فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

یکی از مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین فیلم های سال ۲۰۲۰ فیلم Birds of Prey خواهد بود که درباره کاراکتر معروف و محبوب هارلی کویین می باشد. هم اکنون موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey) کاری از آهنگساز بزرگ دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) با کیفیت اورجینال برای دانلود قرار گرفته است. در دانلود این آلبوم شک نکنید و امید است اهنگ های فیلم Birds of Prey مورد قبول شما عزیزان قرار بگیرند, با ما همراه باشید …

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

معرفی فیلم پرندگان شکاری

پرندگان شکاری (Birds of Prey) (و رهایی فانتزی یک هارلی کویین – and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) فیلم ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. این فیلم بر اساس تیم پرندگان شکاری از کامیک دی سی می باشد. قرار است این فیلم هشتمین فیلم ساخته شده از دنیای سینمای دی سی (DCEU) باشد. لازم به ذکر است در کنار این فیلم دانلود فیلم انگاشته کاری از کریستوفر نولان را در سال ۲۰۲۰ فراموش نکنید.

 

کارگردانی این فیلم توسط کتی یان (Cathy Yan) و فیلمنامه آن توسط کریستینا هادسون (Christina Hodson) انجام شده است. ستارگان بزرگی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند, مارگو رابی (Margot Robbie) و مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) و جرنی اسمالت (Jurnee Smollett-Bell) و رزی پرز (Rosie Perez) و کریس مسینا (Chris Messina) و الیا جی باسکو (Ella Jay Basco) و الی وانگ (Ali Wong) و یوان مک گرگور (Ewan McGregor) می باشند.

 

داستان فیلم پرندگان شکاری درباره هارلی کویین (Harley Quinn) که به تیم متشکل از بلک کنیری و هانترس (هلنا برتینلی) و رنی مونتویا (Renee Montoya) می پیوندد تا کاساندرا کین از چنگ پادشاه جرم و جنایت شهر گاتهام , ماسک سیاه نجات دهد. دانلود موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری به شدت پیشنهاد می شود.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

ادامه معرفی فیلم

مارگو رابی که همچنین به عنوان تهیه کننده در فیلم حضور دارد, در سال ۲۰۱۵ ایده فیلم Birds of Prey را پیش کمپانی برادران وارنر برد. در ماه می ۲۰۱۶ پروژه معرفی شد. و در ماه نوامبر هادسون برای نویسندگی فیلمنامه آن استخدام شد. این در حالی است که کتی یان برای کارگردانی این فیلم در آپریل ۲۰۱۸ وارد پروژه شد. در دسامبر ۲۰۱۸ اکثریت تیم بازیگری معرفی شد. فیلمبرداری فیلم از ماه ژانویه تا آپریل ۲۰۱۹ به طول انجامید. در مرکز شهر لس آنجلس انجام شد. تاریخ اکران فیلم در ۷ فبریه ۲۰۲۰ از سوی کمپانی وارنر انجام می شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم محشر موسیقی متن فیلم شرم (Shame)

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

تولید فیلم

در می ۲۰۱۶ , بعد از انتشار فیلم Suicide Squad از سوی کمپانی برادران وارنر, اسپین آفی از این فیلم معرفی شد که محوریت آن بر روی کاراکتر هارلی کویین به همراه چندین کاراکتر زن دیگر از کامیک دی سی به همراه کاراکتر های بد می باشد. مارگو رابی برای بازی در نقش هارلی کویین به این فیلم اضافه شد. که به عنوان تهیه کننده هم در این فیلم حضور دارد.

 

فیلمنامه نویس بریتانیایی کریستینا هادسون در ماه نوامبر برای نویسندگی این فیلم معرفی شد.

در سال ۲۰۱۵ رابی ایده ساخت فیلم را پیش کمپانی برادران وارنر برد

“به عنوان فیلمی با رده سنی R که شامل گروهی از دختران که هارلی عضوی از ان گروه بود”

در ادامه مارگو رابی اعلام کرد “هارلی به دوست نیاز دارد, او عاشق ارتباط با دیگران است, پس هیچ وقت فیلمی مستقل برای او نسازید”

 

رابی احساس میکرد, این موضوع مهم است که کارگردانی فیلم زن باشد.

از آنجایی که دو کمپانی برادران وارنر و DC Films فیلم های مختلفی درباره کاراکتر هارلی کویین در دست توسعه داشتند, فیلم Birds of Prey تنها فیلمی بود که مارگو رابی به طور مستقیم در ان دخالت داشت.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

ادامه تولید فیلم

مارگارت رابی ۳ سال را صرف کارکردن بر روی پروژه پرندگان شکاری صرف کرد و سپس ان را به کمپانی برادران وارنر معرفی کرد. اون اینقدر کرکرد تا اینکه کمپانی این احساس را پیدا کرد که میتوان روی این پروژه حساب باز کند. در آپریل ۲۰۱۸ دو کمپانی برادران وارنر و فیلم های دی سی قرار داد کارگردانی فیلم توسط کتی یان را نهایی کردند. و او اولین فرد اسیایی است که یک فیلم ابرقهرمانی را کارگردانی می کند.

 

تهیه کنندگی رابی تحت عنوان LuckyChap Entertainment تایید شد.

در ادامه Sue Kroll و Bryan Unkless به عنوان تهیه کنندگان فیلم معرفی شدند.

ان دو تحت عنوان کمپانی های Kroll & Co. Entertainment و Clubhouse Pictures خدمت رسانی میکردند.

برنامه ریزی شده بود که ککار تولید فیلم از اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ اغاز شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

 

در سپتامبر ۲۰۱۹ دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) به عنوان آهنگساز موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری به تیم اضافه شد. تاریخ اکران ۷ فبریه ۲۰۲۰ برای این فیلم اعلام شده است. لازم به ذکر است بودجه ساخت فیلم ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

 

فیلمبرداری

در ژانویه ۲۰۱۹ فیلمبرداری فیلم در لس آنجلس کالیفورنیا تحت عنوان کاری Fox Force Five شروع به کار کرد.

انتظار می رفت فیلمبرداری هایی از فیلم در ساوانا جورجیا هم انجام شود

که بعدا به دلیل مسائل مالیاتی کل فیلم در لس انجلس فیلمبرداری شد.

انتظار می رفت فیلمبرداری فیلم در اواسط اپریل ۲۰۱۹ به پایان برسد.

در ماه فبریه Charlene Amoia به تیم بازیگری اضافه شد

و در ۱۵ اپریل ۲۰۱۹ هم فیلمبرداری فیلم به پایان رسید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

نقد اختصاصی فیلم پرندگان شکاری

پرندگان شکاری , فیلمی است که یک بار دیگر مارگو رابی را در نقش هارلی کویین نمایش می شود, به راحتی میتوان گفت بهترین بخش فیلم جوخه انتحاری بود. بعد از جدا شدن از جوکر, به شکارچیان زن کاناری سیاه و رنه مانتویا می پیوندد, تا دختر جوانی را از دست پادشاه شیطانی جرم و جنایت (که با عنوان ماسک سیاه هم شناخته می شود با بازیه یوان مک گرگور) نجات دهد.

 

از آنجایی که فیلم جوخه انتحاری برای بسیاری از مردم جواب نداد, به نظر میاد فیلم پرندگان شکاری تلاش کمپانی های دی سی و برادران وارنر است تا کاری که سعی به انجامش داشتند را به سرانجام برسانند. گروهی از افراد را که آنچنان افراد با اخلاقی نیستند را دور هم جمع کنند و انها را جلوی فردی قرار دهند که بدتر از آنهاست. اینبار رده بندی R برای فیلم انتخاب شده و یک گروهی از افراد داریم و یک فاکتور خیلی مهم از فیلم جوخه انتخاری برداشته شده است و در فیلم Birds of Prey قرار داده شده (فاکتوری که جواب داد) . دانلود اهنگ های فیلم Birds of Prey را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

بهترین نمایش هارلی کویین توسط مارگو رابی

مارگو رابی, یک بار دیگر در نقش هارلی کویین فوق العاده است و نمیتوانم نمایش بهتری از کاراکتر هارلی کویین را متصور باشم. در سکانس های نبرد کارش فوق العاده است, به شکل مناسبی روانی است! :))) و به شکل مناسبی از تعادل خارج است! موضوع عجیبی است, به دلایل مختلفی نمیشه اسم فیلم پرندگان شکاری روی آن گذاشت.

 

به شخصه انچنان طرفدار پرو پا قرص موضوع اصلی پرندگان شکاری نیستم و نمیتونم طوری رفتار کنم که هستم. اما میدانم تغییرات بسیاری اعمال کرده اند و این موضوع به کنار اصلا هیچ تاثیری روی من نگذاشت, فقط این بحث رو وسط کشیدم, شاید شما عاشق این کاراکترها باشید. دلیل اصلی که این فیلم شبیه فیلم Birds of Prey نیست اینه که این فیلم هارلی کویین است! فیلمی است که به طور کامل تمرکزش را بر روی این شخصیت گذاشته است و کلی این هم تیمی تقریبا در پایان فیلم صورت میگیرد! در نتیجه نمیشه گفت داستان اورجینال پرندگان شکاری باشد! چونکه اکثر بخش های آن بر روی کاراکتر هارلی تمرکز دارد. دانلود موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری را از دست ندهید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

سکانسهای اکشن عالی

تقریبا میشه گفت ۲۰ دقیقه ابتدایی فیلم او فقط از دست کاراکتر جوکر عصباتی است و کلی مشکل ایجاد می کند, طبق معمول! جالبه, وقتی فیلم پرندگان شکاری را تماشا کردم نمیتونستم به این حقیقت فکر نکنم که بیشتر فیلم تمرکز بر روی جنبه روانی شخصی که قاتل است و قطعا این موضوع او را کمی عجیب و غریب می کند. باید به سکانس اکشن فوق العاده فیلم وقتی وارد پاسگاه پلیس می شود اشاره کنم, به کلی پلیس شلیک میکند و در عین حال از زنگوله احمقانه هم استفاده می کند!

 

انها طوری رفتار کرده اند که این کاراکتر لزوما ادم های عادی را نمیکشد, با اینکه واقعا اینکار را انجام می دهد. مثلا در ابتدای فیلم, کامیون پر از مواد منفجره را به داخل کارخونه شیمیایی میفرستد و باعث انفجار کل کارخانه می شود و اصلا مشخص نیست چه قدر آدم در آن کارخانه است ممکن است چندصد نفر آدم را کشته باشد. از این موضوع خبر نداریم, چونکه بخش مهم داستانی فیلم نیست.

 

این موضوع من رو یاد واکنش اولیه ای که نسبت به فیلم جوکر شد انداخت, اینکه بسیاری از مردم از این موضوع شاکی بودند که ما درحال تماشای یک قاتل هستیم, یا شخصی که تصمیم گرفته است که قاتل باشد! و اون کاراکتر اصلی ما هست. این احساس را نسبت به فیلم Birds of Prey هم پیدا کردم. اخه هارلی کویین یک روانی است دختر دست راست جوکر, برای مدت طولانی بوده است.

چیزی که ما تماشا میکردم در اصل فیلم هارلی کویین بود و اصلا این موضوع منو آزار نداد. و در حقیقت به نظرم خیلی هم سرگرم کننده بود. فقط برام جای سوال دارد که این همه منتقد, نقطه نظرشان به این سرعت تغییر کرد!

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

نقطه ضعف فیلم پرندگان شکاری

جایی که فیلم پرندگان شکاری می درخشد, به نظرم سکانس های اکشن آن هستند و بسیاری از سکانس های اکشن به طور گسترده فیلمبرداری شده بودند و شما میتوانید تمامی اتفاقات فیلم را شاهد باشید و شیرین کاری ها به خوبی جواب می دهد و همچنین باید بگم فیلم بسیار رنگارنگی است. فیلمبرداری و انتخاب رنگ ها شگفت انگیز است, وقتی که توی پاسگاه پلیس است و شاهد ترکیب رنگ های آبی و قرمز و دود هستیم, فیلم شگفت انگیز به تصویر کشیده می شود.

 

جایی که به عقیده من فیلم پرندگان شکاری متلاشی می شود, شخصیت پردازی آن است! به شدت بر روی هارلی کویین تمرکز میکنند و شما ابعاد روانی او و اتفاقاتی که پشت سر گذاشته است را درک میکنید و برای اینکه بیننده را در ذهن هارلی کویین قرار دهند, کارشان را به بهترین شکل انجام داده اند. در جاهایی انگار داستان رفت و برگشتی دارد! بیننده این احساس را پیدا نمیکند که فیلم در حال پیشروی است!

 

بخشی در ۳۰ دقیقه ابتدایی فیلم Birds of Prey وجود دارد که میگه “صبرکنید, برای اینکه اهمیت قضیه رو درک کنید, مجبورم یه کم شما رو به عقب برگرونم” بعد بیننده حدودا ۱۵ دقیقه فیلم را تماشا می کند تا به جایی کنونی فیلم برسد! این موضوع ممکن است دنبال کردن داستان را سخت کند. این موضوع میتواند به خاطر این باشد که بیننده را در ذهن هارلی کویین قرار دهد و یه جورایی نشان دهد که ذهن او چه قدر به هم ریخته است. اما برای من, ساده ترین روش روایت داستان بود! داشتن کاراکتر و روایت تک تک بخش های این کاراکتر!

 

اگر کاراکتر اصلی در حال روایت همه چیز است, دیگه نیاز نیست همه ابعاد وجودی او را به تصویر بکشی. نتیجه این موضوع ضعف در شخصیت پردازی است.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

بازی پررنگ یوان مک گرگور در نقش ماسک سیاه

یوان مک گرگور در نقش ماسک سیاه بازی می کند و باید بگم در نقش خود زیاده روی می کند! اما بازم میگم من درباره گذشته این کاراکتر چیزی نمیدونم و به نظر میاد فقط شخصیت خیلی بدی دارد! بله شما میخواهد مشت زدن او و کارهای دیوانه وار او را تماشا کنید, اما شما به عنوان بیننده دلیل آن را نمیدانید! به دلیل اینکه او عوضی است!!

 

به نظرم در توسعه این کاراکترها کار چندانی انجام نشده است! از نظر بصری فیلمی بسیار تاثیرگذاری است, و تماشای آن بسیار لذت بخش است, اگر دوست دارید مشت و لگد خوردن افراد را تماشا کنید, دیدن این فیلم لذت بخش خواهد بود. اما در بیشتر مواقع نمیتوانستم خودم را جای کاراکترها قرار بدم, به جز هارلی کویین. اگر کاراکتر دارید که عوضی است و صورت ملت رو میبرد! (که اینکار را انجام می دهد) برای همه شخصیتی وحشتناک است, از جمله همکاران خودش, مورد جالبی درباره شخصیت او نیست!

 

یکی از بزرگترین مشکلاتی که یک چنین داستانی میتواند داشته باشد, همین است. داشتن کاراکترهای اصلی که قهرمان چندانی نیستند! قطعا هارلی کویین قبلا هم آدم کشته است, قطعا یک مجرم است اما اون یارو خیلی خیلی بدتر است نه؟! انگار فیلم ۱۱ یار اوشن است! همه کاراکترها مجرم هستند اما وقتی کاراکتر اندرو گارسیا را داریم, دیگه بدی دیگران به چشم نمی آید! متاسفانه درصورتی این موضوع به خوبی جواب می دهد, که تیم داستان به اندازه تیم ۱۱ یار اوشن جذاب باشند! فقط در صورتی که به گذشته و شخصیت پردازی اهمیت دهید جواب می دهد. دیالوگ های فیلم پرندگان شکاری به اندازه کافی قوی نیستند, چیز خاصی وجود ندارد.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

بزرگترین مشکلم با فیلم Birds of Prey

این همه حرف زدیم و هنوز به مشکل اصلی که فیلم پرندگان شکاری دارم نرسیدم. اینکه داستان پیچیدگی خاصی ندارد و کاراکترهای پیچیده و جالبی در آن وجود ندارد. شما انتظار دارید داستان خاصی وجود داشته باشد و در کل ای ایده را دارد “یک بچه جیب بر هست که از جیب ادم اشتباهی الماسی را می دزدد و ان یارو میخواهد الماسش را پس بگیرد!” همین! یک چنین داستانی رو توی فیلم های بسیار زیادی دیدم. شاید دقیقا این شکلی نبوده باشد اما کلیت همین بوده است.

 

وقتی که فیلمی داستان چندانی نداشته باشد, و اینقدر داستان پایه ای باشد, به شخصه برام سخت است که به آن اهمیت دهم. با اینجال باید بگم از جلوه های بصری فیلم به شدت لذت بردم و به نظرم کارگرانی خیلی خوبی داشته است. امتیاز +C برای فیلم Birds of Prey در نظر دارم. فراموش نکنید دانلود موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری را انجام دهید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری

The Album

۱) – Boss B-ch – Doja Cat
۲) – So Thick (feat. Baby Goth) (Explicit) – Whipped Cream
۳) – Diamonds (Explicit) – Megan Thee Stallion & Normani
۴) – Sway With Me – Saweetie & GALXARA
۵) – Joke’s On You – Charlotte Lawrence
۶) – Smile (Explicit) – Maisie Peters
۷) – Lonely Gun – CYN
۸) – Experiment On Me – Halsey
۹) – Danger (Explicit) – Jucee Froot
۱۰) – Bad Memory – K. Flay
۱۱) – Feeling Good – Sofi Tukker
۱۲) – Invisible Chains (Explicit) – Lauren Jauregui
۱۳) – It’s A Man’s Man’s Man’s World – Black Canary
۱۴) – I’m Gonna Love You Just A Little More Baby – Summer Walker
۱۵) – Hit Me With Your Best Shot – Adona

ترک لیست موسیقی متن فیلم Birds of Prey | آلبوم اصلی

۰۱) – Flying High (Birds of Prey) – 01:53
۰۲) – The Fantabulous Emancipation Explosion – 01:32
۰۳) – Harley Quinn (Danger Danger) – 03:06
۰۴) – Birds of Prey – 02:16
۰۵) – Harley Gogo Agogo – 01:56
۰۶) – The Black Mask Club – 01:54
۰۷) – Stolen Diamond – 01:55
۰۸) – Bad Ass Broad (Whistle MF) – 03:07
۰۹) – Lonely in Gotham – 00:50
۱۰) – Black Canary Echo – 01:08
۱۱) – The Bertinelli Massacre (The Huntress Story) – 02:29
۱۲) – Bump It! – 02:19
۱۳) – Roman Sionis – 02:42
۱۴) – Lockdown – 02:27
۱۵) – Bruce and the Beaver – 01:26
۱۶) – Lotus Flower – 01:40
۱۷) – Femme Fatale – 00:19
۱۸) – Breakout! – 04:20
۱۹) – The Bertinelli Revenge – 01:57
۲۰) – I Want To Kill You Because I Can – 03:13
۲۱) – Zsasz Showdown – 02:30
۲۲) – Work Together – 02:05
۲۳) – Battle Commence – 02:33
۲۴) – Fight Together (Birds Of Prey) – 04:59
۲۵) – Founders Pier – 01:46
۲۶) – Roller Vs Rollers – 03:27
۲۷) – The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn – 02:03

———————————-

دانلود آلبوم The Album با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :

دانلود آلبوم The Album با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :
دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

13 فوریه 2020 58,168 views 11
نظرات

mttetra 2020/04/09

سلام اسم این اهنگ ک وقتی هاری ب ایستگاه پلیس حمله میکنه و نعشه میشه چیعه؟؟؟؟

بانی پانده 2020/05/18

عالی بود

ممم 2020/05/23

اسم اهنگی که هارلی تو با بود و باهاش میرقصید چیه؟

احمدعذیذی 2020/06/15

اسم اهنگ داخل ماشین وقتی که اون بچه بمب رو پرت میکنه چیه؟

کاربر 2020/06/27

اسم آهنگی که هارلی پشت اون کیسه ها تو بخش بایگانی پلیس پناه میگیره سه تا مزدور بهش تیر اندازی می کنن بعد هارلی با یکی از اون کیسه ها پا میشه بخش میشه چیه؟

admin 2020/06/27

سلام، احتمالا این باشه: Black Betty – Spiderbait

ملیکا 2021/01/17

سلام اسم اهنگی ک شکارچی بچگیشو نشون میده و درحال تمرین کردنه چیه؟

Melika Rezaei 2021/02/28

سلام عالین فقط اسم اون اهنگی که هارلی به اداره ی پلیس حمله میکنه و یکی هم اخرش وقتی دعوا میکنن تو پارک چیه میشه بگین مرسی🙏❤

زهره 2021/04/16

سلام. هارلی بعد از تیتراژ چی میگه؟

Lely 2021/04/21

اسم اهنگی ک هارلی کارخونهرو اتیش میزنه پخش میشه چیه 🙁

نرگس 2021/05/17

اسم اهنگ تیتراژ پایانی فیلم چیه؟