فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift) اثری از فولکر بلترمان (Volker Bertelmann) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از زیباترین فیلم ها هیجاتی و پرتعلیق است که تنها لوکیشن آن روی آب است! دو ستاره جوان در فیلم شناور هنرنمایی کرده اند که به خوبی در آن درخشیده اند. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Adrift نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift)

معرفی فیلم شناور

شناور (Adrift) فیلم درام و عاشقانه محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و تولید این فیلم را بالتاسار کورماکور (Baltasar Kormákur) انجام داده است. و نویسندگی آن برعهده دیوید برانسون اسمیت (David Branson Smith) و آرون کندل (Aaron Kandell) و جوردن کندل (Jordan Kandell) بوده است. داستان فیلم شناور بر اساس رویدادی واقعی در سال ۱۹۸۳ می باشد. همان طور که در بالا اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم شناور را فولکر بلترمان انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم The Intouchables (دست نیافتنی ها)

 

دو ستاره اصلی فیلم شناور شیلین وودلی (Shailene Woodley) و سم کلفلین (Sam Claflin) هستند که در نقش زوجی هنرنمایی میکنند که در اثر طوفان اقیانوس آرام در اقیانوس شناور شده اند و باید راه خود را برای برگشت به هاوایی با قایق آسیب دیده و بدون سیگنال رادیویی پیدا کنند. فیلم Adrift در تاریخ ۱ جون ۲۰۱۸ ، توسط کمپانی STXfilms در آمریکا اکران شد. از سوی منتقدین با نقدهای متنوعی رو به رو شد، کسانی که از بازی وودلی و فیلمبرداری قدردانی کردند و داستان تکراری آن را مورد انتقاد قرار دادند.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift)

درباره تولید فیلم شناور

فیلم شناور در فبریه سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی STX Entertainment امتیاز آن دریافت شد، برنامه ریزی شد استودیو کار تولید و انتشار فیلم را با هنرمندی شیلین وودلی در نقش تامی اولدهام انجام دهد. کارگردان و نویسنده های پروژه در بالا معرفی شدند. برادران کندل و وودلی با همکاری یکدیگر کار تهیه کنندگی فیلم شناور را از جانب کمپانی های RVK Studios و Ralph Winter هم انجام دادند.

در آوریل ۲۰۱۷ ، مایلز تلر (Miles Teller) وارد مذاکره برای بازی در نقش مکمل وودلی شد، آن دو تا قبل از این پروژه در چهار پروژه دیگر همکاری داشتند. اگرچه در می ماه سال ۲۰۱۷ , سم کلفلین برای بازی در این نقش وارد پروژه شد و مایلز دتلر به دلیل تداخلی کاری از فیلم Adrift فاصله گرفت.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم Blood Diamond

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift)

موسیقی متن فیلم شناور

ترک “Where’s My Love” کاری از SYML در اولین تریلر فیلم شناور که در تاریخ ۱۴ مارچ ۲۰۱۸ منتشر شد، پخش شد. ترک “Song for Zula” کاری از Phosphorescent در تاریخ ۷ می ۲۰۱۸ در تریلر نهایی فیلم منتشر شد.

آهنگساز نامزد جایزه اسکار یعنی Hauschka (فولکر بلترمان (Volker Bertelmann)) کار نوشتن موسیقی متن فیلم شناور را برعهده داشته است. و همچنین شاهد کاوری از ترانه “I Hope That I Don’t Fall In Love With You” کاری از Emilíana Torrini بودیم که در ترک پایانی این آلبوم آماده گوش دادن است. همچنین شاهد ترانه “Picture In A Frame” کاری از Waits بودیم که در فیلم شناور پخش شد اما در آلبوم موسیقی متن آن موجود نمیباشد. آلبوم موسیقی متن توسط لیبل Sony Classical منتشر شد.

 

همان طور که در بالا اشاره شد، فیلم شناور در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۸ در آمریکا توسط کمپانی STX Entertainment منتشر شد. پیش فروش فیلم ۳۵ میلیون دلار بوده است که رقم بسیار قبل توجه است.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift)

باکس آفیس

فیلم شناور در آمریکا و کانادا با فروش ۳۱٫۴ میلیون دلاری رو به رو شد

و در دیگر مناطق فروش ۲۸٫۵ میلیون دلاری را تجربه کرد

به طور کلی فروش خود را به رقم ۵۹٫۹ میلیون دلاری رساند این درحالی بود که بودجه تولیدی فیلم ۳۵ میلیون دلار بوده است. در آمریکا و کانادا فیلم Adrift در کنار فیلم های Action Point و Upgrade اکران خود را آغاز کرد پیش بینی شده بود از ۳۰۱۵ سالن سینمایی که در آن اکران شده بود پیش بینی فروش ۱۰-۱۲ میلیون دلاری برای آن شده بود.

 

این فیلم در روز اول اکرانش با فروش ۴٫۲ میلیون دلاری رو به رو شد، این شامل ۷۲۵ هزار دلار فروش پیش نمایش پنج شنبه شب آن بود. هفته ابتدایی اکرانش را با فروش ۱۱٫۶ میلیون دلاری پشت سر گذاشت و در جایگاه سوم باکس آفیس بعد از دو فیلم Solo: A Star Wars Story و Deadpool 2 قرار گرفت. ۶۲ درصد بیننده های فیلم زن بوده و ۶۹ درصد آنها بالای ۲۵ سال سن داشتند. در هفته دوم با ۵۵ درصد کاهش فروش رو به رو شد و با فروش ۵٫۳ میلیون دلاری در جایگاه ششم قرار گرفت.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “راتن تومیتوز” از ۱۹۱ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۷۰ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۱۶ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۱ نقد انجام شده با امتیاز ۵۶ از ۱۰۰ رو به رو شده است. مخاطبان وب سایت سینمااسکو امتیاز B را از بازه امتیاز دهی A+ تا F به آن داده اند. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است “شناور به طور نرم بین داستان عاشقانه و یک فیلم بقاء در تکاپو است و این زیبایی به لطف بازی قوی شیلین وودلی بیشتر شده است”

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم شناور (Adrift)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موزیک های متن فیلم Adrift

۰۱) – Opening – 3:31
۰۲) – Destination Unknown – 3:30
۰۳) – Tami Meets Richard – 1:27
۰۴) – Eerie Knock – 3:04
۰۵) – Dinner Sunburnt – 2:03
۰۶) – Makeshift Mast – 3:25
۰۷) – Broken Ribs – 1:19
۰۸) – So Far North – 1:54
۰۹) – Hang Left Sail to Hawaii – 1:32
۱۰) – Letter Montage – 1:38
۱۱) – Sunset Monet – 1:42
۱۲) – ۱۰ Days Adrift – 3:43
۱۳) – Beer Cigars Guitar – 0:59
۱۴) – Freighter Bow Wave – 2:57
۱۵) – Will You Marry Me – 1:45
۱۶) – Cross the Horizon – 3:33
۱۷) – Salvation – 5:26
۱۸) – The Storm – 2:20
۱۹) – I Hope That I Don’t Fall in Love with You – 3:43

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

14 جولای 2020 1,030 views 0
نظرات