فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب نوبنی هم باشه بالاخره نوبت به سریال تماشای آقای ربات میرسه. امروز از وب سایت دریم موزیک قصد دارید موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot) اثری از مک کوئیل (Mac Quayle) با کیفیت اورجینال آماده دانلود کنیم. این سریال یکی از دیدنی ترین سریال های دنیا است که امتیازات بسیار بالایی را دریافت کرده و واکنش های مثبت بسیاری نسبت به آن بوده بخشی از این واکنش ها برای موسیقی متن Mr. Robot بوده است. بازیگر نقش اصلی این سریال که برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی مرد هم می باشد اجرای بسیار دیدنی را از خود به نمایش گذاشته. امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال Mr. Robot نهایت لذت را ببرید.

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

آلبوم Vol 8 اضافه شد

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

معرفی سریال آقای ربات

آقای ربات (Mr. Robot) فیلم درام و هیجانی محصول سال ۲۰۱۵ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را سام اسماعیل (Sam Esmail) برای شبکه USA Network انجام داده است. ستاره اصلی سریال آقای ربات بازیگر برنده جایزه اسکار رامی ملک (Rami Malek) بوده است، که در نفش الیوت آلدرسون یک مهندس امنیت کامپیوتر و یک هکر با اختلال اضطراب اجتماعی و اختلال افسردگی عمده می باشد. الیوت توسط یک آنارشیسم قیام کننده به نام آقای ربات (با بازیه کریستین اسلیتر – Christian Slater) استخدام می شود تا به گروه هکتیویسم به نام “فسایتی” ملحق شود. به این هدف که تمامی اسناد مالی رمزنگاری شده یک شرکت خوشه ای را نابود کند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم بی نظیر موسیقی متن سریال وراثت (Succession)

 

در ۲۷ می ۲۰۱۵ ، قسمت پایلوت سریال توسط سرویس آنلاین ویدیو هنگام درخواست پخش شد. در ۲۴ جون ۲۰۱۵ فصل اول سریال از شبکه USA Network پخش شد. در ۱۳ جولای ۲۰۱۶ فصل دوم و در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۷ فصل سوم سریال پخش شد. در ۶ اکتبر ۲۰۱۶ چهارمین و آخرین فصل سریال Mr. Robot پخش شد و در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۹ به پایان رسید.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

ادامه معرفی سریال

سریال آقای ربات با ستایش منتقدین رو به رو شد و بیشترین واکنش های مثبت برای بازی ملک و اسلیتر و داستان و جلوه های بصری و موسیقی متن سریال آقای ربات نوشته مک کوئیل آن بوده است. همچنین لازم به ذکر است اسمائیل هم برای کارگردانی سریال اقای ربات مورد تقدیر قرار گرفت، وی در فصل اول چند قسمت را کارگردانی کرده بود که در ادامه به طور مطلق کارگردانی تمام فصل های دوم و سوم و چهارم را انجام داد.

 

سریال آقای ربات در مراسم گلدن گلوب موفق به کسب جایزه بهترین سریال درام شد، همچنین جایزه پیبادی را هم کسب کرد. در سال ۲۰۱۶ این مجموعه در ۶ بخش نامزد جایزه امی شد که در میان آنها بهترین سریال درام و همچنین برنده شدن این جایزه از سوی ملک به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در سریال درام به چشم میخورد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم رویایی موسیقی فیلم ابدیت و یک روز (Eternity and a Day)

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

بخش اول تولید سریال Mr. Robot

اسمائیل، خالق و شورانر این سریال که نویسندگی بخش زیادی از قسمت های این سریال را انجام داده است، می باشد. طبق گفته سم اسمائیل او شیفته دنیای هکرها بوده است و حدود ۱۵ سال قصد ساخت فیلمی حول آن موضوع را داشته. در زمان تولید سریال آقای ربات سم اسمائیل از متخصصان مختلف مشاوره گرفته است تا از بعد واقعگرای فعالیت های هکی باخبر شود! الهام دیگری که اسمائیل در ساخت این سریال گرفت بود، بهار عربی بود که مردم جوانی که از جامعه ناراضی بودند، از طریق رسانه های اجتماعی دست به تغییر می زنند. وی در مصاحبه ای ذکر می کند، کاراکتر الیوت نسخه مختصری از خودش است!

 

در اصل سم اسمائیل قصد داشت فیلم کاملی از پروژه آقای ربات را داشت، که در بخش اول او وقتی که وارد برنامه ای بزرگتر می شود متوجه می شود او اختلال روانی دارد. اگرچه در میانه های نویسندگی بخش اول سریال، او متوجه می شود داستان به شکل قابل توجهی گسترده است، وی ۲۰ صفحه از ۸۹ صفحه فیلمنامه را حذف کرد و بعد از آن به عنوان پایلوت سریالی استفاده کرد. و چیزی که در پایان بخش اول فیلم شاهد باشیم به پایان فصل اول سریال تبدیل شد.

 

اسمائیل فیلمنامه را برمیدارد و به نزن کمپانی فیلم و سریال سازی Anonymous Content می رود تا ببیند میتواند پروژه را به سریال تبدیل کند، که بعدا شاهد این هستیم پروژه توسط USA Network برداشته می شود. در جولای ۲۰۱۴ این شبکه سفارش ساخت پایلوت سریال آقای ربات را می دهد. بعد از تحقیقات جامع برای نقش اصلی مرد این سریال در سپتامبر ۲۰۱۴ اعلام شد رمی ملک در نقش الیوت به سریال اضافه شده است. در ستامبر و اکتبر باقی اعضای تیم بازیگری انتخاب شدند.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

بخش دوم تولید سریال Mr. Robot

در دسامبر ۲۰۱۴ شبکه USA Network سفارش ساخت ۱۰ قسمت برای فصل اول این سریال را می دهد. در ۱۳ آوریل ۲۰۱۵ کار تولید سریال در نیویورک آغاز می شود. در ۲۷ می ۲۰۱۵ قسمت پایلوت در چندین سرویس آنلاین پخش می شود. در ۲۴ جون ۲۰۱۵ قبل از اینکه فصل اول سریال پخش خود را آغاز کند برای فصل دوم تمدید می شود و تعداد قسمت های فصل دوم ۱۲ قسمت اعلام می شود. در ۱۳ جولای ۲۰۱۶ فصل دوم ۱۲ قسمته پخش می شود. در ۱۶ اگوست ۲۰۱۶ سریال آقای ربات برای فصل سوم تمدید می شود و اعلام می شود پخش آن در سال ۲۰۱۷ انجام خواهد شد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم درخشش (The Shining)

 

در اکتبر ۲۰۱۷ فصل سوم سریال پخش خود را آغاز می کند و متشکل از ۱۰ قسمت می باشد. لازم به ذکر است درست مثل فصل دوم تمامی قسمت ها توسط خود سم اسمائیل کارگردانی می شود. در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷ ، شبکه USA سریال آقای ربات را برای فصل چهارم تمدید می نماید و در اگوست ۲۰۱۸ اعلام می شود فصل چهارم فصل پایانی سریال است.

 

در اصل عوامل سازنده سریال پوشش سویشرت گرمکن و کوله پشتی رنگارنگ برای کاراکتر الیوت در نظر داشند. اگرچه خود ملک پیشنهاد یک کوله پشتی سیاه رنگ و یک هودی سیاه B:Scott را پیشنهاد داد. این پوشش به نماد کاراکتر تبدیل شد و طراح لباس ۲۰ مورد از آن را سفارش داد، این درحالی بود این محصول چندین سال توقف تولید خورده بود! لازم به ذکر است موسیقی متن سریال آقای ربات را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

بخش سوم تولید سریال Mr. Robot

فرنکین پیترسون (Franklin Peterson) که تدوین سه قسمت از فصل اول و شش قسمت از فصل دوم را انجام داده بود، در تدوین سریال آقای ربات رویکردی جدید را در پیش گرفته بود که شامل جام کات (پرش برشی) و طول متنوع برداشت ها و سکانس های مخلوط در طول یک قسمت یا حتی چند قسمت با هم بودیم. اسمائیل پیترسون و تیم تدوینش را برای کاوش در شخصیت هرکدوم از کاراکترها تشویق کرد و روشی خلاقانه برای روایت داستان پیدا کند عناصر انسانی آنها را به تصویر بکشد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم برنده اسکار موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)

 

کمپانی “FuseFX” برای ساخت جلوه های ویژه برای قسمت “eps3.4_runtime-error.r00” از فصل سوم استخدام شد. به طور کلی ۴۰ شات را شامل شد تا آنها را در کنار هم قرار دهند و کل قسمت را به یک سکانس تبدیل کنند! سریال آقای ربات به طور کلی برای دقت های تکنیکی که داشته است مورد ستایش قرار گفته است. و سرویس های مختلف امنیت سایبری از جمله آواست سافت‌ور و پاندا سکیوریتی، آویرا، کسپرسکی لب و پروتون میل بر این موضوع صحه گذاشته اند از جمله سکانس های هکی سریال.

 

علاوه بر آن اسمائیل افرادی از جمله کُر آدانا (Kor Adana) (آنالیز سابق سرویس امنیت آنلاین تویوتا موتور) و مایکل بازل (Michael Bazzell) (مشاور امنیتی و مامور سایبری سابق اف بی آی) و جیمز پلوفی (James Plouffe) (طراح ارشد کمپانی MobileIron) را برای مشاور به او استخدام می کند در فصل دوم افراد دیگری را هم برای مشاوره به او وارد پروژه می کند.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

واکنش منتقدین و تعداد بینندگان

فصل اول : از ۶۰ نقد انجام شده در راتن تومیتوز با ۹۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۸٫۳۶ از ۱۰ را دریافت کرده است و طبق آمار متاکریتیک از ۲۴ نقد انجام شده امتیاز ۷۹ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. میانگین آمار بیننده های این فصل ۱٫۳۹ میلیون نفر بوده.

فصل دوم : از ۳۹ نقد انجام شده در راتن تومیتوز با ۹۰ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۷٫۹۲ از ۱۰ را دریافت کرده است و طبق آمار متاکریتیک از ۲۸ نقد انجام شده امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. میانگین آمار بیننده های این فصل ۱٫۳۹ میلیون نفر بوده.

فصل سوم : از ۲۰ نقد انجام شده در راتن تومیتوز با ۹۲ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۸٫۲۶ از ۱۰ را دریافت کرده است و طبق آمار متاکریتیک از ۹ نقد انجام شده امتیاز ۸۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. میانگین آمار بیننده های این فصل ۱٫۳۹ میلیون نفر بوده.

فصل چهارم : از ۱۹ نقد انجام شده در راتن تومیتوز با ۹۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۸٫۸۷ از ۱۰ را دریافت کرده است و طبق آمار متاکریتیک از ۵ نقد انجام شده امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. میانگین آمار بیننده های این فصل ۱٫۳۹ میلیون نفر بوده.

به طور کلی در سطح جهانی با ستایش منتقدین و بیننده ها رو به رو شده است.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

لوکیشن های فیلمبرداری

فیلمبرداری سریال آقای ربات در نیویرک انجام شده است. لوکیشن های فیلمبرداری شامل استودیوی سیلورکاپ و جزیره کانی بوده است. که به عنوان محل بیرونی پایگاه گروه هکر داستان مورد استفاده قرار گرفت. از آنجایی که تیم سازنده نمیتوانستند تایم اسکوئر را برای فیلمبرداری تعطیل کنند سکانس های تایم اسکوئر که در بخش پایانی فصل اول شاهدش بودیم در آخرای شب تعطیلات ۴ جولای فیلمبرداری صورت گرفت تا در خلوت‌ترین حالت خودش باشد. در ۷ مارچ ۲۰۱۶ ، تولید فصل دوم آغاز شد و تیم سازنده و بازیگری مجدد در سر فیلمبرداری حاضر شدند.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

نسخه خانگی

کمپانی Universal Pictures Home Entertainment چهار فصل اول سریال را بر روی دی وی دی و بلوری منتشر کرده است. در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶ ، فصل اول سریال منتشر شد که شامل تمام ۱۰ قسمت می باشد و همچنین شامل سکانس های حذف شده . فصل دوم در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۷ منتشر شده است فصل سوم هم در ۲۷ مارچ ۲۰۱۸ در آمریکا منتشر شده است. در ۳۱ مارچ ۲۰۲۰ نسخه خانگی فصل چهارم منتشر شده است. دانلود آهنگ های سریال آقای ربات را حتما به تمامی دوستان خود پیشنهاد دهید.

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 1

۰۱) – ۱٫۰_۱-hellofriend.wav – 01:16
۰۲) – ۱٫۰_۲-oneincontrol.aiff – 04:39
۰۳) – ۱٫۰_۳-fucksociety.mp3 – 02:12
۰۴) – ۱٫۰_۴-m0rphine.aac – 01:56
۰۵) – ۱٫۰_۵-pierreloti.au – 02:59
۰۶) – ۱٫۰_۶-leavem3here.flac – 01:20
۰۷) – ۱٫۰_۷-waitfortheQ.ogg – 02:22
۰۸) – ۱٫۰_۸-whatsyourask.m4p – 01:38
۰۹) – ۱٫۰_۹-flipper.bwf – 03:37
۱۰) – ۱٫۱_۱-one6away.caf – 01:41
۱۱) – ۱٫۱_۲-wearefsociety.sd2 – 01:30
۱۲) – ۱٫۱_۳-oneor0.wma – 03:07
۱۳) – ۱٫۱_۴-hateurself.ra – 03:23
۱۴) – ۱٫۱_۵-illusionofchoice.mp3 – 04:02
۱۵) – ۱٫۱_۶-believe-in-erasing.au – 01:33
۱۶) – ۱٫۲_۱-IwillbeCTO.m4p – 03:11
۱۷) – ۱٫۲_۲-humanpunchingbag.aiff – 02:49
۱۸) – ۱٫۲_۳-therealshayla.wav – 02:32
۱۹) – ۱٫۳_۱-Ichosethis.ogg – 01:43
۲۰) – ۱٫۳_۲-everyrev0lution.ra – 02:25
۲۱) – ۱٫۳_۳-betterthanm0rphine.aac – 03:20
۲۲) – ۱٫۳_۴-allsafevirus.bwf – 01:54
۲۳) – ۱٫۳_۵-da3m0nsneverstop.caf – 02:10
۲۴) – ۱٫۴_۱-squ4rewiththeuniverse.wma – 02:56
۲۵) – ۱٫۴_۲-impenetrable.sd2 – 02:23
۲۶) – ۱٫۴_۳-billharper.mp3 – 03:52
۲۷) – ۱٫۴_۴-exploitingtyrell.wav – 02:05
۲۸) – ۱٫۴_۵-revenge1syourweakn3ss.ra – 01:39
۲۹) – ۱٫۴_۶-n0execution.au – 02:24

۰۱:۱۲:۵۰

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 2

۰۱) – ۱٫۵_۱-askingthe1mpossible.m4p – 03:18
۰۲) – ۱٫۵_۲-hackthepolice.mp3 – 03:35
۰۳) – ۱٫۵_۳-trustyourself.bwf – 03:33
۰۴) – ۱٫۵_۴-issacsbestmove.bwf – 04:14
۰۵) – ۱٫۵_۵-mybestmove.ra – 05:04
۰۶) – ۱٫۵_۶-veraliber4ted.aiff – 04:10
۰۷) – ۱٫۶_۱-v1ew-s0urce.ogg – 02:43
۰۸) – ۱٫۶_۲-a-way-out.wav – 03:12
۰۹) – ۱٫۷_۱-consumatesurvivor.caf – 02:07
۱۰) – ۱٫۷_۲-darlenesgun.aac – 02:29
۱۱) – ۱٫۷_۳-in0urgrasps.ogg – 01:48
۱۲) – ۱٫۷_۴-wh1ter0se.flac – 05:10
۱۳) – ۱٫۷_۵-mrrobot&tyrell.wma – 02:07
۱۴) – ۱٫۸_۱-imcrazy.aiff – 05:14
۱۵) – ۱٫۸_۲-mostdangerouscar.m4p – 02:46
۱۶) – ۱٫۸_۳-ch4ngefromwith1n.au – 04:13
۱۷) – ۱٫۸_۴-oneconstant.caf – 03:30
۱۸) – ۱٫۹_۱-waltznumber2.bwf – 03:30
۱۹) – ۱٫۹_۲-wearefinallyaw4ke.ra – 01:40
۲۰) – ۱٫۹_۳-johannaphishes.wav – 02:43
۲۱) – ۱٫۹_۴-forcerobotshand.sd2 – 01:51
۲۲) – ۱٫۹_۵-urmygod.ogg – 01:48
۲۳) – ۱٫۹_۶-nothingisreal.ra – 02:47
۰۱:۱۳:۴۲

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 3

۰۱) – ۲٫۰_۱-s4ve-the-w0rld.act – 2:28
۰۲) – ۲٫۰_۲-FuxSocy.sln – 2:32
۰۳) – ۲٫۰_۳-j0urnaling.ivs – 1:58
۰۴) – ۲٫۰_۴-control-1s-an-illusion.amr – 2:14
۰۵) – ۲٫۰_۵-infiniteloop0finsanity.vox – 3:39
۰۶) – ۲٫۰_۶-madame3xecutioner.oga – 4:09
۰۷) – ۲٫۰_۷-jester-actual.dss – 2:53
۰۸) – ۲٫۰_۸-confid3nce.dct – 2:24
۰۹) – ۲٫۰_۹-unexpectedpresents.m4b – 2:45
۱۰) – ۲٫۰_۱۰-masktakesover.sln – 3:58
۱۱) – ۲٫۰_۱۱-music-b0x.mmf – 1:09
۱۲) – ۲٫۱_۱-prisoner-of-paranoia.ivs – 2:20
۱۳) – ۲٫۲_۱-hidinginplainsight.awb – 2:59
۱۴) – ۲٫۲_۲-annihil4tion.dct – 2:30
۱۵) – ۲٫۲_۳-existence.opus – 3:36
۱۶) – ۲٫۲_۴-mightbe0wned.tta – 2:34
۱۷) – ۲٫۲_۵-divinity.iklax – 5:14
۱۸) – ۲٫۳_۱-steel-v4lley.webm – 2:29
۱۹) – ۲٫۳_۲-di3with4nswers.dvf – 2:41
۲۰) – ۲٫۳_۳-fuckgutinstinct.act – 1:34
۲۱) – ۲٫۳_۴-midland-city.oga – 4:03
۲۲) – ۲٫۳_۵-pun1shm3nt.ape – 1:55
۲۳) – ۲٫۴_۱-heartworm.3gp – 2:41
۲۴) – ۲٫۴_۲-m4ster-s1ave.msv – 1:28
۰۱:۰۶:۱۳

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 4

۰۱) – ۲٫۵_۱-h4ndshake.oga – 1:38
۰۲) – ۲٫۵_۲-being-gods.opus – 2:31
۰۳) – ۲٫۵_۳-nginx.ivs – 1:51
۰۴) – ۲٫۵_۴-youaremy4nswer.msv – 4:53
۰۵) – ۲٫۵_۵-rev0lution.act – 2:33
۰۶) – ۲٫۶_۱-h1dden-pr0cess.dvf – 2:07
۰۷) – ۲٫۷_۱-init_5.fve – 1:38
۰۸) – ۲٫۷_۲-this1sourstop.dss – 2:15
۰۹) – ۲٫۸_۱-audit0ry-space.tta – 4:17
۱۰) – ۲٫۸_۲-ph4se.vox – 4:44
۱۱) – ۲٫۹_۱-hardcashfading.mmf – 2:31
۱۲) – ۲٫۹_۲-hang1nthere.dct – 4:17
۱۳) – ۲٫۹_۳-woman0ftime.m4b – 4:11
۱۴) – ۲٫۹_۴-silentobserver.webm – 4:52
۱۵) – ۲٫۹_۵-pyth0n.sln – 3:25
۱۶) – ۲٫۹_۶-discr33tplace.amr – 2:42
۱۷) – ۲٫۹_۷-youPOS.ape – 2:17
۱۸) – ۲٫۹_۸-blueprints.3gp – 5:24
۱۹) – ۲٫۹_۹-takeb4ckcontrol.act – 3:49
۰۱:۰۱:۵۳

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 5

۱) – ۳٫۰_۱-one2blame.orc – 3:35
۲) – ۳٫۰_۲-parallel-universe.psy – 1:47
۳) – ۳٫۰_۳-black0ut.dmf – 4:52
۴) – ۳٫۰_۴-initiat3slowd0wn.dts – 1:58
۵) – ۳٫۰_۵-eye0nme.mux – 2:29
۶) – ۳٫۱_۱-undo.gpx – 1:56
۷) – ۳٫۱_۲-confidentialhumansource.m2 – 2:35
۸) – ۳٫۱_۳-nicetomeetyou.omg – 3:30
۹) – ۳٫۱_۴-root@kali.0cc – 2:32
۱۰) – ۳٫۱_۵-sandbox.dts – 1:17
۱۱) – ۳٫۲_۱-th3-cabin.usf – 1:24
۱۲) – ۳٫۲_۲-loyal2elli0t.ub – 1:31
۱۳) – ۳٫۲_۳-getpacked.ktp – 1:07
۱۴) – ۳٫۲_۴-legacy.sou – 1:57
۱۵) – ۳٫۳_۱-metadata.paf – 2:12
۱۶) – ۳٫۳_۲-thisisme.trak – 2:52
۱۷) – ۳٫۳_۳-w4lk-aw4y.box – 2:48
۱۸) – ۳٫۳_۴-donotboreme.dmf – 2:42
۱۹) – ۳٫۳_۵-vengeancep4ct.sib – 2:12
۲۰) – ۳٫۳_۶-foll0wingrob0t.trak – 7:30
۲۱) – ۳٫۳_۷-urthegod.mod – 4:59
۲۲) – ۳٫۴_۱-runtime-error.rx2 – 3:16
۲۳) – ۳٫۴_۲-updatefailure.rip – 1:59
۲۴) – ۳٫۴_۳-microaggression.ang – 2:09
۲۵) – ۳٫۴_۴-ri0t.mogg – 1:36
۲۶) – ۳٫۴_۵-internal-4udit-team.usf – 2:26
۰۱:۰۹:۱۱

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 6

۱) – ۳٫۵_۱-alittlepush.ktp – 04:18
۲) – ۳٫۵_۲-wheelbarrow.red – 03:21
۳) – ۳٫۵_۳-loc4tion-burnt.m2 – 03:12
۴) – ۳٫۵_۴-no-stalemate.gpx – 03:49
۵) – ۳٫۵_۵-connectionrefused.ub – 01:57
۶) – ۳٫۵_۶-kill-process.rip – 04:06
۷) – ۳٫۵_۷-stopthe4ttack.box – 04:26
۸) – ۳٫۵_۸-w3-did-it.sib – 02:21
۹) – ۳٫۵_۹-point-of-failure.ang – 01:10
۱۰) – ۳٫۶_۱-n0-family.mux – 02:58
۱۱) – ۳٫۶_۲-badpunchline.omg – 03:51
۱۲) – ۳٫۷_۱-dont-delete-me.rx2 – 01:41
۱۳) – ۳٫۷_۲-october21.bak – 01:25
۱۴) – ۳٫۷_۳-if1werepresident.usf – 01:59
۱۵) – ۳٫۷_۴-lollipop.sou – 01:48
۱۶) – ۳٫۷_۵-eulogy-for-m0bley.rip – 02:40
۱۷) – ۳٫۸_۱-cybersecurity.mogg – 03:02
۱۸) – ۳٫۸_۲-empty.box – 01:43
۱۹) – ۳٫۸_۳-stage3.torrent – 04:51
۲۰) – ۳٫۹_۱-th3-barn.usf – 01:02
۲۱) – ۳٫۹_۲-۱-was-you.dts – 01:46
۲۲) – ۳٫۹_۳-wo-ai-ni.0cc – 05:19
۲۳) – shutdown -r – 11:07
۰۱:۱۴:۰۰

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 7

۰۱) – ۴۰۱٫۱ Retribution – 3:00
۰۲) – ۴۰۱٫۲ Grand Central – 14:22
۰۳) – ۴۰۱٫۳ Contractor – 1:47
۰۴) – ۴۰۱٫۴ Goodbye, Friend – 5:23
۰۵) – ۴۰۲٫۱ Truth About Susan – 8:36
۰۶) – ۴۰۲٫۲ The Other One – 2:14
۰۷) – ۴۰۳٫۱ You’re Beautiful – 3:14
۰۸) – ۴۰۳٫۲ I’m Crazy Too – 3:23
۰۹) – ۴۰۴٫۱ Wipe Everything – 1:20
۱۰) – ۴۰۴٫۲ IRC Fantasy – 2:23
۱۱) – ۴۰۴٫۳ My Sister – 2:25
۱۲) – ۴۰۴٫۴ Going For A Walk – 3:05
۱۳) – ۴۰۵٫۱ Distract & Enter – 3:04
۱۴) – ۴۰۵٫۲ Validating Delores – 3:11
۱۵) – ۴۰۵٫۳ Thumb CAD – 3:07
۱۶) – ۴۰۵٫۴ Red Light Camera – 2:01
۱۷) – ۴۰۵٫۵ Server Room Access – 2:05
۱۸) – ۴۰۵٫۶ Exception Schedule – 2:33
۱۹) – ۴۰۵٫۷ Ziptie Door – 2:31
۲۰) – ۴۰۵٫۸ Runtime – 2:48
۲۱) – ۴۰۵٫۹ Jump Drive – 2:11
۲۲) – ۴۰۵٫۱۰ Deus Meeting Set – 1:29
۲۳) – ۴۰۶٫۱ L’il Bitch – 5:54
۲۴) – ۴۰۶٫۲ Play The Hero – 2:28
۰۱:۲۴:۳۵

ترک لیست موسیقی متن سریال آقای ربات | Vol 8

۱) – ۴۰۷٫۱ Act One – 0:13
۲) – ۴۰۷٫۲ Reopen That Path – 4:55
۳) – ۴۰۷٫۳ She Good Bruh – 2:16
۴) – ۴۰۷٫۴ My Master Vision – 2:26
۵) – ۴۰۷٫۵ Let the Show Begin – 0:40
۶) – ۴۰۷٫۶ The Window – 11:08
۷) – ۴۰۷٫۷ You Are the Storm – 2:47
۸) – ۴۰۸٫۱ Hide and Seek – 3:10
۹) – ۴۰۸٫۲ You Are Special – 3:20
۱۰) – ۴۰۸٫۳ Look Who Has Pluck – 2:49
۱۱) – ۴۰۸٫۴ Filthy Lying Liar – 2:36
۱۲) – ۴۰۸٫۵ All In Move – 5:59
۱۳) – ۴۰۸٫۶ Father I Needed – 5:57
۱۴) – ۴۰۹٫۱ He’s Not Ready – 1:58
۱۵) – ۴۰۹٫۲ Destroy Whiterose’s Machine – 2:49
۱۶) – ۴۰۹٫۳ Deus Group – 3:19
۱۷) – ۴۰۹٫۴ Fsociety Resurfaces – 5:36
۱۸) – ۴۰۹٫۵ Out of Time – 4:37
۱۹) – ۴۱۰٫۱ Advice foraA Road Trip – 1:02
۲۰) – ۴۱۰٫۲ Robinhooded – 4:51
۲۱) – ۴۱۱٫۱ There Is Only Whiterose – 2:14
۲۲) – ۴۱۱٫۲ Don’t Make Me Fucking Laugh – 7:41
۲۳) – ۴۱۱٫۳ Angela Is Alive – 2:22
۲۴) – ۴۱۱٫۴ World’s Best Dad – 1:26
۲۵) – ۴۱۱٫۵ Big Man On Campus – 1:53
۲۶) – ۴۱۱٫۶ The Worst Will Never Happen – 2:46
۲۷) – ۴۱۱٫۷ Two Elliots – 0:51
۲۸) – ۴۱۲٫۱ This Can’t Be Real – 2:21
۲۹) – ۴۱۲٫۲ You Don’t Have a Sister – 2:41
۳۰) – ۴۱۲٫۳ Who’s Darlene? – 2:10
۳۱) – ۴۱۲٫۴ Vigilante Hacker – 5:29
۳۲) – ۴۱۲٫۵ Finally Be Together – 4:14
۳۳) – ۴۱۳٫۱ You Are Not Him – 2:27
۳۴) – ۴۱۳٫۲ Get On Your Knees – 1:19
۳۵) – ۴۱۳٫۳ Bonsoir, Elliot – 1:27
۳۶) – ۱۳٫۴ The Mastermind – 4:33
۳۷) – ۴۱۳٫۵ This Is Your Rage – 1:10
۳۸) – ۴۱۳٫۶ Darlene Knew – 4:35
۳۹) – ۴۱۳٫۷ The Best Part – 5:33
۱۲۹:۴۰

———————————-

دانلود آلبوم Vol 1 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Vol 1 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 2 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Vol 2 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 3 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Vol 3 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 4 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Vol 4 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 5 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Vol 5 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 6 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Vol 6 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 7 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم Vol 7 با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Vol 8 با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم Vol 8 با کیفیت MP3-320kbps :

13 می 2023 8,527 views 2
نظرات

محمد 2020/10/26

بهترین سایت دانلود موسیقی
واقعا ممنوم

محمد عباس بهاری 2023/05/29

یا خدا Vol8 رو گذاشتید ؟! دمتون گرم
بزارید سکوت کنم
فقط برید تو قلب آلبوم