فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم مسیر سبز (The Green Mile) اثری از آهنگساز بزرگ توماس نیومن (Thomas Newman) را آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از زیباترین و انسانی ترین فیلم های همه دوران ها است که تماشای آن به هر بنی بشری توصیه می شود. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم مسیر سبز تهایت لذت را ببرید.

آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم مسیر سبز (The Green Mile)

معرفی فیلم مسیر سبز

مسیر سبز (The Green Mile) فیلم جنایی و درام و فانتزی و زندانی محصول سال ۱۹۹۹ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی فیلم را فرانک دارابونت (Frank Darabont) انجام داده است و داستان فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته استفان کینگ محصول سال ۱۹۹۶ می باشد. ستاره اصلی فیلم مسیر سبز تام هنکس (Tom Hanks) می باشد که در نقش افسر نگهبان محکومین به اعدام است. شخصی با بازیه مایکل کلارک دانکن (Michael Clarke Duncan ) به زندان او اورده می شود و …

پیشنهاد ویژه : آلبوم جنگی موسیقی متن فیلم تروآ (Troy)

 

ستارگانی که در فیلم مسیر سبز هنرنمایی می کنند دیوید مورس (David Morse) و بانی هانت (Bonnie Hunt) و دوگ هاتچیسون (Doug Hutchison) و جیمز کرامول (James Cromwell) می باشند. فیلم با نقد های مثبت از سوی منتقدین رو به رو شد و با بودجه ۶۰ میلیون دلاری که در اختیار داشت ۲۹۰ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کرد. لازم به ذکر است فیلم The Green Mile در چهار بخش بهترین فیلم و بهترین نقش مکمل مرد (دانکن) و بهترین صداگذاری و بهترین فیلمنامه اقتباسی نامزد جایزه اسکار شد. همان طور که در بالا اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم مسیر سبز را توماس نیومن انجام داده است.

آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم مسیر سبز (The Green Mile)

درباره تولید فیلم مسیر سبز

دارابونت اقتباس فیلمنامه را در مدت هشت هفته انجام داد. فیلمبرداری فیلم مسیر سبز هم در استودیوی وارنر هالیوود در وست هالیوود، کالیفورنیا و شلبیویل، تنسی و بلووینگ راک، کارولینای شمالی و همچنین زندان قدیمی تنسی انجام شده است. تام هنکس و دارابونت در مراسم اسکاری در سال ۱۹۹۴ با یکدیگر آشنا می شوند استفان کینگ اظهار داشت که پیش بینی بازی تام هنکس در این نقش را کرده بود و وقتی دارابونت به نام او اشاره کرده است بسیار خورسند شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال Mr. Robot

 

در ابتدا قرار بود تام هنکس در نقش Paul Edgecomb بازی کند، اما تست گریمی که بر روی او انجام شد آن شخصیت مورد نظر را از او بوجود نیاورد به همین خاطر Greer برای بازی در این نقش استخدام شد. دانکان بازی خود را در فیلم مسیر سبز مدیون بروس ویلیز میداند، کسی که با او یک سال قبل تر در فیلم Armageddon همکاری داشته است، طبق گفته دانکان ویلیز او را به دارامونت معرفی کرده است. بازیکن بسکتبال Shaquille O’Neal برای بازی در نقش جان کافی در نظر گرفته شده بود.

مورس اعلام کرده بود تا وقتی که نقش به او پیشنهاد نشده بود فیلمنامه را ندیده بود، و وقتی که فیلمنامه را مطالعه کرده است به خاطر پایان آن اشک در چشمانش حلقه زده. دانلود آهنگ فیلم مسیر سبز را از پایین مطلب انجام دهد.

آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم مسیر سبز (The Green Mile)

واکنش منتقدین و موسیقی متن The Green Mile

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۱۳۴ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۷۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۸۳ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۶ نقد انجام شده امتیاز ۶۱ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به آن وجود داشته. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است “فیلم مسیر سبز فیلمی طولانی، جذابی است که تجربه احساسی قوی را به ارمغان می آورد”

 

در ۱۹ دسامبر ۱۹۹۹ آلبوم موسیقی متن فیلم مسیر سبز از سوی کمانی برادران وارنر منتشر می شود. این آلبوم شامل ۳۷ ترک می باشد که بیشتر آنها بی کلام و توسط آهنگساز بزرگ توماس نیومن نوشته شده اند. همچنین شاهد ترک های وکالی هم بودیم که در ترک لیست پایین شاهد آن هستیم.

آلبوم بینظیر موسیقی متن فیلم مسیر سبز (The Green Mile)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست آهنگ های فیلم The Green Mile

۱) – Old Alabama (Song) – B.B. & Group – 0:59
۲) – Monstrous Big – 1:50
۳) – The Two Dead Girls – 3:02
۴) – The Mouse On The Mile – 1:30
۵) – Foolishment – 1:50
۶) – Billy-Be-Frigged – 2:08
۷) – Coffey’s Hands – 1:58
۸) – Cheek To Cheek – Fred Astaire – 2:38
۹) – Condemned Man – 1:34
۱۰) – Limp Noodle – 1:02
۱۱) – Scared Of The Dark – 1:04
۱۲) – Wild Bill – 1:15
۱۳) – Cigar Box – 1:50
۱۴) – Circus Mouse – 1:29
۱۵) – The Bad Death Of Eduard Delacroix – 3:48
۱۶) – Boy’s Eye – 0:55
۱۷) – Two Run-Throughs – 1:19

۱۸) – Red Over Green – 2:58
۱۹) – I Can’t Give You Anything But Love – Billie Hoilday – 3:27
۲۰) – That’s The Deal – 1:37
۲۱) – L’Homme Mauvais – 2:21
۲۲) – An Offense To The Heart – 1:08
۲۳) – Morphine & Cola – 2:57
۲۴) – Night Journey – 2:12
۲۵) – Danger Of Hell – 2:27
۲۶) – Done Tom Turkey – 1:00
۲۷) – Did You See A Dream Walking – Gene Austin – 2:52
۲۸) – Trapingus Parish – 0:51
۲۹) – Boogeyman – 3:26
۳۰) – Shine My Knob – 0:54
۳۱) – Briar Ridge – 0:42
۳۲) – Coffey On The Mile – 5:12
۳۳) – Punishment – 1:52
۳۴) – Charmaine – Guy Lombardo & His Royal Canadians – 2:25
۳۵) – Now Long Gone – 1:08
۳۶) – No Exceptions – 0:57
۳۷) – The Green Mile – 3:38
۷۴:۱۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 ژوئن 2020 2,276 views 1
نظرات

علی 2020/06/08

چه جالب همین امشب میخواستم این فیلمو ببینم😀