فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن فیلم Death Wish (آرزوی مرگ) اثری از لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. آهنگساز این فیلم یکی از بهترین آهنگسازان حال و حاضر دنیا است و در آینده غوغایی به پا خواهد کرد. در ادامه معرفی کاملی از فیلم آرزوی مرگ را آماده کرده ایم که پیشنهاد می شود حتما آن را مطالعه نمایید. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Death Wish نهایت لذت را ببرید.

آلبوم پرتنش موسیقی متن فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

معرفی فیلم Death Wish

Death Wish (آرزوی مرگ) فیلم اکشن و هیجانی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را الی راث (Eli Roth) انجام داده است و نویسندگی آن هم برعهده جو کارنهال (Joe Carnahan) بوده است. این فیلم بازسازی فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۴ می باشد که منشع اصلی چندگانه آرزوش مرگ می باشد و بر اساس رمان مشهور محصول سال ۱۹۷۲ می باشد. ستاره اصلی فیلم Death Wish بروس ویلیس (Bruce Willis) می باشد، داستان فیلم درباره دکتری در شیکاگو می باشد که برآن می شود تا از افرادی که به خانواده اش حمله کرده اند انتقام بگیرند.

پیشنهاد ویژه: دانلود موزیک فیلم The Intouchables

 

در نقش مکمل ستارگانی که در این فیلم حضور دارند وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) و الیزابت شو (Elisabeth Shue) و دین نوریس (Dean Norris) و کیمبرلی الیز (Kimberly Elise) می باشند. انتشار فیلم در آمریکا توسط کمپانی Metro-Goldwyn-Mayer انجام شده است و انتشار بین المللی آن توسط کمپانی Annapurna Pictures در تاریخ ۲ مارچ ۲۰۱۸ انجام شده است. به طور کلی از سوی منتقدین با نقدهای متنوعی رو به رو شد، اما پذیرش آن میان مخاطبان عمومی مثبت تر بود. همان طور که گفته شد آهنگساز استثنایی یعنی لودویگ گورانسون موسیقی متن فیلم Death Wish را نوشته است.

آلبوم پرتنش موسیقی متن فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

درباره تولید فیلم آرزوی مرگ

کار توسعه فیلم از سال ۲۰۰۶ آغاز شده است و در آن زمان سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) اعلام کرد کارگردانی فیلم را در کنار هنرنمایی در این فیلم را انجام خواهد داد. بعد از این معرفی بنا به دلایلی استالونه از پروژه فاصله میگیرد. مجدد در سال ۲۰۰۹ طی مصاحبه ای با MTV اعلام می کند مجدد این نقش را درنظر دارد.

در اواخر ژانویه ۲۰۱۲ ، هالیوود ریورتر تایید می کند کارگردانی و نویسندگی این پروژه توسط Joe Carnahan انجام خواهد شد. به دلیل اختلافاتی که بوجود آمد کارنهال پروژه را ترک کرد.

 

باکس آفیس

تا ۵ جولای ۲۰۱۸ ، فیلم Death Wish در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۳۴ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق ۱۴٫۵ میلیون دلاری فروش را از آن خود کرد به طور کلی فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۴۸٫۵ میلیون دلار رساند این درحالی بود بودجه تولیدی فیلم ۳۰ میلیون دلار بود است.

 

در آمریکا و کانادا اکران خود را در کنار فیلم Red Sparrow تجربه کرد و پیش بینی شده بود از ۲۸۴۷ سالن سینمایی که در اختیار دارد فروش ۱۰ تا ۲۰ میلیون دلاری را تجربه کند. در روز اول اکرانش با فروش ۴٫۲ میلیون دلاری رو به رو شد که ۶۵۰ هزار دلار آن برای فروش پنج شنبه شب بود. ۱۳ میلیون دلار در هفته ابتدایی اکرانش تجربه کرد و در پشت فیلم های Black Panther با ۶۶ میلیون دلار فروش و Red Sparrow با ۱۷ میلیون دلار فروش در جایگاه سوم قرار گرفت. ۵۵ درصد بینندگان فیلم مرد بودند و ۸۹ درصد بیشتر از ۲۵ سال سن داشتند. در هفته دوم با ۴۹ درصد کاهش فروش رو به رو شد و ۶٫۶ میلیون دلار فروش را تجربه کرد و در جایگاه هفتم دنیا قرار گرفت.

آلبوم پرتنش موسیقی متن فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۱۵۵ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۱۸ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۳٫۸۸ از ۱۰ را دریافت کرد. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۲ نقدی که از فیلم انجام شده است با امتیاز ۳۱ از ۱۰۰ رو به رو شده است و به طور کلی نظارت مثبتی نسبت به آن وجود نداشته و مخاطبان سینمااسکور امتیاز +B را برای فیلم در نظر گرفته اند. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است که کمی بیشتر از داستان اصلی روایت می کند و فقدان هایی نسبت به فیلم اورجینال دارد

پیشنهاد ویژه : دانلود موزیک متن فیلم Drive

آلبوم پرتنش موسیقی متن فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Death Wish

۱) – Race to the Hospital
۲) – Intruders
۳) – Jordan
۴) – Riding the Trains
۵) – Have Faith
۶) – The Reapers First Victim
۷) – Fleeing the Scene
۸) – Media Takeout
۹) – Grim Reaper
۱۰) – Breakthorough
۱۱) – Hoodies
۱۲) – Bowling Night at El Trebol
۱۳) – Going Viral
۱۴) – You Don’t Know Jack
۱۵) – Knox Calls
۱۶) – Shootout at Blowout / Stapling
۱۷) – Jordan Returns
۱۸) – Knox Returns
۱۹) – Gone for Good
۲۰) – Death Wish End Titles

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

29 جولای 2020 2,726 views 0
نظرات