هر ساله تعدادی بازی منتشر می شود که در آن سال حرف اول را می زنند، در سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد بازی سامورایی جهان بازی شبح سوشیما هستیم که یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ یا حتی ناجی امسال خواهد بود. آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima) اثری از شیگرو اومبایاشی (Shigeru Umebayashi) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. موسیقی متن این بازی یکی از نقاط قوت بازی است و بسیاری از پلیرها به دنبال آن هستند امید است از گوش دادن به آهنگ های شبح سوشیما نهایت لذت را ببرید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

(بیشتر…)

11 جولای 2020 472 views 0
ادامه و دانلود

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۲ (The Godfather Part II) اثری از آهنگساز بزرگ نینو روتا (Nino Rota) با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. فیلم پرخوانده ۲ یکی از مورد ستایش ترین و زیباترین فیلم های تاریخ هالیوود می باشد که هنرمندان بزرگی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. یکی از نقات قوت این فیلم بدون شک موسیقی متن آن می باشد که برای همیشه در یادها و خاطره ها باقی مانده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم پدرخوانده ۲ نهایت لذت را ببرید.

آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده 2 (The Godfather Part II)

(بیشتر…)

24 مارس 2020 982 views 3
ادامه و دانلود

در این لحظه قصد معرفی آلبوم فوق العاده احساسی موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather) از وب سایت دریم موزیک را داریم. پیشنهاد می شود دانلود آهنگ های بی کلام این فیلم زیبا که کاری از نینو روتا (Nino Rota) می باشد را از دست ندهید.

نهایت احساس در موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather)

(بیشتر…)

29 می 2019 2,251 views 0
ادامه و دانلود