فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی البوم موسیقی بی کلام فوق العاده زیبایی را داریم و ان موسیقی فیلم I Can Only Imagine (فقط می ‌تونم تصورشو کنم) اثری از Brent McCorkle می باشد. این البوم به درخواست یکی از کاربران قرار گرفته و باید بگم الحق البوم زیبا و جذابی است, پیشنهاد می شود هم اکنون ان را دانلود نمایید.

دانلود موسیقی فیلم I Can Only Imagine (فقط می ‌تونم تصورشو کنم)

معرفی فیلم I Can Only Imagine

I Can Only Imagine (فقط می ‌تونم تصورشو کنم) فیلم آمریکایی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم درام توسط برادران اروین (Erwin Brothers) انجام شده و نویسندگی ان هم بر عهده ی Alex Cramer, Jon Erwin و Brent McCorkle بوده است. این فیلم بر اساس ترانه ای از گروه MercyMe با همین نام است. که پرفروش ترین تک اهنگ مذهبی همه دوران ها می باشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Avengement (انتقام)

 

ستارگانی که در این فیلم به هنرنمایی پرداخته اند در نقش اصلی بارد میلارد (Bart Millard) می باشد که اهنگ را درباره رابطه اش با پدرش نوشته است. کمک ستارگان فیلم مادلین کارول (Madeline Carroll) و تریس ادکینز (Trace Adkins) و Priscilla Shirer و کلوریس لیچمن (Cloris Leachman) می باشند.

 

فیلم I Can Only Imagine در ۱۶ مارچ ۲۰۱۸ در آمریکا متولد شد, این فیلم در باکس افیس موفقیت عظیمی داشت و توانست در سطح جهانی ۸۵ میلیون دلار فروش داشته باشد این در حالی است که بودجه ساخت فیلم تنها ۷ میلیون دلار بوده است, تقریبا ۱۲ برابر بودجه ساختش فروش داشت. این فیلم پنجمین فیلم پرفروش موزیکال بیوگرافی می باشد همچنین ششمین فروش مسیحی پرفروش. این فیلم با نظرات مثبت منتقدین رو به رو شد و ان را برای بهبود داشتن نسبت به دیگر فیلم های مذهبی ستایش کردند. این فیلم در مراسم Dove Awards در سال ۲۰۱۸ موفق به دریافت جایزه “بهترین فیلم الان گرفته سال” را دریافت کرد. دانلود موسیقی فیلم I Can Only Imagine را از پایین مطلب انجام دهید.

دانلود موسیقی فیلم I Can Only Imagine (فقط می ‌تونم تصورشو کنم)

تولید فیلم

در دسامبر سال ۲۰۱۶ فیلم معرفی شد, در ژانویه ۲۰۱۷ , Dennis Quaid به تیم اضافه شد. J. Michael Finley تمام اهنگ های داخل فیلم را اجرا کرده است و در نقش Bart Millard در فیلم حضور داشته. در ادامه اعلام شد برنامه ریزی شده است فیلم در بهار سال ۲۰۱۸ اکران شود. در اگوست ۲۰۱۷ , کمپانی های Lionsgate و Roadside Attractions به عنوان ناشرین این فیلم انتخاب شدند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم حاشیه اقیانوس ارام: طغیان (Pacific Rim: Uprising)

 

باکس افیس

فیلم I Can Only Imagine در آمریکا موفق به فروش ۸۳٫۴ میلیون دلاری و در کانادا موفق به فروش ۱٫۸ میلیون دلاری شد. به طور کلی مجموع فروش ۸۵٫۲ میلیون دلاری تجربه کرد, این در حالی است که بودجه ساخت فیلم تنها ۷ میلیون دلار بوده است و این یک موفقیت اقتصادی خیلی خوب است. این فیلم پرفروش ترین فیلم مستقل سال ۲۰۱۸ می باشد. این فیلم در ۱۶ مارچ ۲۰۱۸ در کنار فیلم های Tomb Raider و Love, Simon اکران شد.

 

پیش بینی شده بود از ۱۶۲۰ سالن سینمایی که در اختیار دارد. ۲ تا ۴ میلیون دلار فروش داشته باشد. اگرچه در روز اول اکران توانست ۶٫۲ میلیون دلار فروش داشته باشد و در پیش نمایش پنج شنبه شب ۱٫۳ میلیون دلار فروش کرد. تا اخر هفته فروش خود را به عدد شگفت انگیز ۱۷٫۱ میلیون دلار رسید و خیلی بیشتر از انتظارات ظاهر شد و در جایگاه سوم بعد از فیلم های Black Panther و Tomb Raider قرار گرفت.

 

۶۷ درصد بینندگان این فیلم زن و ۸۰ درصد انها بیشتر از ۳۵ سال سن داشتند. در بین فیلمهای مذهبی, چهارمین فیلم پرفروش هفته اغازین شد. فیلم The Passion of the Christ  فروش ۸۳٫۸ میلیون دلاری داشته و Son of God فروش ۲۵٫۶ میلیون دلاری داشته و Heaven Is for Real هم ۲۲٫۵ میلیون دلار فروش داشته. در هفته دوم ۶۲۴ سالن سینما به سالن های خود اضافه کرد و با ۱۹ درصد کاهش فروش نسبت به هفته قبل فروش خود را به ۱۳٫۸ میلیون دلار رساند و در رتبه سوم قرار گرفت. در هفته سوم با ۱۰٫۴ میلیون دلار در رتبه چهارم قرار گرفت.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۷ نقدی که از فیلم انجام شده با ۶۳ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۵٫۹ از ۱۰ را دریافت کرده و بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۸ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۳۰ از ۱۰۰ را دریافت کرده. دانلود موسیقی فیلم I Can Only Imagine را از پایین مطلب انجام دهید.

پیشنهاد ویژه : حماسه ای خشمگین با موسیقی متن فیلم Fury (خشم)

دانلود موسیقی فیلم I Can Only Imagine (فقط می ‌تونم تصورشو کنم)

نقد اختصاصی موسیقی متن I Can Only Imagine

خب در این قسمت قصد داریم مختصری درباره موسیقی متن این فیلم صحبت کنیم. ابتدا خدمت شما عزیزان عرض کنم در البوم ترک های زیر یک دقیقه یا حداکثر دو دقیقه زیاد وجود دارد که اکثر انها نقش پر کننده دارند, زیاد در باره انها صحبت نمیکنم چون در همان زمانی که موسیقی انها در حال رشد کردن و جذاب شدن است متاسفانه به پایان می رسند…

 

Opening

درک ابتدایی البوم که احتمالا موسیقی تم اصلی فیلم هم می باشد “Opening” نام دارد. در این ترک شاهد شور و نشاط و انگیزه و حماسه ای زیبا هستیم. و این موارد از ابتدا تا پایان ترک موج میزند و در بخش پایانی ترک شاهد ارکسترایی عظیم و زیبا هستیم. پیشنهاد می کنم این ترک را حتما گوش دهید. به شخصه چندین باز به ان گوش دادم بعد رفتم سراغ ترک های بعد.

 

I Don’t Belong There

پیشنهاد می کنم به ترک “I Don’t Belong There” حتما گوش دهید, موسیقی احساسی فوق العاده ای است که در اواسط ان شاهد موسیقی ویولن فوق العاده و در ادامه پیانو هم وارد عمل می شود, در کل ملودی زیبایی در این ترک حاکم است همین موضوع بر ترک “You’re Not Good Enough” هم دلالت می کند. در ترک چهاردهم که “We’re Going to Gma” نام دارد شاهد موسیقی قدرتمندی هستیم که در پس زمینه ان موسیقی ضربه ای وجود دارد و با ریتمی ثابت پیش می رود.

پیشنهاد ویژه : معجزه واقعی با موسیقی متن سریال Westworld

 

Redemption

اگر به دنبال موسیقی آمبینت با تکاملی ارام و حماسی و احساسی هستید پیشنهاد می کنم به ترک فوق العاده “Redemption” گوش دهید. درباره بخش پایانی این ترک باید بگم “ابر و باد و مه خورشید و فلک در کارند”, شاهد هنرنمایی ابزار های موسیقی مختلف هستیم. در ترک “Where We Go from Here” شاهد وکالی فرشته مانند با صدای زنی هستیم که بسیار زیباست.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست آهنگ های فیلم I Can Only Imagine

۱) – Opening – 2:35
۲) – Home Is Where the Monster Lives – 0:59
۳) – Dreams Don’t Pay the Bills – 1:21
۴) – Please Stay – 0:38
۵) – Heading Home – 0:46
۶) – What Did You Do? (Bonus Track) – 0:45
۷) – Come Back – 0:52
۸) – Millard! – 0:50
۹) – Not Now, Not Never – 2:11
۱۰) – How Excited Are You? – 0:42
۱۱) – I’m Fine – 0:48
۱۲) – I Don’t Belong There – 2:21
۱۳) – Don’t Go – 1:05
۱۴) – We’re Going to Gma – 1:15
۱۵) – You’re Not Good Enough – 2:15
۱۶) – Time to Face the Music – 0:57
۱۷) – God Can Forgive You, I Can’t – 5:29
۱۸) – Redemption – 4:10
۱۹) – I Was Listening – 2:48
۲۰) – Finding Purpose in the Pain – 2:14
۲۱) – The House Is Empty (Bonus Track) – 2:04
۲۲) – That Kid Wrote This? – 0:57
۲۳) – I’ve Never Told My Story – 1:25
۲۴) – I’m Sorry – 1:10
۲۵) – Glimpse – 1:27
۲۶) – Where We Go from Here – 1:35
۲۷) – I Can Only Imagine (Trailer Version) – 4:48
۴۸:۲۷

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

11 سپتامبر 2019 6,308 views 0
نظرات