فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم موسیقی فیلمی را دارد که از گوش دادن به آن سیر نمی شوید که هیچ, اشتیاق شما در هر بار گوش دادن به آن افزایش پیدا می کند. به جرعت می توان گفت آهنگ های فیلم در میان ستارگان جزء بهترین آهنگ های تاریخ سینمای جهان هستند. به شخصه هنوز کسی را پیدا نکردم که به این آهنگ های بی کلام گوش داده باشد و از آن لذت نبرده باشد.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان

معرفی فیلم Interstellar

در میان ستارگان فیلمی علمی تخیلی به کارگردانی و تهیه کنندگی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) می باشد. ستارگانی که در این فیلم زیبا به هنرنمایی پرداخته اند متیو مک کانهی (Matthew McConaughey) و ان هتوی (Anne Hathaway) و جسیکا چستین (Jessica Chastain) و بیل اروین (Bill Irwin) و الن برستین (Ellen Burstyn) و مایکل کین (Michael Caine) و … می باشند.

داستان فیلم در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد و درباره ی گروهی از فضانوردان است که از کرم چاله ای نزدیک سیاره زحل عبور می کنند و به دنبال سیاره ای جدید برای بشریت می گردند. دانلود آهنگ های فیلم در میان ستارگان به شدت پیشنهاد می شود.

 

برادران کریستوفر و جاناتان نولان فیلم نامه این فیلم را نوشته اند. که قبلا نسخه اولیه آن را جاناتان نولان در سال ۲۰۰۷ نوشته بود. کریستوفر به همراه همسرش (اما توماس) تهیه کنندگی فیلم را انجام داده بودند. فیزیکدان “Kip Thorne” مشاره علمی فیلم را بر عهده داشته. وی نویسنده کتابی با نام The Science of Interstellar می باشد. کمپانی های Paramount Pictures, Warner Bros و Legendary Pictures بخشی از کمک مالی ساخت این فیلم را بر عهده داشته اند.

 

فیلمبرداری این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۳ در آلبرتا (کانادا) و ایسلند و لس آنجلس انجام شده است. و توسط دورین های IMAX 70 mm فیلمبرداری شده. فیلم با بودجه ۱۶۵ میلیون دلاری ساخته شده بود و موفق به فروش ۶۷۷ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا داشته باشد. و عنوان دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۴ را کسب کند. فیلم در بخش های مختلف از جمله تم ها, جلوه های بصری, موسیقی متن , بازیگری مورد ستایش منتقدین قرار گرفت. فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار برای بهترین جلوه های بصری شد.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

فیلمبرداری فیلم Interstellar | بخش اول

نولان فیلمبرداری فیلم در میان ستارگان را با دوربین ۳۵ میلیمتری با فرمت آنامورفیک و ای مکس ۷۰ میلیمتری انجام داد. فیلمبردار Hoyte van Hoytema در کنار Wally Pfister (که فیلمبردار ثابت اکثر فیلم های نولان است) برای فیلمبرداری این فیلم استخدام شد. در این فیلم از دوربین های آی مکس (IMAX) بیشتری نسبت به فیلم های قبلی نولان استفاده شده بود.

 

برای این که از جلوه های ویژه (computer-generated imagery) کمتری در ساخت فیلم استفاده شود کارگردانی بعضی از مکان های مورد نیاز را ساخت , برای مثال ساخت قسمت داخلی شاتل فضایی. فیلمبردار “Van Hoytema” دوربین ای مکس را به گونه ای به شکل دستی آن را در آورد تا بتواند داخل شاتل با آن فیلمبرداری کند. بعضی از فیلمبرداری ها هم در نوک دماغه جت “Learjet” با دوربین آی مکس انجام شد.

 

نولان شهرتی در مخفی نگه داشتن رازهای تولید فیلم هایش دارد و فیلم در میان ستارگان هم از این قائده مستثنی نیست. Ben Fritz از روزنامه “The Wall Street Journal” اظهار داشته “فیلمساز رازنگهدار معروف برای محافظت از فیلمنامه این فیلم, سطح دیگری از حفاظت را به نمایش گذاشته, او همین کار را با چندگانه بلک باستری شوالیه تاریکی هم انجام داده. یکی از کارهای حفاظتی او این بود , فیلم تحت نام “نامه ی فلورا” فیلمبرداری شد. فلورا یکی از چهار فرزند کریستوفر نولان است.

 

فیلمبرداری فیلم Interstellar | بخش دوم

برنامه ریزی شده بود فیلمبرداری فیلم چهار ماه به طور انجامد.

و از ۶ آگوست ۲۰۱۳ در آلبرتای کانادا شروع شد.

شهر هایی که در آلبرتا فیلمبرداری در آنها صورت گرفته بود Nanton, Longview, Lethbridge, Fort Macleod و Okotoks بودند.

در Okotoks فیلم برداری در استادیوم Seaman انجام شد.

برای سکانس مزرعه ذرت , طراح تولید “Nathan Crowley” حدود ۲۰۰ هکتار زمین را ذرت کاشت که در طوفان شن نابود می شود.

 

برای ایجاد طوفان شنی شبیه به طوفان شن سال ۱۹۳۰ آمریکا, از فن های بزرگ برای ایجاد ابر بزرگ شنی استفاده شده بود. در ۹ سپتامبر ۲۰۱۳ فیلمبرداری در این استان به پایان رسید. نکته ای وجود دارد ۱۳۰ کارمند به صورت محلی بودند. فیلمبرداری در ایسلند هم انجام شد. جایی که قبلا هم نولان سکانس هایی از فیلم آغاز بتمن را در آن فیلمبرداری کرده بود. این مکان برای به تصویر کشیدن دو سیاره ی فرازمینی استفاده شده بود.

 

برای فیلمبرداری بخش سفینه فضایی آنها سفینه فضایی ۴۵۰۰ کیلوگرمی را به آن کشور آوردند.

حدودا دو هفته فیلمبرداری در آنجا به طول انجامید.

در این کشور حدودا ۳۵۰ نفر کارمند برای این فیلم وجود داشت که ۱۳۰ نفر آنها محلی بودند.

سکانس آب هم در ایسلند انجام شد که بازیگر “هتوی” به دلیل این که لباس مناسبی نداشت از هایپوترمیا رنج می برد. دانلود آهنگ های فیلم در میان ستارگان را از دست ندهید.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

میکس صدا و موسیقی

Gregg Landaker و Gary Rizzo مهندسان صوتی فیلم بودند. و وظیفه ی میکس صدا را داشتند. ویرایشگر صدا ریچارد کینگ هم ناظر بر انجام کار بود. کریستوفر نولان هم در جست و جوی میکس صدا بود تا بتواند از حداکثر تجهیزات سینما استفاده کند و توجهات به میکس صدا زیاد شود. برای مثال شنیدن صدای فشار دادن دکمه ها توسط دستکش فضانوردان. در وب سایت استودیو اعلام شده بود “فیلم میکس صدا به به حداکثر فرکانس در کانال اصلی همانند کانال سابووفر. نولان عمدتا قصد داشت بعضی از دیالوگ ها در صدا و موسیقی آمبینت غرق شوند.

 

آهنگساز هانس زیمر که چندگانه بتمن نولان و همچنین فیلم Inception (2010) را آهنگسازی کرده است. برای ساخت آهنگ های فیلم در میان ستارگان بازگشته است. برای ساخت موسیقی متن این فیلم نولان هیچ گونه فیلمنامه ای در اختیار هانس زیمر قرار نداده بود. تنها به زیمر یک برگه که در آن داستان ترک یک فرزند توسط پدرش برای رفتن به سرکار را می دهد.

 

تنها با این تک برگه زیمر موسیقی های ابتدایی فیلم درمیان ستارگان را می نویسد. بعدا نولان و زیمر تصمیم گرفتند از ابزار موسیقی ارگان Harrison & Harrison برای استفاده به عنوان موسیقی اصلی آلبوم استفاده کنند. حجم موسیقی متن این فیلم سه برابر موسیقی فیلم تلقین می باشد. آلبوم موسیقی متن فیلم در میان ستارگان در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

داستان فیلم Interstellar | بخش اول

در اواسط قرن ۲۱ میلادی, نابودی زراعت و طوفان شن زندگی بشریت را به خطر انداخته بود. ذرت اخرین محصول قابل زراعت بود. و همچنین به نسل جوان این اموزش داده میشد که ماموریت آپولو به ماه صورت نگرفته. مهندس بیوه و خلبان سابق ناسا جوزف کوپر هم اکنون یک کشاورز است. او با پدرخوانده اش “دونالد” و پسر ۱۵ ساله اش “تام” و دختر ۱۰ ساله اش “مورف” زندگی می کند. موسیقی متن Interstellar به شدت زیبا در پس زمینه فیلم پخش می شود.

 

بعد از یک طوفان شد, یک طرح عجیب از خاک که غیر قابل توصیف بود در کف اتاق مورف بوجود آمد.

مورف این موضوع را به وجود روح ربط داد.

صبح روز بعد کوپر این موضوع را به جاذبه ربط داد

و گفت آن ناهنجاری مربوط به کدهای دودویی از مختصات مکانی است.

کوپر مختصات را دنبال می کند و به یک مرکز ناسا ختم می شود.

پروفسور جان برند سرپرست سابق کوپر می گوید ناهنجاری های جاذبه در مکان های دیگر هم رخ داده.

 

۴۸ سال قبل, به دلایل نامعلوم یک کرم چاله ای در نزدیکی زحل قرار گرفته که ورود به آن باعث می شود انسان به کهکشانی بسیار دور دست یابد. که در آن ۱۲ جهان که پتانسیل سکونت را دارند وجود دارد که در نزدیکی یک سیاه چاله به نام گارگنجوا قرار دارند. ۱۲ خلبان داوطلب به انجا سفر می کنند و هر کدام به یکی از سیاره ها وارد می شود. فضانوردان Miller, Edmunds و Mann گذارشات مثبتی از سیاره هایشان می دهند. پروفسور برند از دو سیاره به عنوان بهترین سیاره ها برای بقا بشر یاد می کند. آهنگ های فیلم در میان ستارگان را حتما از پایین مطلب دانلود نمایید.

 

داستان فیلم Interstellar | بخش دوم

کوپر برای خلبانی “اندورنس” استخدام می شود. گروه آنها شامل دانشمندان دکتر آملیا برند (دختر پروفسور برند) , دکتر راملی, دکتر دویل و رباط ها تارس و کیس بودند. قبل از این که کوپر زمین را ترک کند او به دخترش مورف ساعت مچی اش را می دهد و زمان را به زمانی که برمیگردد مقایسه می کند. بعد از گذر از کرم چاله ای , راملی درباره ی کرم چاله ای در زمانی که کوپر و دویل و برند به سیاره ی میلر وارد می شوند تحقیق می کند.

 

آن سیاره دنیای اقیانوس ها بود, بعد از پیدا کردن خرابه های سفینه ی میلر , موج غول پیکر اقیانوس, باعث کشته شدن دویل و تاخیر در خروج از سیاره می کند. بعد از برگشت برند و کوپر , با توجه به نزدیکی سیاره به کرم چاله ای اتساع زمان گرانشی رخ می دهد در نتیجه ی آن ۲۳ سال برای راملی گذشت تا کوپر و برند بازگردند.

 

سیاره ی ادموند تلمتری بهتری داشت, در حالی که “مان” اطلاعات بهتری را گزارش داده بود. کوپر اعلام می کند از مابقی سوخت باقی مانده برای رفتن به سیاره ی مان استفاده شود. در سیاره ی مان , گروه اندورنس مان را از کریواستازی نجات می دهند. در همین زمان مورفی یک دانشمند شده است و پیامی را ارسال می کند که پروفسور برند مرده است. او متوجه می شود نقشه A هیچ وقت قابل انجا نبوده است و اطلاعات غیرقابل دسترسی را دارد. در حالی تنها نقشه B وجود داشته است. مورف , آمیلیا و کوپر را متهم می کند که سیاره زمین برای آنهایی که در آن مانده اند محکوم شده است. موسیقی متن فیلم در میان ستارگان را از دست ندهید.

 

داستان فیلم Interstellar | بخش سوم

سیاره ی مان غیر قابل سکونت است.

او اطلاعات جعلی ارسال کرده تا خودش را نجات دهد.

مان تلاش می کند کوپر را بکشد, و سپس از سیاره فرار کند و به اندورنس برسد.

راملی در اثر تله ای مان ایجاد کرده بود کشته می شود. آمیلیا و کوپر به به سمت اندورنس می روند تا جلوی مان را بگیرند. در اثر اتصال ناقصی که مان با اندورنس پیدا می کند باعث می شود که سفینه ی او منفجر شود و خسارت های زیادی را به آن وارد کند. بعد از اتصال سخت کوپر و آمیلیا به اندورنس آنها می توانند کنترل آن را بدست آورند. در زمان اتصال فوق العاده ترین موسیقی فیلم Interstellar پخش می شود پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید.

 

به دلیل کافی نبودن سوخت برای رسیدن به سیاره ادموند.

آنها به کمک گرانش به گارگنجوا نزدیک می شوند و این باعث می شود ۵۱ سال دیگر هم زمان بگذرد.

در همین زمان کوپر و تارس خودشان را به بیرون می اندازند

تا وزن را کاهش دهند آمیلیا تا به سیاره ی ادموند برسد.

بعد از خروج انها از اندورنس آنها خودشان را در درون یک “تسرکت” می بینند

که احتمالا توسط انسان های آینده ساخته شده است. از بازه زمانی های مختلف عبور می کنند.

کوپر به وسیله ی آن میتواند با اتاق های قدیمی مورف ارتباط بر قرار کند

و از طریق جاذبه ارتباط های مختصری با او برقرار کند.

 

بخش پایانی داستان

کوپر متوجه می شود که روحی که همیشه مورف درباره ی آن صحبت میکرده است. او ساعت دومی که به مورف داده است را دستکاری می کند. و از کدهای مورس برای انتقال اطلاعاتی که تارس جمع کرده بود استفاده می کند. کوپر و تارس به بیرون تسرکت انداخته می شوند. کوپر در یک زیستگاه فضایی که به دور زحل می چرخد بیدار می شود. در آنجا با دختر پا به سن گذاشته اش “مورف” دیدار می کند.

 

با استفاده از اطلاعات کوانتومی که کوپر برای مورف ارسال کرده , مورف نقشه ی A را حل می کند که باعث نجات بشریت می شود. مورف در حال مرگ است و در کنار خانواده اش قرار دارد. مورف پدرش کوپر را مجاب می کند که به پیش آمیلیا برود. کوپر و تارس فضاپیمایی را بر میدارند و به پیش آمیلیا و کیس در سیاره ی ادموند می پیوندند. فراموش نکنید آهنگ های فیلم در میان ستارگان را حتما دانلود کنید.

آهنگ های فیلم در میان ستارگان

نقد اختصاصی موسیقی متن فیلم در میان ستارگان

Interstellar زیباترین تجربه سینمایی که در کل زندگیم داشتم بود. هم از جنبه بصری و هم از جنبه موسیقیایی. وقتی که از سینمای بیرون آمدم , به خود می لرزیدم و تحت تاثیر قرار گرفته بودم. و اشتیاق بالایی برای شنیدن دوباره موسیقی فیلم را داشتم. اولین باری که به آلبوم گوش می دادم چشمهایم را بسته بودم. دوست داشتم به خاطر آورم, رویا ببینم, زندگی کنم, پیش بینی کنم و … موسیقی به شکلی شروع می شود انگار که از یک رویا بیرون آمده ام به آرامی چشمهایم را باز می کنم و احساس می کنم و در دنیای جدید رها می شوم.

 

ترک های “Dreaming of the crash” و “Cornfield chase” و “Dust” ترک هایی زیبا و اکوهایی از اتفاق های پیش رو هستند. هانس زیمر این دنیای خیالی را با سه ترک ابتدایی ساخته است. او در آسمان نقاشی می کند. در ستاره ها, اقیانوس ها, زندگی و بزرگترین عضو دنیا به آرامی بال زدن را شروع می کند. آن عضو زندگی را در دنیای موسیقی متن در میان ستارگان نگه می دارد.

 

در آغاز موسیقی خیلی نجیب و نرم است. همانند باران در آن دنیای آفتابی. کمی حس غمناکی و تنهایی درونی را به همراه دارد. ترک “Day one” همانند گوش دادن به صدای ضربان قلب بعد از چندین روز تنهایی است.

 

Stay

علاوه بر صدای آرام آب که در بعضی از ترک های دیده می شود (برای مثال ترک Stay) شاهکار است و کمک می کند شب ها با حس بهتری در سالهای پیش رو بخوابم. نیمه اول آلبوم آن بی نهایت بودن فضا و حس عجیب و غریب گشت و گذار در آن را منتقل می کند. ترک “Stay” اولین ترک اندوه آور و دل شکسته آلبوم است. ترکی ۷ دقیقه ای که راه نفوذ به قلب شما را پیدا می کند.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان

Mountains

وقتی که ترک “Mountains” شروع شد تصمیم گرفتم با چشمان بسته به آلبوم گوش دهم. یک مترونوم چوبی در حال تیک تیک است , در حالی که موسیقی اصلی در پس زمینه در حال پخش و تکامل است. موسیقی ادامه پیدا می کند تا در جایی منفجر می شود و اگر در آن زمان چشمان شما بسته نباشد آن زیبایی که این ترک در ذهن شما خلف می کند را از دست خواهید داد. قطعه “A place among the stars” تکرار موتیف های قبلی است و این مسئله مشکلی ندارد چون این آلبوم خستگی ناپذیر است.

Coward

فکر می کنم ترک “Coward” دقیقا زمانی بود که من ارتباط کامل از این دنیا با دنیایی که هانس زیمر خلق کرده بود پیدا کردم. صداهای ارگان زیاد و زیادتر می شدند تا این که به نقطه اوج خود می رسیدند و به شدت هم پیچیده بود. ترکی برجسته که روی قسمت آرام موسیقی تکیه داشت.

 

نسخه Deluxe edition ترک های بیشتری را هم دارد و فکر میکنم ارگان اصلی و قدرتمند در آنجا قرار دارد. که در ۱۶ ترک اول اصلی از آن ندیدم. چیزی در درون من طنین انداز است. و ارتباطی صدایی در آن پیدا نکردم. هنوز منتظرم … موسیقی آمبینت آرام و اعتیاد آور. ترک “Atmospheric entry” قطعه ای بلیز اتمسفری خالص است. فقط صداهای نرم و نه چیز دیگری …

 

پیشنهاد می کنم به کار دیگر هانس زیمر یعنی آهنگ های فیلم دانکرک گوش دهید

آهنگ های فیلم در میان ستارگان

No need to come back

غم انگیزترین و نامیمون ترین ترک آلبوم “No need to come back” نام دارد.

این ترک تا اعماق وجود انسان نفوذ می کند و تقریبا تفس کشیدن را از آدم صلب می کند.

خونی در آهنگ های فیلم Interstellar جریان دارد. این ترک قلب آن است و آن خون را پمپاژ می کند.

در بعضی لحظات گوش ادن به آن غیر قابل تحمل می شود.

به دلیل این که به شدت سنگین و ناامید کننده است.

با یک نت ساده تکامل پیدا می کند و چنان تاثیری را می گذارد انگار مه ای سنگین تو را فرا می گیرد و نمی گذارد حرکت کنی.

Imperfect lock

از وقتی که فیلم را گوش دادم یک ترک خاص به شدت نظر من را به خودش جلب کرده و آن ترک “Imperfect lock” نام دارد.

لحظه ای بود که تقریبا از روی صندلی پریدم و قلبم توی دهانم بود.

به شکل کر شدنی ای موسیقی ارگان در آن تکامل پیدا میکرد.

تقریبا داشت مرا خفه می کرد. ولم صدا را تا حداکثر بالا بردم و منتظر بودم که شگفت زده شوم.

اما آن قطعه مورد انتظار آنجا نبود! خلاصه ترک Imperfect lock قطعه ای محشر در آلبوم موزیک فیلم در میان ستارگان است.

اما احتمالا آن چیزی که همه ی طرفداران انتظار داشتند نبود.

 

عجیب بود که لیبل Watertower Records نسخه Illuminati edition را دیر منتشر کرد.

چون همه طرفداران منتظر آن ترک خاص و فوق العاده زیبا و هیجان انگیز یعنی “No Time For Caution” بودند.

به نظرم اشتباه لیبل بود, در نسخه دوم آلبوم یعنی Deluxe edition تمام موسیقی ها به طور کامل قرار بگیرند و در نسخه سوم ترک های bonus قرار داده شوند.

به عنوان طرفدار پر و پا قرص موسیقی متن از این موضوع نا امید شدم.

تصور کنید کریس نولان این کار را با فیلم میکرد یعنی یک نسخه ۱٫۵ ساعت از فیلم ارائه میداد و سپس یک نسخه ۲ ساعته که کلی سکانس مهم و تاثیر گذار داشت منتشر میکرد!

 

سخن پایانی

باز هم میگویم موسیقی فیلم Interstellar به شکل باور نکردنی زیبا بود. کل ۹۱ دقیقه آلبوم کاملا بی نقص بود. بهترین آلبوم سال ۲۰۱۴ است و فکر نمیکنم رقیب دیگری داشته باشد. هانس زیمر در دوران کاری خودش هیچ افتی نداشته است. آلبوم موسیقی در میان ستارگان به شکل بی نظیری شاهکار است. وقتی به کارهای قبلی این آهنگساز نگاه میکنم , برای مثال Inception و Man of steel پیش خودم میگفتم این موسیقی زیبا نقطه اوج این آهنگساز است.

اما حالا که این آلبوم را شنیدم , به این نتیجه رسیدم هانس زیمر میتواند با آلبومی ۱۰ برابر زیبا تر شنونده ها را تحت تاثیر قرار دهد. موسیقی های این آلبوم از ذهن من خارج نمی شوند. و مطمئنا حالا حالاها دست از گوش دادن به این آلبوم بر نخواهم داشت. در میان ستارگان در قلب من باقی خواهد ماند. دوستان دانلود آهنگ های فیلم در میان ستارگان را از دست ندهید.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

نقد اختصاصی موسیقی متن فیلم Interstellar | نقد دوم

خب بالاخره شاهد از راه رسیدن فیلم Interstellar هستیم. مورد انتظارترین فیلم سال. این موضوع هم بی دلیل نیست. فیلمی بزرگ, حماسی, کاری از کریستوفر نولان. درباره ی گروهی از فضانوردان که به منظور پیداکردن سیاره ای جدید برای زندگی بشر وارد کرم چاله ای می شوند.

 

Dreaming Of The Crash

ترک “Dreaming Of The Crash” قطعه ای رویایی است که در دوردست های آن صدای رعد و برق می اید. موسیقی خیلی ساده اما مطلوب است, آن موسیقی ارگان بدجورد در وجودم رخنه کرده است. خیلی دوست دارم بیشتر از آن بشنوم, ترک “Cornfield Chase” به ما اولین تم زیبای آلبوم را که با صدای لوله ارگان است را معرفی می کند. کاملا موسیقی زیمر در آن مشهود است. موسیقی بزرگ که استیناتو زیبا به آرامی در آن تکامل پیدا می کند. اما ترک خیلی روز به پایان می رسد. همین ابتدا بگم دانلود آهنگ های فیلم در میان ستارگان رو از دست ندهید.

 

در ترک “Dust” ما شاهد آن هستیم که تم منحوسی توسط ابزار موسیقی بادی و سینث روح مانندی در آن پخش می شود و برای این که تاثیرگذاری آن زیاد شود موسیقی پایپ ارگان به آن اضافه می شود. در ادامه شاهد ترک “Day One” هستیم که در آن موسیقی پیانو مینیمالیستی در حال نواختن است که به آرامی موسیقی پایپ ارگان به آن اضافه می شود.

 

تا به اینجای کار موسیقی حال و هوای سردی داشته است

درست مثل فضا. اما در ترکی که به آن اشاره کردیم موسیقی گرمابخشی هم وجود دارد

که با استرینگ در پس زمینه ی آن نواخته می شود

و در بالای آن شاهد موسیقی پایپ ارگان هستیم.

موسیقی دقیقا در همان جایی که تازه موسیقی داشت خیلی خوب میشد به پایان رسید.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

Stay

قطعه “Stay” ترک رویایی دیگری است که به آرامی تکامل پیدا می کند.

موسیقی به آرامی در وجود من رشد می کند و درست مثل فیلم Man of Steel میتوانم خودم را متصور شم که در آینده در حال زمزمه کردن آن هستم.

این ترک قطعه ای طولانی است که به زیبایی هم به پایان می رسد.

ترک “Message From Home” قطعه ای صمیمی است که با ابزار موسیقی پیانو نواخته می شود.

 

ترک “The Wormhole” هم موسیقی جالبی دارد.

در این ترک موسیقی ضربه ای دائمی به همراه صدایی که به طور مداوم میگوید “اووووآه” در آن وجود دارد. قطعه “Mountains” موسیقی کاملا سبک زیمر است و همه چیزی که درباره ی او میدانیم و عشق می ورزیم. تکامل آرامی دارد و در ادامه ی آن صدای “برااام” , صدای پایپ ارگان عظیمی می آید. تا به اینجای کار محبوبترین موسیقی برای من است. بقیه موسیقی هم به همین شکل ادامه پیدا می کند. سورپرایز دیگری در این ترک در کار نیست فقط این ترک در انتهای به موسیقی فوق العاده عظیمی تبدیل می شود. در ادامه شاهد ترک های “Detach” و “Where We’re Going” هستیم که موسیقی آنچنان زیباست که به راحتی امتیاز ۵ از ۵ را از طرف من دریافت کردند.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

هر زمان به موسیقی ارگان فکر میکنم یا گوش میدهم به یاد مذهب می افتم. یاد نولان و زیمر همین موضوع را در سر داشتند. شاید به همان دلیل است که به زمین نیاز داریم و در زمانی که این اتفاق رخ دهد باید ایمان داشته باشیم. این موسیقی نمایانگر زیمر در حالت تفکر است و به گستردگی فضا می اندیشد. چه قدر زمین کوچک است, درباره ی زندگی و مرگ.

 

First Step

ترک “First Step” موسیقی مینیمالیستی تم پیانو دارد.

کمی هم فضایی است, اما خیلی زیباست. ترک “Flying Drone” موسیقی ساده ای دارد.

موتیف پرشکوهی است وقتی به آن گوش میدهم حس پرواز به من دست می دهد.

اتمسفری ترین موسیقی که شاهد آن هستیم در ترک بعد دیده می شود,

نام آن ترک “Atmospheric Entry” می باشد. برای پس زمینه موسیقی فوق العاده ای است.

 

ترک “No Need To Come Back” از موسیقی پیانو ساده ای تشکیل شده است که در پس زمینه پر سر و صدایی پخش می شود. ترک “Imperfect Lock” میتوانست آن موسیقی تیک تاک مانندی که منتظر آن بودیم باشد. اما این نیست. اساس آن موسیقی ضربه ای است.

 

ترک “What Happens Now?” که معنای این ترک “حالا چه اتفاقی می افتد؟” می باشد , اما باید بگویم در این موسیقی هیچ اتفاقی نمی افتد متاسفانه. موسیقی اتمسفری خوبی است به درد فضای فیلم می خورد.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

به شخصه من به این باورم وقتی موسیقی متنی برای فیلمی ساخته می شود باید به گونه ای باشد, که زیبایی بدون فیلم و به خودی خود را داشته باشد. این آلبوم قطعا این فاکتور مهم را دارد و میتوانید ساعتها بدون این که لحظه ای از گوش دادن به آن خسته شوید به آن گوش دهید و اشتیاق شما برای گوش دادن به آن نه تنها کم نشود بلکه بیشتر هم شود. موسیقی مینیمالیستی فوق العاده ای در این آلبوم شاهد خواهید بود. شاید بتوان گفت فیلم نوع دیگری از فیلم های علمی تخیلی را به نمایش گذاشته است. امیداورم از گوش دادن به آهنگ های فیلم در میان ستارگان نهایت لذت را ببرید.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

نقد اختصاصی موسیقی های فیلم Interstellar

امروز قصد نقد یک شاهکار به تمام معنا را دارم و ان موسیقی متن Interstellar می باشد. این البوم توسط یکی از فوق العاده ترین اهنگسازان موسیقی متن حال و حاضر صنعت هایوود, یعنی هانس زیمر نوشته شده است. احتمالا یکی از حماسی ترین موسیقی های فیلم است که تا به حال خلق شده است که توسط ابزار موسیقی قدرتمند ارگان ساخته شده است و تقریبا در طول کل فیلم پخش می شود. موسیقی کاملا به بالابردن قدرت تاثیرگذاری تصاویر پخش شده در فیلم کمک میکند.

 

امروزه فیلم ها از موسیقی متن به گونه ای استفاده می کنند که در پس زمینه موسیقی به شکلی غیر چشمگیر پخش شوند. اما کارگردان بزرگ کریستوفر نولان تلاش می کند که از موسیقی به این شکل استفاده نکند, و این کار را برای این شاهکار بیشتر جدی گرفته است. بعد از تماشای فیلم برای اولین بار در کنار جلوه های ویژه فوق العاده, موسیقی متن شگفت انگیز فیلم بود, که توجه من را به خودش جلب کرد.

ما موسیقی متن را با دو معیار اصلی با امتیاز ۱ تا ۱۰ برای هر کدام بررسی میکنیم. اولین معیار این است که چه طور موسیقی متن در خدمت فیلم است. و دومین معیار این است که آهنگ های فیلم در میان ستارگان چه طور به خودی خود و بدون فیلم زیبایی دارند, یا به اصطلاح ایا فاکتور زیبایی بدون فیلم را هم دارند.

 

معیار زیبایی با فیلم

خب با دسته اول شروع می کنیم, همان طور که در ابتدا گفتم, موسیقی متن در میان ستارگان به زیبایی در خدمت فیلم است. زیمر به شکل استادانه ای تصمیم میگرید که از ابزار موسیقی ارگان استفاده کند, که این موضوع باعث شده است به فیلم حس و حالی خارج از این دنیا بدهد. تم های این فیلم نفس گیر و پرهیجان هستند که باعث می شون بار احساسی فیلم چند برابر شود.

 

در طول سکانس های فیلم برای مثال سکانس doc , اگر موسیقی متن وجود نداشت خبری از تعلیق نبود.

به خاطر موسیقی Mountains , سکانس کوه اب یکی از محبوبترین سکانس های همه دوران ها برای من می باشد.

موسیقی متن اینقدر خوب در فیلم عمل می کند که فکر میکنم فیلم بدون ایم البوم موسیقی کامل نیست.

ما درباره فیلم Interstellar صحبت می کنیم, محبوبترین فیلم تمام دوران ها برای من.

هیچ چیز غیر از موسیقی نمیتوانست, همیار جلوه های ویژه و فیلمبرداری های این فیلم باشد.

در این دسته بندی امتیاز ۱۰ از ۱۰ را به ان می دهم.

 

معیار زیبایی بدون فیلم

حالا موسیقی متن به خودی خوب و بدون فیلم چگونه است.

در حالی که تمام موسیقی های متن باید در خدمت فیلم باشند,

یک موسیقی متن واقعا فوق العاده باید فاکتور زیبایی بدون فیلم را هم داشته باشد

و اهنگ های فیلم در میان ستارگان دقیقا همین کار را انجام می دهند.

موسیقی متن واقعا حس و حال خارج از این دنیا را می دهد.

حتی زمانی که تصاویری که از فیلم پخش می شود خارج از این دنیا نیستند.

این البوم موسیقی ترکیبی از تصنیف زیبا و نرم است که لرزه را به ستون فقرات می اندازد و صدای بلند پرتعلیق و نفسگیر موسیقی است.

 

در زمانی که در حال کار هستم به این البوم موسیقی گوش می دهم و فکر میکنم به شدت به کارم کمک می کند. به طور کلی فکر میکنم البوم موسیقی فوق العاده ای است و به این بخش هم امتیاز ۱۰ از ۱۰ را می دهم.

 

آهنگ های پیشنهادی

به طور کلی پیشنهاد می کنم به کل البوم موسیقی این فیلم به طور کامل گوش دهید و تک تک ترک های البوم ارزش گوش دادن را دارند, اما اگر قصد دارید ترک های اصلی و بهتر بگم تاپ ترین ترک های البوم را گوش دهید, ترک های زیر را پیشنهاد می کنم:

Cornfield Chase – آهنگ به شدت زیبایی است که به تدریج صدای ان افزایش پیدا می کند و پایانی عالی دارد.

Day One – آهنگ فوق العاده زیبای دیگر که در ان تم نمادین فیلم Interstellar وجود دارد.

Mountains – آهنگ به شدت پر تعلیق که در سکانس کوه اب پخش می شود.

First Step – آهنگی شبیه به ترک Day One .

No Time For Caution – معتقدم پرتعلیق ترین آهنگی می باشد که تا به حال خلق شده است, که در ان از موسیقی شگفت انگیز ارگان و صداهای اپرا استفاده شده است. کلمات در توصیف این ترک قاصر هستند.

 

نتیجه پایانی, این البوم موسیقی یک شاهکار تمام عیار است, و به تمامی کاربران پیشنهاد می کنم این البوم موسیقی را دانلود نمایید. ممنون که این نقد را مطالعه کردید خوشحال میشم نقد و نظر شما را درباره این شاهکار بشنوم….

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

نقد اختصاصی فیلم درمیان ستارگان

درمیان ستارگان , فیلمی به کارگردانی کریستوفر نولان و هنرمندی ستارگانی از جمله متیو مک کانهی و ان هتوی و مایکل کین و جسیکا چستین و کیسی افلک و افراد دیگر که اسمشون رو نمیارم شاید ندونید. این فیلم سیاره ما را به تصویر می کشد, که در زمانی نا مشخص در آینده ما در کره زمین در حال از دست دادن منابغ غذایی خود هستیم. خاک دیگه مثل سابق غذا تامین نمیکنه و مردم در حال گرسنگی کشیدن هستند.

 

در ادامه کاراکتر متیو مک کانهی وارد سفینه می شود و خانواده اش را بر روی زمین تنها می گذارد و به درون کرم چاله ای می رود و به دنبال سیاره ای مناسب برای ادامه حیات بشریت می رود. این فیلم در کلیولند به نمایش در آمد و متاسفانه نتوانستم برم برای تماشای فیلم و ظاهرا دلیل ان هم این بوده به اندازه کافی آدم باحالی نیستم!

 

در نتیجه منو رفیقم رفتیم به نزدیکترین سینمایی که امشب ان را نمایش میداد رفتیم و آن را تماشا کردیم. و ان پیتسبرگ یا فاصله تقریبی ۱۰۰ مایل و در سینمای ۳۵ میلی متری بود. دوستان به این کار میگن وقف! دانلود آهنگ های فیلم در میان ستارگان را به هیچ عنوان از دست ندهید.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

بخش اول

به شخصه به شدت هیجان تماشای فیلم را داشتم, به نظرم کریستوفر نولان یکی از بهترین کارگردانانی است که امروزه کار میکنه. فیلم های او تخیلی, سرگرم کننده و هیجان انگیز و بزرگ هستند و نقطعه مشترک همه این فیلم ها این هست که همه بلا استثنا عالی هستند. با خودم گفتم, خیلی خب “فیلم در میان ستارگان بهترین فیلم سال برای من خواهد بود, طاقت انتظار رو ندارم و قراره شاهد فیلمی بی عیب و نقص باشم و کاملا فیلم بی نقصی خواهد بود” ایا واقعا همه این فاکتور ها را دارد؟ نه!

 

interstellar فیلم بی نقصی نیست! داخلش یک سری عیب ها وجود دارد, فیلمنامه یک سری مشکلات دارد, یک سری مشکلات جزئی ساختاری دارد. در زمان پایان فیلم ان انفجار احساسی لازم وجود نداشت. اما محو تماشای آن شدم, چونکه واقعا به کاراکتر مک کانهی اهمیت میدادم. همچنین به خانواده او, در کل بخش خانواده داستان به شدت خوب ساخته و پرداخته شده بود.

 

بخش های ورود به فضا و کل ماموریت فضایی خارق العاده بود,

CGI استفاده شده فوق العاده بود و حقیقتش به ندرت شاهد استفاده از CGI بودم.

ببینید همین متوجه نشدن CGI و استفاده حداکثری از مکان ها و وسایل طبیعی باعث قدرتمندی فوق العاده بالای فیلم است.

نیاز به گفتن شاهکار بودن موسیقی متن interstellar کاری از هانس زیمر نیست.

اصلا نیاز نیست بگم که فیلم چه کارگردانی خوبی دارد

و همان طور که گفتم نیاز نیست بگم چه CGI خوبی در آن بکار رفته.

شما دوستان خودتان هم میدانید این موارد چه خوب بودند.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

بخش دوم

حالا داستان چه طور است؟ به شدت جذاب است, بدون اینکه بخوام چیزی رو اسپویل کنم, فکر میکنم از خیلی جنبه ها که فیلم به نتیجه رسید حرف نداشت. اما ۱۰ دقیقه پایانی فیلم رو به شخصه فکر کردم اصلا لزومی نداشت. زیادی متقاعد کننده بود و زیادی بدون نقص قضیه رو به پایان رساندند. فقط به نظر می آمد زیادی بی نقص است.

 

مثلا اگر به پایان فیلم تلقین توجه کنید, فیلم به گونه ای تمام شد که بار احساسی فیلم به سقف چشبیده بود و ادم با خودش میگفت, عالیه , دقیقا همین رو می خواستم. اما در این فیلم چنین پایانی رو شاهد نبودیم, با خودم گفتم فیلم به خوبی کارگردانی شده بود فقط ای کاش به پایان فیلم بیشتر اهمیت می دادم. ببینید اصلا نمیخوام بگم فیلم خوبی نیست, ببینید بی درنگ نسخه بلوری فیلم رو خواهم خرید و چندین بار هم به ان گوش خواهم داد.

 

باورتون نمیشه چه قدر دلم میخوام فیلم رو با وضوع دیجیتالی ببینم چونکه خیر سرم به تازگی توی سینمای ۳۵ میلی متری اونو دیدم.

واقعا از فیلم لذت برم, باید این بلند پروازی رو ستایش کنم. ایده های بزرگ مختلفی داشت.

انگار نولان جلوی همه ظاهر شده و گفته ببینید میخوام اینکارو بکنم

و یک دفعه همه شاهد دنیایی از ایده های عظیم و مختلف شدند.

و اون همه رو در فیلم جای داده, بعضی انها خوب جواب ندادند اما بعضی از انها به شکل خارق العاده ای جواب دادند. اما اون بخش هایی که جواب می دهند, واقعا به خوبی جواب می دهند. دانلود آهنگ های فیلم در میان ستارگان را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

بخش سوم

لحظاتی در فیلم وجود دارده که استادانه ساخته شده اند.

سکانس های پهناوری در فیلم وجود داشت که چشمان من محو تماشای انها شده بود.

در بعضی از سکانس ها کف کرده بودم و هرچی بگم کم گفتم.

در زمان تماشای فیلم میخواستم برم دستشویی اما انقدر محو تماشای ان شدم, اخر نرفتم.

با این همه تفاسیر برای بخش پایانی فیلم بار احساسی بیشتری رو انتظار داشتم

و این موضوع کمی تو ذوقم زد. همه بخش های فیلم به شدت سرگرم کننده بود.

 

تم های مختلف فیلم این بود, جای ما در زندگی کجاست؟ هستی ما چیست؟ هدف ما چیست؟ همه این موارد به خوبی در فیلم درک و پاسخ داده شدند. ان هتوی در فیلم بسیار خوب عمل می کند, اما باید بگم انچنان که باید و شاید به کاراکتر او اهمیت نمیدادم, در بین تمام جلوه های بصری فوق العاده ای که چشمان شما شاید نمایش انها خواهد بود.

 

متیو مک کانهی در این فیلم به معنای واقعی کلمه می درخشد.

اما ایا به اندازه کاراکتر سریال کاراگاهان حقیقی می درخشد,

معلومه که اینطور نیست, سریال کاراگاهان حقیقی ۸ ساعت زمان داشت

که شخصیت پردازی کاراکتر هایش را انجام دهد.

اون در این فیلم کارش را بدون نقصی انجام داد.

تماشای سکانس های فضایی مغز ادم را منفجر میکرد.

اتفاقات حقیقتا حماسی رخ میداد. قطعا الهامات زیادی از فیلم ۲۰۰۱ a space odyssey در آن وجود دارد.

آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

بخش چهارم

نکته جالبی که در فیلم وجود داشت, ربات های داخل فیلم بودند که حقیقتا فکر نمیکردم بتونن به این اندازه باحال باشن. بیننده به خوبی با دختر کاراکتر اصلی که بر روی زمین بود ارتباط بر قرار می کند. ارتباط احساسی بین پدر و دختر به شدت واقعی و خام و قدرتمند بود. اصلا به نظر فیک نمی اومد بلکه کاملا واقعی به نظر می رسید. تمام مامورت های فضایی عالی بودند به خصوص جمع بندی موضوع فضایی اش عالی بود.

 

بازم میگم خبری از اسپویل نیست, ببینید لحظه ای در فیلم وجود دارد که حس می کنید فیلم به پایان رسیده است, اما فیلم ادامه دارد, به نظرم اگر ان لحظه فیلم را به پایان می رساندند خیلی خیلی بهتر می بود. درکل دوستان صداقانه بگم, واقعا از تماشای فیلم لذت بردم و ب شدت منتظرم دوباره ان را تماشا کنم. امتیاز B+ را برای فیلم در نظر دارم.

 

فکر میکنم فیلم عالی است و معتقدم بلندپروازی های زیادی دارد.

بازی های عالی شاهد هست و کارگردانی حرف ندارد. دوستان به شدت منتظرم نظرتان را درباره آهنگ های فیلم در میان ستارگان بشنوم, حتما در بخش نظرات با ما در میان بزارید؟

 

لیست آهنگ های فیلم :

CD 1
۰۱ – Dreaming of the Crash (3:56)
۰۲ – Cornfield Chase (2:07)
۰۳ – Dust (5:41)
۰۴ – Day One (3:19)
۰۵ – Stay (6:52)
۰۶ – Message From Home (1:41)
۰۷ – The Wormhole (1:31)
۰۸ – Mountains (3:39)
۰۹ – Afraid of Time (2:33)
۱۰ – A Place Among the Stars (3:27)
۱۱ – Running Out (1:57)
۱۲ – I’m Going Home (5:49)
۱۳ – Coward (8:27)
۱۴ – Detach (6:42)
۱۵ – S.T.A.Y. (6:24)
۱۶ – Where We’re Going (7:41)

CD 2
۰۱ – First Step (1:48)
۰۲ – Flying Drone (1:53)
۰۳ – Atmospheric Entry (1:39)
۰۴ – No Need To Come Back (4:33)
۰۵ – Imperfect Lock (6:55)
۰۶ – What Happens Now? (2:05)
۰۷ – Who’s They? (7:17)
۰۸ – Murph (11:21)
۰۹ – Organ Variation (4:52)
۱۰ – Tick-Tock (8:19)
۱۱ – Day One (Original Demo) (3:49)
۱۲ – Do Not Go Gentle Into That Good Night (Poem) (1:37)
۱۳ – No Time For Caution (4:06)

لیست آهنگ های آلبوم (Vinyl) فیلم :

SideA
۱) – Dreaming of the Crash – 3:55
۲) – Cornfield Chase – 2:06
۳) – Dust – 5:41
۴) – Day One – 3:19
۵) – Message From Home – 1:40
۱۶:۴۰
SideB
۱) – Stay – 6:52
۲) – The Wormhole – 1:30
۳) – Afraid of Time – 2:32
۴) – A Place Among the Stars – 3:27
۵) – No Time For Caution – 4:06
۱۸:۲۷
SideC
۱) – Murph – 11:20
۲) – Detach – 6:42
۱۸:۰۱
SideD
۱) – Running Out – 1:57
۲) – Tick-Tock – 8:18
۳) – Where We’re Going – 7:41
۴) – Do Not Gentle Into That Good Night (Poem) – 1:37
۱۹:۳۳

برای اطلاعات بیشتر از صفحه ویکی پدیا فیلم دیدن کنید.

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-96kHz-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :
دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 دسامبر 2019 54,276 views 34
نظرات

قمری 2019/10/11

سایت تون خیلی خوبه. مرسی از توضیحات

admin 2019/10/11

ممنون لطف دارید

پریسا تیموری 2019/10/12

سالها و از کودکی عاشق نجوم باشی و نتوانی در این سطح از علم تحصیل کنی برای من غم بزرگی بود اما من ناامید نشدم و از هر طریقی مثله مجله های کیهان شناسی مقالات جستجو در گوگل پی گیری اخبار نجومی خواندن کتابهای زیادی از دانشمندان سرشناس دنیا و در نهایت فیلمهای زیبای هالیوودی که فی الواقع درک درستی از کیهان کردند باعث شد من سطح علم و دانشم بدون داشتن مدرک دانشگاهی بالا بیاد و خوشحالم که عاشق نجوم هستم فیلم میان ستاره ای مابین فیلمهای زیادی که دیدم منو شدیدا تحت تاثیر خودش قرار داد و مخصوصا موسیقی بسیار دلنشین و ماوراییش که آدم را تا عمق کهکشانها فرو میبرد این فیلم در آرشیو تلویزیون خانگی ام هست و در بیشتر مواقع قسمتهایی از فیلم را نگاه میکنم تا روحم آرام شود اما موسیقی این فیلم است که لذت عجیب و ماورایی برایم ایجاد میکند . آقای نولان عزیز ممنونم بخاطر هر احساس زیبایی و شگفتی که در هر بار دیدن این فیلم برایم تازه میکنی و ممنونم استاد زیمر دوست داشتنی که با هر بار شنیدن موسیقی این فیلم تا بی نهایتهای کیهان به پرواز در می آیم و ممنونم بخاطر عشق .. انسان … و کیهان💜 😍😍👩‍🚀👩‍🚀👩‍🚀👩‍🚀👩‍🚀🤝🤝🤝🙏🙏🙏🙏

Sh r 2019/11/01

سلام. این فیلم رو ۲ سال پیش دیدم و چندروز پیش دوباره نگاش کردم…… جدای از عظمت فیلم و کارگردانی فوق العاده که زبونم از تمجیدش قاصره، موسیقی متن فوق العاده بی نظیر فیلم تا چند روز همش تو سرم میچرخبد. دیدم حیفه بخاطر شنیدن موسیقی همش بیام فیلم رو ببینم. این شد که اینجا موسیقی فیلم رو دان کردم. قطعه stay و detach فوق العاده تاثیرگذار بودن و اشکمو بشدت سرازیر کردن، بقیه قطعه ها هم حرفی باقی نزاشتن

امیر نجاتی 2020/02/26

سلام. بسیار زیبا تحلیل کردید هم فیلم را و هم موسیقی تکرارنشدنی آن را. واقعا برای من زیباترین فیلم تمام دوران است. متشکرم از سایت خوبتون

admin 2020/02/26

سلام لطف دارید

Hossein 2020/03/21

سلام، مرررسی از اینهمه متنه قشنگی که نوشتین.

منم به شخصه این فیلم واسم بهترین فیلمه!!
یعنی من بعد از دیدن این فیلم فهمیدم نولان کیه، زیمر کیه.💞
این دوتا واقعا کنار هم کارکردنشون غوغایی به پا میکنه.

آدم به وجودشون افتخار میکنه!
بازم مرسی از شما، مدیر و نویسنده ی سایت!😊🌹

admin 2020/03/21

سلام ممنون از شما و انرژی مثبتی که می دهید. سپاسگذاریم.

علی 2020/03/24

درود بر هانس زیمر کبیر چقدر خوبه این بشر
حقیقا موسیقی فیلم شگفت انگیزه هر کسی نمیتونه این همه هنری که توی این آلبوم بکار رفته درک کنه آدمو از دنیا جدا میکنه و میبره به عمق کهکشان ها. دو قطعه محبوب برای من قطعه stay و tich-toch هستن مغز آدم هنگ میکنه از این همه هنر و ظرافت

شاهکار 2020/04/06

چه بگویم که زبان قاصر است از توصیف این شاهکار….

یسناخالدی 2020/04/25

زنده باد انسانهای خوب

شهریار 2020/05/13

وقتی که به اصل هستی کیهان مینگریم دنیا برای ما بسیار زیبا تر از چیزی که هست درمیاید در واقع این همه عجایب و شگفتی در دو جمله قابل توصیف نمی باشد فیلم میان ستارگان با کارگردانی نولان بسیار فیلمی عالی و با مفهوم بود و مخصوصا با موسیقی متن فیلم که انسان را درون عمیق ترین امواج کیهان غرق میکند و احساسی به انسان می دهد که قابل توضیف نیست در خود فیلم میان ستارگان به این تفکر اشاره کرده است که هر کسی با هر عمل کردی و با هر تفکری روی تمام کیهان میتواند اثر بگذارد اصل نظره فضا و زمان هم همینه که میگه هر چیزی که قابل جرم باشد روی کیهان اثر میگذارد و کیهان را نسبت به جرمش خم میکند این را گفتم که بگم خودتون را دست کم نگیرید میتوانید بهترین افرادی باشید که در کیهان و هستی هستند و اگر به فیزیک و نجوم علاقه دارید سعی کنید با خواندم مطالب بیشتر درکتون را نسبت به جهان بالا ببرید

admin 2020/05/13

ممنون از توضیحات خوبتون

امین.جم 2020/05/29

بسیار عااااااااااااااااااااااالی
تا حالا ۵ بار این فیلمو دیدم..الانم موسیقی فیلمو دارم گوش میدم..بااینکه اصلا اهل دیدن فیلم تکراری نیستم..اما این فیلم محشره هروقت میبینمش برام تازگی داره..

lucifer 2020/06/01

بسیار عالیییییییی بود .سپاس

کامبیز بیرانوند 2020/06/05

با سلام و عرض خسته نباشید، واقعا از مطالبی که در مورد فیلم درمیان ستارگان گذاشتید لذت بردم، سپاسگزارم.

admin 2020/06/05

لطف دارید

داود 2020/06/10

درود بر شما
من ۳۲ ساله هستم عاشق و دلباخته فقط و فقط دوچیز اول کیهان شناسی و فضا و دیگه یک دختر ۴ ساله که متاسفانه به دلایلی نمیتونم باهاش زندگی کنم این فیلم از درون منو تکون میده و با این که اصلا آدم احساساتی ای نیستم با این که شاید بیشتر از ۱۰۰ بار این فیلم رو دیدم هر بار بیشتر از بار قبل باهاش گریه کردم و واقعا تعظیم میکنم به هنر، درک و کارگردانی آقای نولان.
با سپاس

ali 2020/07/11

ببخشید کیفیت flac 96khz آهنگاش کامل نیست
من آهنگ S.T.A.Y رو با همین کیفیت می خواستم، شدیدا دنبالشم
اگه میشه پیداش کنین یه جوری

admin 2020/07/11

سلام. با عرض پوزش متاسفانه فعلا موجود نیست.

کیان پرتو 2020/12/04

من تمام موسیقی فیلم های دنیارو گوش دادم چون هم فارغ تحصیل رشته سینما هستم و هم کارم صدا گذاری فیلمه
عجیبترین آلبومی که تا به الان شنیدم و ساخته شده با اختلاف فراوان ماورایی ، آلبوم موسیقی متن فیلم اینتر استالره بعدیشم آلبوم بی نظیر احساسی آخرین ساموراییه ، ما خیلی خوشحالیم که در قرن هانس زیمر زندگی میکنیم و کارگردان آونگارد سینما استاااد کریستوفر نولان ، خدایا ازت مچکریم که هنوز زنده ام و کارای شاخص سینما رو میبینم

مهدی 2020/12/10

ثبت نام چی میگه دیگه . چرا بدون ثبت نام نمیشه دانلود کرد مثل سایتهای دیگه ؟

ارتین 2020/12/27

من چقدر با این فیلم گریه کردم

Reza Shahab 2021/01/14

اشتاکم خریدم چرا لینک دانلودو نزاشتید نامردا😂😂😂😂

admin 2021/01/14

سلام ممنون از خرید شما، قربان چی میفرمایید! بالای تصویر هانس زیمر لینک ها موجود است، این آلبوم بیش از ۳۰ هزار بار دانلود شده

بی نام 2021/03/22

چی بگم من از درونم تو همه چیو میدونی واقعا عالی بود گریه کردم گریه کردم تا دلم خنک شد ما چقدر کوچکیم تو این جهان خدایا تو بزرگی قدرتت قابل وصف درین زبان کوچک ما نیست خدا منون بابت همه چی

Omid Adabi 2021/05/27

سلام من اشتراک خریدم ولی لینک های دانلود موسیقی متن فیلم در میان ستارگان فعال نیست لطفا راهنمایی بفرمایید

admin 2021/05/27

سلام ممنون از خرید شما،
قربان تست شد، لینک ها کار میکنند و مشکلی مشاهده نشد

دانیال سلیمانی 2021/08/09

سلام
سایت شما قطعا تو لیست ۲۰ تا از بهترین سایتهای ایرانی برای من قرار داره.بی نظیر هستید.

admin 2021/08/10

ممنون از دلگرمی شما

محسن رضایی 2021/08/24

چیزی برای گفتن نمیمونه
این فیلم بهترین فیلمی هست که تا به حال دیدم، موسیقی متنش بهترین موسیقی متنی هست که تابحال روی فیلمی کار شده ، استاد کریستوفر نولان بزرگ به خاطر این شاهکار بزرگ باید تا ابد تحسین بشه و استاد هانس زیمر برای نوشتن این نت های جادویی باید پرستیده بشه، ولی هیچکس قدردان دستان هنرمند استاد مسلم اقای راجر سایر Roger Sayer نیست، کسی که با هنرش در کلیسای لندن و با اون ارگان با عظمت قطعه افسانه ای S.t.a.y. رو نواخت ، کاش میشد بهش بگم که چقدر ازش ممنونم

Mohamadreza Moarefi 2022/08/07

سلام لینک ها مشکل داره

admin 2022/08/07

سلام
لطفا یکبار صفحه را ریلود کنید سپس بر روی لینک دانلود کلیک نمایید
هم چنین اگر با موبایل دانلود میکنید ابتدا روی لینک دانلود کلیک کنید و چند لحظه نگهدارید سپس بر روی “دانلود لینک” کلیک نمایید.
اگر دو مورد بالا جواب نداد فیلترشکن خود را روشن کنید و سپس روی لینک دانلود کلیک نمایید
امیدواریم از گوش دادن به آلبوم ها نهایت لذت را ببرید.

صدف احمدی 2023/09/23

عالی هستید مشکلم حل شد🙏🏻🪻