یکی از مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین فیلم های سال ۲۰۲۰ فیلم Birds of Prey خواهد بود که درباره کاراکتر معروف و محبوب هارلی کویین می باشد. هم اکنون موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey) کاری از آهنگساز بزرگ دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) با کیفیت اورجینال برای دانلود قرار گرفته است. در دانلود این آلبوم شک نکنید و امید است اهنگ های فیلم Birds of Prey مورد قبول شما عزیزان قرار بگیرند, با ما همراه باشید …

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

معرفی فیلم پرندگان شکاری

پرندگان شکاری (Birds of Prey) (و رهایی فانتزی یک هارلی کویین – and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) فیلم ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. این فیلم بر اساس تیم پرندگان شکاری از کامیک دی سی می باشد. قرار است این فیلم هشتمین فیلم ساخته شده از دنیای سینمای دی سی (DCEU) باشد. لازم به ذکر است در کنار این فیلم دانلود فیلم انگاشته کاری از کریستوفر نولان را در سال ۲۰۲۰ فراموش نکنید.

 

کارگردانی این فیلم توسط کتی یان (Cathy Yan) و فیلمنامه آن توسط کریستینا هادسون (Christina Hodson) انجام شده است. ستارگان بزرگی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند, مارگو رابی (Margot Robbie) و مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) و جرنی اسمالت (Jurnee Smollett-Bell) و رزی پرز (Rosie Perez) و کریس مسینا (Chris Messina) و الیا جی باسکو (Ella Jay Basco) و الی وانگ (Ali Wong) و یوان مک گرگور (Ewan McGregor) می باشند.

 

داستان فیلم پرندگان شکاری درباره هارلی کویین (Harley Quinn) که به تیم متشکل از بلک کنیری و هانترس (هلنا برتینلی) و رنی مونتویا (Renee Montoya) می پیوندد تا کاساندرا کین از چنگ پادشاه جرم و جنایت شهر گاتهام , ماسک سیاه نجات دهد. دانلود موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری به شدت پیشنهاد می شود.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

ادامه معرفی فیلم

مارگو رابی که همچنین به عنوان تهیه کننده در فیلم حضور دارد, در سال ۲۰۱۵ ایده فیلم Birds of Prey را پیش کمپانی برادران وارنر برد. در ماه می ۲۰۱۶ پروژه معرفی شد. و در ماه نوامبر هادسون برای نویسندگی فیلمنامه آن استخدام شد. این در حالی است که کتی یان برای کارگردانی این فیلم در آپریل ۲۰۱۸ وارد پروژه شد. در دسامبر ۲۰۱۸ اکثریت تیم بازیگری معرفی شد. فیلمبرداری فیلم از ماه ژانویه تا آپریل ۲۰۱۹ به طول انجامید. در مرکز شهر لس آنجلس انجام شد. تاریخ اکران فیلم در ۷ فبریه ۲۰۲۰ از سوی کمپانی وارنر انجام می شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم محشر موسیقی متن فیلم شرم (Shame)

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

تولید فیلم

در می ۲۰۱۶ , بعد از انتشار فیلم Suicide Squad از سوی کمپانی برادران وارنر, اسپین آفی از این فیلم معرفی شد که محوریت آن بر روی کاراکتر هارلی کویین به همراه چندین کاراکتر زن دیگر از کامیک دی سی به همراه کاراکتر های بد می باشد. مارگو رابی برای بازی در نقش هارلی کویین به این فیلم اضافه شد. که به عنوان تهیه کننده هم در این فیلم حضور دارد.

 

فیلمنامه نویس بریتانیایی کریستینا هادسون در ماه نوامبر برای نویسندگی این فیلم معرفی شد.

در سال ۲۰۱۵ رابی ایده ساخت فیلم را پیش کمپانی برادران وارنر برد

“به عنوان فیلمی با رده سنی R که شامل گروهی از دختران که هارلی عضوی از ان گروه بود”

در ادامه مارگو رابی اعلام کرد “هارلی به دوست نیاز دارد, او عاشق ارتباط با دیگران است, پس هیچ وقت فیلمی مستقل برای او نسازید”

 

رابی احساس میکرد, این موضوع مهم است که کارگردانی فیلم زن باشد.

از آنجایی که دو کمپانی برادران وارنر و DC Films فیلم های مختلفی درباره کاراکتر هارلی کویین در دست توسعه داشتند, فیلم Birds of Prey تنها فیلمی بود که مارگو رابی به طور مستقیم در ان دخالت داشت.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

ادامه تولید فیلم

مارگارت رابی ۳ سال را صرف کارکردن بر روی پروژه پرندگان شکاری صرف کرد و سپس ان را به کمپانی برادران وارنر معرفی کرد. اون اینقدر کرکرد تا اینکه کمپانی این احساس را پیدا کرد که میتوان روی این پروژه حساب باز کند. در آپریل ۲۰۱۸ دو کمپانی برادران وارنر و فیلم های دی سی قرار داد کارگردانی فیلم توسط کتی یان را نهایی کردند. و او اولین فرد اسیایی است که یک فیلم ابرقهرمانی را کارگردانی می کند.

 

تهیه کنندگی رابی تحت عنوان LuckyChap Entertainment تایید شد.

در ادامه Sue Kroll و Bryan Unkless به عنوان تهیه کنندگان فیلم معرفی شدند.

ان دو تحت عنوان کمپانی های Kroll & Co. Entertainment و Clubhouse Pictures خدمت رسانی میکردند.

برنامه ریزی شده بود که ککار تولید فیلم از اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ اغاز شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

 

در سپتامبر ۲۰۱۹ دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) به عنوان آهنگساز موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری به تیم اضافه شد. تاریخ اکران ۷ فبریه ۲۰۲۰ برای این فیلم اعلام شده است. لازم به ذکر است بودجه ساخت فیلم ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

 

فیلمبرداری

در ژانویه ۲۰۱۹ فیلمبرداری فیلم در لس آنجلس کالیفورنیا تحت عنوان کاری Fox Force Five شروع به کار کرد.

انتظار می رفت فیلمبرداری هایی از فیلم در ساوانا جورجیا هم انجام شود

که بعدا به دلیل مسائل مالیاتی کل فیلم در لس انجلس فیلمبرداری شد.

انتظار می رفت فیلمبرداری فیلم در اواسط اپریل ۲۰۱۹ به پایان برسد.

در ماه فبریه Charlene Amoia به تیم بازیگری اضافه شد

و در ۱۵ اپریل ۲۰۱۹ هم فیلمبرداری فیلم به پایان رسید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

آهنگ بزودی در سایت قرار خواهد گرفت
لینک کوتاه مطلب
4 اکتبر 2019 889 views 0
نظرات