فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب بعد از مدتها با شما هستیم با آلبوم موسیقی متن فیلمی جدید به نام The Outpost امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم The Outpost نهایت لذت را ببرید. هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم The Outpost (پاسگاه) اثری از لری گروپ (Larry Groupé) را با کیفیت استثنایی FLAC آماده دانلود کرده ایم. اگر فیلم پاسگاه را تماشا کرده باشید احتمالا به موسیقی متن اکشن آن پی برده اید اگر به دنبال آن هستید هم اکنون امکان دانلود آن فراهم شده است. در ادامه به معرفی کامل فیلم The Outpost پرداخته ایم.

آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم The Outpost (پاسگاه)

معرفی فیلم The Outpost

The Outpost (پاسگاه) فیلم درام و جنگی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را راد لوری (Rod Lurie) انجام داده است که بر اساس کتابی غیر تخیلی محصول سال ۲۰۱۲ می باشد. نام آن کتاب “The Outpost: An Untold Story of American Valor” نوشته جیک تپر (Jake Tapper) می باشد که درباره نبرد کامدش می باشد. ستارگانی که در این فیلم جنگی هنرنمایی می کنند اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) و اسکات ایستوود (Scott Eastwood) و کلب لندری جونز (Caleb Landry Jones) و میلو گیبسون (Milo Gibson) و جک کسی (Jack Kesy) می باشند.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم Death Wish

 

برنامه ریزی شده بود فیلم در سال ۲۰۲۰ در جشنواره فیلم South by Southwest به نمایش در آید.

اما به دلیل انتشار ویروس کرونا این جشنواره کنسل شد و در ادامه انتشار ویدیویی نصیب فیلم The Outpost شد و در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ در سینماهای منتخب به نمایش در می آید. فیلم پاسگاه از سوی منتقدین با نظرات مثبت رو به رو شد و آن را برای سکانس های اکشن و جنگی جذاب و ادای احترامی که به سربازان داشت مورد ستایش قرار داد. همان طور که گفته شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم The Outpost برعهده لری گروپ بوده است.

آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم The Outpost (پاسگاه)

درباره تولید فیلم پاسگاه

در اپریل ۲۰۲۰ ، کمپانی Screen Media Films حق انتشار فیلم را بدست آورد و در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ در سالن های منتخب و همچنین به صورتی ویدیویی منتشر شد. کمپانی Fathom Events قرار بود از تاریخ ۲ تا ۵ جولای اکران فیلم را در ۵۰۰ سالن سینما ترتیب دهد که به خاطر بیماری کرونا کنسل شد، البته تنها در ۶۹ سالن سینما منتشر شد و فروش ۱۴ هزار دلاری را در یک هفته تجربه کرد.

 

در هفته ابتدایی انتشارش، فیلم The Outpost ، بیشترین فیلم کرایه رفته در iTunes Store و FandangoNow عنوان گرفت، بهترین فروش هفته ابتدایی در تاریخ Screen Media عنوان گرفت.

در هفته دوم هم در جایگاه اول iTunes باقی ماند و در جایگاه دوم FandangoNow قرار گرفت.

در هفته سوم هم به خوبی عمل کرد و در جایگاه اول iTunes و دوم FandangoNow باقی ماند.

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۸۰ نقدی که از فیلم صورت گرفته

با ۹۳ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۷٫۸۲ از ۱۰ را دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۱۸ نقد انجام شده با امتیاز ۷۱ از ۱۰۰ رو به رو شد.

به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به این فیلم وجود داشت. دانلود آهنگ های فیلم The Outpost را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم موزیک های فیلم The Commuter

آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم The Outpost (پاسگاه)

نقد اختصاصی فیلم The Outpost

فیلم که شروع می شود شما با اتمسفری ترسناک و تاریک به همراه موسیقی متن پرتنش رو به رو هستید که بلافاصله شما را جذب خود می کند. من به شخصه عاشق این اتمسفرها و فیلم ها هستم و هر فیلمی در این زمینه ببینم بیدرنگ آن را تماشا می کنم. در پایگاه یکی از کاراکترهای اصلی داستان روی تختش نوشته ای را می بیند که نوشته “It Dosen’t Get Better – شرایط بهتر نمیشه”. ما به عنوان بیننده نمیدانید منظور چی هست و چه کسی آن را نوشته! در ادامه فیلم احتمالا متوجه آن خواهید شد

 

وقتی که موقعیت پایگاه آنها نشان داده می شود با خودم گفتم، کامل برنامه ریزی کرده اند یک اکشن خفن راه بندازند! همون لحظه بود که یک چشمه هایی از این اکشن را به بیننده نشان می دهند. تیراندازی های خوبی را شاهد هستیم و همچنین باید بگم تعدادی سکانس خونین هم در آن دیده می شود.

 

در طول فیلم شاهد بدگویی های زیادی از سوی سربازها با یکدیگر هستیم،

که تقریبا تو هر فیلم جنگی شاهد این موضوع هستیم.

شاهد تعدادی سکانس در شب هستیم که مشکلی که من با آن داشتم بسیاری از بخش های فیلم دیده نمی شوند و کمی آزار دهنده است. نکته ای که در فیلم وجود دارد این است که در بسیاری از مواقع شاهد صحبت سربازها درباره تماس با خونه هستیم که یکی از آن سربازها که کاراکتر اصلی فیلم هست،

اعتقاد دارد با خونه نباید تماس گرفت، چونکه چیزی جز دروغ نمیشه گفت!

 

نطقه عطف

بعد از بخش اکشنی که در ابتدای فیلم شاهد آن بودیم در ادامه شاهد گفت وگوها و ماموریت های کوچک این پایگاه بودیم که جذابیت چندانی برای بیننده ندارند و حتی در بخش هایی این دیالوگ ها زیاد باعث خسته شدن بیننده می شوند. در ادامه حدودا در اواسط فیلم در زمانی که سربازا درحال صحبت کردن با خانواده های خودشون هستند با خودم گفتم خب از اینجا قرار است بخش جنگی فیلم شروع شود و قرار است بسیاری از این سربازان کشته شوند!

یکی از عناصری که در سکانس های اکشن فیلم دوست داشتم دویدن های سربازها در بین خمپاره ها و تیراندازی ها بود که خیلی در هیجان انگیزشدن سکانس ها مثمره ثمر بود.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم The Green Mile

 

شخصیت پردازی

یکی از بخش های ضعیف فیلم شخصیت پردازی آن بود، باید بگم بسیار ضعیف بود و تقریبا میشه گفت هیچ چیزی درباره کاراکترها نمیدانستید و شخصیت پردازی آنها تنها در یک بخش چند دقیقه ای با تلفن انجام شد و عملا میشه گفت شخصیت پردازی ندارند. همین که شخصیت پردازی ندارند به این معنی است در زمانی که در میان آنها شخصی کشته می شود، بیننده هیچ احساسی نسبت به او ندارد!

 

بازیگری

یکی از نکات مثبتی که درباره فیلم The Outpost میتونم بگم بازیگری آن است.

ستارگان مشهوری در این فیلم هستند، از جمله Scott Eastwood (که قطعا پدر او را که بازیگر افسانه ای است به خوبی میشناسید) که بازی خوب و ایده آلی را ارائه می دهد. Orlando Bloom هم بازی خوبی را ارائه داد اما حیف که نقش او دوام زیادی نداشت!
ستاره دیگری که بازی آن را به شخصه خیلی دوست داشتم Caleb Landry Jones بود که واقعا خوش درخشید و تقریبا تک تک لحظاتی که او جلوی دوریبن بود را دوست داشتم.

بدون شک یکی از جذابترین بخش های فیلم Caleb Landry Jones است، او در بخشی از سکانس های جنگی لباس جنگی که به تن دارد شامل شورت و کلاه و اسلحه است و واقعا ترکیب جالبی است و جذابیت فیلم را دو چندان کرده است.

 

فیلمبرداری

فیلمبرداری خوب و ایده آلی را شاهد بودیم که سکانی های اکشن و تنش را به خوبی به بیننده منتقل می کند و همچنین به خوبی لوکیشن های دره و کوه را در افغانستان به تصویر کشیده است.

 

سکانس های اکشن

فکر میکنم هرکسی به تماشای این فیلم مینشیند به امید یک فیلم اکشن و جنگی تمام عیار است، باید خدمت شما دوستان عرض کنم، اکشن خیلی خوبی را شاهد خواهید بود فقط ای نیمه های فیلم به بعد، تا قبل از آن مورد چندانی دیده نمی شود. تا قبل از این سکانس های اکشن متاسفانه به شخصیت پردازی کاراکترها پرداخته نمی شود و بیشتر بر روی بخش شناخت موقعیت پایگاه و چه خطاراتی در آنجا وجود دارد و شرایط بدی که در آنجا هست پرداخته می شود.

به طور کلی اکشن پایانی فیلم بسیار خفن بود و صداگذاری انفجارهای و تیراندازی ها بسیار قوی بود و تدوین بسیار خوبی را هم در این سکانس ها شاهد بودیم، اینطور نبود که به دلیل تدوین نادرست بیننده متوجه نشود در کدام بخش اکشن داستان هستیم. فقط تنها موردی که با این بخش داشتم کمی در شناسایی کاراکترها در این موقعیت ها با سختی رو به رو بودم و در لحظاتی تشخیص آنها سخت بود. اما نمیتونم این مورد را یک ایراد قلمداد کنم، نمیشه به آن گفت ایراد.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم The Outpost

۱) – Dopple Drop – 1:00
۲) – Shura – 3:51
۳) – Too Many Mountains – 2:02
۴) – Don’t Argue & Fight – 2:18
۵) – Phone Home – 1:53
۶) – Run! – 1:18
۷) – Guess Who’s Here – 2:53
۸) – Sniper – 1:43
۹) – Keating Dies – 2:25
۱۰) – Wrong Coordinates – 2:18
۱۱) – Portis Surveys – 3:45
۱۲) – Not Today – 2:03
۱۳) – Get Radical – 2:07
۱۴) – Apaches Arrive – 1:45
۱۵) – Theme for the Rank and File – 3:48
۱۶) – Everybody Cries Rita Wilson 3:08
۱۷) – The Outpost / Fade to Black – 4:41
۴۲:۵۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

31 جولای 2020 1,923 views 0
نظرات