فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۲ (The Godfather Part II) اثری از آهنگساز بزرگ نینو روتا (Nino Rota) با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. فیلم پرخوانده ۲ یکی از مورد ستایش ترین و زیباترین فیلم های تاریخ هالیوود می باشد که هنرمندان بزرگی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. یکی از نقات قوت این فیلم بدون شک موسیقی متن آن می باشد که برای همیشه در یادها و خاطره ها باقی مانده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم پدرخوانده ۲ نهایت لذت را ببرید.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

معرفی فیلم پدرخوانده ۲ | بخش اول

پدرخوانده ۲ (The Godfather Part II) فیلم جنایی و حماسی محصول سال ۱۹۷۴ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را کارگردان بزرگ و نام آشنا فرانسیس فورد کاپولا (Francis Ford Coppola) انجام داده است. لازم به ذکر است نویسندگی این فیلم را ماریو پوزو (Mario Puzo) انجام داده است. ستارگانی بزرگی که در فیلم پدرخوانده ۲ هنرنمایی می کنند آل پاچینو (Al Pacino) و رابرت دووال (Robert Duvall) و داین کیتن (Diane Keaton) و رابرت دنیرو (Robert De Niro) و تالیا شایر (Talia Shire) و مرگانا کینگ (Morgana King) و جان کازال (John Cazale) و ماریانا هیل (Mariana Hill) و لی استراسبرگ (Lee Strasberg) می باشند.

پیشنهاد ویژه : نهایت احساس در موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather)

 

این فیلم دومین قسمت از سه گانه پدرخوانده می باشد و بخش هایی از آن بر اساس رمان ۱۹۶۹ پوزو به نام The Godfather می باشد. این فیلم هم دنباله و هم پیش درامدی بر فیلم پدرخوانده می باشد. شامل درام های موازی که یکی از آنها درباره داستان ۱۹۵۸ درباره مایکل کورلئونه (با بازیه پاچینو) که دُن جدید خانواده کورلئونه شده است, کسی که از کسب و کار خانواده بعد از تلاش به قتل او محافظت می کند. همچنین پیش درامدی از ماجرای پدرش ویتو کورلئونه (با بازیه دنیرو) از زمان کودکی سیسیلی تا پیدا کردن خانواده اش تا سرمای گذاری در نیویورک. دانلود موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۲ را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

معرفی فیلم پدرخوانده ۲ | بخش دوم

بعد از موفقیت فیلم اول, کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) کار توسعه دنبال ای بر فیلم اول را آغاز کرد, به طوری که بسیاری از تیم بازیگری قبلی در این فیلم هم حضور خواهند داشت. کاپولا, کسی که کنترل بیشتری بر روی فیلم به او داده شده بود میخواست هم روایتگر دنباله و هم پیش درامدی باشد که در آن خیزش ویتو و سقوط مایکل را به تصویر بکشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های سریال Peaky Blinders

 

فیلمبرداری فیلم پدرخوانده ۲ در اکتبر ۱۹۷۳ آغاز شد و در جون ۱۹۷۴ به پایان رسید. فیلم The Godfather Part II در ۱۲ دسامبر ۱۹۷۴ در نیویورک سیتی به نمایش در آمد و در ۲۰ دسامبر ۱۹۷۴ در آمریکا اکران عمومی شد, در ابتدا با نقدهای تقسیم شده ای از سوی منتقدین رو به رو شد, اما شهرت آن با این حال به سرعت آن را به موضوع ارزیابی مجدد از سوی منتقدین تبدیلش کرد.

 

فیلم پدرخوانده ۲ در سطح جانی موفق به فروش ۴۸ تا ۸۸ میلیون دلاری شد و این درحالی است که بودجه تولیدی آن تنها ۱۳ میلیون دلار بوده است. فیلم پدرخوانده ۲ در ۴۷امین مراسم اسکار نامزد دریافت ۱۱ جایزه اسکار شد و اولین دنباله ای شد که برنده جایزه جایزه بهترین فیلم شد. شش جایزه دیگری که موفق به کسب آن شد, بهترین کارگردانی برای کاپولا و بهترین بازیگر مکمل مرد برای دنیرو و بهترین فیلمنامه اقتباسی برای کاپولا و پوزو . پاچینو در مراسم بافتا موفق به کسب جایزه بافتا بهترین بازیگر مرد شد. و در مراسم اسکار هم نامزد بهترین بازیگر مرد شد.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

بخش پایانی معرفی فیلم

هر دو قسمت فیلم های پدرخوانده , فیلم های بسیار تاثیرگذاری بودند, به خصوص در ژانر فیلم های گنگستری. در سال ۱۹۹۷ , موسسه فیلم آمریکایی به آن رتبه ۳۲ام بهترین فیلم تاریخ را داد و این جایگاه را تا ۱۰ سال بعد هم حفظ کرد. بعضی ها این فیلم را برتر از فیلم پدرخوانده قسمت اول تلقی کردند. در ادامه فیلم پدرخوانده ۲ فیلم The Godfather Part III در سال ۱۹۹۰ منتشر شد. دانلود اهنگ های فیلم پدرخوانده ۲ به تمامی کاربران پیشنهاد می شود.

پیشنهاد ویژه : دانلود فول البوم Hans Zimmer

درباره تولید فیلم پدرخوانده ۲

کاپولا همیشه این فکر را در سر داشت که میخواست داستان پدر و پسر فیلم را در یک سن روایت کند. هردوی آنها در حدود ۳۰ سالگی هستند و هردو داستان روایت می شود. برای اینکه داستان فیلم پدرخوانده ۱ تکرار نشود به فیلم پدرخوانده ۲ ساختار دوگانه داده شده و روایت داستان در گذشته و حال انجام می شود.

 

کاپولا در نفسیر کارگردانی خود برای فیلم The Godfather Part 2 به سکانس های بازجویی مایکل کورلئونه و فرنک پندتانگلی اشاره داشت که از جلسه شنود جوزف ولاچی , که پندتانگلی مانند او است, الهام گرفته است. بودجه ابتدایی فیلم ۶ میلیون دلار بوده است, اما هزینه ها تا ۱۱ میلیون دلار افزایش پیدا می کند و این درحالی است مجله ورایتی مدعی است بودجه تولیدی فیلم بیش از ۱۵ میلیون دلار بوده است. موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۲ با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

تیم بازیگری

کاپولا نقشی را به James Cagney برای بازی در فیلم پدرخوانده ۲ پیشنهاد داد, اما او رد کرد.

James Caan قبول کرد که در نقش سونی در فلش بک های تولد حضور برگردد و این درحالی بود که او فقط برای این سکانس تقاضای همان مقدار پولی که در کل فیلم قبل دریافت کرده بود بگیرد. چندین بازیگر از فیلم اول به این فیلم بازنگشتند و مارلون برندو در ابتدا توافق کرد برای سکانس تولد برگردد, اما این بازیگر احساس کرد عوامل کمپانی Paramount رفتار مناسبی با او نداشتند و برای یک روز هم سر فیلمبرداری حاضر نشد.

 

در مان طور کاپولا فیلمنامه را بازنویسی کرد. Richard S. Castellano که در فیلم اول در نقش Peter Clemenza حضور داشت, نقش خود را در این فیلم رد کرد و دلیل آن هم این بود که او قصد داشت دیالوگ های خودش را برای بخش هایی که خودش بازی میکند بنویسد که این موضوع از سوی کمپانی رد شد. سکانس هایی که قرار بود Clemenza در آن حضور پیدا کند با کاراکتر Frank Pentangeli با بازیه Michael V. Gazzo پرشد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خفن موسیقی فیلم نابودگر ۲ روز داوری (Terminator 2: Judgement Day)

 

Troy Donahue نقش کوچکی دارد و باید در نقش دوست پسر Connie بازی کند. که نام آن در فیلم پدرخوانده ۲ Merle Johnson می باشد. لازم به ذکر است بازیگری در فیلم حضور دارند که نسبت به قسمت قبل نقض متفاوتی را بازی می کنند.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

فیلمبرداری

همان طور که در بالا اشاره شد فیلم The Godfather Part II در بین تاریخ های ۱ اکتبر ۱۹۷۳ تا ۱۹ جون ۱۹۷۴ فیلمبرداری شده است. سکانس هایی که در کوبا رخ داده اند در جمهوری دومینیکن, سانتو دومینگو فیلمبرداری شده اند. Charles Bluhdorn که شخص اصلی در پشت کمپانی Paramount می باشد بسیار اعتقاد داشته است Dominican Republic به عنوان محل فیلمبرداری فیلم در نظر بگیرد.

Forza d’Agrò شهر سیلیسی است که در فیلم به نمایش گذاشته می شود.

 

برخلاف فیلم اول, تقریبا کنترل کامل تولیدی به کاپولا داده شده است.

در تفسیری که از سوی او انجام شده, فیلمبرداری بسیار روان صورت گرفته شده در حالی که فیلمبرداری در مکان های مختلف و با داستانی که خطوط زمانی مختلفی داشته رو به رو بوده. کار تولید فیلم درست قبل از آغاز آن نزدیک به پایان بود!! این موضوع در زمانی پیش آمد که وکیل پاچینو اعلام کرد که وی یک عدم اطمینانی نسبت به فیلمنامه دارد و حضور نخواهد داشت. کاپولا کل شب را مشغول به بازنویسی فیلمنامه بود و تا قبل از تکمیل آن چیزی به پاچینو ارائه نداد, سرانجام پاچینو آن را تایید کرد و کار تولید اغاز شد.

 

کاپولا درباره تصمیمش برای نوشتن “بخش دوم” در عنوان فیلم در نسخه دی وی دی ادیشنی که بعدها منتشر شد در سال ۲۰۰۲ توضیح داده بود. در سه هفته قبل از انتشار فیلم پدرخوانده ۲ , روزنامه نگارها و منتقدین بر این باور بودند که فیلم پدرخوانده ۲ یک فاجعه است! به کرارات روایت موازی که از ویتو و مایکل انجام شده بود مورد انتقاد قرار گرفته بود و زمان کافی برای تاثیرگذاری بر روی بیننده وجود نداشت.

کاپولا و تدوینگر ها دور هم جمع شدند تا نحوه روایت داستان را تغییر دهند اما زمان کافی برای اینکار را پیدا نکردند.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم The Godfather Part II از نظر میزان فروش از فیلم اول گذر نکرد.

اما در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۴۷٫۵ میلیون دلاری شد.

اما پرفروش ترین فیلم کمپانی Paramount Pictures در سال ۱۹۷۴ عنوان گرفت

و همچنین هفتمین فیلم پرفروش همان سال در آمریکا عنوان گرفت.

از زمان انتشارش دوبار دیگر اکران مجدد را تجربه داشته است که مجموعا فروش ۴۸ تا ۸۸ میلیون دلاری داشته است.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۷۹ نقد انجام شده

از فیلم با ۹۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۹٫۶۲ از ۱۰ را دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۱۸ نقد انجام شده

با امتیاز ۹۰ از ۱۰۰ رو به رو شده است. موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۲ یکی از بهترین تجربه های موسیقیایی شما عزیزان خواهد بود.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست آهنگ های فیلم پدرخوانده ۲

۱) – Main Title/The Immigrant – Carmine Coppola – 3:25
۲) – A New Carpet – Carmine Coppola – 1:58
۳) – Kay – Carmine Coppola – 2:58
۴) – Ev’ry Time I Look In Your Eyes/After The Party – Carmine Coppola – 2:33
۵) – Vito And Abbandando – Carmine Coppola – 2:36
۶) – Senza Mama/Ciuri-Ciuri/Napule Ve Salute – Livio Giorgi – 2:34
۷) – The Godfathers At Home – Carmine Coppola – 2:33
۸) – Remember Vito Andolini – Carmine Coppola – 2:50
۹) – Michael Comes Home – Carmine Coppola – 2:18
۱۰) – Marcia Stilo Italiano – Carmine Coppola – 2:00
۱۱) – Ninna Nanna A Michele – Nino Palermo – 2:21
۱۲) – The Brothers Mourn – Carmine Coppola – 3:20
۱۳) – Murder Of Don Fanucci – Marcia Religioso & Festa March – 2:49
۱۴) – End Title – Carmine Coppola – 3:52
۳۸:۰۷

Main Title/The Immigrant

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

24 مارس 2020 7,309 views 3
نظرات

علی 2020/03/24

با فاصله بهترین سایت موسیقی ایرانی هستید هم سریع موسیقی فیلما را هم میذارید هم سرعت دانلودتون عالیه حسابی دمتون گرم.
فقط اگه میشه آلبوم سریال kingdom را هم توی سایت قرار دهید.

admin 2020/03/24

سلام. ممنون برای انرژی مثبتی که می دهید.
متاسفانه البوم موسیقی متن اورجینال این سریال هنوز معرفی نشده, تنها یک تک اهنگ از تم پایانی فصل اول سریال است که میتونیم اون رو قرار بدیم.

علیرضا 2020/05/06

هر چی بگم کم گفتم ، در زنگی تا حالا همچین سایت شسته رُفته ای ندیدم
ممنونم واقعا ❤