فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب رسیدیم به معرفی و دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw) که یکی از هیجان انگیزترین و مورد انتظارترین آلبوم های موسیقی و فیلم های سال ۲۰۱۹ خواهد بود. این فیلم یک جورایی در ادامه سری فیلم های سریع و خشن می باشد که درباره ی شخصیت های هابز و شاو می باشد. کار ساخت موسیقی متن فیلم Hobbs & Shaw را آهنگساز بزرگ تایلر بیتس (Tyler Bates) انجام داده است. پیشنهاد می شود به هیچ عنوان این آلبوم را از دست ندهید.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

معرفی فیلم Hobbs & Shaw

هابز و شاو (Hobbs & Shaw) (عنوان بین المللی سریع و خشن: هابز و شاو – Fast & Furious: Hobbs & Shaw) فیلم کمدی و اکشن و بادی کاپ (یعنی فیلمی که دو کاراکتر اصلی آن اختلاف های زیادی دارند) محصول سال ۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی فیلم را دیوید لیچ (David Leitch) انجام داده است. فیلمنامه آن توسط کریس مورگان (Chris Morgan) و درو پی یرس (Drew Pearce) خلق شده و داستان اصلی آن را هم مورگان نوشته است.

 

این فیلم اسپین اف فیلم سریع و خشن (The Fast and the Furious) می باشد درباره ی دو کاراکتر آن فیلم است. Luke Hobbs و Deckard Shaw در نقش های اصلی هستند. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) و ادریس البا (Idris Elba) و ونسا کربی (Vanessa Kirby) و هلن میرن (Helen Mirren) می باشند. برنامه ریزی شده فیلم در تاریخ ۲ اگوست ۲۰۱۹ از طریق کمپانی Universal Pictures منتشر شود.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

خلاصه داستان فیلم هابز و شاو

داستان درست از جایی که فیلم سریع و خشن به پایان رسید اغاز می شود. مامور فدرال دی اس اس “لوک هابز” و عامل اس ای اس “دکارد شاو” دو مردی که از یکدیگر خوششان نمی آید. باهم هم تیم می شوند تا در مقابل تهدید تروریستی بریکسون لور قرار گیرند. کسی که ویروسی مرگبار را خلق کرده است که می تواند بشریت را نابود کند. حال هابز و شاو باید با یکدیگر جلوی آن فرد و تهدیدش را بگیرند و دنیا را نجات دهند و …

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم دارک فینکس – Dark Phoenix (شاهکار هانس زیمر)

 

تولید فیلم

در نوامبر ۲۰۱۵ , وین دیزل (Vin Diesel) در مصاحبه ای که با مجله ورایتی داشت

اعلام کرد ساخت اسپین اف هایی پر پتانسیل درباره ی سری فیلم های سریع و خشن انجام خواهد شد.

در اکتبر ۲۰۱۷ , کمپانی Universal Pictures , ساخت اسپین اف با محوریت کاراکتر های هابز و شاو را تایید کرد

و اعلام کرد در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

 

Chris Morgan هم در نوشتن فیلمنامه همکاری خواهد داشت.

ورایتی گزارش کرد Shane Black برای کارگردانی در نظر گرفته شده است.

این اعلامیه باعث شد که در اینستاگرام Tyrese Gibson انتقادی از جانسون انجام دهد و بگوید نهمین قسمت سری و خشن یک سال دیگر به تاخیر انداخته است. در فبریه سال ۲۰۱۴ , کارگردان فیلم Deadpool 2 یعنی دیوید لیج وارد مذاکره برای کارگردانی فیلم شد. سپس دیوید لیچ به عنوان کارگردان انتخاب شد و David Scheunemann هم به عنوان طراح تولید انتخاب شد.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

تیم بازیگری

در جولای ۲۰۱۸ , Vanessa Kirby برای بازی در نقش مامور MI6 و خواهر شاو انتخاب شد. Idris Elba هم در نقش کاراکنر منفی به تیم اضافه شد. در اکتبر ۲۰۱۸ , Eddie Marsan به تیم بازیگری اضافه شد. در نوامبر ۲۰۱۸ , Eiza Gonzalez با بازیگران اضافه شد. در ژانویه ۲۰۱۹ , جانسون اعلام کرد, پسر عمویش (Roman Reigns) که کشتیگیری حرفه ای است در نقش برادرش به تیم اضافه خواهد شد.

 

بازیگران دیگری از جمله Cliff Curtis, Josh Mauga و John Tui در فیلم حضور خواهند داشت و در نقش برادران هابز خواهند بود. اعلام شد Helen Mirren به نقش اصلی خودش در فیلم های سریع و خشن بازخواهد گشت. دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو را از دست ندهید.

 

فیلمبرداری

فیلمبرداری در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۸ , در لندن انگلستان اغاز شد.

و درست دو هفته بعد در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸

بعد از این که فیلمبرداری فیلم Jungle Cruise به پایان رسید , Dwayne Johnson به تیم اضافه شد.

در اکتبر, فیلمبرداری به Glasgow منتقل شد.

در اواخر سال ۲۰۱۸ بقیه فیلمبرداری در Eggborough Power Station صورت گرفت.

در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹ فیلمبرداری به پایان رسید.

بیشتر فیلمبرداری در استودیوی Shepperton Studios انجامش شد.

 

جلوه های ویژه توسط دو کمپانی DNEG و Framestore ساخته شده است. تحت نظارت Mike Brazelton و Kyle McCulloch با تهیه کنندگی Dan Glass . در ماه می ۲۰۱۹ اعلام شد تایلر بیتس آهنگسازی فیلم را انجام خواهد داد. اولین پوستر فیلم در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شد و اولین تریلر ۱ فبریه ۲۰۱۹ انتشار یافت. در ۱۸ آپریل ۲۰۱۹ دومین تریلر منتشر شد. آهنگ های فیلم هابز و شاو را هم اکنون دانلود نمایید.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

واکنش یکی از منتقدین از انتخاب آهنگساز

من یکی از طرفداران تایلر بیتس هستم اما به برایان تایلر کمی بیشتر علاقه دارم. امیدوارد بودم کارگردان اجازه دهد برایان تایلر به اهنگسازی این سری فیلم ادامه دهد. آهنگهای او حرف ندارند. میدانستم تایلر بیتس نمیتوانست موسیقی متن مورد نیاز فیلم را ارائه دهد چون نیاز به کارگردان موسیقیایی کاملا متفاوتی بود. درست همان زمانی که کارگردان تایلر بیتس را انتخاب کرد اعلام کرد از او برای کارهای آینده هم استفاده خواهیم کرد. کنار گذاشتن برایان تایلر از این سری فیلم باعث می شود فیلم ان موسیقی مورد نیازش را نداشته باشد و حق برایان تایلر هم این نیست. این کار درستی نیست کارگردان باید از این کار امتناع میکردی. موسیقی متن فیلم هابز و شاو را از پایین همین مطلب دانلود نمایید.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

باکس آفیس

تا تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۹ فیلم هابز و شاو در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۱۷۰٫۷ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق ۵۸۵٫۶ میلیون دلار فروش کرد. سرانجام مجموع فروش جهانی خودش را به عدد ۷۵۷٫۳ میلیون دلار رساند. این در حالی است که بودجه ساخت فیلم ۲۰۰ میلیون دلار بوده است. اگر تاکنون موفق به دانلود موسیقی متن فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw نشده اید هم اکنون امکان دانلود آن از پایین مطلب وجود دارد.

 

در آمریکا و کانادا از ۴۲۵۳ سالن سینمایی که این فیلم در اختیار داشت پیش بینی شده بود با ۶۰ تا ۶۵ میلیون دلار در هفته اول فروش داشته باشد. بعضی ها در داخل معتقد بودند فروش فیلم در هفته اول از مرز ۷۰ میلیون دلار خواهد گذشت. فیلم Hobbs & Shaw در روز اول اکران خود موفق به فروش ۲۳٫۷ میلیون دلاری شدند, این شامل ۵٫۸ میلیون دلار فروش پیش نمایش پنج شنبه شب.

 

سرانجام هفته اول اکران خود را با فروش ۶۰ میلیون دلار پشت سر گذاشت, در رتبه اول باکس افیس قرار گرفت. درست مثل سری فیلم های سریع و خشن فیلم هابز و شاو هم بینندگان متنوعی داشت ۴۰ درصد قفقازی و ۲۷ درصد اسپانیایی و ۲۰ درصد آفریقایی آمریکایی و ۱۳ درصد آسیایی. در هفته دوم فیلم با ۵۸ درصد کاهش فروش رو به رو شد با فروش ۲۵٫۳ میلیون دلاری جایگاه اول خود را حفظ کرد. درهفته سوم جای خود را به فیلم تازه از راه رسیده Good Boys داد.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

باکس آفیس خارجی

در بقیه مناطق جهان , پیش بینی شده بود از ۵۴ کشوری که فیلم در انها اکران می شود فروش ۱۲۵ میلیون دلاری در هفته اول داشته باشد. سرانجام هفته اول اکران خود را با ۱۹۵ میلیون دلار پشت سر گذاشت. فیلم در دو روز اول اکرانش در سطح جهان ۲۴٫۹ میلیون دلار فروش کرد. هفته اول اکران خودش را در کشور چین با ۱۰۲ میلیون دلار پشت سر گذاشت. و دومین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ بعد از فیلم اونجرز پایان بازی نام گرفت.

 

واکنش منتقدین

در بالا صحبت یکی از منتقدین درباره آهنگ های فیلم هابز و شاو شنیدیم. هم اکنون قصد داریم واکنش منتقدین را درباره فیلم بشنویم: بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۱۹ نقدی که از فیلم انجام شده با ۶۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۰۹ از ۱۰ را دریافت کرده. نظر قریب به اتفاق انها این بوده که “این فیلم به اندازه چندگانه زیبا نبوده و نتوانسته موفق ظاهر بشه اما زیبایی های مخصوص به خودش را هم داشته و از سکانس های اکشن خوبی هم برخوردار بوده” بر اساس وب سایت Metacritic از ۵۴ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۶۰ از ۱۰۰ را دریافت کرده.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

نقد اختصاصی فیلم سریع و خشمگین تقدیم می ‌کند: هابز و شاو

هابز و شاو , فیلمی به کارگردانی ددپول ۲ و اتومیک بلاند می باشد, ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند دواین جانسون و جیسون استاتهام که در نقش هابز و شاو هستند و این اسپین افی از سری فیلم های سریع و خشن می باشد. در این فیلم ادریس آلبا در نقش ادم بده داستان که از نظر ژنتیکی ارتقاع پیدا کرده, که واقعا ادم خیلی بدی است.

 

در این فیلم شاهد وجود ویروسی خطرناک و مامور اِم آی ۶ و یک مرد گنده قوی و بی رحم و یک مرد کوچک قوی که مودبه, هستیم. و ان دو مرد هابز و شاو هستند, اگر بخوام یک مثال بزنم که بدونید با چه نوع فیلمی رو به رو هستید میتونم به فیلم کماندو با بازی آرنولد شوارتزینگر اشاره کنم. ببینید در اصل فیلمی بدی است اما خیلی سرگرم کننده است. فیلم هابز و شاو هم تقریبا همینطور است!

 

ببینید باید بدونید با چه فیلمی رو به رو هستید, اگر به پیشرفتی که در سری فیلم های سریع و خشن دقت کنید در نتیجه باید بدانید سکانس های اکشن این فیلم تا چه حد پیشرفت داشته و زیاد شده اند. و کاملا سکانس های پوچی در آن وجود دارد که با عقل جور در نمی آیند, کاملا میشه اسم کارتون رو روی آن گذاشت و با همه این دلایل میتونه فیلم بسیار سرگرم کننده ای باشه. با معرفی فیلم سریع ۵ , این سری فیلم های خیلی بهتر شدند. اون فیلم همچنان محبوب ترین قسمت در بین این سری فیلم ها برای من هست.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

بخش اول

اما ببینید اتفاقاتی که در این فیلم رخ می دهد, احمقانه تر و عجیب تر شده است. ببنید همین الان بگم در اینده این سری شاهد فیلمی فضایی خواهیم بود!!! واقعا میگم, چراکه نه! وقتی که برای تماشای این فیلم رفتم امیدوار بودم فیلمی اکشنی باشد که من رو یاد عظمت فیلم های اکشن دهه ۸۰ میلادی باشد. در دهه ۹۰ میلادی شاهد احمقانه شدن اکشن ها بدون داستان درست و حسابی بودیم, با تکنولوژی مدرن امروزی, این اتفاق ادامه پیدا کرده است. آلبوم هیجان انگیز آهنگ های فیلم هابز و شاو را از دست ندهید.

 

این فیلم لزوما همان چیزی باید باشد بود اما به شدت احمقانه بود! بعضی جنبه های فیلم بدون فکر به یکدیگر چسبیده شده اند! مدت زمان دو ساعت و ۱۵ دقیقه ای فیلم هم خیلی طولانی است. ببینید در سری های اخری فیلم های سریع و خشن مدت زمان به همین حدود بوده اند اما در این فیلم مشکلی که وجود دارد شما میتوانید متوجه این مدت زمان طولانی باشید.

 

ببینید سکانسی در فیلم وجود دارد که ما رو به بخش دوم فیلم می برد, باور کنید اون لحظه فکر کردم فیلم دیگه تمام شده, آماده بودم که بلند بشم و برم دستشویی و بعد برم خونه! بعد یک دفعه متوجه شدم لعنتی هنوز یک اتفاق بزرگ دیگه از فیلم تو راهه! اون لحظه واقعا فکر کردم فیلم تمام شده. در بخش سوم فیلم شاهد یک گردش U شکل بودیم! که در ان بخش فیلم هیچ نوع داستانی وجود نداشت! انگار می خواستند یک جوری به زور, فیلم رو به موضوع خانواده که در سری فیلم های سریع و خشن شاهد آن بودیم برگردانند. درصورتی که این فیلم اصلا به نظر نمی اومد برنامه ای برای این بخش خانواده دارد!

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

بخش دوم

واقعا کاراکتر های هابز و شاو در این فیلم دوست داشتنی بودند, ببینید در حقیقت بزرگترین مشکل من با فیلم این بود که همه چیز را بدون فکر و بررسی به هم چسبانده بودند. به نظر می آمد زیاد این موضوع پاسخ گو نیست و به نظر می آمد. مثلا پیشبرد داستان به این صورت بود که ابتدا شاد یک سکانس اکشن هستیم و بعد کاراکتر ها دربارش صحبت میکنند و دوباره شاهد یک سکانس اکشن دیگر هستیم و دوباره کاراکتر ها دربارش صحبت می کنند و این رویه تا پایان فیلم ادامه پیدا می کند, در این بین هم شاهد یک سری توهین های کاراکتر ها به یکدیگر هستیم.

 

به نظر می اومد داستان درست و حسابی وجود ندارد. انگار فقط یک مشت بهانه وجود دارد که شاهد یک سری سکانس اکشن باشیم! لزوما فکر میکنم فیلم به اینصورت بود. صادقانه بگم مردم به سینما می روند تا یک چنین فیلم هایی را شاهد باشند, انها انتظار چیز دیگه ای رو ندارند. میخواهند دیوانه بازی راک و استاتهام رو ببینند. ببیند اصلا خدایی از اسپین اف سریع و خشن انتظار دیگری هم نمی رود.

 

بهترین جنبه فیلم به اعتقاد من, فضای بین راک و استاتهام بود. انها به شکل فوق العاده ای با هم کارکردند, سکانس های اکشن مورد علاقه من در فیلم سکانس های اکشن نیستند! بلکه سکانس هایی هست که این دو کاراکتر به یکدیگر توهیم می کنند و به یک دیگر خیره می شوند و برای یک دیگر دردسر بوجود می آورند و سعی می کنند دیگری رو نجات دهند. و بعضی از ان سکانس ها هم واقعا خنده دار و جالب هستند. بعضی از ان سکانس ها هم غیرمنتظره بودند که باعث خنده های بلند من می شدند. دانلود موسیقی فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw را از دست ندهید.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

بخش سوم

دلیلی وجود دارد که این کاراکتر ها رو با این بازیگرها انتخاب کردند و تصمیم گرفتند این همه سرمایه را برای این اسپین اف هزینه کنند. چونکه این دو بازیگر به خوبی در کنار هم کار میکنند. در نتیجه کمپانی یونیورسال این پروژه عظیم رو در دست گرفته و مردم هم برای تماشای این فیلم خفن به سینما می روند.

بیایید درباره سکانس های اکشن صحبت کنیم که کلی از ان سکانس ها در فیلم وجود دارد و بیشتر انها هم تاثیرگذار هستند. که بعد از گذشت مدتی دیگه حس و حال اولیه خودشان را ندارند و کمی کهنه می شوند. معمولا مشت و لگد های تکراری در سکانس های اکشن دیده می شود که حقیقتش چیز خلاقانه ای در سکانس های اکشن وجود ندارد.

 

سکانس های اکشن بیشتر از محیط اطراف الهام گرفته شده اند تا کاراکتر ها بتوانند از ان استفاده کنند, یک سکانسی وجود دار که راک و استاتهام یک پنجره شیشه ای میانشان قرار دارد. که ان دو باید از مسیری عبور کنند که اتفاقات جالب و خنده دار زیادی در ان اتفاق می افتد. اما در کل این فیلم پوچ است. کلا مسخره است و اتفاقاتی که در ان رخ می دهند اصلا امکان پذیر نیستند.

 

قبلتر گفتم این واقعا یک کارتون است! یک لایو اکشن کارتونی! انها کاراکتر هایی برای فیلم انتخاب کرده اند که جنبه جالب و سرگرم کننده بودن قضیه را زیاد کنند. اصلا نباید این فیلم را جدی گرفت. ادریس البا در نقش ادم بد داستان به شدت کارش خوب است, انگار یک تیکه فولاد است. وقتی که به سینما برای تماشای این فیلم رفتم انتظار داشتم یک سری ادم رو ببینم ملت رو لت و پار می کنند و شوخی هایی انجام می دهند. و دقیقا همان چیزی که میخواستم رو گیر اوردم.

تجربه هیجان با دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw)

بخش چهارم

اگر دقیقا بدانید با چه فیلمی رو به رو هستید این فیلم دقیقا همیان چیزی که نیاز دارید را به شما ارائه می دهد. از نظر داستانی افتضاح است, داستان کلا یک بهانه برای ایجاد سکانس های اکشن است! بدون این سکانس های اکشن فیلم از هم می پاشه. فضایی که بین راک و استاتهام وجود دارد به شکل تعجب آوری جالب و کمدی است و انها به خوبی در کنار یکدیگر کار می کنند.

 

به نظرم اکثر افرادی که به سینما می روند تا این فیلم را تماشا کنند دقیقا می دانند با چه چیزی رو به رو هستند. و دقیقا هم همان را بدست می آوند. امتیاز B- را برای فیلم هابز و شاو در نظر دارم. دانلود آهنگ های فیلم هابز و شاو را فراموش نکنید و حتما نظر خودتان را درباره البوم موسیقی متن به اشتراک بگذارید.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست آهنگ های فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

۱) – Time In a Bottle – YUNGBLUD – 4:35
۲) – Better As One – The Heavy – 2:56
۳) – ۱۰۰ Miles and Running (feat. Wale & John Lindahl) – Logic – 5:54
۴) – Next Level – A$ton Wyld – 2:18
۵) – Even If I Die (Hobbs & Shaw) (feat. Cypress Hill) (Hybrid Remix) – Idris Elba – 5:48
۶) – Keep You Alive – Brothers Voodoo – 4:22
۷) – F.W.T.B. (grandson Remix) – Yonaka – 3:16
۸) – I’m Comin’ Home – Aloe Blacc & AG – 3:16
۹) – Masta (feat. POETIK, SMV, King Kapisi, MC Arme, Kas Tha Feelstyle & Mareko) – Tha Movement & Anonymouz – 3:53
۱۰) – All Roads Lead Home (Hobbs & Shaw Remix) (feat. Token) – Ohana Bam – 3:24
۱۱) – Getting Started (Hobbs & Shaw) (feat. JID) – Aloe Blacc – 2:38
۱۲) – Hobbs & Shaw Rocks! – Tyler Bates – 5:04
۱۳) – Even If I Die (Hobbs & Shaw) (feat. Cypress Hill) – Idris Elba – 2:46
۵۰:۱۰

 

Tracklist : Tyler Bates

۰۱) – Hard Way or Easy Way

۰۲) – Descender

۰۳) – McClaren Chase

۰۴) – Dad’s Code Red

۰۵) – Hot Spy Lady

۰۶) – Hack the News

۰۷) – You Might Learn Something

۰۸) – Samoa Siva Tau

۰۹) – Wasted so Much Time

۱۰) – Mike Oxmaul

۱۱) – Bring on the Moonshine

۱۲) – Family Heirlooms

۱۳) – Ring of Fire

۱۴) – Who the Hell Are You

۱۵) – Drones and Explosions

۱۶) – Do the Honors

۱۷) – Shut Him Down

۱۸) – We Believe in People

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Tyler Bates با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم Tyler Bates با کیفیت MP3-320kbps :

25 سپتامبر 2019 52,045 views 7
نظرات

Akbar 2019/09/26

آهنگهاش عالی هستن . سایتتون فوق العاده هست. ممنون

پیام 2019/09/26

اهنگ نمونه ای که گذاشتیم رو ۱۰۰ بار گوش کردم خیلی خوبه لعنتی.

علی 2019/10/23

اسم اهنگ نمونه ای که گذاشتید چیه ؟

Ab 2019/11/12

اسم آهنگ نمومه lacrimosa از apashe هستش

امیر 2019/11/25

عالی

امیر 2019/11/25

عالی۲

محمد امین 2019/11/30

اصن انگار برا آهنگ این فیلمو ساختن