فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد ایجاد کمی تنوع داریم و تصمیم گرفتیم بریم سراغ یکی از انیمیشن های سال ۲۰۱۹٫ موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable) اثری از اهنگساز بزرگ روپرت گرگسون-ویلیامز (Rupert Gregson-Williams) می باشد. این انیمیشن بر خلاف تصوری که از تریلر ان پیدا می کنید, فیلم انیمیشنی بسیار زیبایی است و کارنامه قوی اهنگساز آن هم مشخص هست. امید است از گوش داده به اهنگ های فیلم Abominable لذت کافی را ببرید.

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

معرفی انیمیشن نفرت انگیز

نفرت انگیز (Abominable) انیمیشن کامپیوتری ماجرایی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. این انیمیشن شیرین و زیبا توسط دو کمپانی دریم ورک (DreamWorks Animation) و Pearl Studio که یک کمپانی چینی است ساخته شده است. کارگردانی و نویسندگی انیمیشن نفرت انگیز توسط جیل کالتن (Jill Culton) انحام شده است. کمک کارگردان این فیلم تاد ویلدرمن (Todd Wilderman) می باشد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم ارکسترا موسیقی فیلم بازگشت مری پاپینز (Mary Poppins Returns)

 

صداپیشگانی که در این انیمیشن هنر خود را به نمایش گذاشته اند: کلویی بنت (Chloe Bennet) و آلبرت تسای (Albert Tsai) و تنزینگ نورگی ترینر (Tenzing Norgay Trainor) و ادی ایزارد (Eddie Izzard) و سار پلسون (Sarah Paulson) و تسای چین (Tsai Chin) و میشل وونگ (Michelle Wong) می باشند.

 

فیلم Abominable در ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ در فستیوال فیلم تورنتو به نمایش در آمد. انتشار انیمیشن توسط کمپانی یونیورسال (Universal Pictures) در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ آمریکا انجام شده است و کمپانی Pearl Studio هم ان را در کشور چین منتشر کرده است. فیلم با نقدهای مثبت زیادی رو به رو شده است. لازم به ذکر است بودجه ساخت انیمیشن نفرت انگیز ۷۵ میلیون دلار بوده است. پیشنهاد می شود موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

تولید انیمیشن نفرت انگیز

از سال ۲۰۱۰ کار تولید انیمیشن Abominable به کمپانی دریم ورک سپرده شده. برای مدتی جیل کالتن بر روی این فیلم تحت عنوان Everest کار میکرد. که درباره دختر کوچکی به نام “یتی” بود. اما در سال ۲۰۱۶ او از پروژه خارج شد و کار به Tim Johnson و Todd Wilderman سپرده شد. در دسامبر ۲۰۱۶ , کمپانی DreamWorks اعلام کرد فیلم در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

 

که کمک تهیه کنندگی فیلم توسط عنوان شرقی کمپانی دریم ورک به نام Pearl Studio انجام خواهد داد. این انیمیشن دومین همکاری انها بعد از انیمیشن Kung Fu Panda 3 (پاندا کنک فو کار ۳) بود. در تاریخ ۲ فبریه ۲۰۱۸ اعلام شد که کالتن به پروژه بازخواهد گشت و جایگزین جانسون خواهد شد. در ۲۰ مارچ ۲۰۱۸ , اعلام شد کلویی بنت در نقش اصلی گویندگی خواهد کرد. در ۱۸ می ۲۰۱۸ دو کمپانی DreamWorks و Pearl Studio عنوان انیمیشن را از Everest به Abominable تغییر داده اند. در ادامه همان ماه Albert Tsai, Tenzing Norgay Trainor و Tsai Chin به تیم گویندگی اضافه شدند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم جالب موسیقی متن فیلم استوبر (Stuber)

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

انتشار فیلم نفرت انگیز

در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ پیش نمایش انیمیشن Abominable در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش در آمد. فیلم در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ در آمریکا و در ۱۱ اکتبر در بریتانیا توسط کمپانی یونیورسال منتشر شده است. مسئولیت انتشار فیلم در کشور چین توسط کمپانی Pearl Studio بوده است که همکاری های متعددی با کمپانی دریم ورک داشته است و کارهای ان را در کشور چین منتشر می کند.

 

تریلر رسمی فیلم قبل از فیلم دامبو در تاریخ ۲۹ مارچ ۲۰۱۹ منتشر شده است. دومین تریلر در ۲۳ می ۲۰۱۹ منتشر شد و اولین تریلری بود که به صورت انلاین اپلود شد. دانلود موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز به شدت پیشنهاد می شود.

 

باکس آفیس

انیمیشن نفرت انگیز در آمریکا و کانادا پیش بینی شده بود

از ۴۲۰۰ سالن سینمایی که در اختیار دارد ۱۷ تا ۲۰ میلیون دلار در هفته اول داشته باشد.

فیلم در روز اول اکران خود ۵٫۷ میلیون دلار فروش کرد

که ۶۵۰ هزار دلار ان از فروش پیش نمایش پنج شنبه شب است.

سرانجام هفته ابتدایی اکران خود را با ۲۰٫۹ میلیون دلار پشت سر گذاشت

و در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت.

بهترین فروش هفته ابتدایی انیمیشن را در سال ۲۰۱۹ از آن خود کرد.

در هفته دوم ۱۲ میلیون دلار فروش کرد و بعد از فیلم جوکر که تازه از راه رسیده بود قرار گرفت.

 

واکنش منتقدین از انیمیشن Abominable

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۱۱ نقدی که تا به این لحظه از انیمیشن انجام شده

با ۸۰ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۶۱ از ۱۰ را دریافت کرده.

نظر قریب به اتفاق آنها این بود “فیلم نفرت انگیز یک انیمیشن خانوادگی زیبا با ماجرایی زیبا را به بیننده ارائه می کند, به طوری که کل خانواده می تواند از آن لذت ببرد.”

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۵ نقدی که تا به این لحظه از انیمیشن انجام شده است

امتیاز ۶۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده.

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

معرفی اختصاصی انیمیشن نفرت انگیز

در ابتدا باید بگم آب دستتون هست بزارید زمین و دانلود انیمیشن نفرت انگیز را انجام دهید. چه خبر همراهان همیشگی وب سایت دریم موزیک , به تازگی انیمیشن نفرت انگیز کاری جدید از کمانی دریم ورک را تماشا کردم. خوشحال میشم نظرتون رو در پایین در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. ایا از فیلم خوشتون اومد؟ ایا “یتی” رو دوست دارید؟

 

خب در انیمیشن نفرت انگیز , یتی جادوی باید به کمک گروهی از کودکان پیش خانوادش برگردد. خب همان طور که میدانید در این انیمیشن کلویی بنت در نقش کاراکتر اصلی به همراه سارا پالسون در این انیمیشن گویندگی می کنند. صداهای خالص و محکمی در این انیمیشن حضور دارند و از نویسندگان و تهیه کنندگان و کارگردان های خوبی هم برخوردار است. و از اینکه کمپانی دریم ورک بر روی این انیمیشن کار کرده است بسیار خوشحال هستم.

 

بیشتر مواقعی که دریم ورک بر روی انیمیشنی کار می کند اگر نشه به ان شاهکار گفت قطعا میشه از ان به عنوان انیمیشنی عالی یاد کرد. ببینید میخوام درباره فیلم اینو بگم, زیاد مطمئن نبودم زیاد از انیمیشن خوشم بیاد چونکه زیاد از تریلر خوشم نیومد, تریلر رو که تماشا کردم گفتم خب یک انیمیشن معمولی برای سرگرمی کودکان است. اما وقتی که از سینما اومدم بیرون, باید بگم خیلی خیلی بیشتر از حد انتظاراتم بود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شگفتی آور موسیقی متن فیلم اواتار (Avatar)

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

بخش اول

انیمیشن Abominable لحظات احساسی خوبی دارد, شوخی های ملویی هم در ان وجود دارد, همیشه شاهد شوخی نبودیم, اما هر زمان شوخی در ان وجود داشت واقعا باب میل بود. بینندگان و کودگان اونطوری که انتظار داشتم از خنده منفجر نمی شدند, صادقانه بگم احتمالا منو و همسرم بیشتر از آنها خندیدیم. اما با همه این تفاسیر اوقات خوشی رو برای انها رقم زده بود.

 

این از شوخی ها, حالا وارد داستان میشیم, اگر انها بتوانند روی داستان خوب مانور بدن من فکر میکنم این فیلم میتونه دلچسب همه باشه. که به نظرم داستان چندان خوبی نداشت اما کودکان از ان لذت بردن. چرا اینقدر درباره کودکان صحبت می کنی؟ ببینید این نوع انیمیشن ها برای بینندگان کودک خلق شده اند, نمیگم بزرگ تر ها نمیتوانند از ان لذت ببرند چون که خودم نشسته بودن بین کلی جمعیت و داشتم از تماشای این انیمیشن لذت می بردم.

 

یکی از دلایلم برای تماشا, اینه که میخوام نقد ان را انجام دهم, اما دلیل دیگه ای هم وجود دارد و اون اینه که علاقه به تماشای ان دارم, درست همین کار را با انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴ انجام دادم. خب فیلم نفرت انگیز کارش رو برای سرگرمی کودکان به خوبی انجام می دهد, اما برای سرگرمی همه قشر سنی نمیتونه خوب عمل کنه. و این به خاطر داستان کلیشه ای هست که داره. پیشنهاد می شود موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز را از پایین مطلب دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن انیمیشن خانواده ادامز (The Addams Family)

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

بخش دوم

تنها مشکلم باهاش همین بود, داستان بسیار آشنا هست, و کاراکتر ها هم زیادی ساده و شسته رفته بودند. وقی که فیلم تمام شد سوال های زیادی برام پیش اومد, احتمالا از ان نوع سوال هایی که نباید از یک فیلم انیمیشنی پرسید. در چند سال اخیر انیمیشن ها خارق العاده زیادی منتشر شده, برای مثال مرد عنکبوتی و داستان اسباب بازی های ۴ و … و سپس به فیلمی مثل این می رسید که خلاقیت چندان زیادی در آن وجود ندارد و سوال های بی پاسخ زیادی را در ذهن ایجاد می کند کمی تو ذوق آدم می خورد و این ضعف احساس می شود. به خصوص برای مخاطبان بزرگسال.

 

کارهای که کاراکتر ها در فیلم انجام می دهد, با خودتون میگید خب چرا اینکار رو ۲۰ دقیقه زودتر انجام ندادی! الان توی مسیری بود …! وارد داستان نمیشم که نکنه چیزی براتون اسپویل نشه. اما بگم من سوالهایی برام پیش اومد. ببینید اگر بخوام اصلش رو بگم, فیلمی نبود که زیاد منو تحت تاثیر قرار بده, اما بگم حس دوست داشتنی در انیمیشن وجود داشت. یک شوخی جالبی در انیمیشن وجود دارد که هر فیلم انیمیشنی نمیتواند به آن دست پیدا کند.

 

انیمیشن نفرت انگیز کاراکتر اصلی بانمک و خوبی دارد, گروهی از دوستان در این انیمیشن وجود دارد

که تماشای انها حس خوبی ایجاد می کند, صداپیشگی خیلی خوبی هم در آن وجود دارد.

میشه گفت صداش بزرگتر از کاراکتر است که این ایراد رو میشه از کلی انیمیشن دیگه هم گرفت.

کار تیمی که بین کاراکتر ها وجود دارد را دوست دارم.

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

بخش سوم

کاراکتر ها به تنهایی خیلی خوب بودند و روابط و فضایی که بین انها وجود داشت هم مثال زدنی بود و در پایان انیمیشن هم این موضوع به خوبی جواب می دهد. سکاسن های احساسی فوق العاده ای از کاراکتر اصلی داستان در بخش پایانی انیمیشن وجود دارد که بسیار احساسی است. حس خانوادگی خیلی خوبی در آن وجود دارد, این حس تنها در گروه انها نبود بلکه به داستان گذشته کاراکتر هم مربوط می شود. از کجا اومده و به کجا میخواد بره.

 

تنها دلیلی که همه این فیلم را تماشا می کنند “اورست” است.

ایا این کاراکتر میتواند در حد کاراکتر انیمیشن چه طور اژدهای خود را آموزش دهید با نمک باشد؟ بله, قطعا همین طوره.

ایا از ان کاراکتر هایی است که میتونی توی شرایط مختلف هرکاری انجام بده و خطراتی که در داستان وجود داره ایا لزوما تنش زا هستند؟ بله همینطوره.

همچنین کارهای کلیشه ای زیادی وجود دارد که میشه توی هر انیمیشن دیگه ای نمونه انها رو دید. ماجرایی قابل پیش بینی

 

سکانس هایی وجود دارد که اگر زمان بیشتری روی آن می گذاشتند, این فیلم می توانست خیلی بهتر از ان چیزی که الان هست باشد. نمیشه گفت فیلم بی نقصی است. اما باید اینو هم بگم, توی سینما شاهد اوقات رنگارنگی هستید, از لحاظ اتمسفر به شدت زیباست. جادوهایی که اورست در فیلم انجام میداد هم خیلی زیبا بود. اما اون تصویربرداری های انیمیشن های دیگر رو شاهد نیستید. شما اون کاراکتر هایی که به زیبایی طراحی شده اند را شاهد نیستید.

آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

بخش چهارم

همه این موارد صدق می کند تا اینکه به بخش سوم فیلم می رسیم.

اورست کارهای خارق العاده خودش را انجام می دهد و از ان زمان به بعد فیلم از نظر بصری بی نهایت زیبا می شود. به شکل چشمگیری در بخش سوم بهتر شد. جک ها بیشتر و با مزه تر شد و لحظاتی بوجود می اید که با خودتون میگید آره خوشم اومد.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ فیلم جوکر

 

در کل فیلمی است که برای جامعه هدفش به خوبی جواب می دهد. داخل فیلم یک پیامی هم برای کودکان وجود دارد که فکر میکنم خیلی نکته مهمی است. حالا اگر این سوال را دارید آیا باید خانوادم و بچه هام رو برای تماشای فیلم ببرم؟ دختر عمو و سرعمو؟ بریم انیمشن نفرت انگیز رو ببینیم؟ قطعا شک نکنید. ایا باید خودم به تنهایی برم و فیلم رو تماشا کنم؟ من بودم می گذاشتم یه بار با خانواده میرفتم به دیدنش. تنهایی زیاد توصیه نمیکنم. اما نمیشه گفت وقت تلف کردنه, سرگرم کننده و با نمک است. امتیاز من برای این فیلم ۶۲ از ۱۰۰ است. موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز که البوم شاد و دوست داشتنی است را از دست ندهید.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست آهنگ های انیمیشن نفرت انگیز

۱) – Beautiful Life – Bebe Rexha – 3:23
۲) – Fix You – Coldplay – 4:56
۳) – Dreams – Phil Beaudreau – 3:33
۴) – Girl’s Gotta – Danger Twins – 3:04
۵) – Everest Escapes – 2:03
۶) – Yi Has a Dream – 1:28
۷) – Play to the Rooftops – 2:57
۸) – Soda Crate – 1:47
۹) – Everest Hums a Blueberry or Two – 2:00
۱۰) – Meet Peng and Jin – 2:42
۱۱) – Bandages and Blankets – 2:11
۱۲) – Yi and Everest Duet – 2:05
۱۳) – Burnish – 1:50
۱۴) – Leaving the City – 1:33
۱۵) – Burnish Takes Charge – 2:24
۱۶) – Dandelion Chase – 1:36
۱۷) – Postcard Journey – 1:59
۱۸) – The Leshan Buddha – 3:46
۱۹) – He’s Just a Kid – 1:24
۲۰) – Burnish Does Some Tracking – 2:36
۲۱) – Starry Night Becomes a Wipe Out – 3:22
۲۲) – I Really Liked Your Dad – 2:13
۲۳) – Humming up a Storm – 4:10
۲۴) – Everest – 2:42
۶۱:۴۳

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

13 اکتبر 2019 18,429 views 5
نظرات

rezvan 2020/01/17

این انیمیشن خیلیی زیباست دست سازندش درد نکنه

امیرطاها قاسمی 2020/03/31

آهنگش نمیاد

admin 2020/03/31

متوجه منظورم شما نمیشم!

ابراهیمی 2020/05/06

آهنگش نمیاد

ناهید 2023/02/10

سلام
امکانش هست موزیک دوبله فارسی انیمیشن رو هم بذارید؟