اگر از طرفداران بازی های ویدیویی هستید و همیشه بازی های جدید را دنبال می کنید باید با عنوان بازی Half-Life Alyx آشنا باشید و نام آن به گوش شما خورده باشد. یکی از جوانبی که باعث قدرت بخشیدن به، نه تنها این بازی بلکه هر بازی دیگری می شود موسیقی متن است که نقش بسیار مهم و با اهمیتی در ایجاد احساسات مختلف در بخش های مختلف بازی برای بازیکن به همراه دارد. هم اکنون آلبوم ستودنی موسیقی متن بازی Half-Life Alyx اثری از مایک مورالسکی (Mike Morasky) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. امید است از گوش دادن به آهنگ های بازی Half-Life Alyx نهایت لذت را ببرید.

دانلود آلبوم ستودنی موسیقی متن بازی Half-Life Alyx

معرفی بازی Half-Life Alyx

Half-Life Alyx بازی واقعیت مجازی (VR) اول شخص محصول سال ۲۰۲۰ میلادی می باشد. کار توسعه و انتشار این بازی توسط شرکت ولو انجام شده است داستان بازی در میانه داستان دو بازی Half-Life (1998) و Half-Life 2 (2004) رخ می دهد. بازیکن کاراکتر آلیکس ونس را کنترل می کند که در ماموریتی قرار دارد تا ابراسلحه ای را که متعلق به کمبایل بیگانه ای است را تضاحب کند. بازیکن ها از کنسول وی آر برای حضور و تعامل در این محیط استفاده می کند و با دشمنان مبارزه کند.

پیشنهاد ویژه : ترشح آدرنالین با موسیقی متن بازی دوم اترنال (DOOM Eternal)

 

بازیکن در بازی Half-Life Alyx از دستکش های جاذبه استفاده می کند تا اشیاء مختلف را دستکاری کند. چیزی شبهه به اسلحه جاذبه در بازی Half-Life 2 . عناصر سنتی بازی هف لایف به این بازی برمیگردند از جمله آنها میتوان به پازل‌های فیزیکی، درگیری، گشت و گزار و جنبه های ترسناک بقاء می پردازد. نسخه قبلی بازی هف-لایف قسمت دوم،

در سال ۲۰۰۷ منتشر شده است و بعد از آن ساخت قسمت سوم منع شد.

 

در اواسط سال ۲۰۱۰ کمپانی ولو شروع به کسب اطلاعات درباره وی آر کرد و متوجه تقاضای بسیار برای بازی های وی آر شد. آنها آزمایشات و نمونه گیری هایی با استفاده از آی پی های مختلف از جمله پورتال انجام دادند و متوجه شدند Half-Life بهترین بازی مناسب وی آی واقعیت مجازی) می باشد. همان طور که در بالا اشاره شد موسیقی متن بازی Half-Life Alyx توسط مایک مورالسکی نوشته شده است.

دانلود آلبوم ستودنی موسیقی متن بازی Half-Life Alyx

ادامه معرفی بازی

در سال ۲۰۱۶ بازی Half-Life Alyx با استفاده از موتور سورس ۲ جدید کمپانی ولو به همراه بزرگترین تیم تولیدی در تاریخ ولو وارد مرحله تولید شد. در ۲۳ مارچ ۲۰۲۰ بازی Half-Life Alyx برای سیستم عامل ویندوز با پشتیبانی از اکثر هدست های وی آر منتشر شد. این بازی ستایش ها و توجهات بسیاری را برای گرافیک و گویندگی و نویسندگی و اتمسفری که دارد به خود جلب کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن انیمیشن Frozen 2 (منجمد ۲)

دانلود آلبوم ستودنی موسیقی متن بازی Half-Life Alyx

درباره گیم پلی بازی Half-Life Alyx | بخش اول

Half-Life Alyx بازی واقعیت مجازی می باشد که در تمامی استریم وی آرهایی که هدست وی آر را دارا می باشند، پشتیبانی می شود. از جمله آنها می توان به Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift و Oculus Quest و تمامی ویندوز هولوگرافیک اشاره کرد. از آنجایی که گیم پلی دور و ور، وی آر پشتیبانی می شود، وی آر اعلام کرد هیچ برنامه ای برای نسخه غیر از وی آر نیست! بازی Half-Life Alyx از طریق استریم ورکشاپ در حالت یوزر مود هم پشتیبانی می شود.

رابین واکر از کمپانی ولو پیش بینی کرده است طرفدارن بازی را تغییر خواهند داد

تا بدون تجهیزات وی آر هم بتوان آن را تجربه کرد.

ولو در انتظار این است تا ببیند بینندگان چه طور به این بازی واکنش نشان می دهند.

 

تایلر مک ویکر از کمپانی اخبار مجازی ولو، کشف کرد که یک نسخه پیش نمایش از بازی منتشر شده است که شامل ابزارهای بدون وی آر می باشد. که به او این قابلیت را می دهد تا اشیاء و سلاح هایی را بردارد. داستان بازی قبل از بازگشت کاراکتر گوردن فریمن در هف لایف ۲ رخ می دهد. بازیکن کاراکتر آلیکس ونس را کنترل می کند، او و پدرش الی ونس با کامبایل مبارزه می کنند، یک امپراتوری بیگانه که زمین را تسخیر کرده است. دانلود موسیقی متن بازی Half-Life Alyx را از پایین مطلب دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077)

 

طراح دیوید اسپیرر (David Speyrer) اظهار داشته که بازی Half-Life Alyx بازی قسمت به قسمتی با داستان های حاشیه ای نیست. “بخش دوم داستان هف لایف می باشد” که حدود مدت زمان آن بازی را دارد. دستکش های بازیکن این امکان را به او می دهد تا با جاذبه بازی کند!

دانلود آلبوم ستودنی موسیقی متن بازی Half-Life Alyx

درباره گیم پلی بازی Half-Life Alyx | بخش دوم

به عنوان بازی شوتر اول شخص، بازیکن این توانایی را دارد لول خود را بالا ببرد.

این مورد با در دست داشتم روم اسکیل وی آر فراهم می شود، اگر بازیکن فضای کافی را داشته باشد. به طور فیزیکی حرکت می کند تا آلیکس را در بازی حرکت دهد. همچنین بازیکن می تواند از دسته های وی آر برای حرکت در محیط بازی استفاده کند (این روش در بسیاری از بازیها مشترک است).

 

برای استفاده از روش تلپورشن، بازیکن بر روی نقطه ای نشانه می رود و کاراکتر بازی به آن نقطه منتقل می شود. یا میتواند حد واسطی را انتخاب کند و میتواند نقطه ای را انتخاب کند و کاراکتر داستان با سرعت کمتری به آن نقطه برود و در عین حال پلیر این امکان را داشته باشد در محیط بازی گشت و گذاری داشته باشد.

بازیکن داستان در زمان حمله دشمن یا حرکت در ارتفاع های بلند ممکن است جان خود را از دست دهد.

 

 بر اساس وب سایت “Metacritic”  بازی Half-Life Alyx در سطح جهانی مورد ستایش بسیاری ار منتقدین قرار گرفت.

بر اساس آمار بدست آمده تریلر بازی در مدت ۲۴ ساعت بیشتر از ۱۰ میلیون بار دیده شده

و بسیاری از طرفداران علاقه خود را نسبت به بازی نشان دادند و بعضی ها هم به دلیل اینکه بازی تنها برای وی آر است ناامید شدند. دانلود آهنگ های بازی Half-Life Alyx را از دست ندهید.

دانلود آلبوم ستودنی موسیقی متن بازی Half-Life Alyx

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن بازی Half-Life Alyx | Chapter 1, Entanglement

۱) – Exposing Hostile – 2:32
۲) – Valve: Alyx – 0:14
۳) – Coetaneous Entanglement – 8:21
۴) – Construction Strider – 0:26
۵) – Engage. Quell. Inquire. – 3:17
۶) – Insubordinate Relocation – 2:07
۷) – City 17 Strider – 0:26
۸) – Thirty Seven After Six – 2:25
۹) – From Here to There in Under a Second – 1:24
۲۱:۱۲

———————–

دانلود آلبوم Chapter 1, Entanglement با کیفیت اوریجنال و استثنایی : FLAC-Lossless

دانلود آلبوم Chapter 1, Entanglement با کیفیت : MP3-320kbps

7 می 2020 98 views 0
نظرات