فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون قصد معرفی و دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker) که یکی از مورد انتظارترین فیلم ها و موسیقی های سال ۲۰۱۹ می باشد را داریم. کار آهنگسازی این فیلم زیبا را هیلدر گودنادوتیر (Hildur Gudnadottir) انجام داده است که یکی از کارهای برجسته قبلی او میتوان به موسیقی متن سریال چرنوبیل اشاره کرد.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

معرفی فیلم Joker

جوکر (Joker) فیلم هیجانی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. این فیلم روانشناختی بر اساس کاراکنر دنیای دی سی به همین نام می باشد. کار انتشار این فیلم بر عهده ی کمپانی دی سی بوده است. اعلام شده است این فیلم اولین فیلم از این سری فیلم ها در دنیای دی سی است و از سری فیلم های دی سی (DC Extended Universe) مجزا می باشد.

 

کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم را تاد فیلیپس (Todd Phillips) انجام داده و فیلمنامه نویس آن اسکات سیلور (Scott Silver) بوده است. ستارگان بزرگی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش اصلی – جوکر – و رابرت دنیرو (Robert De Niro) و زازی بیتز (Zazie Beetz) و فرانسیس کانروی (Frances Conroy) و مارک مارون (Marc Maron) و بیل کمپ (Bill Camp) و گلن فلشلر (Glenn Fleshler) و شیا ویگهام (Shea Whigham) و برت کالن (Brett Cullen) و داگلاس هاج (Douglas Hodge) و جاش پایس (Josh Pais) می باشند.

 

داستان فیلم در سال ۱۹۸۱ و درباره ی آرتور فلک یک استندآپ کمدین است که به دیوانگی و جنون کشیده می شود و جرم و جنایت و هرج و مرجی در شهر گاتهام ایحاد می کند.

 

کار تولید و ساخت فیلم مستقل برای کاراکتر جوکر از اگوست سال ۲۰۱۷ اغاز شد.

کمپانی Warner Bros. و DC Films تصمیم به ساخت این فیلم گرفتند.

فیلیپس به عنوان کارگردان انتخاب و همچنین کمک نویسنده ی فیلمنامه هم شد.

در ابتدا تصمیم بر این بود که لئوناردو دیکاپریو در این نقش بازی کند.

که بعدا واکین فینیکس انتخاب شد. فیلمبرداری در سپتامبر ۲۰۱۸ اغاز شد.

در شهر های نیویورک سیتی و جرسی و نیوارک صورت گرفت.

برنامه ریزی شده است فیلم در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ اکران شود. موسیقی متن فیلم جوکر را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

تولید فیلم جوکر | بخش اول

بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ واکین فینیکس علاقه خود را در بازی در فیلمی کم بودجه , فیلمی درباره ی آدمی شرور در کامیک بود همانند جوکر را نشان داد. فینیکس قبلا بازی در فیلم هایی در دنیای مارول را از جمله بازی در نقش هالک یا دکتر استرنج و چندین فیلم دیگر را رد کرده بود. او همچنین به فیلمی که درباره ی جوکر هم باشد علاقه و ایمانی نداشت. او بر این باور بود که این کاراکتر قبلا به این شیوه نمایش داده شده او به فکر کاراکتری جدید بود. مشاور فینیکس پیشنهاد جلسه ای با کمپانی برادران وارنر را به او داد اما او رد کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم گلادیاتور – Gladiator (اثری از هانس زیمر)

 

بعد از انتشار موفق آمیز فیلم زن شگفت انگیز (Wonder Woman) محصول سال ۲۰۱۷ . کمپانی “DC Films” تصمیم گرفت سری فیلم هایی را تولید کند که درباره ی ذات کاراکتر های دنیای دی سی است. Diane Nelson رئیس کمپانی DC Entertainment اظهار داشت: “قصد ما , به طور قطع , پیشروی است اما به طوری که هیچ تاثیری روی خط داستانی اصلی نگذارد و جوری هم باشد که با عقل جور در بیاید. هیچ تاثیری روی خط داستانی اصلی وجود ندارد و چیز غیر مرتبط با این دنیا هم وجود ندارد. جلوتر که برویم متوجه می شوید دنیای دی سی در اصل یک دنیا بوده است. اما هر کدام از این دنیاها از قلب کارگردان های انها نشعت گرفته شده و خلق شده.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

تولید فیلم جوکر | بخش دوم

در آگوست ۲۰۱۷ , دو کمپانی وارد و دی سی فیلم طرح هایی برای فیلم جوکر که جدای از فیلمهای دنیای دی سی بود پایه ریزی کردند. که کارگردانی آن را تاد فیلیپس و کمک نویسندگی آن را اسکات سیلور بر عهده داشت. و مارتین اسکورسیزی هم به عنوان کمک تهیه کنندی در کنار تاد فیلیپس قرار داشت.

 

این فیلم الهاماتی از فیلم های مارتین اسکورسیزی از جمله Taxi Driver (1976), Raging Bull (1981) و The King of Comedy (1983) و همچنین رمان گرافیکی “Batman: The Killing Joke (1988)” کاری از Alan Moore و Brian Bolland داشته. هنگام معرفی فیلم واکنش های مختلفی از فیلم شد. به خصوص جرد لتو (Jared Leto) کسی که آخرین نقش جوکر را داشته. یک جورایی این نقش از او گرفته شد.

 

در سپتامبر ۲۰۱۷ , کمپانی برادران وارنر , لئوناردو دیکاپریو را در نقش جوکر انتخاب کردند.

امیدوارد بودند همکاری های قبلی او با اسکورسیزی باعث شود او این پروژه را قبول کند.

اما در فبریه ۲۰۱۸ فینیکس انتخاب اول فیلیپس برای نقش جوکر بود.

مجله خبری اینترنتی “Screen Rant” اعلام کرد

که به دلیل این که فیلم جوکر ۲۰۱۹ داستانی مجزا دارد

واکین فینیکس نیاز نیست در ادامه ای از فیلم ظاهر شود, مثل پیشنهادات کمپانی مارول نخواهد بود.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

تولید فیلم جوکر | بخش سوم

فینیکس هم اظهار داشت, وقتی که از این فیلم باخبر شد , خیلی هیجان زده شد چون همان نوع فیلمی بود که به دنبالش بود. از آن به عنوان فیلمی منحصر به فرد که شبیه بقیه فیلم های استودیویی نیست یاد کرد. بعد از شکست مالی و انتقاد هایی که از فیلم “Justice League (2017)” شد. Jon Berg جایگزین Walter Hamada به عنوان مدیر تولید فیلم های دی سی در کمپانی وارنر شد.

پیشنهاد ویژه : غول چراغ جادو در موسیقی فیلم علاءالدین (Aladdin)

 

انتظار می رود فیلم جوکر در سال ۲۰۱۹ منتشر شود.

این فیلم با بودجه ۵۵ میلیون دلاری ساخته شده است.

این فیلم بودجه پایینی نسبت به فیلم های دیگر دنیای دی سی دارد.

در جولای ۲۰۱۸ واکین فینیکس به عنوان بازیگر اصلی انتخاب شد. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم جوکر را حتما دانلود نمایید.

 

فیلمبرداری

فیلمبرداری از ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۸ در نیویورک تحت عنوان کاری “Romeo” اغاز شد. مدتی کوتاه بعد از معرفی فیلم De Niro, Brett Cullen, Shea Whigham, Glenn Fleshler, Bill Camp, Josh Pais و Douglas Hodge به فیلم اضافه شدند. بردلی کوپر هم به عنوان تهیه کننده به فیلم اضافه شد. مدیر فیلمبرداری “Lawrence Sher” نام داشت. که قبلا با فیلیپس در فیلم “Hangover” با هم همکاری داشتند.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

در ۲۲ سپتامبر , یک سکانس که در آن اعتراضات خشونت بار رخ می دهد در بروکلین فیلمبرداری می شود.

با این حال ایستگاه تغییراتی در آن داده شده بود که شبیه پارک بدفورد باشد.

در اواخر سپتامبر ۲۰۱۸ سکانس های دزدی فیلم در خیابات کویینز فیلمبرداری شد.

ان طور که گفته شده است در طول فیلمبرداری فیلیپس کل فیلمنامه را باز نویسی کرده است.

به دلیل این که فینیکس برای فیلم وزن زیادی را کم کرد.

 

بعد از آن فیلمبرداری به نیوجرسی منتقل شد. در ۳۰ سپتامبر فیلمبرداری در آنجا اغاز شد. فیلمبرداری در خیابان نیوآرک ۱۳ اکتبر اغاز شد و تا ۱۶ اکتبر به طول انجامید. و فیلمبرداری به طور کامل در ۳ سامبر ۲۰۱۸ خاتمه یافت.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

ایده های من از تریلر اخر منتشر شده از فیلم جوکر ۲۰۱۹

خب هم اکنون تریلر جدید فیلم جدید جوکر منتشر شده و فیلم جوکر یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ برای من و مطمئنا خیلی از شما دوستان می باشد. در ابتدا با یکی از بهترین بازیگران حال و حاضر هایوود شروع کنیم, که در نقش یکی از محبوبترین کاراکتر های همه دوران های من بازی کرده است.

 

بخش اول

ابتدای تریلر شاهد این هستیم که این کاراکتر, کودکی را به خنده در می آورد.

بعد مادر کودک برمیگردد و میگوید میشه بس کنی! .

تقریبا میشه گفت مشکل رفیقمون از کجا شروع میشه, پیش خودش میگه من کودکی خوبی نداشتم

و الان هم نمیتونم با کودکان ارتباط برقرار کنم, زدگی بزرگسالی هم به گند کشیده شده!

پس بیا برگردیم به روزگار ساده تر و بنیادی ساده تر داشته باشیم.

همین ابتدای تریلر اشتیاق دانلود فیلم جوکر در تمامی بینندگان بوجود امده.

 

زمانی که تریلر سکانسی را نشان می دهد که کاراکتر جوکر پیش روانپزشک است و دیالوگ غمناکی می گوید: “تنها چیزی که دارم افکار منفی است” . یک جورایی میشه پشت پرده رو دید, میشه رفیقمون رو شناخت, جوکر هنوز یک انسان هست و از جایی امده که به او ضربه شدیدی وارد شده, هرچی که تریلر جلوتر می رود, کتک خوردن های بیشتر این کاراکتر را نشان می دهد. رابرت دنیرو هم اونو مسخره میکنه.

 

وقتی که کاراکتر رابرت دنیرو رو روی استیج نشان می دهد, انگار در حال رقص بوده (دوست دارم ببینم چه طور رقصی داشته!). این نشان می دهد که جوکر میزبان بزرگترین شوی روی کره زمین است. موسیقی متن فیلم جوکر هم باید بخش خوبی از فیلم را تشکیل داده باشد.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

بخش دوم

وقتی که کاراکتر جوکر در میان جمعیت دلقک ها به عنوان “ارتور فلک” دیده میشود.

ایا جمعیت دلقک ها باعث می شود که او جوکر شود یا جوکر به مردم این الهام را می دهد که دلقک شوند! اون یک مشت ادم دیوانه را پیدا می کند که به دنبال رهبری هستند, او پیش خودش می گوید من خواهم بود!

 

در تریلر شاهد حرکت خیلی ترسناک و چندش اوری از کاراکتر جوکر بودیم,

به نظرم, در این سکانس میشه روح ترسناک این کاراکتر را به خوبی دید.

در تریلر اخر فیلم Joker یک سکانس هست که کاراکتر جوکر خنده هایی انجام می دهد

که به نظرم هیچ روحی در پشت انها نبود, انگار اون یک ادم معمولی است که در حال ادا در اوردن خنده های کسی است.

حتی خنده های جوکر که هیث لجر در فیلم شواله تاریکی داشت,

به دلیل وجود موضوضعی خنده دارد بود و او از خنده اش لذت می برد,

اما در اینجا این موضوع صادق نیست. بعد که به این موضوع فکر کردم گفتم اون یکی هیولا هست

چه چیزی باعث ان خنده ها می شود, موضوع های خبیثانه.

اون یک ادم بی احساس است که تظاهر به خندیدن می کند.

 

در پشت ان چیزی وجود ندارد. در کل این موضوع در تریلر چیز جالبی بود. روح فیلم هم بر همین موضوع دلالت دارد, کاراکتر جوکر تنها چیزی که دارد افکار بد است. اما در زمانی که مشت به صورتش برخورد می کند به نظر میاد خنده هایش رو از روی علاقه انجام می دهد. موسیقی متن فیلم جوکر را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

بخش سوم

اخرین دیالوگی که در فیلم جوکر گفته شد, رو خیلی دوست دارم. “وقتی میرم روی صحنه میشه من رو با عنوان جوکر معرفی کنی“. بخشی از وجودم, وقتی که تریلر رو تماشا کردم دوست داشتم این بخش رو در فیلم می دیدم. نکته اینجاست, که شهر گاتهام خواهد فهمید که بالاخره جوکر چه کسی هست. عاشقش اینجا هستیم که میدونی جوکر یک بلایی سر رابرت دنیرو می آورد.

 

چیزی که من رو درباره این فیلم نگران میکند, کارگردان تاد فیلیپس است.

او تا به امروز فیلمی را ارائه نداده که جاذبه و قدرت و بار محتوایی بالایی داشته باشد,

اما داخل فیلم ادم حس میکند با کاری قوی رو به رو است.

بیخیال, شاید موقعیتش براش پیش نیامده.

از این موضوع خوشم اومد این تریلر اخر بود, کلا دو تریلر برای فیلم ارائه شد, روش سنتی,

خبری از ۹ هزار تا تریلر مختلف نبود که تمام سرنخ های فیلم را به بیننده بدهد.

فقط دو تا تریلر, تیزر تریلر و فاینال تریلر, همین.

 

از ظاهر قضیه مشخص است بازیگری و داستانی که با ان رو به رو هستیم, نویدبخش فیلمی عالی و سطح بالا می باشد. یکی از مورد انتظارترین فیلم امسال برای من هست. امیدوارم در پایان سال یکی از بهترین فیلم های سال برای من باشد.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

بخش پایانی

در سطح اینترنت گفت و گوهای زیادی شده بود که این فیلم جوکر میتواند اعمال خشونت آمیز با اسلحه را افزایش دهد. اول از همه بازیهای ویدیویی باعث ایجاد اعمال خشونت امیز با اسلحه نمی شوند و این موضوع برای فیلم های سینمایی هم صدق می کند. اگر فیلم های تلویزیونی باعث این موضوع شوند پس بازی های ویدیویی هم باید باعث این موضوع شوند, نمیشه دست چین کرد که کدام یکی باعث این موضوع می شوند. در پایان دانلود فیلم جوکر و دانلود موسیقی متن فیلم جوکر را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

نقد اختصاصی اهنگ های فیلم جوکر

هیلدر گودنادوتیر آلبوم موسیقی متن فیلم جوکر را به صورت تاریک و شوم و نسبتا نگران کننده ساخته است که به راحتی میشه گفت اتمسفری وحشت آوری را ایجاد می کند.

 

Hoyt’s Office

آلبوم موسیقی با ترک “Hoyt’s Office” اغاز می شود. تن مضطرب کننده ای از تمام البوم موسیقی متن در آن وجود دارد. و این تن با ملودی تاریک و افسرده کننده استرینگ نواخته می شود. بعد از گذشت چند ثانیه کاملا مطمئنم چیزی پخش می شود که موسیقی تم اصلی فیلم است. گفتن این موضوع با آن موسیقی آمبینت خالصی که هیلدر گودنادوتیر نوشته است بسیار سخت است.

 

این آلبوم موسیقی متنی است که کاملا مشخص است هدف آن ایجاد اتمسفر است نه اینکه در ان موسیقی تم سنتی وجود داشته باشد. از همین ترک تم ابتدایی دامنه صداهای البوم مشخص است. تنها از تعداد کمی موسیقی ویولن سل استفاده شده است. با وجود ساده بودنش, اما امکان انکار تاثیرگذاری آن وجود ندارد. موسیقی ان چنان نگران کننده است که کاری می کند موی پشت گردن شما سیخ شود.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

Defeated Clown

در ادامه به ترک دوم آلبوم یعنی “Defeated Clown” می رسیم. در این ترک ابزار موسیقی توطئه آمیز دیگری را شاهد هستیم. که عناصر عمیق و روشمند و صداهای درام چوبی در ان دیده می شود. موسیقی ویولن سلی که در ترک ابتدایی شاهد آن بودیم در این ترک مجدد وارد عمل می شود و دو دقیقه و سی ثانیه موسیقی سرد و ترسناکی را خلق می کند.

 

من فکر میکنم کلید حس تعلیق نسبتا استادانه در آن سادگی موسیقیایی است. و این عنصری است که در تمام آلبوم دیده می شود. قطعه “Following Sophie” مثال خیلی خوبی از این موضوع است. با همان موسیقی ضربه ای شوم اغاز می شود و سپس به تدریج ولوم ان افزایش پیدا می کند و تنش هم با موسیقی استرینگ برمیگردد و در ادامه موسیقی وارد حوضه تهدید آمیز می شود. در همه این موارد ان سادگی که از ان یاد کردم وجود دارد. خلاصه پیشنهاد می کنم موسیقی متن فیلم جوکر به به هیچ عنوان از دست ندهید, موسیقی اتمسفریک خارق العاده ای در آن وجود دارد.

 

Meeting Bruce Wayne

در ادامه به ترک قابل توجه “Meeting Bruce Wayne” می رسیم. در این ترک موسیقی ضربه ای تشدید شده, یکبار دیگر به طور اساسی از موسیقی ویولن سل تم اصلی فیلم استفاده شده که موسیقی شوم به شدت اتمسفریکی را خلق می کند. در موسیقی ضربه ای به طور مختصر از موزیک متالیک استفاده شده است که در چند دقیقه ابتدایی در پس زمینه موسیقی دیده می شود.

 

در ادامه ان ترک در مرکزیت ان شاهد دو دقیقه ترکیب موسیقی پرتنش استرینگ هستیم که نقش بسیار پر رنگی را دارد. ترک “A Bad Comedian” اوضاع را کمی آرام می کند و البوم موسیقی را به ریشه اصلی موسیقی ویولن سل خود برمیگرداند قبل از اینکه دوباره شاهد افزایش تنش در ترک “Arthur Comes to Sophie” باشیم. درام های چوبی بلندتر از همیشه برگشته اند موسیقی ویولن سل با استرینگ همراهی می شود و یک ترک ویژه و غیر قابل توصیفی را ارائه می دهند.

 

Penny Taken to the Hospital

در ادامه با ترک “Penny Taken to the Hospital” رو به رو می شویم, هم اکنون استرینگ سرعتی پرچمدار موسیقی است که با موسیقی ویولن سل سولو جدی ترکیب می شود. جالب است موسیقی تم اصلی کاملا در اینجا حضور ندارد و غایب است. در اینجا موسیقی ویولن سل در اتمسفری پرتنش تر نواخته می شود تا اینکه به صورت تماتیک باشد.

 

حالا که نشانی از موسیقی تماتیک نیست موسیقی با ترک “Subway” بیشتر وارد حوضه تاریک خود می شود, تقریبا میشه گفت از استرینگ ترسناک تشکیل شده است, تا اینکه به حالت روشمند و دارام خود برمیگردد. ددر ادامه با ترک “Bathroom Dance” اوضاع به اوج خود می رسد, جایی که موسیقی تم سولو تم اصلی به تاریکترین حالت خودش میرسد. اما اینبار شاهد وکال و شدی و عمیقی هستیم. در پس زمینه موسیقی استرینگ تهدید آمیزی وجود دارد. به نظر می آی شیطان بر این قطعه حکم فرما است!!

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

Escape from the Train

البوم با ترک “Escape from the Train” نزدیک است که با خاتمه برسد. تقریبا میشه گفت با ترک اکشنی رو به رو هستیم که به طور سنگین با استرینگ سنگین و پرتنش و به صورت دراماتیک نواخته می شود. موسیقی سرعتی ضربه ای که با طبل های چوبی نواخته می شوند. در اینجا اتمسفر تمرکز زیادی بر روی ایجاد حس ناراحتی و نگرانی دارد. یک بار دیگر موسیقی تم اصلی به طور کامل غایب است.

 

Call Me Joker

در این لحظه با ترکی رو به رو هستیم که کاملا فاکتور زیبایی بدون فیلم را دارد و آن ترک پایانی آلبوم یعنی “Call Me Joker” می باشد. در اینجا اوضاع به حداکثر خودش می رسد, که در ان طبل روشمند و ویولن سل تماتیک و اخرین نمایش خود را اجرا می کنند. آن استرینگ عصبانی که قبلا نشانه هایی از آن را به طور مختصر شاهد بودیم در دقایق پایانی به همراه موسیقی ویولن سل و طبق اجرایی را انجام می دهند.

 

سخن پایانی

به طور کلی, دو تفکر درباره موسیقی متن فیلم جوکر دارم, هیلدر گودنادوتیر دنیای موسیقیایی ترسناک و شگفت انگیزی را برای فیلم Joker خلق کرده است, که در نقاطی گوش دادن به آن به شدت نگران کننده است. البوم موسیقی متن به خوبی فرو رفتن در تاریکی را به نمایش می گذارد. انگار خود موسیقی هم در طول ۴۰ درقیقه زمان پخشش به شیطان بزرگی تبدیل می شود.

 

به نظر من این استایل خاص البوم به عنوان تجربه البومی به خوبی جواب نمیدهد. تقریبا میشه گفت فقط بر روی بعد تاریک و سرشار از تعلیق داستان تکیه دارد. با اینکه هنوز فیلم را تماشا نکرده ام فکر میکنم به خوبی در خدمت فیلم خواهد بود. متاسفانه از فاکتور زیبایی بدون فیلم برخوردار نیست. اتمشفری که ایجاد می کند خارق العاده است اما از نظر بعد تماتیک و ایجاد حس لذت نسبت به موسیقی از فقدان کامل رنج می برد.

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

اطلاعات کامل در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم جوکر | آلبوم اصلی

۱) – Hoyt’s Office
۲) – Defeated Clown
۳) – Following Sophie
۴) – Penny in the Hospital
۵) – Young Penny
۶) – Meeting Bruce Wayne
۷) – Hiding in the Fridge
۸) – A Bad Comedian
۹) – Arthur Comes to Sophie
۱۰) – Looking for Answers
۱۱) – Penny Taken to the Hospital
۱۲) – Subway
۱۳) – Bathroom Dance
۱۴) – Learning How to Act Normal
۱۵) – Confession
۱۶) – Escape from the Train
۱۷) – Call Me Joker

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

ترک لیست اهنگ های فیلم جوکر | Joker: Songs from Live! with Murray Franklin

۱) – The Live! with Murray Franklin Theme (From Joker) – Ellis Drane and his Jazz Orchestra – 0:51
۲) – If You’re Happy and You Know It (From Joker) – Chaim Tenenbaum – 1:24
۳) – That’s Life (From Joker) (Instrumental Version) – Ellis Drane and his Jazz Orchestra – 2:49
۴) – Smile (From Joker) (Instrumental Version) – Ellis Drane and his Jazz Orchestra – 0:33
۵:۳۷

دانلود موسیقی متن فیلم جوکر (Joker)

ترک لیست اهنگ های فیلم جوکر | آلبوم غیررسمی

۰۱ – Jimmy Durante – Smile (From United Artists Film ‘Modern Times’)

۰۲ – The Guess Who – Laughing

۰۳ – Frank Sinatra – Send In The Clowns

۰۴ – Hildur Guðnadóttir – Defeated Clown

۰۵ – Fred Astaire, Johnny Green & His Orchestra – Slap That Bass

۰۶ – Etta James – Stormy Weather

۰۷ – Tony Bennett – Put on a Happy Face

۰۸ – Frank Sinatra – That’s Life

۰۹ – The Doors – People Are Strange

۱۰ – Claude Bolling – Temptation Rag

۱۱ – Hildur Guðnadóttir, Johann Johannsson – Rooftop

۱۲ – Jackson C. Frank – My Name Is Carnival (2001 Remaster)

۱۳ – Mantovani & His Orchestra, Sammes Chorus and Singers – Toy Waltz

۱۴ – NDR RADIOPHILHARMONIE – The Night Watchmen – Skating – Intruders

۱۵ – Ray Davies and His Button Down Brass – Spanish Flea

۱۶ – The Champagne Music of Lawrence Welk. Vocal chorus Walter Bloom – The Moon Is A Silver Dollar

۱۷ – The Main Ingredient – Everybody Plays the Fool

۱۸ – Gary Glitter – Rock & Roll Part 2

۱۹ – Cream – White Room

۲۰ – Hildur Guðnadóttir – Call Me Joker

۲۱ – Joy Division – Atmosphere

۲۲ – Bee Gees – I Started A Joke

۲۳ – Pink Floyd – Brain Damage

۲۴ – Donovan – Hurdy Gurdy Man

۲۵ – Patsy Cline – The Wayward Wind

Hoyt’s Office

Call Me Joker

———————–

آلبوم اصلی

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————–

Joker: Songs from Live! with Murray Franklin

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————–

آلبوم غیررسمی

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

7 اکتبر 2019 215,343 views 101
نظرات

El 2019/10/07

تشکر

admin 2019/10/07

خواهش میکنم

alireza 2019/10/08

فوق العاده زیبا.
با آهنگ call me joker و رقص فونیکس در سکانس اخر فیلم خود به خود آدم بغضش میگیره.سپاس از سایت دریم موزیک

admin 2019/10/08

خواهش میکنم قربان

احمد میرزایی 2019/10/10

ممنون از سایت خوبتون

admin 2019/10/10

لطف دارید

جهان 2019/10/12

سلام
می خواستم بدونم این کیفیت ۲۴ bit واقعیی هست و از سورس مطمئن هست یا فقط کانورت شده ،؟؟
به هر حال باز هم ممنون از شما

admin 2019/10/12

سلام. کیفیت واقعی واقعی بدون هیچ کانورتی است.
فقط برای تجربه کیفیت اصلی نیاز به هدفون یا هنزفری قوی دارید.

مهران 2019/10/20

اسپویل
قسمت پایانی فیلم وقتی جوکر روبروی روانشناسه یه آهنگ میخوانه که زیرصدا هم پخش میشه ؛ اسم آهنگ و خوانندش چیه

admin 2019/11/14

سلام. نام اهنگ: That’s Life خواننده: Frank Sinatra

S.r 2019/10/21

چقدر بغض کردم با اهنگ bathroom dance
واقعا فونیکس یه جوکر درخور طرفدارای دو اتیشه هیث لجر بازی کرده
ممنون از سایت توپتون

you can call me joker 2019/10/23

ممنون. بسیار زیبا

admin 2019/10/23

خواهش میکنم دوست گرامی

2019/11/13

اسپویل
سلام آهنگ سکانس اخر که خود جوکر چند کلمشو میگه اسمش اهنگ

admin 2019/11/14

سلام. نام اهنگ: That’s Life خواننده: Frank Sinatra

صادق 2019/11/13

ممنون از شما. عالی. من موزیک جوکر رو دانلود کردم و باید از زحمات شما تشکر کنم.

Nasrin 2019/11/14

این فیلم عالیه من عاشقش شدم
بخصوص کاراکتر اصلی فیلم حرف نداره
آهنگشم نگم براتون❤❤❤🌷

Pishtaz 2019/11/14

اسپویل

سلام ممنون از اطلاعاتتون اخر فیلم که جوکر با روانپزشک حرف میزنه و روان پزشک میگه بچی میخندی میکه تو درک نمیکنی و یه اهنگ پلی میشه که طرف میگه این زندگی خنده داره و… میخواستم ببینم اسم این اهنگ چیه ممنون

admin 2019/11/14

سلام. نام اهنگ: That’s Life خواننده: Frank Sinatra

یلدا 2019/11/16

سلام روزتون بخیر توی فیلم جوکر یه قسمتی که داره ارایش میکنه صورتش و یه اهنگ میذاره داره میرقصه کلمه های drem و shut me هست من اون اهنگ و میخوام خواننده مرد میخونه و کنارش همخوانی چند تا خانوم هست ممنون میشم بهم بگید البته صداش خیلی شبیه خواننده معروف frank sinatra هستش ولی اهنگ thats life nist

admin 2019/11/16

سلام روز شما هم بخیر
تا جایی که اطلاع دارم کلا دو تا اهنگ از frank sinatra در فیلم هست که یکیش thats life هست و دیگری اهنگ Send In the Clowns

یلدا 2019/11/16

آهنگ thats life و با همون ورژن توی فیلم میخوام

admin 2019/11/16

متاسفانه اهنگ با کلام در سایت قرار نمیگیره, لطفا از طریق یوتیوب به این اهنگ گوش کنید.

علی علیزاده 2019/11/23

از نحوه بازتاب فیلم توسط شما سپاس‌گزارم.
فیلمی به جد قوی و متفاوت

admin 2019/11/23

خواهش میکنم دوست گرامی

مصی 2019/11/23

سلام ببخشید اسم اهنگی که جوکر روی پله ها باهاش می رقصه چی هست؟

مصی 2019/11/23

ادمین همه را جواب دادی به ما رسید جواب نمی دید؟؟؟؟>>>!!!!

admin 2019/11/23

متاسفانه اسم این اهنگ رو نمیدونم, در چند روز اینده بازم به اینجا سر بزنید, بررسی انجام میدم اگر نتیجه بخش بود همین جا خدمتتون اعلام میکنم.

MOhamad 2019/11/24

Rock ‘n’ Roll (Part 2) – Gary Glitter

MR.hos 2019/11/24

اسم آهنگ رقصیدن جوکر رو پله ها
Gary glitter Rack and Roll part2

MR.ho.s 2019/11/24

اهنگ رقصیدن جوکر رو پله ها Rock and Roll part2
Gary Glitter

آراد 2019/11/24

باسلام و عرض خسته نباشید‌.
خطر اسپویل فیلم جوکر:
.
.
.
اونجایی که آرتور میره تو برنامه موری فرانکلین و میگه من اون سه نفرو کشتم،یه جایی قبل اینکه آتور به موری بگه “با یه لطیفه دیگه چطوری”یه لحظه ریتم آهنگ تند میشه و صدای طبل زدن یا دست زدن یا یه همچین چیزی درست یادم نمیاد،میادش.اون مربوط به کدوم ساندترکه؟ممنون میشم پایخ بدین
باتشکر

admin 2019/11/24

سلام تشکر.
باید بررسی کنم طی چند روز اینده بهتون اطلاع میدم.
نظرتون رو منتشر کردم بقیه دوستانی که اطلاع دارند بهتون پاسخ بدن.

admin 2019/11/25

احتمالا یکی از دو ترک زیر باید باشد. به طور کامل به آنها گوش دهید: learning how to act normal و confession

MOhamad 2019/11/25

اون قسمتی که آراد اشاره میکنه توی آلبوم نیست انگار

مهراد 2019/11/25

آهنگ های کلاسیک فیلم که در آلبوم نیست

وحید صالحی 2019/11/25

اونجا که یه ساعت و ۲۴ دقیقه از فیلم رفته جوکر موهاشو سبز میکنه و ارایش میکنه اون اهنگو نذاشتی اون خوبه

محمد عرفان 2019/11/29

سلام ببخشید اون آهنگیو میخوام که آخر فیلم خوده جوکر باش میخونه

Eisa 2019/11/29

اسم اون آهنگی که تو سکانسی که تو ماشین پلیس دارن میبرنش رو میگید . ممنون

admin 2019/11/29

سلام
اهنگ: White Room
خواننده: Cream

سحر 2019/11/30

بسیار سپاسگزارم

Artin 2019/12/02

با سلام،ببخشید اون آهنگی که جوکر پشت پرده برنامه موری فرانکلین بود بعد یه رقصی پشت پرده انجام داد اسم آهنگه چی بود

admin 2019/12/02

سلام به احتمال زیاد:
اهنگ : Smile (From Joker) [Instrumental Version]
هنرمند : Ellis Drane و باند ارکسترای جاز وی

امیر 2019/12/02

باسلام اسم آهنگ تول فیلم که جوکر با تابلو میرقصه چیه

admin 2019/12/02

سلام, اسم اهنگ : Temptation Rag
هنرمند : Claude Bolling

luckdown 2019/12/03

عالی بود هم داستان فیلم هم موسیقی متنش و صد در صد بازیگری عالی فینیکس ، شاید اسکارو بگیرع امسال
مرسی ♥♥♥

admin 2019/12/03

ممنون از نظرتون.

رضا 2019/12/04

آهنگی که آخر فیلم روی ماشین ایستاده و مردم تشویقش میکنن نیست توی این آهنگا . ممنون میشم اون رو پیدا کنین

Mohammad 2019/12/05

سلام
میشه بگید اسم اون آهنگی که قبل از اینکه پلیسا دنبالش میکنن چیه؟

admin 2019/12/05

سلام , سه البوم از فیلم قرار دادیم که تمامی اهنگ های داخل فیلم را شامل می شوند, این سه البوم را دانلود کنید به احتمال ۹۹ درصد ترک مورد نظر شما در انهاست

متین 2019/12/06

آقا لینک دانلودش کجاست ؟؟

admin 2019/12/06

یه کم برید بالاتر, صفحه رو آروم جا به جا کنید, ۶ تا لینک دانلود قرار گرفته.

حمید 2019/12/06

سلام.خدا خیرت بده کامل و جامع بود.فیلم قوی نبود اما بازیه بازیگر نقش اصلی شاهکار بود

shakiba 2019/12/07

چرا روی لینک دانلود میزنم باز نمیشه؟ 😭😭😭

admin 2019/12/29

به راحتی میشه دانلود کرد.

shakiba 2019/12/07

روی لینکاش میزنی سایتیرو میاره که لینکارو کوتاه میکنه. میشه تو کانال تلگرامتون به صورت فایل زیپ بزارین ؟!!!لطفااا

admin 2019/12/07

داخل صفحه لینک کوتاه بر روی ادامه کلیک کنید لینک دانلود بالا میاد

آرمین 2019/12/09

این اهنگو وقتی گوش میدم پرنده هام هم بیقرار میشن

شاهین زندی 2019/12/10

سلام ممنون از سایت خوبتون اون قسمتی که جوکر در آخرای فیلم تو ماشین پلیسه دارن میبرنش اسم اون آهنگی که میزاره چیه آهنگ شادیم هست

admin 2019/12/10

سلام ممنون
اسم اهنگ: White Room
هنرمند: Cream

mo 2019/12/11

ببخشی اهنگی که وقتی اون ۳نفرو میکشه بعد میره تو دسشویی میرقصه یه موزیک بیکلامه با ویالون میشه اسمشو بگین یه دنیا ممنون میشم

mohammad ahmadi 2019/12/11

سلام لطفا میشه اسم اهنگی که جوکر بعد کشتن اون ۳نفر میره داخل توالت میرقسه باش اهنگ بیکلام با ویالونه میشه اسمشو بگین ممنون میشم

admin 2019/12/11

سلام روز بخیر, اسم اهنگ Bathroom Dance

سامان حیدری 2019/12/12

چجوری اهنگو دانلود کنیم

admin 2019/12/12

روی لینک کلید کنید, وارد صفحه تبلیغات میشید, بعد روی “برای ادامه اینجا کلیک کنید” کلیک کنید, صفحه بعد روی “ردکردن تبلیغ و مشاهده لینک” کلیک کنید. به همین سادگی

زرتشت 2019/12/14

خسته نباشید کارتون عالیه خیلی وقت بود دنبال اهنگه اخرش میگشتم 👍👍

admin 2019/12/14

ممنون لطف دارید قربان

مهرزاد عباسی 2020/01/02

سلام میشه اون موسیقی ای که تیتراژ برنامه جوری فرانکلین بود و بعدش آرتور می خواست مامانش رو ببره تو اتاقش رو هم می ذارین

admin 2020/01/02

سلام, تمامی موسیقی ها گذاشته شده, هر اهنگی داخل فیلم باشه باید داخل یکی از این سه آلبوم قرار داشته باشه.

مارکو مارکو 2020/01/06

چرا برام دانلود نميشه

admin 2020/01/06

سلام . لینک ها تست شد هیچ مشکلی وجود ندارد

Samix 2020/01/11

لینک سوم مشکل داره

admin 2020/01/11

قربان تست شد, تمامی لینک ها به خوبی کار می کنند

Samix 2020/01/11

ممنون از شما وسایت خوبتون

Mohammad 2020/01/23

خیلی خیلی عالی

admin 2020/01/23

ممنون

مهدی 2020/01/24

سلام ببخشید اونجابی که داره موهاشو میشوره اسم آهنگش چیه

امین بنی جمالی 2020/01/25

Fabulous website, Well done

admin 2020/01/25

thank you

سهیل 2020/02/09

خسته نشدی اینقدر تایپ کردی
ولی باز ممنون

B. M 2020/02/19

فوق العاده!

faraz 2020/02/20

سلام وقتی جوکر سوار ماشین پلیس هست اسم اون اهنگ چیه

admin 2020/02/20

سلام, در نظرات بالا اطلاع داده شده:
اهنگ: White Room
خواننده: Cream

امیرحسین 2020/03/08

واقعا دمتون گرم انیدوارم همیشه پر انرژی و سلامت باشید❤

امیرحسین 2020/03/08

واقعا دمتون گرم امیدوارم همیشه پر انرژی و سلامت باشید
با تشکر

admin 2020/03/08

ممنون از انرژی مثبت

Nasrin 2020/04/07

با دیدن این فیلم بدجور شیفته کارکتر اصلی فیلم شدم همچنین موسیقی روی فیلم نحوه اجرا همش عالیع حرف نداره🌷❤

Arian 2020/04/09

سلام میخواستم بدونم اون آهنگی که آخر فیلم جوکر بعد از تصادف روی ماشین میرقصه چیه؟ من خیلی دنبال اون ترک گشتم ولی پیداش نکردم

abolfazlvafai 2020/04/17

عالیه انشالله موفق باشید🙋

آرمین 2020/04/21

بگم عالیی دروغه…
بگم خیلی عالی بازم دروغه…
خیلی قشنگ خیلی خیلی عالییییییییییی بووووود

آرمین 2020/04/21

عالییییی

king 2020/04/22

Beautiful

A 2020/04/22

ممنون از سایت خوبتون

امین 2020/06/10

سلام اون اون که که توی تلوزیون پخش میشه و جوکر با اسلحه میرقصه و اشتباهی شلیک میکنه چیه؟

امین 2020/06/10

سلام اون آهنگ که توی تلوزیون پخش میشه و جوکر اشتباهی تیر میزنه تو خونه و مادر میپرسه که این این صدای چی بود اسم این اهنگ چی بود

admin 2020/06/10

سلام، تمامی آهنگ های فیلم قرار گرفته، باید اهنگ مورد نظر شما در آنها قرار داشته باشد.

غزل رجب زاده 2020/08/12

این آهنگساز آهنگساز عالی هست مخصوصا تو این فیلم و فیلم چرنوبیل و ممنون از سایت خوبتون که آهنگ های بی کلام رو میزارید .

سعید 2020/08/30

ممنون ازتون

مجتبس 2020/09/15

عالی بود
ممنون از لیستتون واقعا مفید بود

محمد 2021/03/01

اون جایی که با کلت اون سه رو میکشه بعدش فرار میکنه دستشویی میرقصه اونجا یه آهنگ پلی میشه اون چیه

ریخانه 2021/03/06

موزیکی که در سریال آقازاده پخش شد اسمش چیه؟ واس جوکر بود ولی اسمش رو هرچی گشتم پیدا نکردم 😢