فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

دانلود موسیقی متن فیلم Nobody 2021 (هیچکس) اثری از David Buckley (دیوید باکلی)

دانلود آهنگ های فیلم Nobody به همه کاربران پیشنهاد می شود

دانلود موسیقی متن فیلم Nobody (هیچکس)

آهنگساز: David Buckley

آلبوم: Nobody

سال: ۲۰۲۱

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن بازی Little Nightmares 2

دانلود موسیقی متن فیلم Nobody (هیچکس)

نقد اختصاصی فیلم Nobody

سلام و درود بر دوستداران وب سایت دریم موزیک امروز با شما هستیم با نقد اختصاصی فیلم جدید Nobody امیدواریم از مطالعه این نقد لذت کافی را ببرید و همچنین دانلود موسیقی متن فیلم Nobody مورد قبول و رضایت شما واقع شود. فیلم Nobody کاری از کارگردانی فیلم Hard-re Henry و هنرنمایی باب اودنکرک در نقش شخصی که کسی از او خوشش نمی آید! او یک زندگی معمولی و یک خانواده خوب و همسر و دو فرزندی که آنها را دوست دارد، دارد. در نقش پدر مسن او هم کریستوفر لوید بازی میکند. اما داستان به اینجا ختم نمی شود و یک قضیه ای پشت این زندگی وجود دارد، مشخص است که این کاراکتر چیزی را مخفی میکند، شاید گذشته ای که از آن خبر نداریم.

بعد از تعدادی بدبختی که بر سر این کاراکتر می آید، ما متوجه می شوید او اصلا هیچکس به حساب نمی آید! در حقیقت او مهارت های خاصی دارد و این مهارت ها را بر سر تعدادی آدم بد خالی می کند.

پیشنهاد ویژه: دانلود موسیقی متن فیلم Army of the Dead

 

فیلمی منحصر به فرد نیست اما ….

اصلا نمیتوان گفت که این فیلمی تازه و منحصر به فرد است، از جنبه های مختلف فیلمی است که نمونه آن را بسیار تا بسیار دیده ایم. نویسنده این فیلم دریک کلدستاد نویسندگی یه قسمت قبلی سری فیلم های جان ویک را نوشته است، از جنبه های مختلفی میتوان گفت این فیلم کپی پیسی متفاوت از فیلم جان ویک است. شاهد شخصی میان سال هستیم که اینبار خانواده ای دارد به جای اینکه کاملا تنها باشد، گذشته خشونت باری دارد و پای سازمانی وسط است که ما چیز زیادی از آن نمیدانیم اما در ادامه فیلم چیزهایی را کشف میکنیم.

دانلود موسیقی متن فیلم Nobody (هیچکس)

به خاطر شرایطی که برای این کاراکتر بوجود می آید مجدد در میانه این دنیای خشونت بار قرار میگیرد و باید از تمام توانایی هایش برای محاظفت از افرادی که دوست دارد یا خودش استفاده کند. از طرق مختلف میتوان یک آن را فیلمی جان ویکی دانست حتی در زیرزمین خود طلا دارد! چیزی که این فیلم را منحصر به فرد می کند انتخاب بازیگری منحصر به فرد آن است به خصوص انتخاب باب اودنکرک در نقش اصلی، نقشی که هیچوقت فکر نمیکردم او بازی کند و در این نقش به شدت می درخشد، نه تنها اجرای بسیار سرگرم‌کننده و کمدی دارد بلکه خیلی هم خفن است! و بیشتر بدلکاری ها را در شات های طولانی خودش اجرا میکند.

 

شما شاهد این شخصی هستید که افراد مختلف را به شکل وحشتناکی می کشد و تماشای اجرای او بسیار لذت بخش است. همین که او در این نقش بازی میکند میتواند دلیل خوبی برای شما باشد تا این فیلم تماشایی را ببینید و همچنین پیشنهاد می شود موسیقی متن فیلم Nobody را از دست ندهید. بسیار دوست دارم بازی های بیشتری از او در چنین نقش هایی ببینم.

 

بازیگری های غیرقابل پیش بینی

این چیزی است که اخیرا شبیه آن را زیاد دیده ایم، یعنی بازیگری که او را در نقش های خاص دیده ایم، آن را در چنین نقش های سنت شکنانه ای (چه کلمه ای ساختم!! :))) میبینیم. نمونه مشابه آن کوین جیمز در فیلم Becky . از آن دست بازی هایی نیست که ما آن را بتوانیم پیش بینی کنیم. مورد دیگری که از بازی او در این فیلم دوست دارم این است که او مثل دقیقا شخصیت فیلم های جان ویکی را ندارد، اینطور نیست همینطوری دستش را در هوا بچرخاند و همه بمیرند، بلکه خودش هم خیلی زیاد کتک میخورد.

 

او در طول فیلم مکررا از پنجره شیشه ای به بیرون پرت می شود و استخوان های زیادی شکسته می شوند. در نتیجه آسیب‌پذیری هایی دارد و بعد انسانی را میتوان در او دید و میتوان بیشتر با آن ارتباط برقرار کرد. عاشق فیلم های جان ویک هستم اما در کیانو ریوز هم چنین چیزهایی دیده می شود، با اینکه در کارش بسیار ماهر است اما در موقعیت هایی بسیار ناامید به نظر میرسد.

 

اینجا در فیلم Nobody به نظر میرسد اینکار برای کاراکتر باب اودنکرک کار سخت‌تر است چون سنش بیشتر است و اوطوری که باید و شاید ماهر نیست، بیشتر کاراکتر حل کننده ای دارد یعنی مثلا وارد خانه ای می شود و مطمئن می شود طرف طلبش را بپردازد! با اینکه در کشتن تبهر دارد اما کار ساده ای برای او نیست و این موضوع کاراکتر او را جالب کرده است. آهنگ های فیلم Nobody را به دوستان خود معرفی کنید

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Cruella

دانلود موسیقی متن فیلم Nobody (هیچکس)

چی باعث شده است فیلم Nobody موفق باشد؟

همچنین باید بگم دیدن کریستوفر لوید در حال انجام اون کارها در فیلم بسیار برای من جالب توجه بود و زیاد واردش نمیشم چون به نظرم خودتون ببینید بیشتر حال خواهید کرد! به طور کلی چیزی که باعث شد این فیلم موفق باشد، انتخاب بازیگران آن بوده است و کارگردانی خوبی را هم در آن شاهد هستیم، اکشن فیلم به خوبی فیلمبرداری شده است. سکانس های هیجان انگیز بسیاری در این فیلم دیده می شود.

 

آدم بده داستان به شکل باورنکردنی ضعیف است! شخصیت مضحک رقصنده خواننده ای دارد که اگر حرف اشتباهی بزنید شما را می کشد، حتی با اینکه در پایان بیشتر او را میدیدم تاثیر زیادی در فیلم نداشت انگار بود و نبودش اتفاق زیادی به همراه نداشت، انگار حضور این آدم بده داستان تصادفی بوده است! اتفاق مشابه آن در سری فیلم های جان ویک هم رخ داده است، سگ آدم اشتباهی را کشتند و او در پی انتقام است!

 

در این فیلم کمی متفاوت است و شروع ان با دستبندی شروع می شود اما در ادامه به همان اتفاق فیلم جان ویک منجر می شود. برای اینکه اتفاق اصلی داستان رخ دهد باید اتفاقاتی به صورت اتفاقی رخ دهد!!! (چی گفتم!) به نظر میاد از جنبه نویسندگی به اندازه کافی روی آن کار نشده است، اصلا عمقی در داستان دیده نمی شود، کاراکترهای کمی بودند که به آنها اهمیت دهم. به طور کلی فیلم سرگرم‌کننده ای است که گه گاهی خنده دار هم می شود. تماشای باب اودنکرک بسیار جالب توجه است و علاوه بر این دیگر چیز زیادی در فیلم وجود ندارد که جالب باشد و خیلی زود آن را فراموش خواهم کرد. امتیاز -B را برای فیلم Nobody در نظر گرفتم.

دانلود موسیقی متن فیلم Nobody (هیچکس)

ترک لیست موسیقی متن فیلم Nobody

۰۱) – Suburban Disruption
۰۲) – They Know, I Know, You Know
۰۳) – I’m Gonna F-k You Up
۰۴) – We Need A Cat
۰۵) – The Obshak
۰۶) – Kill Box
۰۷) – We Reap What We Sow
۰۸) – The Pillow Wall
۰۹) – Everyone Dies
۱۰) – Nobody

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 ژوئن 2021 26,396 views 0
نظرات