فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

بخش موسیقی متن انیمیشن سایت دریم موزیک بسیار پرطرفدار است و این لحظه از وب سایت موسیقی متن دریم موزیک آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!) اثری از جانکی ایکس ال (Junkie XL) و همچنین هنرمندان مختلف را آماده دانلود کرده‌ایم. حتما با دوستان خود به تماشای انیمیشن اسکوب بنشینید و از تماشای آن لذت ببرید و فراموش نکنید آهنگ های انیمیشن Scoob را حتما دانلود نمایید.

آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!)

معرفی انیمیشن اسکوب

اسکوب (SCOOB!) انیمیشن کامپیوتری کمدی ماجرایی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. تهیه کنندگی این انیمیشن را کمپانی گروهه انیمیشن سازی وارنر (Warner Animation Group) انجام داده است و بر اساس چندگانه اسکوبی دو می باشد. کارگردانی انیمیشن اسکوب را تونی سرون (Tony Cervone) انجام داده که بر اساس فیلمنامه‌ای از آدام زیتکیل (Adam Sztykiel) و جان دونالدسون (Jack Donaldson) و درک الیوت (Derek Elliott) و مت لیبرمن (Matt Lieberman) می باشد.

 

داستان اصلی بر اساس داستانی از لیبرمن و ایال پودل (Eyal Podell) و جاناتان ای (Jonathon E) می باشد. هنرمندان گوینده ای که در انیمیشن Scoob هنرنمایی کرده اند فرانک ولکر (Frank Welker) در نقش کاراکتر اصلی (تنها عضو تیم اصلی این انیمیشن که در این پروژه به نقش همیشگی خودش بازگشته است) در کنار او ویل فورت (Will Forte) و جینا رودریگز (Gina Rodriguez) و زک افران (Zac Efron) و آماندا سایفرد (Amanda Seyfried) در نقش هم گروهی های کاراکتر اصلی و مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و جیسون آیزکس (Jason Isaacs) و کرسی کلمونس (Kiersey Clemons) و کن جیونگ (Ken Jeong) و تریسی مورگان (Tracy Morgan) و هانا باربرا (Hanna-Barbera) در نقش دیگر کاراکترهای انیمیشنی گویندگی می کنند.

 

انیمیشن اسکوب یک بازراه اندازی از سری فیلم های اسکوبی دو می باشد.

قصد بر آن است که اولین قسمت این سری فیلم ها باشد که در دنیای سینمایی مشترک با حضور کاراکتر هانا باربرا رخ می دهد. در جون ۲۰۱۴ ، برنامه ساخت قسمت جدیدی از فیلم های اسکوبی دو ریخته شد.

 

ادامه معرفی فیلم

در اگوست ۲۰۱۵ ، در ابتدا سرون برای کارگردانی انیمیشن اسکوب انتخاب شد و در سپتامبر ۲۰۱۶ از دکس شپرد (Dax Shepard) خواسته شد کمک کارگردانی پروژه را انجام دهد. در اکتبر ۲۰۱۸ ، شپرد دیگه عضو تیم سازنده نبود. در مارچ ۲۰۱۹ بسیاری از اعضای تیم بازیگری استخدام شدند و خدمات انیمیشن سازی هم توسط استودیوی Reel FX Animation Studios ارائه شد.

انیمیشن SCOOB! در ۱۵ می ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و در همین تاریخ برنامه ریزی شده بود به صورت سینمایی اکران شود. اما به دلیل بیماری کرونا اکران سینمایی آن در آمریکا و کانادا کنسل شد. دانلود موسیقی متن انیمیشن اسکوب را از پایین مطلب انجام دهید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!)

درباره تولید انیمیشن Scoob

در ۱۷ جون ۲۰۱۴ ، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد بازسازی از سری فیلم های انیمیشنی اسکوبی دو را با نویسندگی رندل گرین (Randall Green) خواهد ساخت. در ۱۷ اگوست ۲۰۱۵ ، Tony Cervone برای کارگردانی پروژه به نویسندگی Matt Lieberman استخدام شد. این درحالی بود Charles Roven و Richard Suckle در کنار Allison Abbate تهیه کنندگی آن را انجام خواهند داد. Dan Povenmire در بخش تهیه کنندگان اجرایی حضور خواد داشت.

 

در سینماکان (CinemaCon) سال ۲۰۱۶ ، عنوان رسمی فیلم S.C.O.O.B معرفی شد و اینکه درباره اسکوبی دو و گروه ماشین مرموز که برای سازمانی بزرگ کار می کنند می باشد. برنامه ریزی شده بود که فیلم وارد دنیای سینمایی با حضور هانا باربارا شود. در سپتامبر ۲۰۱۶ ، اعلام شد Dax Shepard در کنار سرون به کارگردانی پروژه خواهد پرداخت. در اکتبر ۲۰۱۸ ، اعلام شد شپرد دیگر در پروژه حضور نخواهد داشت و جایگزین Kelly Fremon Craig به عنوان فیلمنامه نویس شده است.

آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!)

تیم بازیگری

در مارچ ۲۰۱۹ ، Frank Welker اعلام کرد به نقش همیشگی خود در انیمیشن اسکوبی دو بازخواهد گشت و این در حالی است Will Forte, Gina Rodriguez و Tracy Morgan قرار داد را برای گویندگی در نقش کارکترهای شگی و ولما و کایتان کیومن امضا کرده اند. اواخر همان ماه Zac Efron و Amanda Seyfried برای گویندگی در نقش های فرد و دفنی وارد پروژه شدند.

 

Matthew Lillard و Grey Griffin که مدت ها در نقش گویندگی کاراکترای شگی و دفنی بودند ناراحتی خود را برای اینکه چرا برای این پروژه انتخاب نشدند اعلام کردند. افران که در نقش فرد گویندگی می کند برای اولین بار جای ولکر را برای این نقش میگیرد.

 

در اوریل سال ۲۰۱۹ ، Ken Jeong و Kiersey Clemons اعلام کرد به تیم بازیگری اضافه خواهند شد.

در می ماه سال ۲۰۱۹ ، Mark Wahlberg و Jason Isaacs به تیم بازیگری اضافه شد و همچنین شاهد حضور Mckenna Grace, Iain Armitage, Ariana Greenblatt و Pierce Gagnon بودیم در مارچ ۲۰۲۰ ، Simon Cowell به تیم اضافه شد.

آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!)

مختصری درباره موسیقی متن انیمیشن Scoob 2020

در ۲۰۱۸ ژانویه ۲۰۲۰ ، تام هالکنبرگ برای نوشت موسیقی متن انیمیشن اسکوب قرار داد را امضا کرد.

در ۵ می ۲۰۲۰ ، اعلام شد آلبوم انیمیشن اسکوب در ۱۵ می ۲۰۲۰ منتشر می شود که در آن ترانه هایی از جمله “On Me” نوشته Thomas Rhett و Kane Brown و “Summer Feelings” نوشته Lennon Stella خواهد بود.

 

قبلا تاریخ انتشار ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۵ برای انیمیشن اسکوب در نظر گرفته شده بود و این قبل از انتشار آن در ۱۵ می ۲۰۲۰ بود. در مارچ ۲۰۲۰ اکران سینمایی آن به دلیل بیماری کرونا به تاخیر افتاد که بعدا در ۲۲ اوریل ۲۰۲۰ اعلام شد کمپانی برادران وارنر این انیمیشن را به صورت ویدیویی منتشر خواهد کرد به جای اینکه در آمریکا و کانادا اکران سینمایی اش را تجربه کند. در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ اولین تریلر انیمیشن اسکوب منتشر شد و دومین تریلر در ۵ مارچ ۲۰۲۰ منتشر شد و در ۷ اوریل ۲۰۲۰ رمانی بر اساس فیلم منتشر شد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شنیدنی موسیقی فیلم زمانی برای مردن نیست (No Time to Die)

آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن انیمیشن اسکوب

۰۱) – Lennon Stella, Charlie Puth – Summer Feelings (feat) – Charlie Puth) – 02:40
۰۲) – Thomas Rhett, Kane Brown, Ava Max – On Me (feat) – Ava Max) – 02:44
۰۳) – Rare Americans – Back Up Plan – 02:36
۰۴) – Pink Sweat$ – I Like It – 01:54
۰۵) – Jack Harlow – Yikes – 02:09
۰۶) – Rico Nasty – My Little Alien – 03:05
۰۷) – Token – Homies – 03:13
۰۸) – Galantis, Faouzia – I Fly (feat) – Faouzia) – 02:31
۰۹) – R3hab, A R I Z O N A – Feel Alive (feat) – A R I Z O N A) – 02:30
۱۰) – Sage the Gemini, BygTwo3 – Tick Tick Boom (feat) – BygTwo3) – 02:10
۱۱) – PLESTED – 25 Hours – 03:32
۱۲) – Best Coast – Scooby Doo Theme Song – 01:00
۰۰:۳۰:۰۹

آلبوم بامزه موسیقی متن انیمیشن اسکوب (SCOOB!)

ترک لیست موسیقی متن انیمیشن اسکوب | جانکی ایکس ال

۱) – Scooby-Doo, Where Are You? – 1:25
۲) – Sandwich Bonding – 1:03
۳) – Scooby’s Collar – 0:46
۴) – Haunted House – 1:53
۵) – First Case Solved – 0:47
۶) – Bowling for Robots – 3:03
۷) – Air Battle with Dastardly – 2:50
۸) – Dick and the Rottens – 2:13
۹) – Amusement Park Arrival – 1:23
۱۰) – Dastardly Attacks – 0:56
۱۱) – Hall of Mirrors – 2:38
۱۲) – Entry of the Gladiators – 1:11
۱۳) – Gang Escapes – 2:53
۱۴) – Legend of Cerberus / Muttley’s Story – 3:13
۱۵) – Mystery Island Landing – 1:05
۱۶) – Dastardly Surprise – 1:28
۱۷) – Athens Arrival – 4:39
۱۸) – Cerberus Unleashed – 3:14
۱۹) – Blue Falcon – 3:45
۲۰) – Dick Finds Muttley – 1:48
۲۱) – Noble Sacrifice – 5:39
۴۷:۵۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم جانکی ایکس ال با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :

دانلود آلبوم جانکی ایکس ال با کیفیت MP3-320kbps :

15 می 2020 9,315 views 0
نظرات