فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب امروز در ادامه موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب قصد داریم به معرفی و دانلود موسیقی متن قسمت دوم این سری بپردازیم. دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest) اثری از آهنگساز افسانه ای هانس زیمر (Hans Zimmer) را آماده کرده ایم. این فیلم یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین فیلم های سال ۲۰۰۶ بوده است که علاقمندان بسیاری را به خود جذب کرده است. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

معرفی فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده

دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest) فیلم فانتزی و شمشیرزنی محصول سال ۲۰۰۶ کشور آمریکا می باشد. این فیلم دومین قسمت از سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب می باشد و همچنین دنباله ای بر فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه می باشد. کارگردانی این قسمت فیلم هم همانند قسمت اول برعهده گور وربینسکی (Gore Verbinski) بوده است. نویسندگی فیلمنامه آن را تد الیوت (Ted Elliott) و تری روسیو (Terry Rossio) انجام داده اند.

 

کار تولید فیلم توسط جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer) انجام شده است و روایتگر داستان عروسی بین ویل ترنر (با بازیه اورلندو بلوم – Orlando Bloom) و الیزابت سوان (با بازیه کیرا نایتلی – Keira Knightley) است که توسط کاتلر بکت (با بازیه تام هالندر – Tom Hollander) تداخلی در آن بوجود می آید. او کسی است که قصد دارد از ترنر میخواهد قطب نمای کاپیتان جک گنجیشکه (با بازیه جانی دپ – Johnny Depp) را گیر بیاورد تا بتواند قلب مرد مرده را بدست آورد. در همین حین جک گنجیشکه متوجه قرض خود به دیوی جونز می شود و …

 

در سال ۲۰۰۴ ساخت دنباله ای بر فیلم اول متصور شد و الیوت و رویسو در حالی نوشتن داستانی برای اتصال دو فیلم به یکدیگر بودند. فیلمبرداری از فبریه تا سپتامبر سال ۲۰۰۵ در Palos Verdes, Saint Vincent and the Grenadines, Dominica و The Bahamas به طور انجامید و همچنین صحنه هایی هم توسط استودیوی دیزنی طراحی شد. درست درپشت سر آن قسمت سوم این سری فیلم ها یعنی At World’s End فیلمبرداری اش آغاز شد.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

ادامه معرفی فیلم

در ۷ جولای ۲۰۰۶ ، فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده در آمریکا اکران خود را تجربه کرد و با نقدهای متنوعی رو به رو شده است و آن را برای جلوه های ویژه و کارگردانی و سکانس های اکشن و موسیقی متن فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest نوشته هانس زیمر و شوخی ها و بازی ها به خصوص جانی دپ و نای مورد ستایش قرار دادند و اما از داستان به هم ریخته و مدت زمان آن انتقاد شده بود.

 

این فیلم در زمان خودش موفق به شکستن رکوردهای بسیاری شد و از جمله آنها میتوان به فروش هفته ابتدایی ۱۳۶ میلیون دلاری و همچنین سریع ترین فیلم که فروشش در مدت ۶۳ روز از مرز ۱ میلیارد دلار گذشت. همچنین پرفروش ترین دنباله سینمایی در سطح جهانی و پرفروش ترین فیلم در سال ۲۰۰۶ و همچنین سومین فیلم پرفروش همه دوران ها (بعد از دو فیلم Titanic و The Lord of the Rings: The Return of the King) . در حال حاظر رتبه ۳۵ پرفروش ترین فیلم های همه دوران ها را دارا می باشد که توسط کمپانی دیزنی منتشر شده است و در سال ۲۰۱۰ انیمیشن Toy Story 3 از آن پیشی گرفت.

در مراسم اسکار در بخش های بهترین کارگردان هنری و بهترین ادیت صدا و بهترین میکس صدا نامزد جایزه شد و

همچنین موفق به کسب جایزه بهترین جلوه های ویژه شد.

در ادامه دنباله ای به نام At World’s End از آن فیلم منتشر شد.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

درباره تولید فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

در ادامه موفقیت فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) تیم بازیگری و سازنده فیلم قرار داد ساخت دو فیلم دیگر را امضا کردند که پشت سر هم فیلمبرداری شوند. نویسندگان تد الیوت و تری روسیو سعی داشتند در دنباله ها با همان کاراکترها ماجراهای جدید را بوجود نیاورند، همان چیزی که در سری فیلم ها ایندیانا جونز و جیمز باند شاهد آن بودیم اما به طور بازگشتی The Curse of the Black Pearl را به اولین قسمت سه گانه ای تبدیل کردند.

 

آنها قصد داشتند، واقعیت اینکه بعد از فیلم اول چه اتفاقی برای ویل ترنر و الیزابت سوان رخ می دهد را بررسی کنند و به طور اصل آب زندگانی داستان آن را در نظر گرفتند. آنها تصمیم گرفتند کاراکتر دیوی جونز و فلایینگ داچمن و کراکن را معرفی کنند. آنها همچنین به معرفی کمپانی های هند شرقی بریتانیا پرداختند. برنامه ریزی ها در جون سال ۲۰۰۴ آغاز شد و کار تولیدی آن بسیار بزرگتر از فیلم دزدان دریایی کارائیب ۱ بود که تنها در لوکیشن جزیره سنت وینسنت فیلمبرداری شده بود. دنباله ها نیازمند کشتی های کاری کامل و بسیاری موارد دیگر بودند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم درخشش (The Shining)

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

باکس آفیس

فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده در آمریکای شمالی موفق به فروش ۴۲۳ میلیون دلاری و در بقیه مناطق جهان موفق به فروش ۶۴۲ میلیون دلاری شد و به طور کلی در سطج جهانی بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروش کرد. تا به امروز در سطح جهانی عنوان ۳۵امین فیلم پرفروش همه دوران ها را از آن خود کرده است و همچنین ۱۵امین فیلم پرفروشی که توسط دیزنی منتشر شده است. پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۰۶ و سومین فیلم پرفروش دهه ۲۰۰۰ میلادی! همچنین عنوان پرفروش ترین فیلم سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب و همچنین پرفروش ترین فیلم با هنرمندی جانی دپ .

 

در زمان خودش عنوان سومین فیلمی که به فروش بیش تر از ۱ میلیارد دلار رسید است را بدست آورده است

و این فروش را در مدت ۶۳ روز از آن خود کرده است.

از آن زمان تا به امروز این رکورد توسط فیلم های بسیاری شکسته شده است

و در ژانویه ۲۰۱۰ اولین آن آواتار بوده است.

در آمریکای شمالی رکوردهای بسیاری را شکست از جمله پرفروش ترین فیلم در یک روز با ۵۵٫۸ میلیون دلار فروش و به طور کلی با ۱۳۵٫۶ میلیون دلار فروش . پرفروش ترین عنوان در مدت ۱۰ روز! اگرچه در می ماه سال ۲۰۰۷ بسیاری از آن رکوردها توسط فیلم Spider-Man 3 و همچنین فیلم The Dark Knight در سال ۲۰۰۸ شکسته شد.

 

این فیلم در سه هفته متوالی در جایگاه اول باکس آفیس قرار داشت.

در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۰۶ اکران آن در سینماها به اتمام رسید.

در آمریکای شمالی هفتمین فیلم پرفروش می باشد.

تخمین زده شده است در آمریکا بیشتر از ۶۴ میلیون بلیط فروخته است.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۲۵ نقدی که از فیلم صورت گرفت است با ۵۳ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۵٫۹۵ از ۱۰ را دریافت کرده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است “بسیاری از شوخی ها و اورجینال بودن فیلم اول در این فیلم از دست رفته است” بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۳۷ نقد انجام شده با امتیاز ۵۳ از ۱۰۰ رو به رو شده است. بر اساس “CinemaScore” امتیاز -A را دریافت کرده است.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب صندوقچه مرد مرده

۱) – Jack Sparrow – 6:06
۲) – The Kraken – 6:55
۳) – Davy Jones – 3:15
۴) – I’ve Got My Eye On You – 2:25
۵) – Dinner Is Served – 1:30
۶) – Tia Dalma – 3:58
۷) – Two Hornpipes (Tortuga) – 1:14
۸) – A Family Affair – 3:34
۹) – Wheel Of Fortune – 6:45
۱۰) – You Look Good Jack – 5:34
۱۱) – Hello Beastie – 10:15
۱۲) – He’s A Pirate (Tiesto Remix) (Bonus) – 7:02
۵۸:۳۳

Jack Sparrow

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

14 می 2020 4,231 views 0
نظرات