فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

فیلم لیگ عدالت را که دیده اید؟! مگه میشه ندیده باشید! این فیلم یکی از بهترین و مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۷ میلادی می باشد که بیننده های بسیاری در سرتاسر جهان پیدا کرد که یکی از نقاط قوت این فیلم موسیقی متن آن بوده است که در ادامه آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League) اثری از آهنگساز بزرگ دنی الفمن (Danny Elfman) را آماده دانلود با کیفیت اورجینال FLAC کرده ایم. حتما به آن گوش دهید و امید است آهنگ های فیلم لیگ عدالت را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید…

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

بخش اول معرفی فیلم لیگ عدالت

لیگ عدالت (Justice League) فیلم اکشن و ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا می باشد که بر اساس تیم ابرقهرمانی کامیک دی سی به همین نام می باشد. این فیلم دنباله ای بر فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice پنجمین قسمت از سری فیلم های دنیای سینمایی دی سی می باشد. کارگردانی فیلم لیگ عدالت توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) انجام شده و نویسندگی آن برعهده کریس تریو (Chris Terrio) و جاس ویدون (Joss Whedon) بوده است.

 

ستارگان بزرگی در فیلم Justice League هنرنمایی کرده اند که از جمله آنها می توان به بن افلک (Ben Affleck) و هنری کویل (Henry Cavill) و امی ادمز (Amy Adams) و گل گدوت (Gal Gadot) و ازرا میلر (Ezra Miller) و جیسون موموآ (Jason Momoa) و ری فیشر (Ray Fisher) و جرمی آیرونز (Jeremy Irons) و دایانا لین (Diane Lane) و کانی نیلسن (Connie Nielsen) و جی. کی. سیمونز (J. K. Simmons) اشاره کرد. در این فیلم بعد از مرگ سوپرمن, بتمن و زن شگفت انگیز شخصیت های فلش و آکوامن و سایبورگ را دور هم جمع می کنند تا جلوی استپن ولف و ارتش پارادمون او را بگیردند.

 

در اکتبر ۲۰۱۴ , برنامه ساخت این فیلم اعلام شد و اسنایدر برای کارگردانی و تریو برای نویسندگی وارد پروژه شدند. درابتدا عنوان فیلم Justice League Part One معرفی شد بود و نیت بر این بود قسمت دوم با عنوان Justice League Part Two در سال ۲۰۱۹ پخش شود. دنباله آن به طور نامحدودی با تاخیر رو به رو شد و دلیل آن نسخه مستقل فیلم بتمن با بازی بن افلک بود.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ تیتراژ سریال Money Heist

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

بخش دوم معرفی فیلم لیگ عدالت

از آپریل تا اکتبر ۲۰۱۶ , فیلمبرداری فیلم انجام شد و در ادامه اسنایدر به دلیلی مرگ دخترش از پروژه کنار کشید و جاس ویدون برای انجام باقی مانده مرحله پسا تولید وارد پروژه شد. از جمله کارهای او کارگردانی سکانس های اضافه ای که خودش نوشته بود. تخمین زده شده بود بودجه تولیدی فیلم ۳۰۰ میلیون دلار بوده است, فیلم لیگ عدالت یکی از گران قیمت ترین فیلم های ساخته شده تا به امروز می باشد.

 

فیلم لیگ عدالت در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۷ , در پکن به نمایش در آمد و در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ در سینماهای ۲D, RealD 3D و IMAX در آمریکا به نمایش در آمد. فیلم در سطح جهان فروش ۶۵۷ میلیون دلاری را تجربه کرد و برای اینکه دخل و خرج فیلم برابر شود تخمین زده شده بود فیلم میبایست ۷۵۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. یکی از پرفروش ترین فیلم های دنیا عنوان گرفت اما از آن به عنوان بمب باکس آفیس یاد شد و باخت عظیمی برای کمپانی منتشر کننده برادران وارنر بود. تخمین زده شد حدود ۶۰ میلیون دلار ضرر به کمپانی وارد شد.

 

فیلم با نظرات متنوعی از سوی منتقدین رو به رو شد, کسانی که سکانس های اکشن و بازی ها (به خصوص گدوت و میلر) را مورد ستایش قرار داده بودند. اما از داستان نویسندگی و پیستینگ و شخصیت هاش شرور ضعیف و استفاه بیش از حد از جلوه های ویژه کامپیوتری انتقاد شدید شده بود. همچنین تنی که فیلم داشت با نظرات دو قطبی رو به رو شده بود و بعضی ها بر ای عقیده بودند, نسبت به دیگر فیلم های دنیای سینمای دی سی دارای تن مختصرتری بود. همان طوری که اعلام شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت کاری از دنی الفمن بوده است.

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

مختصری درباره موسیقی متن فیلم لیگ عدالت

در مارچ ۲۰۱۶ , هانس زیمر کسی که آهنگسازی موسیقی متن خارق العاده فیلم های Man of Steel و Batman v Superman: Dawn of Justice را انجام داده بود. به طور رسمی اعلام کرد “به طور رسمی از آهنگسازی موسیقی فیلم های ابرقهرمانی کناره گیری کرده است” اگرچه در سال ۲۰۱۹ آهنگسازی جدیدترین قسمت سری فیلم های مردان ایکس یعنی فیلم X-Men: Dark Phoenix را انجام داد.

 

جانکی ایکس ال, اهنگساز بزرگی که در پروژه Batman v Superman: Dawn of Justice همکاری داشت برای آهنگسازی فیلم Justice League انتخاب شد. در جون ۲۰۱۷ , دنی الفمن اعلام شد جایگزین جانکی ایکس ال شده است. قبل از این پروژه دنی الفمن آهنگسازی فیلم های بتمن و بازگشت بتمن و همچنین موسیقی تم Batman: The Animated Series را انجام داده بود. الفمن از موسیقی تم ۱۹۸۹ فیلم بتمن استفاده کرده بود و موسیقی تم سوپرمن جان ویلیامز هم در لحظه تاریک و پیچیده ای مورد استفاده قرار گرفت.

لیبل WaterTower Music در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ , البوم دیجیتال فیلم را منتشر کرد

و اعلام شد که نسخه فیزیکی در تاریخ ۸ دسامبر منتشر خواهد شد. دانلود موسیقی متن فیلم لیگ عدالت را از دست ندهید.

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم لیگ عدالت در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۲۲۹ میلیون دلاری شد

و در بقیه مناطق ۴۲۸ میلیون دلار فروش کرد.

به طور کلی مجموع فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۶۵۷٫۹ میلیون دلار رساند.

این درحالی است که بودجه تولیدی فیلم ۳۰۰ میلیون دلار بوده است.

هفته ابتدایی اکران خودش را در سطح جهانی با ۲۷۸٫۸ میلیون دلار فروش پشت سرگذاشت

که ۲۴امین فیلم پرفروش هفته ابتدایی همه دوران ها عنوان گرفت.

برای اینکه دخل و خرج فیلم برابر شود میبایست فروش ۷۵۰ میلیون دلاری میداشت,

طبق گفته مجله ددلاین هالیوود استودیو ضرر ۶۰ میلیون دلاری سر این قضیه متحمل شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز

 

در آمریکا و کانادا از ۴۰۵۱ سالن سینمایی که در اختیار داشت (۴۰۰ سالن سینمای آی مکس بوده است) ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون دلار در هفته اول فروش کرد. ۱۳ میلیون دلار آن در پیش نمایش پنج شنبه شب بوده است. این درحالی است که فیلم زن شگفت انگیز پیش نمایش روز اول پنج شنبه شب اکرانش را با ۱۱ میلیون دلار فروش پشت سر گذاشته است.

در ادامه روز اول اکرانش را با فروش ۹۳٫۸ میلیون دلاری پشت سر گذاشت.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۸۷ نقدی که از فیلم انجام شده است

با ۴۰ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۵٫۲۶ از ۱۰ را دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۵۲ نقد انجام شده با امتیاز ۴۵ از ۱۰۰ رو به رو شده.

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

نقد اختصاصی فیلم لیگ عدالت

لیگ عدالت فیلمی که بعد از انتظارات بسیار بالاخره از راه رسید و در آن کاراکترهای محبوبی از جمله بتمن و واندر وومن و فلش و سایبورگ و آکوامن در آن حضور دارند. آنها در کنار هم قرار میگیرند تا با استپن ولف مقابله کنند, ما تا به امروز فیلم هایی از جمله بتمن و واندر وومن را از دنیای سینمایی دی سی شاهد بودیم. اما این اولین بار است که یک نگاه درست و حسابی به کاراکترهای فلش و آکوامن و سایبورگ داریم.

 

همان طوری که همه باخبر هستید فیلم Justice League مشکلات تولیدی بسیاری را پشت سرگذاشته است, دختر زک اسنایدر با نهایت تاسف خودکشی کرد و او مجبور شد از تولید فیلم دور شود, در ادامه جاس ویدن وارد مراحل تولید شد و فیلمبرداری های مجدد گسترده ای را انجام داد و نویسندگی های مجددی را هم انجام داد. در اون موقع هنری کویل بر روی پروژه ماموریت غیرممکن ۶ کار میکرد و سبیل داشت و در تمامی فیلمبرداری های مجدد به صورت دیجیتال این سبیل ها از روی صورت او برداشته شد. فیلمبرداری های مجدد و نویسندگی های مجدد یک جورایی کاری عادی در هالیوود شده است (اشاره به فیلم های جوخه انتحاری و جنگ جهانی زد ….).

پیشنهاد ویژه : طعم واقعی هیجان در موسیقی متن فیلم مرد پولادین (Man of Steel)

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

خب فیلم لیگ عدالت چه طور فیلمی است؟

خب به نظرم باید بگم, تداوم بیشتری نسبت به آن چیزی که متصور بودم داشت,

اونم به خاطر این که یک جورایی توسط دو شخص کارگردانی شده است. این احساس وجود دارد که یک شخص کارگردانی فیلم را انجام داده است, تداوم بیشتری از نظر تن با فیلمی مثل Rogue One داشت و صد البته مداوم تر از فیلم های جوخه انتحار. اما باید بگم این احساس بوجود نمیاد که یک فیلم به کارگردانی زک اسنایدر باشد! همه فیلم های او را دیدم و این فیلم کمترین شباهت را به سبک او دارد. این موضوع میتوان به دو دلیل باشد:

 

اینکه تصمیم گرفته فیلمی سبک تر با فضاسازی روشن تر بسازد یا جاس ویدن دست اندازی بیشتری روی فیلم انجام داده است. به هر دلیلی که باید این فیلم به شکل غافلگیرکننده تری یک فیلم سبکبارتری است و من حتی میتونم بگم کمی نرم تر است! لزوما نمیگم این موردی بد است, این فیلمی راحت و سرگرم کننده است, مدت زمان فیلم دو ساعت و یک دقیقه است و این موضوع شامل تیتراژ پایانی هم می شود.

ساخت فیلمی با این بزرگی در این مدت زمان کاری سخت است, چونکه ما شاهد معرفی کاراکترهای از جمله سایدبورگ و فلش و آگوامن هستیم. کاراکترهای که به صورت مختصر به آنها اشاره شده یا حتی به طور مختصر دیده شده.

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

کاری دشوار در مدت زمانی کوتاه

درنتیجه باید این تیم را معرفی کرد و یک جورایی سوپرمن را وارد بازی کرد و استفان ولف را معرفی کرد و یک فیلم واقعی که با عقل جور در می اید را در این مدت کوتاه معرفی کرد. گاهی اوقات به نظر میاد در ساخت آن عجله شده است, مثلا کاراکتر فلش معرفی چندانی ندارد و میشه تقریبا کل معرفی او را در تریلر اول فیلم شاهد بود! او به شدت دوست دارد با این تیم کار کند, چونکه دوستی ندارد, کار دیگه ای برای انجام دادن ندارد. خنده دار است, دیدن اینکه این کاراکتر به خوبی به نمایش گذاشته شده است, دل انگیز است.

 

ازرا میلر در نقش فلش فوق العاده است و جلوه های ویژه به زیبایی به کمک او آمده اند, Speed Horse به شدت هیجان انگیز بود. آکوامن هم بسیار سرگرم کننده بود و جیسون موموآ را در نقش این کاراکتر دوست دارم, به نظر خنده داد و دوست داشتنی بود, قطعا هدف از انتخاب او همین بوده است, آنها سعی داشتند مسیری را انتخاب کنند که کمتر جدی باشد و بیشتر سبکبار تر و سرگرم کننده تر باشد.

وقتی فیلم لیگ عدالت را تماشا می کنید این موضوع کاملا واضح است,

همون طوری که گفتم کمی نرم است, منظورم اینه که به راحتی می توانید آن را تماشا کنید, و موقع تماشا بار چندانی بر روی دوش شما نیست

پیشنهاد ویژه : آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

کاراکتر استفان ولف

این موضوع میتواند میزان عرضه فیلم را کم کند و بعضی از این موضوع به خاطر استفان ولف است, آنها سعی داشتند معرفی درست و حسابی از این کاراکتر داشته باشند و شما بتوانید گذشته او را به خوبی درک کنید. یک سکانس فوق العاده در ماسکارا است که او سی دارد یکی از جعبه های مادر را بدست آورد و تمامی جنگجویان آمازون سعی دارند از او دورش کنند. یکی از هیجان انگیزترین سکانس های اکشن فیلم بود.

 

به عنوان شخصیت شرور داستان, اونو ضعیف دیدم! در اصل او یک هیولای بزرگ CGI است

و شما هیچوقت حضورش را احساس نمیکنید و حتی ترس و تهدید چندانی از سوی او احساس نمیکنید! این به خاطر سبکبار بودن فیلم است و این میتواند مشکل بزرگی باشد, احساس فوریت, احساس ترس, احساس واقعیتگرا چندان وجود ندارد. شما کاملا احساس نمیکنید, این چیزی است که شما باید از آن بترسید. استفان ولف یک CGI بزرگ است و از نقطه نظر شخصیت پردازی ضعیف است و به شخصه چندان برام اهمیتی نداشت.

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

عدم احساس تهدید!

در نزدیکی پایان فیلم, آنها یک جورایی در شهر ارواح مبارزه می کنند و افراد زیادی زندگی نمی کنند, اما با اینجال مردمی در آنجا حضور دارند و این موضوع را با شفافیت نشان دادند. اما آنها تصمیم گرفتند در کل فیلم تنها یک خانواده را به تصویر بکشند, مدام برمیگشتند به این خانواده و شما بچه و پدر و مادرش را شاهد هستید, پس تنها یک خانواده را می بینید. شما درست و حسابی احساس نمیکنید که مردم واقعا در خطر هستند و در این پایان تنها بر روی این خانواده تکیه دارند. تنها یک فیلم اکشن زیباست که شما موقع تماشا دست و حسابی هیجان زده می شوید, اتفاقات ابرقهرمانی خفنی رخ می دهد.

 

من عاشق فیلم های ابرقهرمانی هستم, از بچگی با آنها سرو کار داشتم و هرزمان قرار باشد یکی از آن فیلم ها بر روی صفحه نمایش قرار بگیرد به شدت هیجان تماشای آن را پیدا می کنم. هیجان تماشای فیلم لیگ عدالت را داشتم و فکر میکنم به طور کلی فیلمی که تماشای آن لذت بخش است, نمیگم مسیر درست و کاملی دارد, فقط باید بگم به شدت احساس میکنم در ساخت آن عجله شده است! برای مثال سایبورگ توسط ری فیشر به تصویر کشیده می شود (به نظرم ری فیشر در نقش این کاراکتر به خوبی عمل می کند)

او یکی از سخت ترین کاراکترهایی است که میشه باهاش ارتباط برقرار کرد.

 

گذشته او بسیار تیره و تار است, میدونم توی کامیک چی هست, اما شما باید این دو قضیه را از هم جدا کنید, باید بدانید این فیلم است و اکثر بیننده هایی که به تماشای آن می نشینند, کامیک چندانی مطالعه نکردند. در این فیلم کاراکتر سایبورگ که با چیزهای مختلف ارتباط برقرار می کند و به بقیه چیزهایی که نیاز هست بدانند را میگوید. همین!

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

بازی زیبای بازیگران

گل گدوت در نقش واندر وومن به زیبایی درخشید و یکی از محبوب ترین بخش های این فیلم برای من بود. بن افلک یک بار دیگر بسیار در نقش بتمن و بروس وین درخشید و قوی اجرا داشت. هنری کویل در نقش سوپرمن, اینطور بگم که محبوب ترین سوپرمن در دنیای سینمایی دی سی برای من بوده است وقتی وارد صحنه می شود به شدت خفن است. آنها کارهای خفن عالی با کاراکتر سوپرمن انجام دادند, چیزی براتون اسپویل نمیکنم, منو به عنوان یکی از طرفداران قدیمی سوپرمن, خوشحال کرد. به نظرم اکثر طرفداران سوپرمن با نحوه به نمایش گذاشتن او در اینجا خوشحال خواهند شد.

 

بله در بعضی از سکانس ها میشد تشخیص داد که سبیل های او به طور دیجیتال حذف شده است.

اگر از این موضوع در رسانه های اجتماعی با خبر نبودیم ممکن بود متوجه ادیت این قسمت نباشیم.

اما وقتی که دقت کنید متوجه می شوید قطعا اون قسمت CGI است.

بازهم میگم بزرگترین مشکلی که با این فیلم داشتم این بود که احساس میشد در ساخت آن عجله صورت گرفته. میشه تعدادی از سکانس های حذف شده در مرحله تولید را متوجه شد که زیاد به ان فکر نشده است. دیگه زیاد نقد را ادامه نمیدهم و امتیاز -B را به فیلم Justice League می دهم و پیشنهاد میکنم موسیقی متن فیلم لیگ عدالت را از پایین مطلب دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : دانلود فول البوم جان ویلیامز – John Williams (آهنگسازی ستایش شده)

دانلود آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم لیگ عدالت (Justice League)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست آهنگ های فیلم لیگ عدالت

۱) – Everybody Knows Sigrid 4:25
۲) – The Justice League Theme: Logos – 0:48
۳) – Hero’s Theme – 4:17
۴) – Batman on the Roof – 2:34
۵) – Enter Cyborg – 2:00
۶) – Wonder Woman Rescue – 2:43
۷) – Hippolyta’s Arrow – 1:16
۸) – The Story of Steppenwolf – 2:59
۹) – The Amazon Mother Box – 4:33
۱۰) – Cyborg Meets Diana – 2:36
۱۱) – Aquaman in Atlantis – 2:39
۱۲) – Then There Were Three – 1:10
۱۳) – The Tunnel Fight – 6:24
۱۴) – The World Needs Superman – 1:00

۱۵) – Spark of The Flash – 2:18
۱۶) – Friends and Foes – 4:14
۱۷) – Justice League United – 1:24
۱۸) – Home – 3:24
۱۹) – Bruce and Diana – 1:06
۲۰) – The Final Battle – 6:14
۲۱) – A New Hope – 4:36
۲۲) – Anti-Hero’s Theme – 5:35
۲۳) – Come Together Junkie XL Gary Clark Jr) – 3:13
۲۴) – Icky Thump The White Stripes 4:14
۲۵) – The Tunnel Fight (Full Length Bonus Track) – 10:58
۲۶) – The Final Battle (Full Length Bonus Track) – 12:57
۲۷) – Mother Russia (Bonus Track) – 1:45
۱۰۱:۲۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

22 آوریل 2020 8,039 views 0
نظرات