فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

احتمالا کارگردان بزرگ الکس پینا خالق سریال خانه اسکناس با اون موسیقی متن زیبا را می شناسید. وی در جدیدترین کار خود با سریال خطوط سفید آمده و هم اکنون هم ما از وب سایت دریم موزیک آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines) اثری از آهنگساز بزرگ جانکی ایکس ال (Junkie XL) (با نام اصلی تام هولکنبورگ – Thomas Holkenborg) را آماده دانلود کرد ایم. امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال White Lines نهایت لذت را ببرید.

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

معرفی سریال خطوط سفید

خطوط سفید (White Lines) سریال معمایی هیجانی اسپانیایی-بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۰ کشورهای اسپانیا و آمریکا می باشد. همان طور که در بالا اشاره شد خالق سریال خطوط سفید کارگردان مشهور اسپانیایی الکس پینا (Álex Pina) می باشد. لازم به ذکر است تاریخ اکران این سریال ۱۵ می ۲۰۲۰ از سرویس استریم نتفلیکس می باشد.

 

فیلمبرداری سریال White Lines در جون ۲۰۱۹ در جزایر بالئاری آغاز شد و تا ماه اکتبر ادامه پیدا کرد. این سریال در تاریخ جولای ۲۰۱۸ سفارش ساخت ۱۰ قسمت برای فصل اول از سوی نتفلیکس دریافت کرد. کمپانی های تولید کننده ای که در ساخت این سریال نقش داشته اند ونکور مدیا (Vancouver Media) و لفت بنک پیکچرز (Left Bank Pictures) می باشند و تهیه کننده آن کریس کروچر (Chris Croucher) بوده است. افرادی ک به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه حضور دارند الکس پیتا و کریستینا لوپز فراز (Cristina Lopez Ferraz) و اندی هریس (Andy Harries) و شارون هوف (Sharon Hughff) می باشند. همان طور که گفته شد موسیقی متن سریال خطوط سفید توسط جانکی ایکس ال نوشته شده است.

 

چه ستارگانی در سریال White Lines هنرنمایی می کنند

کاراکتر اصلی داستان یعنی زویی واکر توسط لورا هوداک (Laura Haddock) اجرا خواهد شد که قبلا به عنوان مادر استار-لورد در فیلم محافظان کهکشان هنرنمایی کرده است. همچنین شاهد حضور وی به عنوان کاراکتر هانا رابرتز در سریال The Capture بوده ایم. تام ریتس هریس (Britannia) در نقش برادر او هنرنمایی می کند که در سکانس های فلش بک شاهد او هستیم.

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

دنیل میز (Daniel Mays) و آنجلا گریفین (Angela Griffin) و لارنس فاکس (Laurence Fox) در نقش دوستان دوران کودکی آنجلا هنرنمایی می کنند. کسانی که به همراه او به ایبیزا می ایند و ادعا می کنند چیزی از ناپدیدی او نمیداند. مارتا میلانز (Marta Milans) و Juan Diego Botto اعضای یک خانواده قدرتمند اسپانیایی هستند و این در حالی است بازیگر پرتغالی Nuno Lopes در نقش راننده و بادیگاردی بازی می کند که چندین سال خدمت کرده است.

 

نقد اختصاصی سریال White Lines

خالق سریال Money Heist ببینیم چه طور پیش میره….! درود بر دوستداران نتفلیکس از اینکه از وب سایت خودتون یعنی دریم موزیک دیدن می نمایید بسیار خورسند هستیم. امروز قصد داریم از سریال جدید و اورجینال خطوط سفید صحبت کنیم و حتما در پایان نقد موسیقی متن سریال خطوط سفید را دانلود نمایید. حتما در بخش نظرات بیان کنید آیا مشتاق دیدار این سریال هستید؟! ازش خوشتون اومد؟ موسیقی متنش چه طور بود؟

 

خب داستان از این قرار است که زنی، سعی دارد سر از مرگ مرموز برادرش در آورد، دی جی معروف که چندین سال قبل از ایبیزا ناپدید می شود. در این سریال لورا هدیک هنرنمایی می کند که ممکن است او را از فیلم تبدیل شوندگان آخرین شوالیه یا محافظیت کهکشان که در نقش مادر استارلورد بازی می کند، بشناسید. او در سریال خطوط سفید کارش خوب است، قطعا، اما لزوما اینطور نبود که بگم چه کار محشری انجام داده است، اما شما به عنوان بیننده در طول کل سریال همراه او هستید، به همراه او یک سری چیزها رو تجربه می کنید.

 

شاهد اتفاقات دراماتیک و در لحظاتی شاهد اتفاقات طنز، عناصر طنزی هم در سریال خطوط سفید وجود دارد. همچنین شاهد معمایی کامل هستید که فکر میکنم بسیاری از مردم به آن واکنش نشان خواهند داد. به طور کلی تیم بازیگری، بعضی از بازیگران مکمل سریال خطوط سفید خیلی عالی هستند، دنیل میز در نقش مارکوس به خوبی می درخشد ژان دیگو باتو عالی است. واقعا به بازیگران بستگی دارد که ما را در طول این سریال همراهی کنند.

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

دو باره زمانی متفاوت

همچنین خیلی باحال است که دو ورژن متفاوت از بسیاری از کاراکترها را شاهد هستیم (نه همه کاراکترها) شاهد ورژن اواخر دهه ۹۰ میلادی آنها و ورژن امروزی آنها هستیم. کاری که این سریال انجام می دهند دو بازه زمانی متفاوت از دوران زندگی کاراکترها را به تصویر می‌کشد. زمانی که جوانتر بود و با برادرش در ارتباط بود، عناصری که منجر به رسیدن ما به نقطه امروز ماست، زمانی که تو در پس حل معمای مرگ برادرش است.

 

همان طوری که در ابتدا اشاره کردم، الکس پینیا (خالق سریال سرقت پول) کارگردان این پروژه است. فکر میکنم بسیاری از افرادی که به تماشای این سریال می نشینند انتظار دارند این سریال شباهت های بسیاری با اون سریال داشته باشد! وقتی به شوخی های سریال خطوط سفید نگاه می کنید، البته شباهت وجود دارد. وقتی به کاراکترهای حاشیه ای نگاه می کنیم آنها یک جور بیان اغراق آمیز دارند که در آن سریال هم شاهدش بودیم، اما به طور کلی سریال خطوط سفید سریال متفاوتی است، پیش روی داستانی خیلی آرامتر نسبت به سریال سرقت پول دارد.

 

فقط سریالی است که کمی پردازش آن زمان زیادتری نیاز دارد، اونم به خاطر اینکه جابه جایی زمانی دارد! فکر میکنم این موضوع بسیاری از بیننده ها رو آزار خواهد داد و همچنین فکر میکنم تکیه بسیار زیاد بر روی سکانس های بزرگسال مخاطبان را پس بزند! به شخصی در مواقعی نو ذوقم می خورد! بزارید اینطور بگم، انتظارم در حدی بود اما نه در اون اندازه ای که شاهدش بودیم! موسیقی متن سریال خطوط سفید را حتما به دوستان خود معرفی کنید.

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

کمی از داستان

خب داستان قتلی را در سریال خطوط سفید شاهد هستیم. زویی پیش دوست قدیمی برادرش می رود و اونم دی جی هست و نامش مارکوس هست. مارکوس کاراکتر عالی بود. پس وقتی از راه می رسد، هدفش این است ببیند چه اتفاقی برای برادرش رخ داده است، اما فکر نمیکنم او قصد داشت حرکات شرلوک هولمزی بزند این معما را کامل حل کند. ورود او همه چیز را به هم میریزد، چونکه یک قرار داد کازینو وجود دارد که باید این جزیره خالی از مواد مخدر شود. وقتی که اون به آنجا می رود این موضوع باعث ناراحتی تعادل می شود و بسیاری از مردم دست به هرکاری میزنند، منظورم هرکاری میزنند که این اتفاق رخ ندهد.

 

سریال خطوط سفید همیشه دارای فلش بک هایی است و بسیاری از زمان ها شاهد برگشت به دهه ۹۰ هستیم و همان طوری که از عنوان سریال بر می آید (خطوط سفید) شاهد مصرف مواد مخدر در داخل سریال هستیم. اگر شما از طرفداران این عناصر کثیف نیستید و همچنین در هسته آن دارای درام جنایی است و هرچی که جلوتر می رویم جالب و جالب تر می شود. بزارید اقرار کنم در اوایل سریال با خودم گفتم آن چیزی نیست که انتظارش را داشتم، فکر میکنم همه با این موضوع رو به رو می شوند اگر طرفدار سریال سرقت پول باشید. همه وقتی به تماشای این سریال می نشینیم انتظار داریم شاهد دومین سریال دیدنی سرقتی پولی باشیم! نمیدونم آیا اینطور هست؟ و نمیدونم اصلا باید اینطور باشد یا نه؟

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

انتظارات بیشتر

من مشکلی ندارم کاری در سبک و سیاق خودش باشد، شما میتوانید جذب این معما شوید، به شخصه به طور کامل میخکوب آن نشده بودم و با پیسینگ سریال یک سری مشکلات داشتم. دوست داشتم بیشتر به کاراکتر اصلی اهمیت دهم. هرچی که داستان پیش می رفت من دیدم بیشتر علاقمند به قضایای پشت صحنه هستم. در بعضی مواقع داستان اصلی بیشتر علاقه و توجه من رو به خودش جلب نمیکرد و بیشتر به داستان های حاشیه ای علاقمند بودم (با خودم میگفتم میخوام ببینم اینجا جریان چی هست، با این کاراکتر).

 

با همه این تفاسیر این سوال پیش می آید کی اینکارو انجام داده؟ چه طور انجام شده؟ چرا در این موقعیت گیر افتاده؟ اخرین بار کی اونو دیدم؟ شما مدام این سوالات را میپرسید. و هر زمان که کاراکتر اصلی داستان سعی در پاسخ دادن به آنها است شما در تمام مدت همراه او هستید، حتی اگر به آن اهمیتی ندهید حداقل نه به اون اندازه ای که در ابتدا اهمیت می دادید. اینها نشانه هایی از یک درام پر زرق و برق است و در اینجا به خوبی جواب می دهد، چیزی که درباره این سریال دوست دارم معمایی خوب کاراکتر محور است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

فیلمسازی عالی

بیایید کمی درباره طراحی ها صحبت کنیم، باورم نمیشه هنوز درباره اون بخش چیزی نگفتم. طراحی صحنه فوق العاده ای دارد بلکه از نظر فیلمسازی فوق العاده است. بعضی فیلمبرداری ها با نورپردازی هایی عالی هستند که بسیار جذاب هستند. بعضی کار با دوربین ها حرف ندارند و به طور کلی سریالی است که از نظر بصری بسیار تماشایی است. با همه این تفاسیر آن انتظاری که از سریال خطوط سفید داشتم براورده نشد. فکر میکنم بسیاری از مردم از موضوع فلش بک‌ها گلایه خواهند داشت. به طور کلی به اون اندازه باید و شاید عاشق سریال White Lines نبودم، امتیاز ۶۵ از ۱۰۰ را درنظر دارم.

آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم خطوط سفید

۰۱) – Tom Holkenborg – Zoe’s Arrival – 01:36
۰۲) – Tom Holkenborg – Time Gone By – 01:50
۰۳) – Tom Holkenborg – Darker Night – 03:23
۰۴) – Tom Holkenborg – Missing You – 02:10
۰۵) – Tom Holkenborg – On The Road – 00:49
۰۶) – Tom Holkenborg – Ibiza Bar – 02:09
۰۷) – Tom Holkenborg – I’m Happy For You – 01:02
۰۸) – Tom Holkenborg – Live Life – 02:56
۰۹) – Tom Holkenborg – Manchester Life – 01:58
۱۰) – Tom Holkenborg – In The Club – 01:49
۱۱) – Tom Holkenborg – Boxer – 03:08
۱۲) – Tom Holkenborg – It Was Ours – 01:15
۱۳) – Tom Holkenborg – Infinity – 09:29
۱۴) – Tom Holkenborg – The Past – 01:18

۱۵) – Tom Holkenborg – Repercussions – 02:07
۱۶) – Tom Holkenborg – Romance – 01:46
۱۷) – Tom Holkenborg – Retrace The Path – 02:53
۱۸) – Tom Holkenborg – My Goddess – 05:52
۱۹) – Tom Holkenborg – New Day – 01:06
۲۰) – Tom Holkenborg – Discoveries – 02:43
۲۱) – Tom Holkenborg – Accident – 02:06
۲۲) – Tom Holkenborg – Closure – 02:06
۲۳) – Tom Holkenborg – Diving For Prizes – 01:16
۲۴) – Tom Holkenborg – Family Troubles – 01:18
۲۵) – Tom Holkenborg – Memories – 02:29
۲۶) – Tom Holkenborg – Zoe – 02:51
۰۱:۰۳:۳۷

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

17 می 2020 3,237 views 0
نظرات