فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place) که یکی از فوق العاده ترین فیلم های سال ۲۰۱۸ بود را داریم. کار نوشتن موسیقی متن این فیلم را مارکو بلترامی (Marco Beltrami) انجام داده است و لیبل میلان موزیک ناشر آلبوم موسیقی این فیلم هیجان انگیز و ترسناک بوده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم یک مکان ساکت لذت ببرید…

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

معرفی فیلم یک مکان ساکت

یک مکان ساکت (A Quiet Place) فیلمی ترسناک و آخرالزمانی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را جان کرازینسکی (John Krasinski) انجام داده است. کسی که فیلمنامه فیلم را به همراه برایان وودز (Bryan Woods) و اسکات بک (Scott Beck) نوشته است. او در این فیلم در کنار همسرش در دنیای واقعی امیلی بلانت (Emily Blunt) که در فیلم هم زن و شوهر هستند بازی کرده است. دیگر بازیگران اصلی این فیلم میلیسنت سیموندز (Millicent Simmonds) و نوآ جوب (Noah Jupe) هستند.

پیشنهاد ویژه : البوم ترسناک موسیقی متن فیلم موروثی (Hereditary)

 

داستان فیلم درباره خانواده ای است که در دنیای آخرالزمانی که در ان موجوداتی با حس شونایی قوی که به هر صدایی توسط هر کسی حمله می کنند زندگی می کنند و آنها سعی دارند در این دنیا زندگی کنند و جان سالم به در ببرند تا اینکه … بک و وودز بر روی این ایده کار کردند تا آن را به فیلم تبدیل کنند. در جولای ۲۰۱۶ کرازینسکی فیلمنامه اولیه فیلم را مطالعه کرد و به عنوان کارگردان قرار داد را امضا کرد و همچنین فیلمنامه را در ماه مارچ همان سال بازنویسی کرد.

 

این فیلم از فیلم های دیگری از جمله Alien و No Country for Old Men و In the Bedroom الهاماتی گرفته است. در ماه می ۲۰۱۷ کرازینسکی و بلانت در نقش اصلی به تیم بازیگری اضافه شدند. فیلم برداری فیلم از ماه می تا نوامبر ۲۰۱۷ در upstate New York صورت گرفت. Erik Aadahl و Ethan Van der Ryn به عنوان تدوینگر صدا به تیم پشت صحنه فیلم اضافه شدند. مارکو بلترامی هم به عنوان آهنگساز موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت برگزیده شد. کار تولید فیلم توسط دو کمپانی Sunday Night و Platinum Dunes انجام شد.

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

ادامه معرفی فیلم

پیش نمایش فیلم یک مکان ساکت در تاریخ ۹ مارچ ۲۰۱۸ در South by Southwest به نمایش در آمد. این فیلم در آمریکا در تاریخ ۶ آپریل ۲۰۱۸ اکران شد. انتشار آن توسط کمپانی Paramount Pictures صورت گرفته است. فیلم A Quiet Place در باکس آفیس درخشید و بیشتر از ۳۴۰ میلیون دلار در سطح جهان فروش کرد این در حالی بود که بودجه ساخت آن ۱۷ تا ۲۱ میلیون دلار بوده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم محشر موسیقی متن انیمیشن نفرت انگیز (Abominable)

 

این فیلم از سوی منتقدین برای اتمسفری که ایجاد کرده بود و برای بازیگری و کارگردانی و طراحی صدا مورد ستایش قرار گرفته بود. از آن با عنوان “فیلمی هوشمندانه و وحشت آور یاد شده بود” این فیلم توسط دو موسسه National Board of Review و American Film Institute جزء یکی از ۱۰ فیلم برتر باکش افیس انتخاب شد. و همچنین چندین نامزدی جوایز مختلف را هم از آن خود کرد.

 

پس از موفقیت این فیلم, دنباله ای از آن با عنوان A Quiet Place: Part II برای اکران در سال ۲۰۲۰ در دست ساخت است. کارگردانی و بازیگرانی این قسمت فیلم در بخش دوم هم حضور خواهند داشت. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت را از پایین مطلب انجام دهید.

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

باکس آفیس و پیش بینی های فروش فیلم یک مکان ساکت

در ۱۵ مارچ مجله خبری ددلاین هالیوود (Deadline Hollywood) پیش بینی کرده بود

فروش فیلم در هفته اول اکران ۲۰ میلیون دلار باشد.

Variety پیش بینی فروش بین ۱۶ تا ۳۰ میلیون دلاری را در هفته اول کرده بود.

که سر انجام هفته اول خود را با فروش ۱۷ میلیون دلاری در آمریکا پشت سر گذاشت

و کل فروش ان در آمریکا به رقم ۶۰ میلیون دلار رسیده بود.

مجله های مختلف اعلام کرده بودند تریلر فیلم با واکنش های خیلی خوبی رو به رو شده است.

 

نقد اختصاصی فیلم یک مکان ساکت

یک جای ساکت فیلمی به کارگردانی جان کرازینسکی با هنرمندی او و امیلی بلانت و تعدادی بازیگر جوان و معرکه. داستان درباره خانواده ای است که در دنیایی که پر از هیولا هست به دام افتاده اند, این هیولاها به صدا حساس هستند و کوچکترین صدایی آنها را به سمت شما می کشاند. در این فیلم بیننده ۹۵ دقیقه پرتنش را به تماشای کشمکش این خانواده می پردازد, انها در طول این داستان باید کاملا سکوت کنند. تنش از همین ب بسم الله تا پایان فیلم موج می زند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم روح نواز با موسیقی متن فیلم امیلی (Amelie)

 

کرازینسکی ثابت کرده که چه کارگردانی پرتوانی می تواند باشد. او حس تعلیق را با تمرکز بر روی چیزی که میخواهد به بالاترین سطح خود رسانده است. او با نمایش اتفاقات مختلف برای بینندگان و همچنین نمایش اتفاقات مختلف برای کاراکتر ها درجه تعلیق را بالا برده است. سکانس های زیادی از فیلم وجود دارد که موضوع اصلی انها کاراکتر ها هستند نه موجودات.

 

داستان فیلم تنها درباره هیولاها نیست, بلکه داستان مردمی است که هیولاها در اطراف انها پرسه می زنند.

بیشترین تمرکز ان بر روی کاراکتر ها و کشمکش خانواده برای بقاء است.

میشه گفت ترکیب عجیبی از دو فیلم Tremors و ۱۰ Coverfield Lane می باشد,

بهترین بخش های این دو فیلم. از تیم بازیگری با استعدادی بهره می برد.

از همان سکانس اول تهدیدهایی که در اطراف کاراکترها وجود دارد بسیار جدی است.

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

بخش اول

کاملا مشخص است که کوچکترین صدایی میتواند به مرگ منجر شود. درصورتی که در فیلم های دیگر مثل Tremors اگر صدایی روی زمین, یا در اثر ارتعاشات روی زمین به دلیل دویدن شما, ممکن است انها به دنبال شما بیایند, اما با این حال احتمال فرار برای شما وجود دارد. در فیلم یک مکان ساکت اگر صدایی ازت در بیاد, به احتمال زیاد خواهی مرد. در نتیجه این موضوع باعث می شود یک لول از ترس در تک تک سکانس های فیلم بوجود آید.

 

در این فیلم کاراکتر های با استفاده از علائم, زبان بدن و نشانه هاش احساسی روی صورتشان روایتگر داستان هستند. روایت به این خوبی داستان بدون استفاده از دیالوگهای زیاد , مهارت کارگردان و عوامل فیلم را می رساند. از انجایی که کاراکتر ها مجبور هستند در این دنیا زندگی کنند باید روش زندگی خود را عوض کنند. که این موضوع من رو به سمت یکی از نکات مثبت فیلم هدایت می کند. تماشای روش جدید زندگی آنها به جای بشقاب از برگ درختان استفاده می کنند به جای قاشق و چنگال از دست استفاده می کنند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم ۱۲ سال بردگی (۱۲ Years a Slave)

 

انها بازی تخته انجام می دهند اما از قطعات فلزی استفاده نمیکنند.

در بیشتر قیمت های انها تصمیمات درستی میگیرند.

این در حالی است در بیشتر فیلم های ترسناک افرادی که در جلوی صفجه هستند تصمیمات احمقانه میگیرند.

اما در اینجا به نظر میان همه تصمیمات سنگینی بر روی گردنشان است.

با ساخت سیستم پیچیده در اطراف مزرعشان میتوانند یکدیگر را از اتفاقات در پیش رو باخبر کنند.

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

بخش دوم

خب ببینید دوستان این نحوه نمایش اتفاقات فیلم دقیقا برای همین بازه زمانی فیلم مناسب بود. در ابتدای فیلم به ما گفته می شود که ما در روز ۸۹ام هستیم. یعنی ۸۹ روز از هر اتفاقی که از رخ داده, گذشته است, در نتیجه انها در محل زندگی خود سیستمی دارند, آنها تا الان یک سری اطلاعات از موقعیت فعلی خود دارند. ما شاهد آن اوضاع متشنج روز اول نیستیم , ما شاهد چگونگی یادگیری خانواده ای برای زنده ماندن هستیم.

 

اگر قرار بود اوضاع را از همان روز اول به نمایش بگذارد به طور کامل فیلمی متفاوتی بود. حالا که یک مدت از اتفاق گذشته است. ما خانواده ای را می بینیم که یک محیطی برای زندگی ساخته است. این باعث می شود بیشتر قدردان این کاراکتر ها باشید چونکه انها در بیشتر مواقع هوشمندانه رفتار می کنند اما باید اقرار کنم در بعضی مواقع اتنخاب های عجیبی هم انجام می دهند. یک سری سوال های پاسخ داده نشده و مسائل گیج کننده وجود دارند. برای مثال یک موضوع مشخص نشده بود که چه طور هنوز آتش دارند.

 

اگر ژنراتوری وجود داشت به یاد ندارم که آن را دیده باشم, اگر هم بود برای روشن کردنش سر و صدای زیادی بوجود می آمد. یک سری جزئیات و سوال های پاسخ داده نشده وجود داشت. از انجایی که طراحی صدا و موسیقی در این فیلم نقش مهمی را ایفا می کند پیشنهاد می شود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت را دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شگفتی آور موسیقی متن فیلم اواتار (Avatar)

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

بخش سوم

شبیه به فیلم Signs , ما در فیلم شاهد خانواده ای هستیم که بیننده چیزی رو یاد میگیرد که کاراکتر یاد میگیرد, ما چیز زیادی از دنیای بیرون نمیدونیم. گاهی اوقات کاراکتر ها به بالای آسیابی که دارند می روند و آتش روشن می کنند و میتوانند از انجا در فاصله های دور شاهد این باشند که افراد دیگه ای هم وجود دارند که اتش روشن کرده اند.

 

در نتیجه مثل این نیست که انها تنها افرادی هستند که بازمانده هستند. اما انها نمیتوانند زیاد وارد آن دنیا شوند, به دلیل اینکه نباید صدایی را ایجاد کنند. وگرنه این موجودات از داخل جنگل بیرون می ایند کار انها ساخته است. خب از آنجایی که اتفاقات بعدا رخ می دهد, در خط زمانی که هر زمان این اتفاق افتاده است, به این داستان خاص کمی اعتبار می دهد. چونکه ما باید فرض را بر این بگذاریم که آنها یک سری چیزها را کشف کرده اند.

 

یک سری جزئیات و سوالات وجود دارد که چه طور یک هیولا را باید کشت؟ اما باید فرض را باید بر این گذاشت که این خانواده منبع غذایی تمام نشدنی و دسترسی به تسلیحات نظامی و … دارند. اگر زیادی به این جزئیات توجه کنید فکر میکنم از موضوع اصلی فیلم دور می شوید. این فیلمی سرشار از تعلیق با وجود سکانس های ترناک خیلی خوب است. بازی بازیگرها فوق العاده است, جان کرازینسکی کار های فوق العاده زیادی در جلوی دوربین انجام می دهد و به نظرم اون به عنوان کارگردان میداند دقیقا فیلم به چه چیزی نیاز دارد.

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

بخش چهارم

هر زمان کارگردان و بازیگری هر دو در یک فیلم حضور داشته باشند شما میتوانید متوجه شوید که انها شرایط را درک می کنند. و کرازینسکی دقیقا می داند فیلمش به چه چیزی نیاز دارد تا تنش و قدرت آن را بالا ببرد. امیلی بلانت هم کارش حرف ندارد این دو در داخل فیلم همکاری خیلی خوبی دارند و همان طور که میدانید در زندگی واقعا هم زن و شوهر هستند. بچه های جوان هم کارشان را به خوبی انجام می دهند. به خصوص دختری که دارند, نه تنها در فیلم بلکه در زندگی واقعی هم ناشنوا است.

 

و ان دختر بازی خیلی معتبری را ارائه داد و کاملا درک کرده بود باید چه کارهایی انجام دهد. به نظرم این فیلم هیجانی سنتی خیلی خوبی است, اگر در فیلم های این دوره زمانه کمتر شاهد این مورد هستید. اگر دل تنگ یک چنین فیلم هیجانی هستید به نظرم فیلم یک مکان ساکت میتواند نیاز شما را برآورده کند. امتیاز A- را برای این فیلم در نظر دارم.

دانلود موسیقی متن فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

۱) – It Hears You
۲) – A Quiet Family
۳) – Children of the Corn
۴) – A Quiet Life
۵) – The Dinner Table
۶) – Something on the Roof
۷) – Babyproofing / Bonfire
۸) – Old Man
۹) – Labor Intensive
۱۰) – Kids Bonfire
۱۱) – Water in the Basement
۱۲) – Silo Attack
۱۳) – A Quiet Moment
۱۴) – Rising Pulse
۱۵) – All Together Now
۱۶) – Positive Feedback

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

18 اکتبر 2019 3,387 views 1
نظرات

مهدی قانع‌پسند 2021/06/30

خیلی ممنونم از شما 🤍