فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy) اثری از اریک سرا (Eric Serra) را آماده دانلود قرار داده ایم. در این فیلم ستاره بزرگ اسکارلت جوهانسون هنرنمایی می کند که همین مورد میتواند دلیل خوبی برای تماشای ای فیلم باشد. یکی از موردهایی که به این فیلم برتری می دهد موسیقی متن ان است امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم لوسی نهایت لذت را ببرید…

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

معرفی فیلم لوسی

لوسی (Lucy) فیلم اکشن و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۴ کشور فرانسه می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را لوک بسون (Luc Besson) انجام داده و کار تهیه کنندگی آن را همسر وی یعنی ویرجینیا سیلا (Virginie Besson-Silla) برای کمپانی خودش یعنی اروپاکورپ (EuropaCorp) انجام داده است. فیلمبرداری فیلم در تایپه و فرانسه و نیویورک سیتی انجام شده است.

 

ستارگانی که در فیلم لوسی به ایفای نقش پرداخته اند اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و مورگان فریمن (Morgan Freeman) و چویی مینن-سیک (۰Choi Min-sik) و عمرو واکد (Amr Waked) می باشند. جوهانسون کاراکتر ننقش اصلی فیلم لوسی را به نمایش گذاشته است, زنی که زمانی که Nootropic وارد شریان خون وی می شود, توانایی های دوجنبی پیدا می کند.

 

در ۲۵ جولای ۲۰۱۴ فیلم لوسی اکران شده است و در باکس افیس هم به خوبی درخشیده است. با بودجه ۴۰ میلیون دلاری خود ۱۱ برابر خود یعنی ۴۶۳ میلیون دلار فروش را تجربه می کند. با نقدهای مثبت زیادی رو به رو می شود. فیلم برای تم ها و جلوه های ویژه و اجرای جوهانسون که دارد مورد ستایش قرار گرفته است و همچنین تعدادی از منتقدین موضوع فیلم را به دور از ذهن می دانند, به خصوص وقتی که دارد تنها ۱۰ درصد از توانایی ذهن را نشان می دهد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم لوسی , در آمریکای شمالی موفق به فروش ۱۲۶٫۷ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق ۳۳۶٫۷ میلیون دلار فروش کرد. این در حالی بود که بودجه تولیدی فیلم ۴۰ میلیون دلار بوده است و همان طور که در بالا اعلام شد, به طور کلی فروش ۴۶۳٫۴ میلیون دلاری را تجربه کرد. در ۲۵ جولای , لوسی در ۳۱۷۲ سالن سینما به نمایش در آمد. و هفته ابتدایی اکران خود را با فروش ۱۷ میلیون دلاری پشت سر گذاشت و در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم توانست از فیلم هرکول پیشی بگیرد و فیلم هرکول با فروش ۱۱ میلیون دلاری در جایگاه دوم قرار گرفت.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۲۵ نقدی که از فیلم انجام شده با ۶۷ درصد نظر مثبت رو به رو می شود و امتیاز ۶٫۰۶ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۵ نقد انجام شده با امتیاز ۶۱ از ۱۰۰ رو به رو شده.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

نقد اختصاصی فیلم لوسی

لوسی , فیلمی به کارگردانی لوک بسون و هنرمندی ستارگانی از جمله اسکارلت جوهانسون و مورگان فریمن می باشد. این فیلم درباره دختری است که یک بسته مواد در درون بدنش پیدا می کند, وقتی توسط قاچاقچیان مواد مخدر پیدا می شود, او را مجبور می کنند که مواد را بدهد, وقتی که این بسته مواد در درون بدن این دختر باز می شود و موارد جریان خون او می شود, به او این اجازه را می دهد تا به درصد بیشتری از قابلیت های ذهن دسترسی پیدا کند. او به شدت باهوش می شود و توانایی این را پیدا می کند که به وسایل الکترونیکی دسترسی پیدا کند و همچنین وارد ذهن افراد شود و کلی کارهای دیوانه کننده ی دیگه. در نتیجه او در برابر این افرادی که او را در این وضعیت قرار داده اند قرار میگیرد ….

پیشنهاد ویژه : آلبوم شاهکار موسیقی متن سریال ویچر (The Witcher)

 

به شخصه از کارگردان لوک بسون خوشم میاد, با اینکه بسیاری از فیلم های او به یکدیگر شباهت دارند, او همش در فیلمهایش از کاراکترهای خفن زن استفاده می کند. او به دست دخترها اسلحه می دهد! (یک نگاه به سابقه فیلمسازی او بیاندازید) اسکارلت جوهانسون در اینجام اینکار در فیلم لوسی کارش را به بهترین شکل انجام می دهد و اجرای خیلی خوبی دارد. او در ابتدای فیلم ی احمق به تمام معناست اما با گذشت داستان به یک کاراکتر خفن تیزهوش تبدیل می شود.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

فیلمی علمی تخیلی

مورگان فریمن , تقریبا میشه گفت نقش فریمن را بازی می کند و همان نقشی که در فیلم Transcendence داشته است را در این فیلم هم دارد. یک فیلم علمی تخیلی دیگر درباره تکنولوژی , چیزهایی که وجود دارند اما وجود ندارند و مردم کارهایی که وجود دارند انجام می دهند اما در حقیقت وجود ندارند, به طور کلی فیلم لوسی از Transcendence خیلی بهتر بود.

 

لوک بستون فیلم بصری بسیار زیبایی ارائه داده است و تدوین بسیار خوبی دارد و دارای سکانس های تعقیب و گریز خیلی خوب و اکشن بسیار جذابی دارد. خبری از دوربین لرزان احمقانه نیست و همه اجراها در این فیلم عالی هستند, بازیگری که در نقش اصلی فیلم اولدبوی بازی می کند در این فیلم هنرنمایی می کند و کارش را به خوبی انجام می دهد. با این وجود شما چیز زیادی درباره کاراکتر او نمیدانید, او فقط یم ادم شرور است که بیننده چیز زیادی درباره او نمیداند.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم خفن موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)

 

درست مثل کلیشه های بقیه فیلم های لوک بسون, در این فیلم هم شاهد انها هستید. تفنگ و اسلوموشن و موسیقی بلند و از این چیزها. برای شخصی که به شدت باهوش است, بخش های احمقانه ای هم وجود دارد! برای من احمقانه بود, شخصی که توانایی دسترسی به ۱۰۰ درصد گنجایش ذهن را دارد, نمیتوانند خشونت و بی رحمی اسلحه را ببیند! او میتواند هرچیزی را کنترل کند و در پایان یه چیز عجیب می شود! با این حال از اسلحه استفاده می کند؟! آخه چرا؟! دانلود موسیقی متن فیلم لوسی را فراموش نکنید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

مشکل فیلم لوسی

مشکل اصلی من با فیلم Lucy این بود که شخصیت اصلی اینقدر شکست ناپذیر می شود که هیچکس نمیتواند او را به چالش بکشد! هرکاری میتواند انجام دهد! برای او هرکسی یک نقطه کوچک و ضعیف است! در نتیجه این موضوع تنشی در فیلم بوجود نمی آید و یک جورایی یک فیلم سرگرم کننده است و در بخش های اکشن ان ترس و تنش مورد نیاز به بیننده منتقل نمی شود, چونکه اساسا میشه گفت اون یک ابرقهرمان است!

 

بهترین راه توضیح این موضوع, اولین فیلم ماتریکس در برابر دو فیلم اخر این سری, در فیلم اول تنش و مشکلات زیادی بر سر راه کاراکتر نئو بود, موقع مبارزه ان کاراکتر ضربه میخورد و بیننده به این شخصیت اهمیت میداد اما در دو فیلم بعدی, اون اینقدر قدرتمند بود که وقتی کسی به او مشتی میزد, انگار هیچ مشکلی برای او پیش نمی آمد! ان تنش مورد نیاز وجود نداشت, چونکه کاراکتر توانایی کنترل همه چیز را داشت و بهتر از همه بود. همین مشکل در فیلم لوسی هم وجود دارد, چونکه او توانایی کنترل همه چیز را دارد و از همه بهتر است و بیننده ترس این موضوع را که او ممکن است اسیب ببیند را ندارد!

 

باید بگم فیلم لوسی فیلم عجیب و غریبی هم هست و در حقیقت پروژه ای بلند پروازانه است و تنها با تماشای تریلر شما میتوانید بلندپروازی زیاد ان را ببینید. در حقیقت اینقدر بلند پروازانه است که به نظرم بعضی از بیننده ها ممکن است این موضوع توی ذوق انها بخورد. چونکه در این فیلم کارهای غیر سنتی زیادی انجام می شود و در همین حین کلی کلیشه ها و اکشن سنتی در آن وجود دارد. به نظرم نیاز نیست در این حد پیش بری که بعضی بیننده ها اصلا درکی از ان نداشته باشند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

سخن پایانی

فیلم لوسی سرگرم کننده است, جوهانسون بازی عالی ارائه می دهد, از لحاظ بصری بسیار تا بسیار خوب است و سکانس های اکشن خیلی خوبی هم در ان وجود دارد با این وجود خبری از تنش نیست و اتفاقات بسیار تا بسیار احمقانه ای هم در این فیلم رخ می دهد و امتیاز -B برای برای فیلم لوسی در نظر دارم. دانلود موسیقی متن فیلم لوسی را به دوستان خود معرفی کنید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم لوسی (Lucy)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم لوسی

۰۱) – Sister Rust – 3:24
۰۲) – First Cells – 1:01
۰۳) – Mr. Wang’s Bloody Suite, Pt. 1-4 – 4:38
۰۴) – Mr. Wang’s Bloody Suite, Pt. 5-7 – 2:57
۰۵) – All We Have Done With It – 1:30
۰۶) – Choose To Reproduce – 0:39
۰۷) – Inner Fireworks – 2:32
۰۸) – Lucy Is Going Out, Pt. 1 – 1:35
۰۹) – Lucy Is Going Out, Pt. 2 – 1:37
۱۰) – Tingjhou Hospital – 1:56
۱۱) – I Feel Everything – 2:09
۱۲) – Mass No. 19 In D Minor, K.626 ‘Requiem’: I. Introitus: Requiem Aeternam – 5:19
۱۳) – Thank You For Sharing – 1:32
۱۴) – Taipei Airport – 0:39
۱۵) – Lucy And The Sniffer Dog – 1:04
۱۶) – Disintegration – 2:43

۱۷) – Green Beams – 1:34
۱۸) – Sling The Decks – The Single Barrel Mix – 4:24
۱۹) – Pleasant Drive In Paris – 0:36
۲۰) – Sixty Percent Mess – 0:38
۲۱) – Crossing The Goon Sea – 1:51
۲۲) – GPS Control – 0:49
۲۳) – Goons And Guards – 0:48
۲۴) – Time Is Unity – 1:38
۲۵) – Blue Injection – 2:43
۲۶) – Melt Into Matter – 3:31
۲۷) – Flicking Through Time – 2:00
۲۸) – Lucy And Lucy – 0:32
۲۹) – Moonbirth – 0:45
۳۰) – Origin Of The World – 2:26
۳۱) – Where Is Lucy? – 0:49
۳۲) – I Am Everywhere – 2:20

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

20 فوریه 2020 9,329 views 3
نظرات

Saman 2020/02/20

سلام. داداش خواهش میکنم موسیقی متن اورجینال بازی inside با بالاترین کیفیت قرار بده.
کلا از گِیم ها غافل نشید…

admin 2020/02/20

سلام کاربر گرامی امیدوارم روز خوبی داشته باشید. بالاترین کیفیت موجود برای این بازی MP3-320kbps است که در لیست انتشار قرار گرفت و در تاریخ ۶ اسفند منتشر خواهد شد. روز بخیر

رضا 2020/08/18

به نظرم زیباترین موسیقی که تا به حال شنیدم ترک۲۷ موسیقی متن فیلم بود