فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب نوبتی هم باشه نوبت میرسه به موسیقی متن فیلم فوق العاده زیبایی که طرفداران بسیاری در سطح جهان به خود اختصاص داده است و آن فیلمی نیست جزء دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه . در این فیلم آهنگساز افسانه ای هانس زیمر درست مثل همیشه شاهکاری را ارائه داده است که هنوز که هنوز بسیاری از دوست داران موسیقی فیلم آن را زمزمه می کنند. دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) اثری از هانس زیمر (Hans Zimmer) و کلاوس بادت (Klaus Badelt) را به هیچ عنوان از دست ندهید. و حتما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)

معرفی فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه

دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) فیلم فانتزی شمشیر بازی محصول سال ۲۰۰۳ کشور آمریکا به کارگردانی گور وربینسکی (Gregor Verbinski) می باشد. این فیلم اولین قسمت از سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب می باشد. کار تولید این فیلم را کمپانی بزرگ والت دیزنی (Walt Disney Pictures) و جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer) انجام داده اند. داستان فیلم درباره دزد دریایی جک گنجیشکه با بازی جانی دپ (Johnny Depp) و آهنگری به نام ویل ترنر با بازی اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) می باشد که الیزابت سوان با بازیه کیرا نایتلی (Keira Knightley) دزدیده شده را از دست بلک پرل نجات می دهند. همچنین هکتور باربوسا با بازی جفری راش (Geoffrey Rush) شب ها به اسکلتی نامبرا تبدیل می شود.

 

جی والپرت (Jay Wolpert) در سال ۲۰۰۱ فیلمنامه ای را آماده کرد و استوارت بیتی (Stuart Beattie) آن را در سال ۲۰۰۲ بازنویسی کرد. همان موقع ها بود که تهیه کننده جری بروکهایمر وارد پروژه شد و تد الیوت (Ted Elliott) و تری روسیو (Terry Rossio) وارد پروژه کرد تا روی فیلمنامه کار کنند و انها بخش ماورایی را وارد داستان کردند. فیلمبرداری از اکتبر ۲۰۰۲ تا مارچ ۲۰۰۳ در سنت وینسنت و گرنادین‌ها در محلی که در لس آنجلس کالیفورنیا ساخته شده بود صورت گرفت.

لازم به ذکر است ک این فیلم اولین پروژه ای بود که تحت نام والت دیزنی در رده سنی PG-13 در MPAA ساخته میشد.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)

ادامه معرفی فیلم

در ۲۸ جون ۲۰۰۳ ، پیش نمایش بین المللی فیلم در پارک دیزنیلند در آنایم کالیفورنیا انجام شد. با وجود انتظارات پایینی که از فیلم میرفت، فیلم موفقیت بسیار بزرگی در باکس آفیس بدست آورد و میزان فروش ان از ۶۵۴٫۳ میلیون دلار گذشت و به چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۰۳ تبدیل شد. فیلم به طور کلی با نظرات مثبت منتقدین رو به رو شد و بیشتر ستایش ها برای بازیگری (به خصوص جانی دپ) و سکانس های اکشن و نویسندگی و موسیقی متن و جلوه های ویژه بوده است.

 

دپ برای بازی در این فیلم برنده جایزه انجمن بازیگران فیلم برای بهترین بازیگر مرد شد و همچنین در مراسم های آکادمی اسکار و بافتا و گلدن گلوب نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد شد و از آن زمان به بعد به یکی از شناخته شده ترین ستارگان هالیوودی تبدیل شد. این فیلم همچنین در چهار بخش دیگر نامزد دریافت جایزه اسکار شد. در ادامه دو قسمت دیگر برای این فیلم ساخته شد و دو فیلم Dead Man’s Chest و At World’s End در سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ منتشر شدند و دو دنباله دیگر هم با عناوین On Stranger Tides و Dead Men Tell No Tales در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۷ منتشر شدند.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)

باکس آفیس

قبل از انتشار فیلم، بسیاری از روزنامه نگارها بر این باور بودند فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl “بمب گیشه” (فیلمی که اکران ناموفق دارد) خواهد بود. دلیل آن هم فیلم هایی که در سبک دزدان دریایی بوده اند برای چندین سال ناموفق بوده اند. از جمله آنها می توان به بمب گیشه Cutthroat Island (1995) اشاره داشت. در آن زمان جانی دپ برای بازی در فیلم های کالت شهرت داشت.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم پرل هاربر (Pearl Harbor)

 

فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه باکس آفیس هفته ابتدایی اکرانش را با فروش ۴۶٫۶ میلیون دلاری آغاز کرد و در جایگاه اول قرار گرفت. در ادامه به طور کلی فروش خود را به رقم ۶۵۴٫۲ میلیون دلار در سطح جهانی رساند. (که ۳۰۵٫۴ میلیون دلار آن فروش داخلی و ۳۴۸٫۸ میلیون دلار آن فروش خارجی) بود. همان طور که در بالا اشاره شد چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۰۳ عنوان گرفت. باک آفیس موجو تخمین زده بود این فیلم در آمریکا موفق به فروش ۵۲٫۶۴ میلیون بلیط در آمریکا فروخته است.

 

از لحاظ بین المللی ۶ هفته پیاپی در باکس آفیس سَروری میکرد و در آن زمان سعی داشت رکورد فیلم Men in Black II را بشکند. بعد از اون تنها سه فیلم رکورد را شکستند. از جمله آنها فیلم های Avatar و The Smurfs و Dead Man’s Chest می توان نام برد.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)

مختصری درباره موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه

کار آهنگسازی موسیقی متن را کلاوس بادت انجام داده است و این درحالی است هانس زیمر تهیه کنندگی موسیقی متن را در کنار هفت آهنگساز دیگر برعهده داشته است از جمله آنها میتوان به Geoff Zanelli و Ramin Djawadi اشاره داشت که موسیقی های اضافه فیلم را تولید کرده بودند. الن سیلوستری که قبلا با کارگردان وربینسکی در پروژه های Mouse Hunt و The Mexican همکاری داشته است در ابتدا به عنوان آهنگساز در نظر گرفته شده بود اما بعدا وربینسکی تصمیم گرفت با تیم هانس زیمر کار کند. سیلوسری هم قبل از اینکه چیزی را ضبط کند از پروژه خارج شد.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۱۹ نقد صورت گرفته با ۷۹ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز متوسط ۷٫۱۱ از ۱۰ را دریافت کرده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است “تمی خسته کننده مثل تم پارک راید دارد اما نتیجه پایانی به گونه ای است که بیننده اوقات خوشی را تجربه خواهد کرد” بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۰ نقد انجام شده امتیاز ۶۳ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. به طور کلی محبوب منتقدین واقع شده. CinemaScore هم امتیاز A را برای فیلم در نظر گرفته است.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن دزدان دریایی کارائیب نفرین مروارید سیاه

۱) – Fog Bound – 2:17
۲) – The Medallion Calls – 1:53
۳) – The Black Pearl – 2:17
۴) – Will and Elizabeth – 2:08
۵) – Swords Crossed – 3:16
۶) – Walk the Plank – 1:59
۷) – Barbosa is Hungry – 4:06
۸) – Blood Ritual – 3:33
۹) – Moonlight Serenade – 2:09
۱۰) – To the Pirates’ Cave! – 3:31
۱۱) – Skull and Crossbones – 3:24
۱۲) – Bootstrap’s Bootstraps – 2:39
۱۳) – Underwater March – 4:13
۱۴) – One Last Shot – 4:46
۱۵) – He’s a Pirate – 1:31
۴۳:۴۲

The Black Pearl

One Last Shot

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

10 می 2020 7,092 views 4
نظرات

علی 2020/05/11

دمتون گرم فقط فیلم درخشش چی شد؟

admin 2020/05/11

خواهش میکنم. تو راهه. در تاریخ ۲۵ اردیبهشت منتشر خواهد شد.

دانیال 2021/01/31

سلام سایت خیلی خوبیه فقط چطوری اهنگ ها رو دانلود کنم؟

admin 2021/01/31

سلام تشکر، باید اشتراک سایت را تهیه نمایید
https://dreamusic.ir/reg/