فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون قصد معرفی آلبوم آهنگ های بیکلام پر انرژی و انگیزشی ای را از وب سایت دریم موزیک داریم. پیشنهاد می شود دانلود آهنگ فیلم راکی (Rocky) کاری از بیل کانتی (Bill Conti) را دانلود نمایید. این آهنگ های زیبا حس نوستالژی و انگیزشی و سرشار از انرژی را برای شما به همراه خواهد داشت. در ادامه آلبوم آهنگ های این فیلم زیبا و نقد اختصاصی آن اماده شده است با ما همراه باشید….

دانلود آهنگ فیلم راکی

معرفی فیلم راکی

راکی (Rocky) فیلم درام و ورزشی آمریکایی محصول سال ۱۹۷۶ است. کارگردانی این فیلم را جان جی. آویلدسن (John G. Avildsen) انجام داده است. نویسندگی و بازیگری این فیلم زیبا و دیدنی را هم سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) انجام داده است. داستان فیلم درباره ی رویای آمریکایی راکی بالبوآ و از فرش به عرش رسیدن او می باشد. او یک بوکسور ایتالیایی – آمریکایی خوش قلب است. که یک بدهی به بانک دارد و از طرفی شانسی را در دنیایی قهرمانی بوکس سنگین وزن بدست می آورد….

 

ستارگان دیگری که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند تالیا شایر (Talia Shire) (در نقش آدرین) و برت یانگ (Burt Young) (در نقش برادر آدرین) و بورگس مریدیت (Burgess Meredith) (در نقش مربی راکی) و کارل ویترز (Carl Weathers) (در نقش قهرمان فعلی) و آپولو کرید (Apollo Creed) هستند. دانلود آهنگ فیلم راکی از پایین همین مطلب ممکن است. و پیشنهاد می شود فول آلبوم هانس زیمر را از دست ندهید.

 

موفقیت فیلم راکی

فیلم به بودجه پایین , تنها ۱ میلیون دلاری ساخته شده است اما توانست موفقیت عظیمی کسب کند. توانست ۲۲۵ میلیون دلاری فروش جهانی را در باکس آفیس تجربه کند. که پرفروش ترین فیلم سال ۱۹۷۶ رقم گرفت. فیلم مورد ستایش منتقدین و بینندگان بسیاری قرار گرفت و باعث تضمین دوران کاری سیلوستر استالونه شد. و او را به ستاره سینمایی تبدیل کرد. این فیلم توانست در ۱۰ بخش نامزد جایزه ی اسکار شود و از میان انها در سه بخش برنده جایزه شود. از جمله بهترین فیلم. فیلم راکی به عنوان یکی از بهترین فیلم ورزشی همه دوران ها شناخته شد و رتبه دوم را بعد از فیلم Raging Bull کسب کرد.

با توجه به موفقیتی که داشت در ادامه ی آن فیلم های متعددی با نام های seven sequels: Rocky II (1979), Rocky III (1982), Rocky IV (1985), Rocky V (1990), Rocky Balboa (2006), Creed (2015) و Creed II (2018) ساخته شد. استالونه در تمام این فیلم ها هنرنمایی کرده است و کارگردانی چهارتای آنها را انجام داده است.

دانلود آهنگ فیلم راکی (موسیقی انگیزشی)

تولید فیلم Rocky

سیلوستر استالونه فیلمنامه این فیلم را در سه روز نیم نوشت.

وی فیلمنامه را بعد از تماشای مسابقه Muhammad Ali و Chuck Wepner که در ۲۴ مارچ ۱۹۷۵ برگزار شد نوشت.

Wepner در ۱۵امین دور مسابقه با Ali بود.

او تا جایی که توانست در مسابقه ماند.

همین موضوع باعث ایجاد انگیزه ای در استالونه شد که روی فیلم راکی کار کند.

او این موضوع را که Wepner باعث ایجاد انگیزه را برای نوشتن فیلم نامه در او ایجاد کرده بود رو انکار کرد.

 

این امکان وجود دارد که او این انگیزه را از مسابقات بین Rocky Marciano و Joe Frazier بدست آورده است.

در بیوگرافی که از Rocky Graziano با نام Somebody Up There Likes Me و فیلمی با همین نام از او منتشر شده است.

Wepner یک شکایتی را در این رابطه انجام شد اما استالونه با دلایل نا معلون قضیه را حل و فصل کرد.

 

فیلمبرداری فیلم راکی

فیلمبرداری فیلم راکی از ۹ ژانویه ۱۹۷۶ آغاز شد و اکثر سکانس های آن در فیلادلفیا فیلمبرداری شد. و تعدادی هم در لس آنجلس انجام شد. سرمایه گذار Garrett Brown پیشنهاد داد از دوربین Steadicam برای فیلمبرداری از راکی در زمان هایی که در حال تمرین یا دویدن است و یا زمانی که در حال بالارفتن از پله های موزه است جایی که به پله های راکی معروف است. استفاده شود به این دلیل که فیلمبرداری روان تر باشد. و در بعضی سکانس های نبرد پایانی هم از آن استفاده شده بود. درواقع استفاده از این نوع دوربین برای سومین بار بعد از فیلم های Bound for Glory و Marathon Man بود.

 

عناصر زیادی از فیلم در طول فیلمبرداری تغییر داشت, فیلم نامه اصلی فضای تاریکتری داشت. مایکر به عنوان یک نژادپرست به نمایش گذاشته شده بود. و فیلم نامه به گونه ای تمام می شد که راکی بازی پایانی را به هم می زند چون که نمیخواست جزء بوکسورهای حرفه ای در دنیا باشد.

 

در طول فیلم برداری سکانس پایانی استالونه و ودرز چندین بار دچار جراحت هایی شدند. استالونه از کبودی دنده هاش و ودرز از دماغ شکسته اش رنج می برد. دقیقا خلاف جراحت هایی که کاراکتر های انها در طول فیلم داشتند.

موسیقی متن فیلم گودزیلا سلطان هیولاها (Godzilla: King of the Monsters) را از دست ندهید.

 

فروش فیلم Rocky 1976

فیلم در هفته اول توانست ۵ میلیون دلار فروش داشته باشد و این فروش را تا ۸ هفته ادامه داد.

و در باکس آفیس آمریکای شمالی فروش ۱۱۷ میلیون دلاری را تجربه کرد.

با توجه به نرخ تورم میتوان گفت انگار در سال ۲۰۱۸ فروش ۵۰۰ میلیون دلاری در آمریکای شمالی داشته است.

در خارج از کشور فیلم راکی فروش جهانی ۱۰۷ میلیون دلاری را تجربه کرد.

و جمعا ۲۲۵ میلیون دلار فروش کل آن بود.

این فروش های موفقیت بزرگی برای فیلم تلقی میشد چون تنها با بودجه ۱ میلیون دلاری ساخته شده بود.

میتوان گفت ۱۱۰۰۰% سود داشته است!

در سال ۱۹۷۶ در کانادا و آمریکا پرفروش ترین فیلم لقب گرفت.

و در سال بعد ۱۹۹۷ از لحاظ فروش دومین فیلم پرفروش شد.

دانلود آهنگ فیلم راکی (موسیقی انگیزشی)

نقد اختصاصی موسیقی فیلم راکی

باید این رو بگم که راکی بهترین قهرمان ساخته شده برای مردم است. افسانه ی او آنچنان رشد کرده است علاوه بر این که جزء فرهنگ پاک است. جزء تاریخ آمریکا هم می باشد. یک مجسمه از او در فیلادلفیا ساخته شده است. آن پله هایی که از ان بالا می رفت هم اکنون به مکانی برای زیارت استفاده می شود. فکر میکنم تاثیری که او به تنهایی روی مردم گذاشته است از همه ی ورزشکاران دیگر بیشتر بوده است.

 

داستان از فرش به عرش رسیدن او احساسی , صادقانه , انگیزشی, قابل باور است که به راحتی می شود با آن ارتباط برقرار کرد. و به همین دلایل سیلوستر استالونه برای همیشه جزء بازیگران مورد علاقه ی من شده است. ممنون که این نماد را خلق کردی. هم اکنون دانلود آهنگ فیلم راکی را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه دریم موزیک : انعطاف ذهن در موسیقی فیلم تلقین (Inception)

Gonna fly now

سعی میکنم درباره ی فیلم و این که چه تاثیری روی من گذاشت صحبت نکنم چون اگر شروع کنم کل شب را باید سرتان را درد بیاورم. بیشتر تمرکز را روی موسیقی افسانه ای و انگیزشی بیل کانتی (Bill Conti) می گذارم. اوه! ممکن است به خاطر این هم کل شب را بیدار بمونید, نظرتون چیه فقط درباره ی “Gonna fly now” صحبت کنیم؟ تم راکی, ممکن هست همین کافی باشد. فکر نمیکنم کسی بین شما کاربران گرامی باشد که این ترم خارق العاده را نشنیده باشد. اگر هم نشنیده اید نگران نباشد امکان دانلود آهنگ های فیلم راکی از پایین همین مطلب وجود دارد.

دانلود آهنگ فیلم راکی (موسیقی انگیزشی)

این ترک آن تلنگر برای ایستادن و جلو رفتن شما را به همراه دارد.

انگار صدای در سر شما هست و به شما می گوید پرواز کن.

ان ترتیب نواختن موسیقی مانند ادرنالین در خون شما افزایش پیدا می کند.

وقتی به این تم گوش میدهید انگار بال در می آورید.

قلب شما دو برابر خون به تمام بدن شما پمپاژ می کند و حس شکست ناپذیری به شما دست می دهد.

 

موسیقی از دو دقیقه اهنگ بلیز تشکیل شده است. دو دقیقه ای که ارزش ۶ ستاره را دارد. این ترک معرف ۶ ستاره است. اگر هنگام دویدن این اهنگ در لیست پخش من بیاید حس میکنم پاهای اسب پردا کرده ام و می توانم ۱۰ برابر سریع تر بدوم و هیچ وقت نه ایستم.

 

سخن پایانی درباره موسیقی راکی

این حس انگیزشی در سرتاسر آلبوم موسیقی متن فیلم راکی موجود دارد. وقتی به ترک هایی مثل “Fanfare for Rocky” و “Butkus” و “The final bell” و “Rocky’s reward” گوش می دهم یک موجی از نوستالژی در من به وجود می آید. افسانه ای مانند راکی اهنگ تم کاملا هماهنگی دارد و باید درکنار مجسمه اش باشد. من برم مجدد به آن گوش دهم شاید جاهایی از موسیقی را نشنیده باشم!

دانلود آهنگ فیلم راکی

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان را هم اکنون دانلود نمایید.

 

لیست آهنگ های فیلم راکی :

۰۱ – Gonna Fly Now (Theme from Rocky) – (2:49)
(vocal by DeEtta Little & Nelson Pigford)
۰۲ – Philadelphia Morning – (2:22)
۰۳ – Going the Distance – (2:40)
۰۴ – Reflections – (3:20)
۰۵ – Marines’ Hymn/Yankee Doodle – (1:45)
۰۶ – Take You Back (Street Corner Song from ‘Rocky’) – (1:50)
(vocal by Valentine)
۰۷ – First Date – (1:54)
۰۸ – You Take My Heart Away – (4:47)
(vocal by DeEtta Little & Nelson Pigford)
۰۹ – Fanfare for Rocky – (2:35)
۱۰ – Butkus – (2:12)
۱۱ – Alone in the Ring – (1:10)
۱۲ – The Final Bell – (1:56)
۱۳ – Rocky’s Reward – (2:04)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

3 ژوئن 2019 27,179 views 0
نظرات