فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دانلود موسیقی متن , دریم موزیک, آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse) اثری از اهنگساز افسانه ای جان ویلیامز (John Williams) را آماده دانلود قرار داده ایم. این فیلم زیبا یکی از قوی ترین فیلم های ژانر جنگی می باشد که چندین سال قبل اکران شده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم War Horse نهایت لذت را ببرید…

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

معرفی فیلم اسب جنگی

اسب جنگ (War Horse) فیلم حماسی و جنگی محصول سال ۲۰۱۱ بریتانیا و آمریکا می باشد. کارگردانی و کمک تهیه کنندگی این فیلم را استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) انجام داده است و فیلمنامه آن را لی هال (Lee Hall) و ریچارد کرتیس (Richard Curtis) نوشته اند. فیلم اسب جنگی بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۱۹۸۲ اثری از Michael Morpurgo می باشد. فیلمنامه این داستان در سال ۲۰۰۷ اقتباس شده است.

 

تیم بازیگری قدرتمندی که در جلوی دوربین فیلم اسب جنگی قرار دارند متشکل از جرمی ایرون (Jeremy Irvine) (اولین تجربه بازیگری وی) و امیلی واتسون (Emily Watson) و دیوید تیولیس (David Thewlis) و تام هیدلستون (Tom Hiddleston) و بندیکت کامبریچ (Benedict Cumberbatch) و ادی مارسن (Eddie Marsan) و نیلز آرستراپ (Niels Arestrup) و توبی کبل (Toby Kebbell) و داوید کروس (David Kross) و پیتر مولان (Peter Mullan) می باشند.

 

داستان فیلم اسب جنگی قبل از جنگ جهانی اول و در زمان جنگ جهانی اول رخ می دهد, و روایتگر ماجرای جویی, یک اسب کهر تروبرد که توسط نوجوانی به نام آلبرت (با بازیه ایرون) بزرگ شده است. این اسب توسط ارتش بریتانیا خریده می شود که در ادامه توسط اشخاص و صاحبان مختلف در سرتاسر اروپا خریداری می شود, و تمامی تراژدی های جنگی در اطراف او رخ می دهد.

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

ادامه معرفی فیلم

کمپانی “DreamWorks Pictures” امتیاز این رمان را در سال ۲۰۰۹ بدست می اورد و اعلام می شود اسپیلبرگ کارگرانی آن را در سال ۲۰۱۰ انجام خواهد داد. او کارگرانی است که درباره جنگ جهانی فیلم های متعددی را کارگردانی کرده است. اینبار باید حول و حوش جنگ جهانی اول مانور دهد. همکاران همیشگی اسپیلبرگ مثل همیشه در این فیلم هم حضور دارند, از جمله:

یانوش کامینسکی (Janusz Kamiński) به عنوان فیلمبردار – برنده ۲ جایزه اسکار

مایکل کان (Michael Kahn) به عنوان تدوینگر – برنده ۳ جایزه اسکار

ریک کارتر (Rick Carter) به عنوان طراح صحنه – برنده ۲ جایزه اسکار

جان ویلیامز (John Williams) به عنوان آهنگساز موسیقی متن – برنده ۵ جایزه اسکار

و خود اسپیلبرگ هم برنده ۳ جایزه اسکار می باشد.

 

کار تولید فیلم اسب جنگی توسط کمپانی DreamWorks Pictures انجام شده است و کار اکران بین المللی آن برعهده Touchstone Pictures بوده است. فیلم اسب جنگی در باکس آفیس به خوبی درخشید. و با نظرات مثبت منتقدین رو به رو شد. فیلم War Horse شش نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم و ۲ جایزه گلدن گلوب و ۵ نامزدی جایزه بافتا را بدست آورد.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های فیلم Birds of Prey

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

درباره موسیقی متن فیلم اسب جنگی

جان ویلیامز , اهنگسازی و رهبری ارکسترای موسیقی متن فیلم War Horse را طیق همکاری همیشگی که با اسپیلبرگ دارد انجام داده است. نکته ای که وجود دارد, فیلم اسب جنگی دومین همکاری جان ویلیامز و اسپیلبرگ در یک سال بعد از فیلم The Adventures of Tintin می باشد. ویلیامز الهام موسیقیایی خود را با ملاقات با اسبی در مزرعه ای در کالیفورنیا و مشاهده رفتار آن بدست آورده است.

 

جان ویلیامز اظهار داشته “من به تماشای اسب ها در صبح زود عادت کرده بودم, شروع به دیدن اینکه چه طور با هم رابطه برقرار می کنند و اینکه چه واکنشی نسبت به من دارند.

همان موقع بود که متوجه شدم اسب ها موجودات خاصی هستند.

انها فوق العاده هستند و دوستانی خوب در بلند مدت هستند.

و انها کارهای زیادی در دهه های گذشته انجام داده اند.

 

جان ویلیامز همچنین تحت تاثیر موقعیت جغرافیایی داستان فیلم اسب جنگی قرار گرفته بود.

از لحاظ رویکرد, ویلیام اظهار داشت, که فرصت خیلی خوبی است چونکه درباره هم انسان و هم حیوان است و در سه کشور مختلف رخ می دهد. البوم موسیقی متن فیلم اسب جنگی خیلی صمیمی با نمایش پیدا کردن جویی و آلبرت در مزرعه اغاز می شود. اما فوران جنگ مقیاس موسیقی را تغییر می دهد و ۱۸۰ درجه تغییر می کند. از موسیقی آرام و روستایی و حتی احساسی به موسیقی جنگی و پرکشمکشی تبدیل می شود. سفر موسیقیایی با ابعادی کامل و محتویی احساسی است. و همچنین ویلیام سعی کرده با موسیقی اتمسفری از آن دوران ایجاد کند. که هم شاعرانه و هم غم انگیز است.

آلبوم موسیقی از ۹۰ قطعه ارکسترا تشکیل شده است.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن سریال ویچر (The Witcher)

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

باکس آفیس و نسخه دیجیتال

فیلم اسب جنگی فروش داخلی ۷۹ میلیون دلاری را تجربه کرد و در خارج از کشور ۹۷ میلیون دلار فروش داشت. به طور کلی ۱۷۷ میلیون دلار فروش را تجربه کرد. اگرچه جزء پرفروشترین فیلم های استیون اسپیلبرگ نبود اما در زمان خودش پرفروش ترین فیلم درباره جنگ جهانی اول بود تا این که شش سال بعد فیلم زن شگفت انگیز این رکورد را شکست. لازم به ذکر است, بودجه تولیدی فیلم ۶۶ میلیون دلار بوده است.

فیلم اسب جنگی در تاریخ ۳ اپریل ۲۰۱۲ توسط کمپانیTouchstone Home Entertainment نسخه های دیسک بلوری و دی وی دی و نسخه دیجیتال آن منتشر شد. این انتشار در سه پکیج مختلف ارائه شد.

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۳۵ نقد انجام شده از فیلم War Horse با ۷۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۷٫۰۱ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۰ نقد انجام شده امتیاز ۷۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم اسب جنگی این بوده است “قدرت تکنیکی بالا, به شدت احساسی, به شکل غیرمستقیم سنتی, فیلم اسب جنگی درام احساسی است که با خصیصه مرسول اسپیلبرگ قلب بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شایسته جنگی موسیقی متن فیلم ۱۹۱۷

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

درباره اسب داستان

در مرحله پیش تولید فیلم اسب جنگی , و قبل از اغاز فیلمبرداری فیلم سه ماه برای اموزش اسب های داستان فرصت داده شده بود. شخص اصلی در پشت اموزش اسب ها Bobby Lovgren بود و در کنار او Dylan Jones و Bill Lawrence و Zelie Bullen حضور داشتند. در زمان فیلمبرداری ۱۴ اسب مختلف برای ایفای نقش در نقش کاراکتر اصلی اسب, جویی حضور داشتند. هشت عدد از آنها برای نمایش این کاراکتر در دوران بزرگسالی بودند, ۴ تای انها به عنوان کره اسب و دو تای آنها به عنوان بچه اسب.

 

در یکی از سکانس های فیلم بیشتر از ۲۸۰ اسب استفاده شده است!

در زمان فیلم برداری فیلم یک نعل بند حرفه ای در سر سکانس ها حضور داشته تا نعل های اسب ها را در زمانی که داخل گل ها می رفتند و مشکلی داشتند, عوض کند. متخصص Ali Bannister برای آرایش و اصلاح موی اسب ها در سر سکانس ها حضور داشته. موسیقی متن فیلم اسب جنگ را به دوستان خود معرفی کنید.

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

نقد اختصاصی فیلم اسب جنگی

خب دوستان امروز این فرصت را داشتم تا فیلم اسب جنگی را تماشا کنم,

یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۱٫ مطمئنا استیون اسپیلبرگ یکی از بهترین کارگردان های همه دوران ها و یکی از محبوبترین کارگردان ها برای بسیاری از افراد است. و در دوران کاری خود بسیاری فیلم های دیدنی ساخته است.

 

اسب جنگی روایتگر , داستان اسبی است که توسط پسربچه ای بزرگ می شود و طوری بزرگ می شود که یک اسب مزرعه باشد. اما وقتی که انگلستان جنگ خود را با آلمان اغاز می کند, توسط ارتش خریداری می شود و داخل جنگ از او استفاده می شود. ما با داستانی بسیار زیبا رو به رو هستیم که نشان می دهد این حیوان چه طور زندگی افراد مختلف از بخش های مختلف جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

در همین حد از داستان فیلم اسب جنگی خدمتتون میگم, چونکه نمیخوام چیزی برای شما اسپویل کنم چونکه فیلم خارق العاده ای است. کاملا متفاوت از چیزی که انتظار و تصورش رو داشتم. تریلر فیلم اسب جنگی چیزی از فیلم را لو نمیدهد و این موضوع عالی است, چونکه این روزها کمتر شاهد چنین چیزی هستیم و کلی اسپویل داستان در تریلرها دیده می شود. شما تریلر این فیلم را تماشا میکنید و کمی با تن فیلم آشنا می شوید و همین! موسیقی متن فیلم اسب جنگ را از پایین مطلب دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم خفن موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

نقطه قوت فیلم اسب جنگی

یکی از موارد بسیار زیبایی که درباره این فیلم وجود دارد, و احتمالا بزرگترین نقطه قوت فیلم, این است که این فیلم این داستان را از دید یک حیوان یا یک موجود که تا به حال در جنگ نبوده و هیچ دیدی از جنگ ندارد, روایت می کند! اسبه به قضیه اینطور نگاه نمیکنید, “اوه انگلستان …. انها باید در جنگ پیروز باشند! یا آلمانی ها ادم خوبه هستن”. این فیلم هیچ طرفی را نمیگیرد و به عقیده من این موضوع شگفت انگیزی است. چونکه یک حیوان دقیقا همین فکر را خواهد داشت.

 

اسبِ داستان, زندگی افراد جوان داخل فیلم را تحت تاثیر قرار می دهد, آلمانی و انگلیسی و همه … و فکر میکنم این مورد بسیار زیبایی است. این فیلم این موضوع را به خوبی نشان می دهد که یک حیوان طرفی را انتخاب نمیکند, یا به طرفی دید بهتری داشته باشد! یکی از بهترین سکانسهای فیلم دارای دو دسته افراد مختلف است که در سمت مخالف جنگ هستند, با هم کار میکنند تا مشکلی را حل کنند. یکی از بهترین سکانس های فیلم, حتما از دیدنش غافل نشوید.

 

موسیقی متن فیلم اسب جنگی کاری از جان ویلیامز صد البته خارق العاده است! چه انتظاری دارید, اون هیچوقت در دورانی کاری اش منو ناامید نکرده است. اگر یک شخص در هالیوود باشد که مخاطبش را ناامید نکرده باشد, جان ویلیامز است. (البته از کریستوفر نولان هم نباید غافل شد)

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

وجود طنز در فیلم

فیلم اسب جنگی حرف ندارد, سکانس های فیلم زیبا و دیدنی هستند

و بعضی از سکانس ها در یک شات گرفته شده اند که روش کلاسیک اسپیلبرگ هستند.

مورد جالب دیگری که در این فیلم و میشه گفت در تمامی فیلم های اسپیلبرگ وجود دارد, ان شوخ طبعی است که در پس زمینه فیلم هایش وجود دارد.

باید بگم این فیلم یکی از بهترین سکانس های جنگی را دارد که تا به امروز دیده ام.

به خصوص یکی از سکانس ها که کف کرده بودم, جادوی خالص اسپیلبرگ بود.

اسب داستان های مختلفی را تجربه می کند و با افراد مختلف آشنا می شود.

یک داستان بود که در آن دو پسر بچه در آن حضور داشتند که اصلا به آن علاقه ای نداشتم! داستان کوتاهی را به خود اختصاص می دهد و احتمالا اسپیلبرگ از این موضوع باخبر بوده است.

 

این فیلم مدام داستان های مختلفی را روایت می کند که در لحظاتی احساس کردم که یک کم ادم را از مسئله اصلی دور می کند. با این حال به عقیده من اسپیلبرگ کارش را در روایت داستان به خوبی انجام داد. همون ۱۰ دقیقه داستان دو پسر بچه کمی تو ذوق می زند که به سرعت خودش را جمع می کند.

 

از نظر بصری فوق العاده است, از نظر صدا فوق العاده است, از نظر بازیگری عالی است,

شوخ طبعی بسیار خوبی دارد و به شدت بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد.

جوری بود که میخواستم اسب داستان رو در بغل بگیرم! امتیاز -A را برای فیلم در نظر دارم. دانلود موسیقی متن فیلم اسب جنگ را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم هرکول (Hercules) – از دست ندین

آلبوم حماسی موسیقی متن فیلم اسب جنگ (War Horse)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم اسب جنگ

۱) – Dartmoor, 1912 – 3:35
۲) – The Auction – 3:43
۳) – Bringing Joey Home And Bonding – 4:48
۴) – Learning The Call – 3:42
۵) – Seeding And Horse Vs. Car – 3:32
۶) – Plowing – 5:57
۷) – Ruined Crop And Going To War – 3:33
۸) – The Charge And Capture – 3:21
۹) – The Desertion – 2:34
۱۰) – Joey’s New Friends – 3:28
۱۱) – Pulling The Cannon – 4:58
۱۲) – The Death Of Topthorn – 2:47
۱۳) – No Man’s Land – 4:32
۱۴) – The Reunion – 3:52
۱۵) – Remembering Emilie And Finale – 5:05
۱۶) – The Homecoming – 8:03
۶۷:۳۰

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

17 فوریه 2020 2,523 views 1
نظرات

حسین جباری 2020/05/22

تعریف شما از این فیلم استثنایی بود.