فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

قصد معرفی آلبوم موزیک فیلم ای را داریم که احتمالا خیلی از شما با آن آشنایی دارید. بعد از دانلود موسیقی متن فیلم لئون حرفه ای (Leon: The Professional) از شدت زیبایی و تاثیرگذاری این آلبوم اشک در چشمان شما حلقه خواهد زد. پیشنهاد می شود این آلبوم زیبا را از دست ندهید…

با موسیقی متن فیلم لئون گریه خواهید کرد

معرفی فیلم Leon: The Professional

لئون حرفه ای (Leon: The Professional) (به زبان فرانسوی Léon) (در انگلستان و استرالیا با نام Leon) (در آمریکا با نام The Professional) شناخته میشود. فیلم اکشن و هیجانی فرانسوی , انگلیسی زبان محصول سال ۱۹۹۴ می باشد. کارگردانی این فیلم را لوک بسون (Luc Besson) انجام داده . ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند ژان رنو (Jean Reno) و گری الدمن (Gary Oldman) و ناتالی پورتمن (Natalie Portman) می باشند.

 

اگر فیلم را تماشا نکرده اید متن زیر حاوی اسپویل است

داستان فیلم لئون | بخش اول

لئون مونتانا (Léon Montana) یک آدمکش است. که در محله اینالیا کوچک در نیویورک زندگی ای منزویانه دارد. گزینه های کاری خود را از شخصی به نام تونی میگیرد. لئون وقت های بیکاری خودش را با ورزش کردن یا نگه داری از گیاه خانگی اش یا تماشای فیلم های قدیمی می گذراند.

یک روز لئون با “ماتیلدا لندو” دختر تنها ۱۲ ساله که با خانواده ی نامتعارف خود زندگی میکند ملاقات میکند. آپارتمان انها در انتهای راهرو است. او در مدرسه با دختر های دیگر دعوا کرده است. پدر سوء استفاده گر ماتیلدا مشکلی را برای پلیس های فاسد مواد مخدر به وجود می آورد. کسانی که به او پول میدادند تا کوکائین در آپارتمانش نگهداری کند. بعد از این که آنها می فهمند که او بخشی از کوکائین ها را برای خودش بر میداشته.

با موسیقی متن فیلم لئون گریه خواهید کرد

یک روز وقتی که ماتیلدا بیرون است و در حال خرید مواد غذایی برای خانه است. ماموران فاسد مواد مخدر به رهبری ماموری معتاد به نام نورمن استینزفیلد وارد آپارتمان می شوند. او بعد از مصرف ماده ی خاص مخدر کنترل خود را از دست میدهد و کل خانواده ی ماتیلدا را به قتل میرساند. وقتی به آپارتمان میرسد سریع متوجه می شود چه اتفاقی افتاده , راهرو را تا انتها ادامه میدهد و به خانه لئون میرسد. او با تردید به او پناه می دهد.

 

داستان فیلم لئون | بخش دوم

چندی نمی گذرد ماتیلدا متوجه میشود که لئون یک آدمکش است. ماتیلدا التماس میکند که لئون از او نگه داری کند و مهارت هایش را به او آموزش دهد. او قصد دارم انتقام برادر چهار ساله اش را بگیرد. در ابتدا لئون از حضور او راضی نیست و تصمیم میگیرد که او را بکشد. اما سرانجام به ماتیلدا اموزش می دهد و استفاده از تفنگ های مختلف را به او یاد می دهد. در ازای این اموزش ها ماتیلدا باید ماموریت های لئون را انجام دهد, آپارتمانش را تمیز کند, خواندن را به او آموزش دهد.

 

یک روز وقتی که لئون برای امضای قرار دادی جدید بیرون می رود. ماتیلدا کیفی را پر از تفنگ می کند و برای کشتن استینزفیلد می روند سراغش. ماتیلدا برای اینکه وارد اداره مواد مخدر شود به بهانه این که پیک موتوری پیتزا است وارد می شود. او توسط استینزفیلد داخل سرویس بهداشتی به دام می افتد. در همان هنگام یکی از افرادش وارد می شود و به او اطلاع می دهد که “مالکی” توسط لئون کشته شده است. (مالکی هم یکی از ماموران فاسد در محله چینی ها بوده)

پیشنهاد ویژه : بهترین آهنگ های یانی

با موسیقی متن فیلم لئون گریه خواهید کرد

لئون بعد از اینکه نامه ماتیلدا را پیدا میکند و از نقشه او با خبر می شود. ماتیلدا را نجات میدهد و دو نفر دیگر از افراد استینزفیلد را در هنگام انجام این عمل به قتل می رساند. بعد از این اتفاق استینزفیلد خشمگین با تونی دیدار میکند و جریان را به او میگوید. پیشنهاد می شود موسیقی متن فیلم لئون را از دست ندهید.

 

داستان فیلم لئون | بخش سوم

بعد از این جریان , لئون داستان این که چه طور یک آدمکش شده است را تعریف می کند. لئون در جوانی خود در ایتالیا عاشق دختری از خانواده ثروتمند می شود. آنها تصمیم میگیرند که فرار کنند. اما پدر آن دختر از رابطه ی او با خبر می شود و از شدت عصبانیت دخترش را میکشد و از دست قانون فرار می کند. لئون برای این که انتقام او را بگیرد آن مرد را میکشد و بعد به نیویورک سفر میکند و با تونی آشنا می شود و این کار را شروع می کند.

 

بعد از مدتی وقتی ماتیلدا از مغازه مواد غذایی به اپارتمان برمیگردد.

نیروهای پلیس که توسط استینزفیلد فرستاده شده بودند و در کمین لئون بودند او را دستگیر می کنند.

لئون با ایجاد سوراخی در دیوار ماتیلدا را فرار می دهد.

در لحظه فرار او به ماتیلدا میگوید که دوستش دارد.

درست چند لحظه قبل از این که پلیس آپارتمان را منفجر کند.

با موسیقی متن فیلم لئون گریه خواهید کرد

در همان لحظه لئون با پوشیدن لباس یکی از پلیس ها موفق می شود که از بین آنها عبور کند. استینزفیلد از این موضوع با خبر می شود و به پشت لئون شلیک میکند. لئون در حال مرگ یک شیء را در دستان استینزفیلد میگذارد و به او میگوید “به خاطر ماتیلدا” بعد از چند لحظه استینزفیلد متوجه می شود آن پین نارنجک است. در همان لحظه لئون خودش را به همراه استینزفیلد منفجر می کند.

 

داستان فیلم لئون | بخش چهارم

ماتیلدا می رود پیش تونی , در لحظه فرار کردن ماتیلدا , لئون به او گفته بود برود پیش تونی. تونی به ماتیلدا می گوید لئون به او گفته اگر اتفاقی برایش افتاد پول هایش را به ماتیلدا بدهد. تونی به ماتیلدا پیشنهاد میدهد آن را پیش خودش نگه دارد و در زمانی که ماتیلدا نیاز داشت به او بدهد. ماتیلدا به مدرسه برمیگردد و با مدیر ملاقات می کند.

وب سایت دریم موزیک پیشنهاد می دهد نهایت احساس در موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather) را از دست ندهید.

 

ماتیلدا اتفاق هایی که برایش افتاده را برای او تعریف می کند و او این موضوع را قبول می کند. ماتیلدا وارد محوطه جلوی مدسه می شود و گیاه خانگی لئون را در آنجا می کارد. قبلا ماتیلدا به لئون گفته بود باید به این گیاه جایی برای ریشه و رشد آن داد. دانلود موسیقی متن فیلم لئون را حتما انجام دهید.

با موسیقی متن فیلم لئون گریه خواهید کرد

تولید فیلم

ایده اصلی فیلم از فیلم دیگری از همین کارگردان “لوک بسون” محصول سال ۱۹۹۰ با نام La Femme Nikita (که در بعضی کشور ها با نام Nikita شناخته میشود) گرفته شده است. در این فیلم هم ژان لنو بازی می کند و تقریبا همین نقش (با نام ویکتور) را در آن فیلم داشته. بسون درباره ی این کاراکتر در فیلم لئون می گوید. ژان در نقش پسرعموی آمریکایی ویکتور است , اما اینبار ویژگی های انسانی او بیشتر است.

 

اکثر فیلمبرداری های داخلی فیلم در فرانسه انجام شده بود و فیلم برداری های خارج از ساختمان در نیویورک انجام شده بود. سکانس پایانی فیلم در مدرسه بود در نیو جرسی با نام Stevens Institute of Technology .

 

آهنگ فیلم لئون

آلبوم موسیقی متن فیلم در اکتبر ۱۹۹۴ منتشر شد, در ژاپن فروش خوبی را تجربه کرد و موفقیت اقتصادی خوبی داشت. گفته می شود تا دسامبر سال ۱۹۹۹ حدودا ۱۰۰۰۰۰ نسخه از آلبوم موسیقی فیلم به فروش رساند.

این فیلم با بودجه ۱۶ میلیون دلاری ساخته شده بود و در سطح جهان فروش ۴۵ میلیون دلاری را تجربه کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ فیلم راکی (موسیقی انگیزشی)

 

نقدهای مثبت زیادی به فیلم شد و بر اساس سایت “Rotten Tomatoes” از بین ۶۱ نقدی که به فیلم شد امتیاز ۶٫۷ / ۱۰ را گرفت. و بر اساس آمار سایت “Metacritic” از ۱۲ نقدی که به فیلم شد امتیاز ۶۴ از ۱۰۰ را دریافت کرد. دانلود موسیقی متن فیلم لئون را از دست ندهید.

با موسیقی متن فیلم لئون گریه خواهید کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا مراجعه نمایید

لیست آهنگ های فیلم لئون

۱ – Noon – (4:02)
۲ – Cute Name – (3:28)
۳ – Ballad for Mathilda – (2:14)
۴ – What’s Happening Out There – (3:05)
۵ – A Bird in New York – (1:21)
۶ – She is Dead – (1:30)
۷ – Fatman – (5:16)
۸ – Leon the Cleaner – (1:49)
۹ – Can I Have a Word With You – (1:14)
۱۰ – The Game is Over – (1:37)
۱۱ – Feel the Breath – (3:17)
۱۲ – Room 4602 – (1:17)
۱۳ – Very Special Delivery – (2:41)
۱۴ – When Leon Does His Best – (2:10)
۱۵ – Back On the Crime Scene – (2:33)
۱۶ – Birds of Storm – (1:37)
۱۷ – Tony the IBM – (1:57)
۱۸ – How Do You Know It’s Love – (1:28)
۱۹ – The Fight (Pt 1.The Swat Squard) – (2:29)
۲۰ – The Fight (Pt 2.Bring Me Everyone) – (4:33)
۲۱ – The Fight (Pt 3.The Big Weapon) – (3:03)
۲۲ – The Fight (Pt 4.One is Alive) – (3:14)
۲۳ – Two Ways Out – (3:11)
۲۴ – Hey Angel – (4:48)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

15 ژوئن 2019 13,471 views 2
نظرات

یک دوست 2020/05/11

سلام
به نظرم این آلبوم درخور تیتر گریه آوری که براش گذاشتید نیست و اونچنان گریه آور نیست!
موسیقی گریه آور به نظرم امثال موسیقی هایی هست که تو فیلم بتمن در برابر سوپرمن سکانس مرگ مارتا شنیدیم!
در کل بنظرم آلبوم زیاد مجذوب کننده ای نبود!
بنظرم بعضی از ترکاش حتی یه حس شیطانی داشت! (:
فکرم میکنم دو سه موسیقی قابل توجه اونم در حد موسیقی های معمولی داشت!
همچنان مخاطب سایت جالب تون هستیم:)
آرزوی موفیقیت

admin 2020/05/11

ممنون از اینکه نظرتون رو به اشتراک می‌گذارید