فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد داریم موسیقی متن آخرین قسمت از فیلم مشهور پدرخوانده را برای شما آماده دانلود کنیم. این فیلم گانگستری یکی از نمادی ترین فیلم های همه دوران ها است که از دو فاکتور برجسته بازی های عالی و موسیقی متن استثنایی بهره می برد. آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۳ (The Godfather Part III) اثری از کارمینه کوپولا (Carmine Coppola) با کیفیت اوریجنال از وب سایت دریم موزیک دانلود نمایید. حتما حتما آلبوم موسیقی دو قسمت دیگر این فیلم دیدنی را از همینجا دانلود نمایید و از گوش دادن به آهنگ های فیلم پدرخوانده ۳ نهایت لذت را ببرید.

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

معرفی فیلم پدرخوانده ۳

پدرخوانده ۳ (The Godfather Part III) فیلم جنایی محصول سال ۱۹۹۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را فرانسیس فورد کوپولا (Francis Ford Coppola) از فیلمنامه ای که کمک نویسندگی آن را ماریو پوزو (Mario Puzo) نوشته است، انجام داده است. این فیلم سومین و آخرین قسمت از سری فیلم های پدرخوانده است که دنباله ای بر فیلم‌های The Godfather (1972) و The Godfather Part II (1974) می باشد. این فیلم داستان کاراکتر مایکل کورلئونه که پدرخوانده خانواده کورلئونه کسی که سعی دارد به امپراتوری جرم جنایتش مشروعیت دهد خاتمه می دهد.

پیشنهاد ویژه : دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

 

همچنین در فیلم پدرخوانده ۳ روایت‌گر شرح حالی تخیلی از زندگی واقعی شخصیتی از جمله پاپ جان پال و مرگ او در سال ۱۹۷۸ و همچنین رسوایی بانکی آمبروسیانو در بین سال های ۱۹۸۱-۱۹۸۲ که هر دو به کارهای مایکل کورلئونه ارتباط دارند می باشد. ستارگانی که در فیلم پدرخوانده ۳ هنرنمایی می کنند آل پاچینو (Al Pacino) و دایان کیتن (Diane Keaton) و تالیا شایر (Talia Shire) و اندی گارسیا (Andy García) و ایلای والاک (Eli Wallach) و جو مانتگنا (Joe Mantegna) و بریجت فوندا (Bridget Fonda) و جرج همیلتون (George Hamilton) و سوفیا کوپولا (Sofia Coppola) می باشند.

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

ادامه معرفی فیلم

کوپولا و پوزو ترجیح میدادند عنوان The Death of Michael Corleone برای فیلم انتخاب شود، اما کمپانی Paramount Pictures پذیرای این موضوع نبود. کوپولا در نظر داشت این فیلم ها شامل دو سری و یک موخره باشند. فیلم The Godfather Part III به طور کلی با نظرات مثبت منتقدین رو به رو شد هرچند به طور کلی از دو سری قبلی نظرات مثبت کمتری نسبت به آن وجود داشت.

 

انتشار فیلم توسط کمپانی Paramount Pictures که دو سری قبلی را منتشر کرده است، انجام شده است.

پیش نمایش آن در تاریخ ۲۰ دسامبر ۱۹۹۰ در Beverly Hills انجام شده است.

در ۲۵ دسامبر ۱۹۹۰ در آمریکا منتشر شده است به طور کلی در سطح جهانی ۱۳۶ میلیون دلار فروش کرد و در هفت بخش نامزد جایزه اسکار شد، اما از برنده شده هیچکدام بازماند و این اتفاق برای اولین بار در بین دو فیلم دیگر است.

پیشنهاد ویژه : نهایت احساس در موسیقی فیلم پدرخوانده (The Godfather)

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

درباره موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۳

آلبوم موسیقی متن پدرخوانده ۳ در مراسم گلدن گلوب نامزد بهترین موسیقی متن فیلم شد.

تم عاشقانه فیلم که “Promise Me You’ll Remember” نام دارد توسط Harry Connick, Jr.

اجرا شده است و برای بهترین ترانه و در مراسم اسکار و گلدن گلوب نامزد جایزه شد.

آل مارتیو (Al Martino) که در نقش جانی فونتانه بازی می کند در دو قسمت اول و سوم این فیلم ترانه “To Each His Own” را اجرا می کند.

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

باکس آفیس و انتشار و واکنش منتقدین

همان طور که در بالا اشاره شد کار انتشار این قسمت فیلم همانند دو قسمت قبلی کمپانی پارامونت پیکچرز انجام داده است. پیش نمایش آن در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۰ در Beverly Hills انجام شده است. در ۲۵ دسامبر ۱۹۹۰ در آمریکا منتشر شده است در ۸ مارچ ۱۹۹۱ توسط UIP در فیلیپین منتشر شده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم مجذوب کننده موسیقی متن سریال پولدارک (Poldark)

 

فیلم پدرخوانده ۳ هفته ابتدایی اکران خودش را در ۱۹۰۱ سالن سینما با ۲۰ میلیون دلار فروش پشت سرگذاشت. مخاطبان CinemaScore امتیاز +B را برای فیلم در نظر گرفتند با ۱۳۶ میلیون دلار فروش داخلی رو به رو شد.

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۶۱ نقد انجام شده با ۶۹ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۴۲ از ۱۰ را دریافت کرد. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم از این قرار بوده است “آخرین قسمت فیلم پرخوانده به یاد آورنده قسمت های قبلی خودش است و به گونه ای کاری تجاری است. دارای بازی های تاثیرگذار و خاتمه ای نه چندان جالب را برای خانواده کورلئونه به ارمغان می آورد” بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۱۹ نقد انجام شده با امتیاز متوسط ۶۰ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

بیشتر انتقادها از بازی سوفیا کوپولا و طبیعت داستان پیچیده و بیکفایتی آن برای یک فیلم مستقل بوده است.

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

بخش اول تولید فیلم پدرخوانده ۳

کوپولا بر این باور بود که دو فیلم اول روایتگر کامل خانواده کورلئونه بوده است و فیلم سوم یک نوع موخره به دو فیلم قبل است. در اعلامیه صورتی که ۲ قسمت دوم این سری فیلم ها داشت است اعلام کرده است که تنها یک وضع وخیم مالی باعث شکست پروژه One from the Heart (1982) شده است. و از سر اجبار وارد قرار داد بلند مدت خود با کمپانی پارامونت شده است. همان طور که در بالا اشاره شد کوپولا و پوزو عنوان The Death of Michael Corleone را برای فیلم در نظر داشتند اما کمپانی موفق این موضوع نبود.

 

آل پاچینو و دایان کیتن و تالیا شایر به نقش قبلی خود که در این سری فیلم های برعهده داشتند، برگشتند. طبق فایل صورتی ضبط شده از کوپولا بر روی دی وی دی کالکشن این فیلم ها رابرت دووال از قبول کردن نقش خودداری کرده است مگر اینکه حقوقی برابر با آل پاچینو بگیرد. در سال ۲۰۰۴ ، در مصاحبه ای دوال میگوید “اگر حقوق ال پاچینو ۲ برابر حقوق من و دیگر اعضا بود مشکلی نبود، اما درصورتی حقوق او ۳-۴ برابر ما بود”. وقتی که دوال از پروژه کنار کشید، کاپولا بازنویسی فیلمنامه را انجام داد و طوری داستان را آغاز کرد که کاراکتر تام هاگن مرده است، کاراکتر بی جی هریسون را خلق کرد که توسط جرج همیلتون نوشته شده است.

 

در سال ۲۰۱۰ ، دوال در مصاحبه ای میگوید هیچوقت از دست رد زدن به این پروژه پشیمان نیست. پیش نویس اولیه فیلمنامه در سال ۱۹۷۹ توسط دین ریزنر (Dean Riesner) طبق داستانی از ماریو پوزو نوشته شده است. مرکزیت داستان فیلمنامه بر روی پسر میکل کورلئونه یعنی آنتونی و یک افسر نیروی دریایی که برای سی آی ای کار میکند و همچنین همکاری خانواده کورلئونه در قتل دیکتاتور آمریکای مرکزی.

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

بخش دوم تولید فیلم پدرخوانده ۳

تقریبا میشه گفت هیچکدام از عناصر این فیلمنامه اولیه در فیلم نهایی اجرا نشد و تنها شاهد یک سکانس در فیلم بودیم که دو مرد وارد خانه وینسنت می شوند که به صورت دست نخورده از فیلمنامه رزنر گرفته شده است. در ابتدا جولیا رابرتز (Julia Roberts) در نقش مری به فیلم اضافه شده بود که بعدا به دلیل تداخل کاری از پروژه خارج شده بود. هنرمند بزرگ مادونا قصد داشت در این نقش بازی کند اما کوپولا بر این باور بود او برای این نقش زیادی پیر است.

 

ربکا شافر (Rebecca Schaeffer) در صبح همان روزی که قرار بود برای بازی در این نقش مصاحبه دهد به قتل رسید. ویونا رایدر (Winona Ryder) در لحظه آخر به دلیل فرسودگی عصبی از بازی در این فیلم کنار کشید. سرانجام سوفیا کوپولا فرزند کارگردان فرنسیس کوپولا برای بازی در این نقش انتخاب شد. لازم به ذکر است در نقش کوچکی کاترین اسکوریزی مادر کارگردان بزرگ مارتین اسکورسیزی به فیلم اضافه شد. دانلود موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۳ را از پایین مطلب دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خاطره انگیز موسیقی متن فیلم پدرخوانده ۲ (The Godfather Part II)

آلبوم مشهور موسیقی متن فیلم پدرخوانده 3 (The Godfather Part III)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست آهنگ های فیلم پدرخوانده ۳

۱) – Main Title – Carmine Coppola – 0:42
۲) – The Godfather Waltz – Nino Rota – 1:10
۳) – Marcia Religioso – Carmine Coppola – 2:51
۴) – Michael’s Letter – Nino Rota – 1:08
۵) – The Immigrant & Love Theme From The Godfather Part III – Carmine Coppola & Nino Rota – 2:37
۶) – The Godfather Waltz – Nino Rota – 1:24
۷) – To Each His Own – Al Martino – 3:22
۸) – Vincent’s Theme – Carmine Coppola & Nino Rota – 1:49
۹) – Altobello – Carmine Coppola & Nino Rota – 2:09
۱۰) – The Godfather Intermezzo – Carmine Coppola & Nino Rota – 3:23
۱۱) – Sicilian Medley – Carmine Coppola – 2:11
۱۲) – Promise Me You’ll Remember (Love Theme From The Godfather Part III) – Harry Connick, Jr) – 5:12
۱۳) – Preludio And Siciliana (from ‘Cavalleria Rusticana’) – Turiddu – 8:16
۱۴) – A Casa Amiche (from ‘Cavalleria Rusticana’) – Turiddu & Chorus – 2:00
۱۵) – Preghiera (from ‘Cavalleria Rusticana’) – Chorus – 5:30
۱۶) – Finale (from ‘Cavalleria Rusticana’) – Alfio, Turiddu, Lola, Lucia, Santuzza, Chorus – 8:13
۱۷) – Coda: The Godfather Finale – Nino Rota – 2:28
۵۴:۲۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

4 ژوئن 2020 3,204 views 0
نظرات