) و کریگ فایربراس (Craig Fairbrass) و توماس ترگوس (Thomas Turgoose) و نیک موران (Nick Moran) و کیرستون وارینگ (Kierston Wareing) می باشند. این فیلم ۹۰ دقیقه ای از این قرار است که بعد از چند سال حمله و سوء استفاده از شخصی در زندان, “کین” فرار می کند تا از افرادی که مسبب به زندان افتادن او شدن انتقام بگیرد و …

 

تولید فیلم

فیلم Avengement ششمین همکاری بین کارگردان جسی وی. جانسون و بازیگر اسکات ادکینز می باشد.

فیلمنامه ای که جانسون برای این فیلم نوشته است از فیلم سامورایی

محصول سال ۱۹۶۲ به نام Harakiri کاری از کارگردان Masaki Kobayashi الهام گرفته است. ادکینز به دنبال فیلمی بود که اساس ان در انگلستان باشد و سپس جانسون فیلم Avengement را که یکی از فیلمنامه های قدیمی او بوده است را پیشنهاد داد.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

از Stu Small خواسته شد که برای بازنویسی دیالوگ ها که در خور ادکینز باشند را بازنویسی کند. Stu فیلمنامه را به شکل گسترده ای تغییر داد و بخش های قدیمی فیلمنامه را باز نویسی کرد. قبل از اینکه فیلمبرداری فیلم اغاز شود, جانسون تعدادی مستند از جرم و جنایت های انگلستان تماشا کرد تا بهترین بتواند عناصر جنایی به داستان اضافه کند. بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۴ نقدی که از فیلم انجام شد با ۸۴ درصد نظر مثبت رو به رو شد و بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴ نقدی که از فیلم انجام شد امتیاز ۶۶ از ۱۰۰ را دریافت کرد.

 

اهنگساز سین مورای

سین مورای (Sean Murray) آهنگساز آمریکایی می باشد که متولد سال ۱۹۸۶ است. وی تعداد بی شماری موسیقی متن فیلم و بازی و سریل تلویزیونی را آهنگسازی کرده است. از جمله کارهای او میتوان به انیمیشن God, the Devil and Bob (2000) و فیلم Art Heist (2004) و سریال Buffy the Vampire Slayer (1997) و بازیهای True Crime: Streets of LA (2003) و Call of Duty: World at War (2008) اشاره کرد. کار پرفروش او بازی موفق Call of Duty: Black Ops (2010) بوده است.

 

وی در سانتا باربارا, کالیفورنیا به دنیا امد, جایی که او در Brooks Institute Film School شرکت کرد. او کار موسیقی متن را با ترکیب حجم عظیمی از فیلم های دانش اموزی اغاز کرد. او وقتی که تنها یک نوجوان بود, اهنگسازی فیلم اکشنی به نام Scorpion را انجام داد.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

نقد اختصاصی موسیقی متن Avengement

باید بگویم برای اولین باری که خواستم به این البوم گوش دهم زیاد دید مثبتی به ان نداشتم و فکر میکردم کاری معمولی مثلی خیلی از فیلم های اکشن در این سطح خواهد بود. به ترک ابتدایی البوم “Me Mum: Avengement Main Title” که گوش دادم که به احتمال زیاد موسیقی تم اصلی فیلم است (باید بگم این نقد را در زمانی که هنوز فیلم را تماشا نکردم انجام دادم) برای چند لحظه در شوک بودم.

 

نحوه تکامل و ریتم موسیقی فوق العاده بود, در این ترک موسیقی ویولن نقش مهمی را ایفا می کند, نمیدونم چه طور ان را توصیف کنم, موسیقی پرانرژی و مثبت نگری را شاهد هستیم و یک جورایی حس میکنم با فضای اکشنی که در فیلم وجود دارد همخوانی نداشته باشد. فکر میکنم موسیقی الکترونیکی در متن ان وجود دارد. موسیقی سنتور جالبی هم در بعضی لحظات موسیقی دیده می شود. این موسیقی قطعا فاکتور زیبایی بدون فیلم را دارا می باشد. دوستانی که دانلود فیلم Avengement را انجام داده اند حتما درباره اینکه موسیقی چه در در متن فیلم عمل می کند برایم بگویند. با گوش دادن به ترک اول باید بگم موسیقی متن فیلم Avengement را به هیچ عنوان از دست ندهید. خدایا از گوش دادن به این ترک خسته نمی شوم.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

Knee Cap

در ادامه به دو ترک “To the Pub” و “Handy Man” می رسیم. که تکامل و ریتم و صداهای خیلی خوبی دارند اما به محض اینکه به بخش جالب انها می رسیم, به پایان می رسند. کاریش نمیشه کرد این نوع ترک ها نقش پرکننده دارند. اما ترکی که میخوام به ان بپردازم و خیلی نظر من را به خودش جلب کرد, قطعه “Knee Cap” است. نمیدونم چرا اما من را یاد موسیقی یوهان یوهانسون برای فیلم سیکاریو انداخت. در این ترک موسیفی الکترونیک و اتمسفری و ریتمیک خوبی را شاهد هستیم.

 

در ترک های “Montage” و “Train Train” شاهد موسیقی جنریک و الکترونیک خوبی هستیم, این نوع موسیقی در چند ترک بعد هم ادامه دارد. پیشنهاد می کنم ترک “Bagged” را حتما گوش دهید موسیقی وکال فرشته مانند زنی در انتهای ان وجود دارد که بسیار زیباست. ترک “Melee” موسیقی زیبا و سرعتی را دارد که کاملا مشخص است در سکانس اکشنی از فیلم پخش می شود.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

Avengement

خب رسیدیم به ترک پایانی البوم که “Avengement” نام دارد. این قطعه ورژن دراماتیک تر و احساسی تر ترک ابتدایی البوم است که نشانه هایی از موسیقی پیانو هم در ان وجود دارد. تعداد دفعاتی که به ان گوش دادم از دستم در رفته است. قطعا پیشنهاد می کنم این ترک را گوش دهید. اگر علاقه مند به موسیقی الکترونیک هستید حتما این البوم را تست کنید و از گوش دادن به ان لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

نقد اختصاصی فیلم Avengement

به شخصه طرفدار فیلم های رزمی هستم و فیلم Avengement رو هم تماشا کردم.

کارگردانی این فیلم را جسی بی جانسون انجام داده است و نویسندگی این فیلم را هم خود جسی بی جانسون انجام داده است. ستارگانی هم که در این فیلم هنرمندی کرده اند,

اسکات ادکینز و اسکات فربراس و کلی بازیگر دیگه چه چندان شهرتی ندارند. همه انها بریتانیایی هستند و

این فیلم هم از سر تا تهش بریتانیایی می باره!

 

کاراکتر ادکینز در این فیلم “کین” نام دارد, که یک مجرم فراری است که گروگان هایی دارد و همه گروگان ها مجرم هستند.

اون انها را در یک بار نگه داشته است و برای انها داستان ۷ سال زندگی اش را از زمانی که دستگیر می شود و به زندان می افتد و الان در این بار می باشد. زندان با او کاری کرده که بدترین بدها و خطرناک ترین شخص توی دنیا شود. و امادگی این رو دارد که کلی آدم رو نفله کند! … یکی از نقاط قوت این فیلم موسیقی متن فیلم Avengement است که امکان دانلود آن از پایین مطلب فراهم شده است.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

بخش اول

این فیلم عمیق تر از این پایه داستانی که براتون تعریف کردن هست, یعنی اینکه فقط تعریف ۷ سال زندگی اش توی زندان. واقعا از تماشای این فیلم لذت بردم و صادقانه بگم, شاید بهترین نویسندگی همکاری بین ادکینز و جانسون را تا به امروز دارد. فیلم Accident Man در اصل معمای قتل است که آن را با فیلم های رزمی ترکیب کرده اند. فیلم Triple Treat فیلمی است که سر تا تهش همش اکشن و رزمی هست. بعد شاهد فیلم Savage Dog هستیم که بیشتر داستان انتقام است.

 

اما فیلم Avengement این حس را ایجاد می کند که با داستانی عمیق تر رو به رو هستیم,

کاراکتر ها همه به شدت مجرم هستند, اما اینقدر روی آنها کار شده است که به شدت جذاب هستند.

شاید بشه گفت بهترین بازی ادکینز را در این فیلم شاهد هستیم و حتی چیزی بهتر از فیلم بویکا , شاید اعتبار زیادی به فیلم بویکا داده باشم اما فکر میکنم بویکا کاراکتر بسیار عالی است و فکر میکنم ادکینز به خوبی نقش بویکا را بازی می کند.

 

اما اجرایی که در این فیلم در نقش کین دارد, از یک ادم بسیار خوب به یک هیولایی تبدیل می شود. ادکینز در این فیلم ۱۰۰ درصد وارد کاراکتر کین شده است.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

بخش دوم

اکشنی که در این فیلم وجود دارد, تفاوت زیادی با فیلم های دیگر ادکینز و همچنین همکاری ادکینز-جانسون دارد.

او در هر فیلم دیگری که در بالای انها را نام بدم بازی کرده است,

یک رزمی کار تر و تمیز است, کارش را به صورت دقیق انجام می دهد.

در تمامی اون فیلم ها سکانس های اکشن را مثل یک حرفه ای رزمی کار بازی می کند

اما در این فیلم, شاهد کتک خوردن این کاراکتر هم هستیم

و سکانس های اکشن را به صورت یک رزمی کار حرفه ای انجام نمیدهد.

 

در این فیلم شاهد مبارزه های خیابانی هستیم, شاهد شورش زندانیان, کتک خوردم, نبرد های داخل بار, و … این فیلمی بوکسی یا نینجایی نیست که قبلا از ادکینز شاهد بودیم نیست. این فیلم درباره ی مشت رفیق بریتانیایی است که دخل همدیگر رو میارن. فیلم خام و تند است, اگر چشم دیدن چاقو خورن کسی رو ندارین ممکنه تماشای این فیلم شما رو اذیت کنه.

 

جانشون خوراکش فیلم های اکشن هست, البته کارگردان های زیادی هستن

که فیلم های اکشن قوی می سازند اما انها فیلم های با بودجه سنگین هالیوودی هستن.

اما جانسون فیلم های اکشن با هزینه پایین می سازد.

البته این کارگردان سزاوار این هست که در کنار کارگردان های فیلم های بودجه سنگین باشد.

خلاصه امید است از گوش دادن به موسیقی متن فیلم Avengement نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست آهنگ های فیلم Avengement

۱) – Me Mum: Avengement Main Title – 3:26
۲) – To the Pub – 1:15
۳) – Handy Man – 1:54
۴) – Knee Cap – 4:34
۵) – Prison Fight – 3:14
۶) – Montage – 1:27
۷) – Train Train – 2:26
۸) – Abel – 2:01
۹) – Acid Attack – 2:07
۱۰) – Elevator Escape – 1:41
۱۱) – Bagged – 2:06
۱۲) – Dicipline – 1:40
۱۳) – Lincoln Arrives – 5:14
۱۴) – Club Night – 3:43
۱۵) – Prodigals – 1:45
۱۶) – Melee – 2:39
۱۷) – Bruv – 1:28
۱۸) – Bible Story – 3:29
۱۹) – Avengement – 2:08
۴۸:۱۶

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

29 دسامبر 2019 25,618 views 14
نظرات

محمدامین حسین زاده 2020/03/17

با سلام
میشه موسیقی متن فیلم ابیگیل ۲۰۱۹ رو در کانال تلگرام بذارین؟
باتشکر

admin 2020/03/17

سلام وقت بخیر. اگر لینکی از این البوم در فروشگاه مشهور amazon در اختیار دارید ارسال کنید, به طور اختصاصی در اختیار شما قرار می دهیم. اگر لینکش در امازون نباشد یعنی کلا البوم موسیقی متنی برای این فیلم وجود ندارد.

صالح 2020/06/04

ممنون بابت سایت خوبتون. من کیفیت FLAC رو جز سایت شما جایی پیدا نکردم.

admin 2020/06/04

خواهش میکنم، متاسفانه سایت های دیگه از ما کپی برداری میکنند!

رضا انصاری 2020/06/16

تشکر از زحمات شما
سایت قوی و پر باری دارید
و خود شما معرف سایت عالی‌تون هستید
اگه سایت‌های دیگری از شما کپی برداری می‌کنند دلیل آن کیفیت عالی کار شما ست

admin 2020/06/16

تشکر لطف دارید.

محمدرضاقمریان -رامسر 2020/07/14

اهنگ وفیلم از بهترینهای دنیا…..

Sina 2020/10/14

I like wa😁😁

Sina 2020/10/14

Is very good

Sina 2020/10/14

The music is good. But everyone like music best a best music is avengement ok good bye I am Sina and iam a penshan ok good bye

Ali 2021/08/07

هم اهنگش قشنگ بود هم فیلمش بینظیر بود

محمدرضا مهرآفر 2022/03/16

چجوری میشه کامل دانلود کرد فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC

وحید اسدی 2023/06/12

سلام ، موسیقی ابتدایی فیلم خیلی قشنگه ، دیوانه کنندس ، عالیه