فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک برای اولین بار در ایران و جهان آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین) اثری از جیمز نیوتن هاوارد (James Newton Howard) با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. در این فیلم ستاره بزرگ برنده اسکار هنرنمایی می کند که تصویر وی را از پوستر مشاهده می نمایید. در ادامه شاهد معرفی کامل فیلم Blood Diamond خواهید بود. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Blood Diamond نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

معرفی فیلم Blood Diamond

Blood Diamond (الماس خونین) فیلم جنگی و هیجانی محصول سال ۲۰۰۶ کشورهای آمریکا و آلمان می باشد. کارگردانی و کمک تهیه کنندگی این فیلم را ادوارد زوئیک (Edward Zwick) انجام داده است. ستارگانی که در فیلم Blood Diamond ایفای نقش کرده اند متشکل از لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) و جنیفر کانلی (Jennifer Connelly) و جایمن هانسو (Djimon Hounsou) می باشند. عنوان فیلم که الماس خونین می باشد اشاره به تجارت الماس دارد، الماس هایی که در مناطق جنگی استخراج و صیقل داده می شوند و سپس فروخته می شوند. سود آن به جیب اربابان جنگ و کمپانی های الماس سرتاسر دنیا می رود.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم موزیک های فیلم Papillon

 

داستان فیلم در زمان جنگ داخلی سیرالئون در بین سال های ۱۹۹۱-۲۰۰۲ رخ می دهد. فیلم Blood Diamond ترسیم کننده کشوری است که در اثر درگیری بین وفاداران دولتی و شورشیان از هم می پاشد. هم چنین نمایش دهنده بسیاری از خشونت های آن جنگ میباشد. پایان فیلم که یک کنفرانس مربوط به الماس خونین است، ارجاع دهنده به یک جلسه تاریخی در کیمبرلی (آفریقای جنوبی) در سال ۲۰۰۰ است.

 

فیلم الماس خونین با نقدهای متنوعی رو به رو شد که آن را برای اجرای دیکاپریو و هانسو مورد ستایش قرار دادند. این فیلم در مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه شد، از جمله بهترین بازیگری نقش اصلی مرد برای دی‌کاپریو و بهترین بازیگری نقش مکمل مرد برای هانسو.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

درباره تولید فیلم Blood Diamond

Charles Leavitt فیلمنامه نویس آمریکایی کمپانی برادران وارنر را استخدام کرد. در فبریه ۲۰۰۴ ، فیلمنامه ابتدایی فیلم بازنویسی شد و سپس عنوان آن به Okavango تغییر کرد. این فیلم برای چندین سال در جهنم تولیدی قرار گرفت که بالاخره تهیه کنندگان Paula Weinstein و Gillian Gorfil تصمیم گرفتند داستان فیلم درباره کشاورزی آفریقایی باشد که در میانه درگیری میان قاچاقچی آمریکایی و سازمان تولید الماس محلی گیر می افتد. لویت سازمان الماس را به طور عمیق تحت بررسی و تحقیقات قرار می دهد و سپس دست به قلم برای نوشتن فیلمنامه می کند. بعدا توضیح می دهد “که او همیشه در تعقیقات جدی بوده است”

 

وی فیلمنامه را با این فرض می نویسد که ممکن است به کمپانی های تولید الماس توهینی شود، به خصوص کمپانی “De Beers” ، در نتیجه سعی داشت نحوه نمایش از این صنعت بر مبنای حقیقت باشد، بر این موضوع واقف بود که ممکن است توسط De Beers و دیگر کمپانی های قدرتمند در این زمینه مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد.

 

Paula Weinstein تحت تاثیر فیلمنامه لویت قرار گرفت اما Ed Zwick و Marshall Herskovitz را استخدام کرد تا بازنویسی فیلمنامه را انجام دهند. وقتی که فیلمنامه به پایان رسید، Zwick به داستان علاقمند شد و برای کارگردانی فیلم Blood Diamond موافقت کرد. همان طور که اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم Blood Diamond را جیمز نیوتن هاوارد انجام داده است و لیبل Varèse Sarabande ناشر این آلبوم موسیقی متن در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۰۶ بوده است. در مراسم Classic Brit Awards برنده جایزه بهترین موسیقی متن سال شد.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۲۰۱۶ نقدی که تا به این لحظه از فیلم الماس خونین انجام شده است با ۶۳ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۳ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۹ نقد انجام شده با امتیاز ۶۴ از ۱۰۰ رو به رو شده و به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به آن وجود داشته و مخاطبان سینمااسکور امتیاز -A را برای این فیلم در نظر گرفته اند. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است “فیلم Blood Diamond با بازیگری خوب و تفسیر زننده ای که داشت بر فیلمنامه ضعیفش غلبه می کند.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

باکس آفیس

فیلم Blood Diamond در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۰۸ در ۱۹۱۰ سالن سینما در آمریکا و کانادا اکران می شود. فیلم در هفته ابتدایی اکرانش جایگاه ۵ باکس آفیس را دریافت می کند و مجموع فروش آن در باکس آفیس ۸ میلیون دلار بوده است و بعد از گذشت ۵ روز فروش آن به رقم ۱۰ میلیون دلار می رسد.

در هفته دوم با فروش ۶ میلیون دلاری در جایگاه ۷ام باکس آفیس قرار میگیرد، به طور کلی ۲۴ درصد کاهش فروش دارد. در هفته سوم کاهش فروش بیشتری را تجربه می کند و با ۳ میلیون دلار فروش به رتبه ۱۲ باکش آفیس می رسد. سرانجام فیلم Blood Diamond در آمریکا و کانادا با فروش ۵۷ میلیون دلاری رو به رو شد در دیگر مناطق با فروش ۱۱۴ میلیون دلاری رو به رو شد و به طور کلی فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۱۷۱ میلیون دلار رساند این درحالی بوده است که بودجه تولیدی فیلم ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

نظر تعدادی از بیننده‌ها درباره فیلم Blood Diamond

فیلم هالیوودی که یک داستان آفریقایی را پر از مرگ و خشونت با نمایش حقیقت روایت می کند – ۱۰/۱۰

چونکه به شحصه در Sierra Leone زندگی می کنم، در حقیقت در کونو در بخش معدن الماس کشور به مدت سه سال، به محض اینکه فیلم Blood Diamond منتشر شد باید آن را تماشا میکردم. فیلمی فوق العاده است. اگرچه در Sierra Leone فیلمبرداری نشده بود، واقعیت کشور را تا حد قابل توجه‌ی به تصویر کشیده بود. در این فیلم شاهد میزان قابل توجهی خشونت هستیم، اما آن خشونت ارگانیک و واقعی و متناسب با اتفاقی که در آنجا رخ داد می باشد.

 

آنها حتی توانستند میزان حیرت که مردم از خشونت داشتند را به خوبی انتقال دهند. Sierra Leone قبلا یکی از امن ترین مکان ها در دنیا بوده است. فیلم درگیری ها برسر الماس خونین را به درستی نشان می دهد. بازی دی‌کاپریو تاثیرگذار است و قطعا بهترین کار او می باشد. او به عنوان آفریقایی سفید پوست کاملا قابل باور است، نقش جنیفر کانلی کوتاه است اما او تمام توان خود را در این نقش می گذارد. جایمن هانسو حضور فیزیکی قابل توجهی در نقش ماهیگیری شجاع داشت. فیلم Blood Diamond اینقدر دقت تاریخی دارد که موارد جزئی اینطور نمی باشد که کاملا قابل چشم پوشی هستند. از صمیم قلب این فیلم را به همه پیشنهاد می کنم، یکی از بهترین فیلم هایی هالیوودی است که بعد از سالها شاهد آن بودم.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

در پایان کاری می کند که زار زار گریه کنید – ۱۰/۱۰

خیلی کم پیش می اید نقدی را بنویسم اما زیبایی این فیلم کاری کرد که دست به قلم شوم!

فیلمی عالی است و بازیگران آن کارشان را به بهترین شکل ممکن انجام دادند … دی کاپریو اینقدر طبیعی و بدون نقص بازی می کند که کیف می کنید، این مورد برای دیگر بازیگران هم صدق می کند.

اگر از فیلم های تاثیرگذار خوشتان میاد، قطعا این فیلم باعث گریه شما خواهد شد، از جمله فیلم هایی که باعث گریه بیننده میشه Saving private Ryan و gladiator و ip man و up .

یک فیلک تمام عیار، بازیهای عالی، یکی از بهترین کارهای دی‌کاپریو

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Blood Diamond (الماس خونین)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Blood Diamond

۱) – Blood Diamond Titles – 1:32
۲) – Crossing the Bridge – 1:41
۳) – Village Attack – 1:52
۴) – RUF Kidnaps Dia – 3:02
۵) – Archer & Solomon Hike – 1:55
۶) – Maddy & Archer – 1:56
۷) – Solomon Finds Family – 2:09
۸) – Fall of Freetown – 4:45
۹) – Did You Bury It? – 1:36
۱۰) – Archer Sells Dimond – 1:40
۱۱) – Goodbyes – 2:40
۱۲) – Your Son is Gone – 1:21
۱۳) – Diamond Mine Bombed – 4:31
۱۴) – Solomon’s Helping Hand – 1:11
۱۵) – G8 Conference – 2:36
۱۶) – Solomon & Archer Escape – 2:12
۱۷) – I Can Carry You – 1:30
۱۸) – Your Mother Loves You – 2:24
۱۹) – Thought I’d Never Call? – 3:56
۲۰) – London – 2:38
۲۱) – Solomon Vandy – 2:11
۲۲) – Ankala – Sierra Leone’s Refugee All Stars – 4:12
۲۳) – Baai – Emmanuel Jal with Abdel Gadir Salim – 4:37
۲۴) – When Da Dawgs Come Out to Play (Album Version) – Bai Burea Featuring Masta Kent and Bullet Rhymes – 3:19
۶۱:۲۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

8 جولای 2020 2,077 views 0
نظرات