فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

بعد از درخواست های بسیاری از دوستان هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا) اثری از آهنگساز بزرگ مایکل جاکینو (Michael Giacchino) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. انیمیشن Up یکی از بهترین و زیباترین و نمادی ترین انیمیشن های ساخته شده می باشد که موفقیت های بسیاری را هم کسب کرده است. امید است از گوش دادن به آهنگ های انیمیشن Up نهایت لذت را ببرید.

آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

معرفی انیمیشن UP

Up (بالا) انیمیشن کمدی درام و ماجرایی کامپیوتری محصول سال ۲۰۰۹ کشور آمریکا می باشد. کار تولید این انیمیشن را استودیوی بزرگ پیکسار انیمیشن (Pixar Animation Studios) ساخته است و کار انتشار آن را کمپانی والت دیزنی (Walt Disney Pictures) انجام داده است. مرکزیت داستان انیمیشن UP بر روی مرد بیوه ای به نام کارل فردریکسن (با هنرنمایی اد اسنر – Ed Asner) و یک پسر بچه پرشوق و اشتیاق به نام راسل (با هنرنمایی جردن ناگای – Jordan Nagai) است. او چند هزار بادکنک را به خانه خود متصل می کند تا به رویایش که باد آمریکای جنوبی است دست یابد و به قولی که به همسرش داده است عمل کند.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ های انیمیشن Sing

 

کارگردانی انیمیشن بالا توسط پیت داکتر (Pete Docter) انجام شده است و کمک کارگردان پروژه باب پیترسون (Bob Peterson) می باشد، کسی که همچنین در نوشتن فیلمنامه پروژه همکاری داشته است. نویسندگی داستان آن هم برعهده توماس مک‌کارتی (Thomas McCarthy) بوده است. کار نوشتن موسیقی متن انیمیشن UP را هم مایکل جاکینو انجام داده است.

 

در سال ۲۰۰۴ ، داکتر کار بر روی داستان پروژه را آغاز کرد و بر اساس خیالات فرار از زندگی اونم زمانی که خیلی آزاردهنده می شود می باشد. او و یازده هنرمند کپمانی پیکسار سه روز را در ونزوئلا برای گرداوری اطلاعات و تحقیقات و الهامات گذراندند. طراحی کاراکترها و کاریکاتوری کردن آنا به شکل قابل توجهی انجام شد. انیمیشن سازها با چالشی بزرگ برای ساخت لباس هایی واقع گرا رو به رو بودند.

آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

ادامه معرفی انیمیشن

انیمیشن Up اولین پروژه پیکساز بود که به صورت سه بعدی دیجیتال دیزنی (Disney Digital 3-D) ارائه شد. در ۲۹ می ۲۰۰۹ ، منتشر شد و در فستیوال فیلم کن ۲۰۰۹ معرفی شد و اولین انیمیشن و فیلم سه بعدی معرفی شد. فیلم Up در سطح جهانی با فروش ۷۳۵ میلیون دلاری رو به رو شد و در سطح جهانی مورد ستایش قرار گرفت و بسیاری از منتقدین بر این باور بودند یکی از بهترین انیمیشن های همه دوران ها است. اجرای وکال اسنر و موسیقی متن مایکل جاکینو مورد ستایش قرار گرفت.

 

انیمیشن UP موفق به دریافت دو جایزه اسکار شد که از جمله آنها جایزه بهترین انیمیشن است و همچنین سه نامزدی دیگر هم در کارنامه خود دارد که از جمله آن میتوان به نامزدی بهترین فیلم اشاره داشت. دومین انیمیشن بعد از انیمیشن Beauty and the Beast (1991) در تاریخ سینما است که موفق به نامزدی در این بخش شده است. دانلود آهنگ های انیمیشن Up را از پایین مطلب انجام دهید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

درباره موسیقی متن انیمیشن UP

انیمیشن بالا سومین انیمیشن کمپانی پیکسار است که توسط مایکل جاکینو آهنگسازی می شود دو انیمیشن قبلی هم The Incredibles و Ratatouille هستند. چیزی که پیتر داکتر از موسیقی میخواست، احساسات در آن بود، در نتیجه آن جاکینو موسیقی متنی را نوشت که موسیقی تم کاراکترها بنیاد آن بود که تهیه کننده جوناس ریورا (Jonas Rivera) بر این باور بود که سطح داستان را بالا می برد. در ابتدای انیمیشن وقتی که کارل جوان در سینما است اولین قطعه ای که به گوش میرسد موسیقی ام “Muntz’s Theme” است. که به صورت تمی جشن مانند شروع می شود.

 

این تم در طول فیلم اکو می شود و حتی زمانی که کاراکتر اصلی ۷۰ سال سن دارد هم شنیده می شود. تم “Ellie’s Theme” وقتی که برای اولین بار به عنوان کودکی معرفی می شود شنیده می شود و در ادامه فیلم شاهد ورژن های مختلف آن هستیم که پخش می شود. برای مثال وقتی که برای اولین بار کارل خانه اش را بادکنک ها بالا می رود موسیقی از ملودی ساده پیانو به موسیقی ارکسترایی عظیم تبدیل می شود. جاکینو موسیقی متن را به اپرایی تشبیه کرده است که هر کاراکتر تم مخصوص به خودش را دارد و این موسیقی در طول فیلم دچار تغییراتی است.

 

در ۲۶ می ۲۰۰۹ ، آلبوم موسیقی متن انیمیشن بالا به صورت دانلود دیجیتال منتشر می شود. سه روز قبل از اینکه فیلم در سینماها اکران شود، آلبوم موسیقی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم و همچنین گلدن گلوب و بافتا می شود. اولین آلبوم موسیقی متنی انیمیشن کمپانی پیکسار بود که برنده اسکار بهترین موسیقی متن می شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم مکانیک (The Mechanic)

آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

باکس آفیس

انیمیشن UP در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۲۹۳ میلیون دلاری شد و در دیگر کشورها فروش ۴۴۲٫۱ میلیون دلاری را تجربه کرد و به طور کلی در سطح جهانی با فروش ۷۳۵٫۱ میلیون دلاری رو به رو شد. این درحالی است بودجه تولیدی انیمیشن ۱۷۵ میلیون دلار بوده است. در سطح جهانی ششمین فیلم پرفروش سال ۲۰۰۹ عنوان گرفت و همچنین چهارمین پروژه پرفروش کمپانی پیکسار، تا به امروز ۹۲امین فیلم پرفروش در سطح جهانی و ۲۴امین انیمیشن پرفروش همه دوران ها.

 

در آمریکا و کانادا انیمیشن UP قبل از تورم، ۵۹امین فیلم پرفروش و همچنین ۱۰امین فیلم پرفروش دیزنی و هفتمین فیلم پرفروش سه بعدی و همچنین ششمین انیمیشن پرفروش و پنجمین فیلم پرفروش پیکسار بود. در هفته ابتدایی اکرانش، قویتر از پیش بینی های صورت گرفت عمل کرد با ۶۸ میلیون دلار فروش در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. چهارمین فروش هفته ابتدایی کمپانی پیکسار است. بینندگان هفته ابتدایی اکران ۵۳ درصد زن و ۴۷ درصد مرد و زیر ۱۷ سال سن داشتند. لازم به ذکر است در هفته های بعد کمی پایین تر از حد انتظارات عمل کرد.

 

خارج از آمریکا و کانادا، ۴۳امین فیلم پرفروش عنوان گرفت، ۱۰امین انیمیشن پرفروش عنوان گرفت. در باکس آفیس خارج از کشور به طور کلی به مدت ۴ هفته در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. آهنگ های انیمیشن UP را به دوستان خود معرفی کنید.

آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت رات تومیتوز (Rotten Tomatoes) از ۲۹۴ نقدی که از این انیمیشن پرواز انجام شده بود با ۹۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۸٫۷۱ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک (Metacritic) از ۳۷ نقد انجام شده با امتیاز ۸۸ از ۱۰۰ رو به رو شد است. در سطح جهانی با ستایش جمع وسیعی از منتقدین و بینندها رو به رو شد. بر اساس “CinemaScore” امتیاز +A را دریافت کرد است.

نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره انیمیشن Up این بود “یک ماجرایی هیجان انگیز، خنده دار و تلخ است، بالا داستان هنرمندانه بدون عیب و نقصی را دارا می باشد که از عمق خوبی برخوردار است و مجددا شاهد جلوه های ویژه فوق العاده ای از کمپانی پیکسار هستیم.

آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن انیمیشن UP

۰۱) – Up With Titles – 00:53
۰۲) – We’re In The Club Now – 00:43
۰۳) – Married Life – 04:11
۰۴) – Carl Goes Up – 03:33
۰۵) – ۵۲ Chachki Pickup – 01:14
۰۶) – Paradise Found – 01:04
۰۷) – Walkin’ The House – 01:04
۰۸) – Three Dog Dash – 00:51
۰۹) – Kevin Beak’n – 01:14
۱۰) – Canine Conundrum – 02:04
۱۱) – The Nickel Tour – 00:53
۱۲) – The Explorer Motel – 01:26
۱۳) – Escape From Muntz Mountain – 02:43
۱۴) – Giving Muntz The Bird – 01:58
۱۵) – Stuff We Did – 02:13
۱۶) – Memories Can Weigh You Down – 01:22
۱۷) – The Small Mailman Returns – 03:12
۱۸) – He’s Got The Bird – 00:29
۱۹) – Seizing The Spirit Of Adventure – 05:20
۲۰) – It’s Just A House – 01:59
۲۱) – The Ellie Badge – 01:30
۲۲) – Up With End Credits – 07:39
۲۳) – The Spirit Of Adventure – 02:30
۲۴) – Carl’s Maiden Voyage – SFX track – 00:52
۲۵) – Muntz’s Dark Reverie – SFX track – 00:52
۲۶) – Meet Kevin In The Jungle – SFX track – 01:32

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

26 می 2020 4,789 views 2
نظرات

علی 2020/05/27

دمتون گرم خیلی ماهید

admin 2020/05/27

ممنون