فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman 2022 (سندمن) اثری از David Buckley (دیوید باکلی)

دانلود آهنگ های سریال The Sandman به همه کاربران پیشنهاد می شود

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman (سندمن)

آهنگساز: David Buckley

آلبوم: The Sandman

سال: ۲۰۲۲

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : آهنگ های فیلم Bullet Train

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman (سندمن)

معرفی سریال The Sandman

سندمن سریال درام و فانتزی محصول سال ۲۰۲۲ کشور آمریکا می باشد. داستان سریال سندمن بر اساس کامیکی به همین نام نوشته نویسنده مشهور نیل گیمن در بین سال های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۶ می باشد که از سوی دی سی کامیک منتشر شد. کار توسعه سریال توسط نیل گیمن و دیوید اس گویر و آلن هینبرگ برای سرویس استریم نتفلیکس انجام شد. تولید سریال برعهده کمپانی های دی سی اینترتینمنت و برادران وارنر بوده است. همان طوری از اسم سریال پیداست داستان درباره شخصیتی تخیلی با نام سندمن می باشد و ستاره نقش اصلی تام استوریج و ستارگان نقش مکمل متشکل از بوید هولبروک و ویوینی اشمپونگ و پتون اوسوالد هستند. کار نوشتن موسیقی متن سریال The Sandman را دیوید باکلی انجام داده است.

تلاش ها برای ساخت اقتباسی از سندمن از سال ۱۹۹۱ آغاز شد اما سالهای بسیاری در جهنم تولید قرار گرفت تا اینکه در سال ۲۰۱۳ دیوید اس گویر اقتباس سریالی از این کامیک را به کمپانی برادران وارنر معرفی کرد. گویر و گیمن به همراه جوزف گوردون لویت به عنوان تهیه کنندگان کار معرفی شدند و این در حالی بود احتمال بازیگری و کارگردانی کار هم با جوزف گوردون لویت بود. با این وجود وی به دلیل اختلافات خلاقانه در سال ۲۰۱۶ از پروژه خارج شد. به دلیل اینکه پروسه تولید فیلم طولانی مدت شده بود کمپانی برادران وارنر تمرکز خود را بر روی تلویزیون گذاشتند. در جون ۲۰۱۹ نتفلیکس قرارداد تولید سریال را امضا کرد. فیلمبرداری سریال از اکتبر ۲۰۲۰ تا آگوست ۲۰۲۱ ادامه پیدا کرد.

سرانجام سریال The Sandman در ۵ آگوست ۲۰۲۲ پخش شد و یک قسمت اضافه هم در تاریخ ۱۹ آگوست منتشر شد. در ماه نوامبر ۲۰۲۲ سفارش ساخت فصل دوم سریال داده شد. پیشنهاد میشود دانلود موسیقی متن سریال The Sandman را از پایین مطلب انجام دهید. لازم به ذکر است سریال سندمن به طور کلی با نظرات مثبت رو به رو شده است. ستایش سریال برای بازیگری و طراحی صحنه و لباس و پایبند بودن به محتوی اصلی و جلوه های ویژه بوده است.

پیشنهاد ویژه: دانلود موسیقی متن سریال Wednesday

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman (سندمن)

تولید سریال The Sandman

همان طور که در بالا اشاره شد سالها تلاش بر این بوده تا اقتباسی از رمان سندمن ساخته شود که تولید آن از سال ۱۹۹۰ وارد جهنم تولید شده بود. اولین بار در سال ۱۹۹۱ کمپانی برادران وارنر از نیل گیمن درخواست کردند که نسبت به ساخت اقتباسی از روی کتابش فکر کند. و کار تولید ساخت اقتباس از سال ۱۹۹۶ شروع شد و در ابتدا راجر آوری به عنوان کارگردان انتخاب شد و از تد الیوت و تری روسیو خواسته شد تا فیلمنامه آن را بنویسند. فیلمنامه آنها دو خط داستان سندمن را در یک خط داستانی قرار داده بود و نیل گیمن از اینکار بسیار هیجان زده شده بود که راجر آوری به دلیل اختلافات خلاقانه از پروژه کنار گذاشته شد. پیشنهاد میشود موسیقی متن سریال The Sandman را دانلود نمایید.

در ادامه ویلیام فاکنر فیلمنامه کار را در سال ۱۹۹۸ نوشت و نیل گیمن بعد از دیدن فیلم نامه اینطودچر درباره آن گفت _ نه تنها بدترین فیلمنامه سندمن است بلکه بدترین فیلمنامه ای است که تا به امروز خواندن _ فیلمنامه او تفاوت زیادی با متریال اصلی داشت. بعد از اینکه گیمن فیلمنامه فارمر را مطالعه کرد به این شکل افتاد که سندمن نمی‌تواند اقتباس سینمایی داشته باشد و در سال ۲۰۰۷ اعلام کرد ترجیح میدهد فیلم سندمن وجود نداشته باشد تا فیلم سندمن بدی وجود داشته باشد. و اعلام کرد که احساس میکند زمان ساخت فیلم سندمن دارد فرا می‌رسد.  همچنین اعلام کرد به شخصی نیاز داریم که به همان اندازه پیتر جکسون به ارباب حلقه ها پایبند بود همان طوری که سم ریمی به اسپایدرمن پایبند بود به سندمن پایبند باشد. وی اعلام کرد او می بیند تری گیلان کارگردانی فیلم را انجام دهد، وی اعلام کرد هر زمان تری گیلان اعلام کند که حاضر است کارگردانی فیلم را انجام دهد بی چون و چرا قبول خواهم کرد. در سال ۲۰۱۳ ریاست کمپانی دی سی اعلام کرد فیلم سندمن اولویت ماست به دلیل اینکه چشم انداز آن به اندازه دنیای هری‌پاتر قوی است.

دیوید اس گویر کسی که بر روی چندگانه شوالیه تاریکی کار کرده در سال ۲۰۱۳ اقتباسی از سندمن را به کمپانی برادران وارنر ارائه می دهد. در فوریه ۲۰۱۴ به عنوان تهیه کننده در کنار گیمن و جوزف گوردون لیتو به پروژه اضافه شد و جک ترون  به عنوان نویسنده به فیلم اضافه شد. کمپانی برادران وارنر برنامه ریزی کرده بود که گوردن لیتو ستاره اصلی و به احتمال زیاد کارگردان پروژه باشد. در مارچ ۲۰۱۶ اریک هیزر برای بازنویسی فیلمنامه به پروژه اضافه شد. بلافاصله گوردن لیتو به دلیل اختلاف خلاقیت با کمپانی برادران وارنر از پروژه عقب کشید. در ادامه در ماه نوامبر هیزر فیلمنامه را تحویل داد اما از پروژه خارج شد چون بر این عقیده بود این پروژه باید یک سریال از شبکه HBO باشد. او اعلام کرد من به این نتیجه رسیده ام که بهترین نمایش این پروژه یک مینی سریال از شبکه اچ بی او خواهد بود نه به صورت فیلم نه حتی یک سه گانه . ساختار فیلم سینمایی با این کار همخوانی ندارد. دانلود موسیقی متن سریال The Sandman را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman (سندمن)

اقتباس تلویزیونی

به دلیل روند تولید طولانی مدتی که پروژه با آن رو به رو شده بود در سال ۲۰۱۰ کمپانی دی سی تمرکز خود را بر روی ساخت سریال تلویزیونی کرد. کارگردان سینمایی جیمز منگولد ایده ای از سریال را به HBO ارائه داد و همچنین به طور غیر رسمی درحال گفت و گو با گیمن بود. در سپتامبر ۲۰۱۰ کمپانی برادران وارنر بخش تلویزیون ساخت سریال را در نظر گرفت و در نظر داشت اریک کریپک کارگردانی پروژه را انجام دهد. که بعداً گیمن با این کارگردان مخالفت کرد.

حدود سال ۲۰۱۸ گیمن درحال کار بر روی اقتباس تلویزیونی کتاب Good Omens بود، کتابی که کمک نویسندگی آن را تری پراشت انجام داده بود. زمانی که گویر مجدد به نزد گیمن رفت برای اقتباس تلویزیونی سندمن، در آن زمان گیمن چندین اقتباس سینمایی موفق از جمله سه گانه شوالیه تاریکی. گویر گیمن را به فیلمنامه نویس آلن هینبرگ معرفی کرد. در جون سال ۲۰۱۹ نتفلیکس قراردادی را با کمپانی برادران وارنر بست تا تولید سریال را انجام داد و سفارش ساخت ۱۱ قسمت را داد. ۱۰ قسمت اول با هم منتشر شد و قسمت ۱۱ به عنوان قسمت هدیه منتشر شد. طبق گزارش هالیوود ریپورتر برادران وارنر سریال را به شبکه های مختلف از جمله HBO ارائه داده بودند اما به دلیل بودجه سنگین آن هیچ‌یک قبول نکرده بودند. اما نتفلیکس کار را در دست گرفت. همان طور که گفته شده بود دیوید باکلی کار آهنگسازی آهنگ های سریال سندمن را برعهده داشته است.

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman (سندمن)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۹۷ نقدی که از سریال The Sandman انجام شده است با ۸۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۷.۶ از ۱۰ را از آن خود کرده است. نظرات بر این بوده که تعدادی سورپرایز برای طرفداران محتوای اصلی در چنته دارد. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۲۷ نقدی که از سریال سندمن انجام شده با امتیاز ۶۶ از ۱۰۰ رو به رو شده و به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به آن بوده. آهنگ های سریال The Sandman آماده دانلود با کیفیت اورجینال از وب سایت دریم موزیک هستند.

دانلود موسیقی متن سریال The Sandman (سندمن)

ترک لیست موسیقی متن فیلم The Sandman

۱) – The Kingdom of Dreams (Main Title Theme) (2:14)
۲) – Meet Ethel Cripps (2:54)
۳) – The Threshold of Desire (2:43)
۴) – Jessamy’s Flight (2:40)
۵) – The Houses of Secrets & Mysteries (5:20)
۶) – Dream’s Escape (2:52)
۷) – Johanna & Rachel (3:44)
۸) – The Oldest Game (5:28)
۹) – A Kind Word and a Friendly Face (2:28)
۱۰) – God Tells Me to Do It (2:38)
۱۱) – Every Hundred Years (1:43)
۱۲) – A True Annulet (3:59)
۱۳) – Dreams Shape the World (3:25)
۱۴) – The Throne Room of the King of Dreams (5:02)
۱۵) – Jed Walker, Guardian of Sleepers (2:11)
۱۶) – Sleep Well, John (2:50)
۱۷) – New Dreams to Spur the Minds of Men (2:01)
۱۸) – Even a Nightmare Can Dream (3:23)
۱۹) – A Remedy for Poison (2:22)
۲۰) – The Truth of Mankind (2:14)
۲۱) – Into the Vortex (1:35)
۲۲) – Return to the White Horse (1:28)
۲۳) – This Is Fiddler’s Green (3:27)
۲۴) – Children of the Endless (4:05)
۲۵) – There Is Hope (4:26)
۲۶) – New Dreams… A New Age (3:06)
۲۷) – Fortune Go with You (2:10)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 آگوست 2022 1,747 views 0
نظرات