در این لحظه از وب سایت دانلود موسیقی متن دریم موزیک آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) اثری از مارسین پرزبیوویچ (Marcin Przybyłowicz) و پی. تی. آدمکزیک (P. T. Adamczyk) و پال لئونارد- مورگان (Paul Leonard-Morgan) را آماده دانلود با کیفیت اورجینال کرده ایم. این بازی یکی از مورد انتظارترین و عظیم ترین بازی های دنیا است که بسیار از دوستداران بازی چشم انتظار آن نشسته اند. امید است از گوش دادن به اهنگ های بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نهایت لذت را ببرید …

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077)

معرفی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) بازی ویدیویی نقش آفرینی جدیدی محصول سال ۲۰۲۰ می باشد. کار توسعه و انتشار این بازی را کمپانی سی دی پروجکت (CD Projekt) انجام داده است. برنامه ریزی شده است بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ بر روی پلتفرم های ویندوز و پلی استیشن ۴ و گوگل استادیا و ایکس باکس وان منتشر شود. این بازی از چندگانه سایبرپانک اقتباس شده است. داستان بازی در شهر شب دیستوپی به صورت جهان باز در شش ناحیه مختلف رخ می دهد.

 

بازیکن در نقش مزدور قابل تنظیم V است که کنترل اول شخص را بر روی آن دارید. این کاراکتر قابلیت هایی از جمله هک کردن و ماشین آلاتی دارد! , دامنه گشترده ای از اسلحه های مختلف و امکان درگیری های گیچ کننده! هم امکان بازی به صورت کشنده و غیر کشنده وجود دارد. در توسعه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ از موتور REDengine 4 استفاده شده و حدود ۵۰۰ نفر در ساخت آن همکاری داشته اند این تعداد کارمند از تعداد کارمندان پروژه قبلی این کمپانی یعنی بازی The Witcher 3: Wild Hunt بیشتر است.

 

آنها بخش جدیدی را در وروتسواو, لهستان راه اندازی کردند و با Digital Scapes, Nvidia و QLOC در کار توسعه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ همکاری کردند. خالق بازی اورجینال سایبرپانک یعتی مارک پاند اسمیت (Mike Pondsmith) در این پروژه مشاوره می دهد. بازیگر محبوب کیانو ریوز (Keanu Reeves) در این بازی مشاوره می دهد. موسیقی متن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ دارای آهنگ هایی از Refused, Grimes, Run the Jewels, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy و Tina Guo است.

پیشنهاد ویژه: آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077)

بخش اول توسعه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

به محض اینکه کمپانی CD Projekt Red پروژه The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine را به سرانجام رساند, کار توسعه بازی Cyberpunk 2077 را آغاز کرد و در آن لحظه حدود ۵۰ کارمند به این پروژه بازگشتند. در ادامه تیم تولیدی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را نسبت به بازی The Witcher 3: Wild Hunt افزایش دادند. بعد از انتشار آن بازی شروع به ارتقاع موتور بازی REDengine 3 کردند تا بازی Cyberpunk 2077 را بسازند.

 

در ابتدای امر تیم ساخت این بازی فهمید که چگونه پردازش جریان و نورپردازی سراسری بدون زیاده روی کردن در پردازش مرکزی عمل می کنند. از سوی دولت لهستان, سوبسید به مبلغ ۷ میلیون دلاری به CD Projekt Red داده شد. در جون ۲۰۱۷ , طراحی اولیه بازی دزدیده شد و تهدید شد که انتشار عمومی خواهد شد, اما تیم سازنده از سازش دوری کرد. در اواخر ۲۰۱۷ , اعلام شد کار توسعه بازی پیشرفت خوبی داشته. در مارچ ۲۰۱۸ , استودیوی جدیدی در وروتسواو برای کمک در روند تولید بازی, بازگشایی شد.

 

در همان ماه جولای تقریبا ۳۵۰ کارمند در حال کار بر روی پروژه بودند و تا پایان ماه داستان به طور کامل آماده شد و میتوانست یک بازی کامل را شامل شود. در اکتبر ۲۰۱۸ , CD Projekt Red اعلام کرد اغاز کار بلند مدت خود را با استودیوی کانادایی Digital Scapes اعلام کرد تا کارهای هنری اضافه را برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ انجام دهد. در اوایل ۲۰۱۹ , کابرمندان این پروژه از ۴۰۰ نفر گذشت! که تا ماه جون ۲۰۱۹ به ۴۵۰ نفر هم رسید. در ادامه کمپانی CD Projekt Red با Nvidia همکار شد تا به رهگیری پرتو  گرافیک رایانه‌ ای بی‌ درنگ دست یابد! در ماه اکتبر تعداد کارمندان بازی Cyberpunk 2077 به ۵۰۰ نفر رسید. در ژانویه ۲۰۲۰ , QLOC کار بر روی بالابردن گرافیک بازی را اغاز کرد.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077)

بخش دوم توسعه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

در ابتدا به صورت بازی ویدیویی چند نفره کلید خورد, این اولین ایده برای تحقیق و توسعه بازی بود. و بعدا در یک پیش انتشار این موضوع تایید شد. نمای اولش شخص برای فرو بردن بازیکن بیشتر در جریان بازی انتخاب شد. سکانس های ارائه دهنده داستان بازی و گیم پلی بازی هر دو به صورت اول شخص بودند که به زیباترین حالت در آیند. در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ هیچ گونه رده سنی رعایت نشده است و کاملا برای مخاطب بزرگسال ساخته شده. دانلود موسیقی متن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Bad Boys for Life

 

فیدبک هایی که در مراسم ای۲ ۲۰۱۸ از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ شد کاری کرد که توسعه دهندگان نحوه بازی غیر-مرگبار را ارائه دهند و همچنین باعث شد انتخاب نوع بازیکن (زن یا مرد) حذف شود. بازی Cyberpunk 2077 از فیلم بلید رانر محصول سال ۱۹۸۲ و همچنین از مانگان و سریال انیمیشنی Ghost in the Shell و دو بازی ویدیویی System Shock (1994) و Deus Ex (2000) الهاماتی گرفته است. همچنین در آن موتورهایی که در مانگا آکیرا شاهد بودیم وجود دارد.

 

از سال ۲۰۱۲ , Mike Pondsmith خالق چندگانه سایبرپانگ به عنوان مشاور این پروژه به بازی اضافه شد. او همچنین به عنوان کاراکتری در این بازی گویندگی خواهد کرد. از Marcin Przybyłowicz اهنگساز بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای نوشتن موسیقی متن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به پروژه اضافه شد. و برای همکاری با او P. T. Adamczyk و Paul Leonard-Morgan هم به پروژه اضافه شدند. در جولای ۲۰۱۸ , کیانو ریوز برای بازی در نقش جانی سیلور هند به بازی اضافه شد.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077)

واکنش ها نسبت به بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

بازی Cyberpunk 2077 در مراسم E3 2018 بیشتر از ۱۰۰ جایزه را از آن خود کرد. که در میان انها جایزه بهترین بازی, بهترین بازی ایکس باکس وان, بهترین بازی کامپیوتری و بهترین RPG , انتخاب مردمی در IGN , بهترین بازی نقش آفرینی , بهترین بازی در Game Informer , بهترین بازی ای۳ در PC Gamer و بهترین بازی GamesRadar+ به چشم می خورد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شنیدنی موسیقی فیلم زمانی برای مردن نیست (No Time to Die)

 

در زمان انتشار تریلر بازی, به شکل چشمگیری به عنوان بهترین بازی در expo در نظر گرفته شد. اول شخص بودن این بازی در تقابل با بازی The Witcher 3: Wild Hunt’s سوم شخص است که مورد انتقاد قرار گرفته بود. بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ پر بحث ترین بازی در مراسم ای۳ بوده است. تریلر سوم بازی بیشتر تکه را بر روی رو نمایی از کاراکتر کیانو ریوز داشته است که همه را شوکه کرده است. اهنگ های بازی Cyberpunk 2077 را از دست ندهید.

 

انتشار بازی

معرفی ابتدایی از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در می ماه ۲۰۱۲ بوده است.

در ژانویه ۲۰۱۳ تیزتریلر بازی منتشر شد که تا جون ۲۰۱۸ بیش از ۱۲ میلیون بار دیده شد.

در همان سال بازی برای ماکروسافت ویندوز معرفی شد و برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در مراسم ای۳ سال ۲۰۱۸ معرفی شد. این بازی توسط کمپانی برادران وارنر در آمریکای شمالی منتشر می شود. لازم به ذکر است, کمپانی Bilkom این بازی را در ترکیه منتشر می کند. Bandai Namco Entertainment منتشر کننده این بازی در ۲۴ کشور اروپایی و همچنین منتشر کننده در استرالیا و نیوزیلند می باشد.

 

در مراسم ای۳ سال ۲۰۱۹ , سومین تریلر بازی سایبرپانک منتشر شد

که در آن تاریخ انتشار بازی ۱۶ اپریل ۲۰۲۰ مشخص شده است.

اگر چه دوباره با تاخیری رو به رو شد و انتشار آن به ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ منتقل شد.

اعلام شده است بخش چندنفره بازی در سال ۲۰۲۱ اضافه خواهد شد.

این بازی نسبت به بازی The Witcher 3: Wild Hunt با پیش فروش بیشتری رو به رو شد.

نسخه پی سی این بازی از مدیریت حقوق دیجیتال ازاد خواهد بود.

صاحبین ایکس باکس بعد از انتشار بازی به راحتی میتوانند بازی را در ایکس باکس سری ایکس دانلود نمایند.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های بازی Cyberpunk 2077 | آلبوم طرفداران – Fanmade

Vol 1
۰۱) – Welcome to Night City
۰۲) – Spiderbot
۰۳) – Blade Runner
۰۴) – Hyperpunk
۰۵) – Scavengers Music
Vol 2
۰۱) – Neon Drive
۰۲) – Prototype
۰۳) – Netrunner
۰۴) – Kyoto

Welcome to Night City

Hyperpunk

Netrunner

———————–

آلبوم طرفداران – Fanmade

دانلود آلبوم Vol 1 با کیفیت اوریجنال و استثنایی : FLAC-Lossless

دانلود آلبوم Vol 1 با کیفیت : MP3-320kbps

دانلود آلبوم Vol 2 با کیفیت اوریجنال و استثنایی : FLAC-Lossless

دانلود آلبوم Vol 2 با کیفیت : MP3-320kbps

لینک کوتاه مطلب
27 فوریه 2020 1,733 views 4
نظرات

Sami 2020/02/27

اوه چه چیزیه.برای باشگاه خوبه.

admin 2020/02/27

بله عالیه

Saman 2020/02/27

عالیه
یه ترک دیگه هم از این بازی هست مال تریلرش بود.اسمش spoiler .اونم قرار بده ادمین داداش

admin 2020/02/27

تشکر. هنوز البوم کامل این بازی در اینده میاد, احتمالا این ترک در البوم رسمی باشه که در اینده منتشر می کنیم.