فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

دانلود موسیقی متن فیلم Cruella 2021 (کروئلا) اثری از Nicholas Britell (نیکولاس بریتل)

دانلود آهنگ های فیلم Cruella به همه کاربران پیشنهاد می شود

دانلود موسیقی متن فیلم Cruella (کروئلا)

آهنگساز: Nicholas Britell

آلبوم: Cruella

سال: ۲۰۲۱

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن بازی Returnal

دانلود موسیقی متن فیلم Cruella (کروئلا)

نقد اختصاصی فیلم Cruella

سلام و درود بر همه دوستداران وب سایت موسیقی متن دریم موزیک امروز با شما هستیم با نقد اختصاصی یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۲۱ یعنی Cruella امیدواریم این نقد و موسیقی متن فیلم Cruella مورد قبول شما واقع شود. کروئلا فیلمی به کارگردانی کرگ جلپسی، کسی که از کارهای قبلی او میتوان به I, Tonya و Lars و The Real Girl فیلمی که اگر تماشا نکردید حتما پیشنهاد می شود ببینید، فیلم بسیار عجیبی است و من عاشقش هستم، اشاره کرد.

 

داستان فیلم Cruella در دهه ۷۰ در لندن رخ می دهد و داستان دختر جوانی به نام استلا با بازی اما استون است که رویای طراح فشن بودن را دارد اما روزهای خود را با دزدی های خرده میگذراند! وقتی استلا به دنبال فشن می رود چشمش به طراح فشن برنس وان هلمن با بازی اما تامپسون می افتد، رابطه آنها ادامه پیدا میکند تا اینکه استلا اون روی دیگر این شخص را میبیند و تا این که استلا به کروئلا دویل تبدیل می شود.

 

اجازه بدین کاملا باهاتون روراست باشم، اصلا قصد تماشای این فیلم را نداشتم، چون دیگه دور لایو اکشن های دیزنی را خط کشیده بودم، چون خیلی از آنها بسیار بد بوده اند، البته اون بین تعدادی خوب بوده اند، من فقط هیجانی برای تماشای آنها ندارم! شاید به خاطر این باشد که دارم به یه پیز کم حوصله تبدیل می شود! :))) یا به خاطر اینه که اخیرا خیلی از آنها بد بودن، خصوصا فیلم Mulan! درباره این فیلمی چیزی نمیدونستم، فکر میکردم PG است اما در اصل PG-13 است، فکر کردم فیلم خانوادگی است اما اینطور نیست، بخش های تاریکی در فیلم دیده می شود، من فکر میکردم یکی از اون دارایی های دیزنی است! خب قطعا همینطور هم هست قطعا فیلم های بیشتری خواهند ساخت، اگر این فیلم موفق باشد.

دانلود موسیقی متن فیلم Cruella (کروئلا)

تغییر سکانس های سریع

میتوان انرژی کرگ جلپسی را در کارگردانی این فیلم مشاهده کرد که گاها انرژی زیادی در آن دیده می شود! گاها سکانس‌ها خیلی سریع عوض می شوند و این احساس بوجود می آید میتوانست کمی بیشتر در آن سکانس بماند، اما فیلم همینطوری هم بیشتر از دوساعت مدت زمان دارد، درنتیجه دلیل این سریع بودن سکانس ها را درک میکنم، اما حرکت فیلم به شکل غافلگیر کننده ای خوب است، حس و حال دیگر فیلم های دیزنی در آن دیده نمی شود، البته من با تمام فیلم های دیزنی آشنایی ندارم و این فیلم شباهت زیادی به فیلم The Devil Wears Prada دارد (فیلمی که عاشقش هستم).

 

از اینکه به نظر میرسید فیلم ریسک هایی میکند و موارد تاریکی در آن دیده می شود خوشم اومد، سکانس هایی وجود دارد که شدیدا کودکان اذیت خواهند شد، شاد مرگ و تعداد قابل توجهی خشونت های واضح در آن دیده می شود و میدونم عده ای از والدین از بعضی از سکانس های فیلم راضی نخواهند بود، اما به نظر من محشر بودن! دانلود آهنگ های فیلم Cruella را از دست ندهید

 

بازی محشر اما تامپسون

اما استون در نقش کروئلا خیلی خوب بود، همش توجه خودم رو از اینکه گلن کلوز در این نقش بهتر بوده است دور میکردم، اما خود اما استون واقعا خوب بود و فکر میکنم گلن کلوز در این فیلم تهیه کننده است که خیلی هم خوب است. اما به نظر ستاره این فیلم که به خوبی در تک‌تک سکانس ها درخشید اما تامپسون است، احتمالا اینکه هردو این افراد در محل فیلم برداری اسم “اما” را داشته اند کمی رو اعصاب بوده است.

 

کاراکتر اما تامپسون در این فیلم محشر است و احتمالا یکی از بهترین آدم بده های دیزنی است، اون خشن و بی رحم است و موجودی بسیار وحشتناکی است، کارهایی که انجام می دهد یا اشاره می شود که انجام داده است خیلی ناجور است! یکی از مواردی که در این فیلم به خوبی از کار در می آید رابطه بین کاراکترهای اما تامپسون و اما استون است، تلاش های کاراکتر استلا برای راضی کردن او برای تحت تاثیر قرار دادن او با طراحی ها و ایده هایش برای فشن، چیزی است که هرکسی میتواند با آن ارتباط برقرار کند، موضوع تحت تاثیر قرار دادن دیگران چیزی است که احتمالا هرکسی با آن رو به رو بوده است.

 

پیچش های داستانی در این فیلم دیده می شود که حقیقتش انتظار آنها را داشتم اما یک مورد هست که صادقانه بگم اصلا انتظار آن را نداشتم، باید انتظارش رو میداشتم اما خب نشد! فیلم پیسینگی را دارد که عفونی است! طراحی صحنه و لباس بسیار زیبا است. در ادامه میخوایم درباره موسیقی متن فیلم Cruella صحبت کنیم با ما همراه باشید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Army of the Dead

دانلود موسیقی متن فیلم Cruella (کروئلا)

استفاده بسیار زیاد از موسیقی!

چیزی که بیشتر از هرچیزی در این فیلم مرا آزار داد استفاده بیش از حد از آهنگ بود! همه آهنگ های مشهور دهد ۷۰ در آن دیده میشد و یکجورایی به هم پیوسته در فیلم Cruella دیده میشد، من رو یاد فیلم جوخه انتحاری می انداخت که تکیه زیادی به آهنگ ها شده بود تا احساس را در بیننده بوجود آورند حتی در لحظانی که اصلا نیاز نبود در فیلم آهنگ پخش شود، اما آهنگ های کلاسیک زیادی از آن زمان در فیلم دیده میشد، کمی این موضوع آزارم میداد چون احساس کردن فیلم برای ایجاد احساس در بیننده زیادی بر روی این آهنگ های تکیه کرده است و اون تن و احساس منحصر به فرد خودش را خلق نمیکند! و امیدوار است که ترانه ها اینکار را انجام دهند.

 

لحظاتی در فیلم وجود داشت که ممکن است بعضی از افراد از آن راضی نباشند مثلا بعضی از افراد معتقد هستند که فیلم باید از جنبه هایی به انیمیشن اصلی پایبند باشد، مثلا کارهایی که در کارتون انجام داده است باید در اینجا هم منعکس شوند، انجاش رو تغییر دادن اونجاش رو عوض کردن و … میتونم ببینم بعضی از مردم از این بابت ایراداتی از فیلم Cruella گرفته اند، این دسته افراد میخواهند فیلم دقیقا پایبند و انیمیشن اورجینال باشد و انتظار ایده های جدید را ندارند.

 

همیشه لحظاتی در این فیلم های دیزنی وجود دارد که انها سعی میکنند سرنخی برای ساخت دنباله ای برای فیلم ایجاد کنند، لزوما هم وجود این موارد در این فیلم به خواست خود کارگردان نیست و باید یک جوری آنها را در دل فیلم جای دهد تا ساخت ادامه برای این فیلم ها متوقف نشود، بالاخره ساخت چنین فیلم هایی با همین چیزها شروع می شود!

 

این فیلم واقعا منو غافلگیر کرد، شاید به خاطر این بوده است که با کمترین حد انتظارات به تماشای آن نشستم! از نقطه ای که اصلا قصد تماشای این فیلم را نداشتم به نقطه ای رسیدم که حتی تماشای آن را پیشنهاد میکنم، حتما ان را تماشا کنید و فکر میکنم در دیزنی پلاس پخش شده باشه و حتما موسیقی متن فیلم Cruella را از سایت دریم موزیک دانلود نمایید. همچنین فیلم رو در سینماها میتوانید تماشا کنید، جلوه ای بصری بسیار زیبایی دارد که تماشای آن در سینما خالی از لطف نیست. امتیاز -B را به فیلم Cruella میدهم.

دانلود موسیقی متن فیلم Cruella (کروئلا)

ترک لیست موسیقی متن فیلم Cruella

۱) – Call me Cruella by Florence + The Machine
۲) – Cruella – Disney Castle Logo
۳) – The Baroque Ball
۴) – The Most Dreadful Accident
۵) – The Drive to London
۶) – Red Hair Dye
۷) – The Baroness Needs Looks
۸) – I Think You’re Something
۹) – Everything’s Going So Well
۱۰) – The Necklace
۱۱) – The Angle
۱۲) – Surveillance
۱۳) – I Like to Make an Impact
۱۴) – Oh, That’s a Hybrid
۱۵) – Revenge / Let’s Begin
۱۶) – Putting the Dresses in the Safe
۱۷) – Get It Open / Moths
۱۸) – Oh, That’s Why You’re Peeved
۱۹) – The True Story of Cruella’s Birth
۲۰) – I’m Cruella
۲۱) – A Great Tribute / She’s Here
۲۲) – The Cliff
۲۳) – She Jumped!
۲۴) – Goodbye, Estella
۲۵) – Call me Cruella
۲۶) – Orchestral Waltz

ترک لیست موسیقی متن فیلم Cruella – VA

۱) – Call me Cruella – Florence + The Machine – 2:07
۲) – Bloody Well Right – Supertramp – 4:34
۳) – Whisper Whisper – Bee Gees – 3:25
۴) – Five to One – The Doors – 4:26
۵) – Feeling Good – Nina Simone – 2:53
۶) – Fire – Ohio Players – 4:35
۷) – Whole Lotta Love – Ike & Tina Turner – 4:41
۸) – Livin’ Thing (2012 Version) – Electric Light Orchestra – 3:42
۹) – Stone Cold Crazy (2011 Remaster) – Queen – 2:15
۱۰) – One Way or Another – Blondie – 3:27
۱۱) – Should I Stay or Should I Go – The Clash – 3:08
۱۲) – I Love Paris – Georgia Gibbs – 2:30
۱۳) – Love Is Like A Violin – Ken Dodd – 2:10
۱۴) – I Wanna Be Your Dog – John McCrea – 3:55
۱۵) – Come Together – Ike & Tina Turner – 3:38
۵۱:۲۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم VA با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم VA با کیفیت MP3-320kbps :

2 ژوئن 2021 38,169 views 4
نظرات

Mozhdeh 2021/06/07

Goood

mmd pasha 2021/06/09

البوم مثل فیلم معرکه هست ممنون

Hamy 2021/06/30

Good

B 2022/06/16

عالی